ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 33
    امتیازها
    7,314
    سطح
    56
    10
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط SPARC نمایش پست ها
    درود

پیشنهاد نمی کنم، دو گزینه ای که اشاره فرمودین .

توصیه بنده به شما خرید همین خنک کننده از برند Cooler Master می باشد و این که بفرمایید چقدر میخ واهید هزینه کنید برای CPU Cooling.
    اصلا واقعیتش رو بخوای برا خنک کننده هزینه در نظر نگرفتم اما این مشخصات سیستم هست اگر مدل خاصی مد نظرتون هست بگید بهم
    amd ryzen 1600x
    asus crosshair v4 hero
    zotac 1080 amp exterme
    g.skill 2x8 3200 cl14
    green 650oc
    امتیازها
    7,314
    سطح
    56
    10
    کاربر جدید
    یه مورد دیگه در مورد کولری که معرفی کردید زذن اگر بتونید lab کنید سطح هیت سینک رو کارایی خارق العاده ای داره منظور دقیقا چی هست
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamadjohny نمایش پست ها
    اصلا واقعیتش رو بخوای برا خنک کننده هزینه در نظر نگرفتم اما این مشخصات سیستم هست اگر مدل خاصی مد نظرتون هست بگید بهم
    amd ryzen 1600x
    asus crosshair v4 hero
    zotac 1080 amp exterme
    g.skill 2x8 3200 cl14
    green 650oc
    درود

دوتا پیشنهاد برای شما دارم که یک تغییر تو لیستتون ایجاد کنید .

نخست : خرید این Cooling برای پردازنده اتون میباشد که اصلا تو خریدش شک نکنید : Noctua NH-U12S و یا Thermaltake Frio Silent 14 .

دوم: تغییر منبع تغذیه خود به برند معتبر مانند: Corsiar یا Cooler Master . توصیه نمی کنم از برند Green اونم قطعه حساسی مانند PSU ، پیشنهاد بنده خرید Cooler Master Vanguard 750W Gold Full Modular
    امتیازها
    7,314
    سطح
    56
    10
    کاربر جدید
    درود

دوتا پیشنهاد برای شما دارم که یک تغییر تو لیستتون ایجاد کنید .

نخست : خرید این Cooling برای پردازنده اتون میباشد که اصلا تو خریدش شک نکنید : Noctua NH-U12S و یا Thermaltake Frio Silent 14 .

دوم: تغییر منبع تغذیه خود به برند معتبر مانند: Corsiar یا Cooler Master . توصیه نمی کنم از برند Green اونم قطعه حساسی مانند PSU ، پیشنهاد بنده خرید Cooler Master Vanguard 750W Gold Full Modular
    درود با تشکر از شما بودجه محدود دارم و متاسفانه برا منبع تغذیه واقعا کم آوردم الان هم تو رنج دویست تومن دنبال خنک کننده هستم بازم ممنون از لطف شما بابت پاسخگویی
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    درود با تشکر از شما بودجه محدود دارم و متاسفانه برا منبع تغذیه واقعا کم آوردم الان هم تو رنج دویست تومن دنبال خنک کننده هستم بازم ممنون از لطف شما بابت پاسخگویی
    خواهش میکنم پیشنهاد بنده به شما برای خرید CPU Cooling : Thermaltake Frio Silent ۱۴ می باشد.
    امتیازها
    781
    سطح
    14
    384
    amd ryzen 1600x
    asus crosshair v4 hero
    zotac 1080 amp exterme
    g.skill 2x8 3200 cl14
    green 650oc
    یک سیستم حرفه ای که مبارکت باشه ولی جهت آگاهی شما و دیگر دوستان دوست دارم یک مقایسه ای بین پاور گرین و کولر مستر انجام بدم که البته چون شما مدلش رو کامل ننوشتید ممکنه با پاور شما فرق داشته باشه

cooler master V650

عمر مفید: 100000 ساعت
    راندمان: 90 درصد
    گواهینامه: 80Plus Gold
    گارانتی: 60 ماه
    قیمت: 500 هزار تومان

Green GP650B-OCPT

عمر مفید: 120000 ساعت
    راندمان: 92 تا 95 درصد
    گواهینامه: 80PLUS PLATINUM
    گارانتی: 130 ماه
    قیمت: 400 هزار تومان
    پشتیبانی واقعا عالی Green
    تولید شرکت High Power Electronic

عکس زیر هم لیست گواهینامه هاست که platinium یک پله بالاتر از gold هست

عکس
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    درود دوست گرامی لطفا هیچ وقت منبع تغذیه شرکت های بزرگ خارجی مانند: Cooler Master با اشغال هایی مانند: Green مقایسه نکنید مشخص نیستش HPE الان OEM شرکت Green باشه بنده با چندین مدل PSU Green کار کردم هیچ خروجی مناسب و یک نواختی برای قطعات سخت افزاری (خروجی) نداره ، احتمال اسیب رسیدن به قطعات هستش.

در ضمن Cooler Master سری V تولید Seasonic تولید می شود و بهتر شرکت Seasonic تو زمینه ساخت منابع تغذیه نداریم.

بهتر ایشون از منبع تغذیه بی کیفیت Green استفاده نکنه.
    امتیازها
    7,314
    سطح
    56
    10
    کاربر جدید
    خواهش میکنم پیشنهاد بنده به شما برای خرید CPU Cooling : Thermaltake Frio Silent ۱۴ می باشد.
    هر طوری شد بالاخره گیر آوردم مدل frio 14 رو فقط خدا کنه براکت am4 همراهش باشه واقعا کارایی و خننک کنندگی عالی داشته تو بنچمارک خدا کنه تو عملم عالی باشه
    امتیازها
    7,314
    سطح
    56
    10
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
    یک سیستم حرفه ای که مبارکت باشه ولی جهت آگاهی شما و دیگر دوستان دوست دارم یک مقایسه ای بین پاور گرین و کولر مستر انجام بدم که البته چون شما مدلش رو کامل ننوشتید ممکنه با پاور شما فرق داشته باشه

cooler master V650

عمر مفید: 100000 ساعت
    راندمان: 90 درصد
    گواهینامه: 80Plus Gold
    گارانتی: 60 ماه
    قیمت: 500 هزار تومان

Green GP650B-OCPT

عمر مفید: 120000 ساعت
    راندمان: 92 تا 95 درصد
    گواهینامه: 80PLUS PLATINUM
    گارانتی: 130 ماه
    قیمت: 400 هزار تومان
    پشتیبانی واقعا عالی Green
    تولید شرکت High Power Electronic

عکس زیر هم لیست گواهینامه هاست که platinium یک پله بالاتر از gold هست

عکس
    محمد منم نقد و بررسی گرین رو خوندم و پاور فعلی سیستم هم گرین 535b هست که واقعا حدود ده ده سال هست داره کار میکنه برام امیدوارم این سری محصولات گرین هم عالی باشه اگر نه بعد از تست که انجام بدم و حرفهای دوست عزیزمون sparc شاید مجددا اقدام به تعویض پاور کنم و برند کولر مستر رو انتخاب کنم فعلا که رو کاغذ برنده گرین هست تا در عمل چی بشه واقعا
    امتیازها
    781
    سطح
    14
    384
    درود دوست گرامی لطفا هیچ وقت منبع تغذیه شرکت های بزرگ خارجی مانند: Cooler Master با اشغال هایی مانند: Green مقایسه نکنید مشخص نیستش HPE الان OEM شرکت Green باشه بنده با چندین مدل PSU Green کار کردم هیچ خروجی مناسب و یک نواختی برای قطعات سخت افزاری (خروجی) نداره ، احتمال اسیب رسیدن به قطعات هستش.

در ضمن Cooler Master سری V تولید Seasonic تولید می شود و بهتر شرکت Seasonic تو زمینه ساخت منابع تغذیه نداریم.

بهتر ایشون از منبع تغذیه بی کیفیت Green استفاده نکنه.
    ببین دوست عزیز ما نمی تونیم همنیطوری بگیم که فلان چیز آشغاله.ما باید با مدرک حرف خودمون رو ثابت بکنیم. یعنی شما تک نفره با کار کردن با 3 یا 4 تا از پاورهای شرکت گرین که مطمئنا مال چند سال پیش بوده به این نتیجه رسیدی که اشغال هستن یعنی اینکه کل متخصصین شرکت گرین اشتباه می کنن و آشغال می سازن و شما یک نفره اینو ثابت کردی!!!

پس شما برای اثبات حرف خودت دو پاور cooler master v750 و GP750B-OC_Plus رو تست کن و نتایج رو منتشر کن نتیجه هر چی شد ما قبول می کنیم

حالا شما می تونی بگی که این دو عکس چی رو می رسونن

عکس1

عکس2

پاور GP750B-OC_Plus حدود 5 سال گارانتی تعویض داره یعنی انقدر به این پاور اعتماد دارن و اگه به سایت گرین بری نوشته که استفاده از خازن های ژاپنی و seasonic هم که یک برند تایوانی هست باید از خازن های ژاپنی استفاده کنه مثل همه برندهای معتبر دنیا. یعنی خود seasonic همه اجزا پاور رو که خودش تولید نمی کنه

پس اینطوری شد که کولر مستر سفارش میده به seasonic تایوان و اون هم از اجزا با کیفیت ژاپنی استفاده می کنه

گرین هم سفارش میده به high power electronic و اون هم از اجزا با کیفیت ژاپنی استفاده می کنه

کولر مستر هم توی ساخت خنک کننده یک برند جهانیه و همون طور که خودت گفتی پاورهاش رو seasonic می ساره و این ارتباطی به جهانی بودن کولر مستر نداره بلکه اگر امتیازی هم داده می شه باید به seasonic داده بشه و در مورد گرین هم همینطوره که البته شرکت گرین به دلیل ایرانی بودن تحریمه

کاربر mamadjohny هم، هر کدوم از پاور هایی که دوست داره رو میتونه بخره و ما فقط نظرمون رو میگیم و چه کولر مستر بخره و چه گرین سودش تو جیب ما نمی ره

صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 33

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع