ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نحوه ی مدیریت انجمن را چگونه ارزیابی می کنید؟

رأی دهندگان
49. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

28 57.14%
  • خوب

12 24.49%
  • متوسط

7 14.29%
  • ضعیف

2 4.08%
صفحه 1 از 5 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 43
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل

نحوه ی مدیریت انجمن را چگونه ارزیابی می کنید؟

با سلام خدمت کاربران عزیز انجمن

دوستان تقریبا" یک سال و دو ماه از زمان تصدی من به عنوان "مدیر کل" در انجمن سخت افزار می گذرد. در تمام این مدت، با تمام ضعف ها و کاستی ها تلاش من این بوده تا با مشارکت همه ی کاربران و مدیران، به بهترین شکل انجمن را اداره و هدایت کنم.

من و مجموعه ی مدیران انجمن تلاش خود را انجام دادیم تا در حد توان هم رضایت کاربران را جلب کنیم و هم به سوالات و مشکلات کاربران پاسخ گو باشیم.

اینکه چقدر در تلاشی که داشتیم موفق بودیم یا نه، را صرفا" شما کاربران گرامی می توانید قضاوت کنید و من دوست دارم نظر شما را، چه مثبت و چه منفی در مورد نحوه ی مدیریت و اداره ی انجمن بدانم.

میتوانید در این تاپیک عملکرد یک ساله ی من در مدیریت کلی انجمن را قضاوت و مورد بحث قرار بدید.

امیدوارم با کمک شما انجمن بیش از پیش موفق تر ظاهر شود.

با تشکر.
    امتیازها
    14,635
    سطح
    78
    2,661
    کاربر انجمن
    رزرو :)>-
    تاپیک 88 بازدید داشته بدون پست
    خوب دوستان نظراتتون رو بگید ای بابا
    تیغ باش تا محتاج نوازش نشی
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALEX_HOT نمایش پست ها
    رزرو :)>-
    تاپیک 88 بازدید داشته بدون پست
    خوب دوستان نظراتتون رو بگید ای بابا

دوستان لطفا" شجاعت داشته باشید و نظرتون رو صادقانه بفرمایید،

بابت آرای منفی، من نه کسی رو اخراج میکنم، ونه گلایه ای مطرح خواهد شد و نه علیه کسی اقدامی خواهم کرد.
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    آرمین جان
    بنده این مدتی که جزو کادر مدیریتی شما بودم با توجه به مسائلی که بوده و پیشامد های مختلف عملکرد شما رو به عنوان مدیر کل انجمن رو بهترین ممکن میدونم درسته هیچ کس کامل نیست و هیچ کس بی نقص نیست اما میدونم همیشه بهترین تلاشت رو برای اعتدال و نظم تو انجمن انجام دادی و خواهی داد . پس من به شما عالی دادم . عالی ای که من گفتم شاید به عنوان بی نقص بودن نباشه اما به عنوان بهترین تلاش و بهترین نحوه هست امیدوارم همیشه باشی و از ناملایمات و بیمعرفتی ها خسته نشی و
    همیشه با انجمن بمونی @};-
    امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال
    وحید دقیقا حرفای دل من رو زد.پس دیگه من هیچی نمیگم.وحید جان ممنون :D
    امتیازها
    44,827
    سطح
    100
    3,863
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    درود بر آرمین عزیز.
    اول تشکر می کنم بابت نظر خواهی از کاربران انجمن.
    بنده تقریبا یک سالی می شه که در انجمن عوض هستم و به خوبی شاهد زحمت ها و فعالیت بسیار خوب شما در این انجمن بوده ام واقعا جای تقدیر دارد. یکبار نشده که از شما لحن عصبانی و خسته ببینم همیشه با حوصله و صبر زیاد پاسخ کاربران را داده اید و به خوبی آن ها را راهنمایی کرده اید.
    اما یه سری پیشنهادات دارم که بد نیست در اینجا مطرح کنم اول از همه در مورد بر گزاری مسابقات مختلف است ٬ بهتر است تعداد این مسابقات بیشتر شود البته نه در سایت بلکه در انجمن به اینصورت که در سایت اعلام شود که کاربران برای شرکت در مسابقه باید در انجمن ثبت نام کنند و در انجمن مسابقه برگزار خواهد شد. درسته میدونم هزینه دارد اما لازم نیست حتما جایزه مسابقه کارت گرافیک ٬ مادربورد یا اس اس دی باشد فلش مموری ٬ هارددیسک اکسترنال یا حتی یه موس و کیبورد ساده هم می توان به عنوان جایزه شخص یا اشخاص برنده تعیین کرد اما از نظر بنده اشتباه برداشت نشه ٬ انصافا مسابقات خوب با جوایز نفیسی در سایت برگزار می شود منظور من این است که تعداد بیشتری از این مسابقات در انجمن سخت افزار بر گزار شود.
    نظر دومم در مورد کاربران بن شده است ٬ بهتر است مدت زمان محرومیت را مدتی کاهش دهیم البته نه مورد هر کاربری ( مثل کاربرانی که ناسزا می گویند یا مولتی یوزر هستند) در انجمن های دیگر مدت زمان های محرومیت به صورت بازه یک هفته ٬ یک ماه ٬ شش ماه و یک سال هم وجود دارد تا اینکه کاربر را درجا بن دائم کنیم ٬ خودم بارها در این انجمن شاهد بودم کاربرانی که در یک مورد مشخص با مدیریت بخش مورد نظر بحث کرده اند یا نظرش با نظر مدیر در یک سو نبوده بعد از مدتی محروم شده اند ( یه نمونه اگر حضور ذهن داشته باشید که ظاهرا شما پست های تاپیک آن را حذف کرده اید بحث در مورد قدرت Xbox one در برابر pc بود که دیدیم آخرش چه شد) ٬ من نمیگم اشخاصی را که توهین و ناسزا می گویند را در انجمن نگه داریم اما صرفا کاربران را به دلیل اینکه نظرش مخالف پیشنهاد مدیریت است ( در بحث مشاوره) محروم یا بن نکنیم. نظر مدیران وحی منزل نیست و بهتر است کاربران دیگر هم به همان اندازه که مدیران در بحث مشاوره و پاسخ گویی شرکت و فعالیت دارند شرکت داشته باشند.
    در آخر تشکر بسیار فراوان دارم از شما و تیم مدیریتی خوبتان که این انجمن را به یکی از تخصصی ترین انجمن های سخت افزار در داخل کشور تبدیل کرده اید.
    امیدوارم از نظرات بنده دلخور نشده باشید ٬ پیشاپیش پوزش بنده را بپذیرید.

Sent from my Hol-U19 using Tapatalk
    امتیازها
    49,283
    سطح
    100
    5,294
    کاربر انجمن
    سلام
    کم و کاستی از ارمین جان ندیدم .. و دیدم ک با وجود کار زیاد تمام تلاششون رو کردن تا انجمن به نحو احسن مدیریت بشه
    من فقط
    ی نقد به خود انجمن دارم .. به طرح و قالب انجمن ..

اگه انجمن های دیگه رو نگاه کنین از این حالت کلاسیک به حالت واکنشگرا پیشروی کردن ..
    و امیدوارم ک ما ازین مقوله عقب نمونیم ..

درضمن ی نکته دیگه اینکه

احساس میکنم .. کاربرها کم شدن نسبت به روز های اولی ک عضو انجمن شدم ..
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad Ali X نمایش پست ها
    درود بر آرمین عزیز.
    اول تشکر می کنم بابت نظر خواهی از کاربران انجمن.
    بنده تقریبا یک سالی می شه که در انجمن عوض هستم و به خوبی شاهد زحمت ها و فعالیت بسیار خوب شما در این انجمن بوده ام واقعا جای تقدیر دارد. یکبار نشده که از شما لحن عصبانی و خسته ببینم همیشه با حوصله و صبر زیاد پاسخ کاربران را داده اید و به خوبی آن ها را راهنمایی کرده اید.
    اما یه سری پیشنهادات دارم که بد نیست در اینجا مطرح کنم اول از همه در مورد بر گزاری مسابقات مختلف است ٬ بهتر است تعداد این مسابقات بیشتر شود البته نه در سایت بلکه در انجمن به اینصورت که در سایت اعلام شود که کاربران برای شرکت در مسابقه باید در انجمن ثبت نام کنند و در انجمن مسابقه برگزار خواهد شد. درسته میدونم هزینه دارد اما لازم نیست حتما جایزه مسابقه کارت گرافیک ٬ مادربورد یا اس اس دی باشد فلش مموری ٬ هارددیسک اکسترنال یا حتی یه موس و کیبورد ساده هم می توان به عنوان جایزه شخص یا اشخاص برنده تعیین کرد اما از نظر بنده اشتباه برداشت نشه ٬ انصافا مسابقات خوب با جوایز نفیسی در سایت برگزار می شود منظور من این است که تعداد بیشتری از این مسابقات در انجمن سخت افزار بر گزار شود.
    ممنون محمد علی جان

در مورد مسابقات داخل انجمنی انتقاد شما وارد است. اما خوب تجربیات جالبی در گذشته در زمینه ی مسابقات داخل انجمنی نداشتیم، ولیکن قول میدم به زودی مسابقه ای را ترتیب بدهیم.

نظر دومم در مورد کاربران بن شده است٬ بهتر است مدت زمان محرومیت را مدتی کاهش دهیم البته نه مورد هر کاربری ( مثل کاربرانی که ناسزا می گویند یا مولتی یوزر هستند) در انجمن های دیگر مدت زمان های محرومیت به صورت بازه یک هفته ٬ یک ماه ٬ شش ماه و یک سال هم وجود دارد تا اینکه کاربر را درجا بن دائم کنیم ٬
    در مورد بن شدن، حتما" بازه های زمانی اگر مقدور باشد در نظر گرفته خواهد شد. ولی بازهم سعی میکنم حتی المکان مدت زمان محدودیت رو اگر در نظر گرفته بشه کمتر کنیم.

خودم بارها در این انجمن شاهد بودم کاربرانی که در یک مورد مشخص با مدیریت بخش مورد نظر بحث کرده اند یا نظرش با نظر مدیر در یک سو نبوده بعد از مدتی محروم شده اند ( یه نمونه اگر حضور ذهن داشته باشید که ظاهرا شما پست های تاپیک آن را حذف کرده اید بحث در مورد قدرت Xbox one در برابر pc بود که دیدیم آخرش چه شد)
    اون کاربر در پیغام خصوصی به مدیر انجمن صوت و تصویر فحش بدی داد و دلیل اخراجش هم همون توهین بود، و نه بحث قدرت Xbox و PC. منتها ما گاهی اوقات دلیلش رو اعلان علنی نمیکنیم. گزارش فحاشی ایشون در انجمن موجود است اگر لازم بشه علنی خواهد شد.

من نمیگم اشخاصی را که توهین و ناسزا می گویند را در انجمن نگه داریم اما صرفا کاربران را به دلیل اینکه نظرش مخالف پیشنهاد مدیریت است ( در بحث مشاوره) محروم یا بن نکنیم.
    من به شما اطمینان میدم در طول زمان مدیریتم تا به حال کاربری که صرفا" نظرش با نظر مدیر من مخالف بوده، اخراج نشده. یا حداقل دلیل اخراجش این نبوده.

نظر مدیران وحی منزل نیست و بهتر است کاربران دیگر هم به همان اندازه که مدیران در بحث مشاوره و پاسخ گویی شرکت و فعالیت دارند شرکت داشته باشند.
    در آخر تشکر بسیار فراوان دارم از شما و تیم مدیریتی خوبتان که این انجمن را به یکی از تخصصی ترین انجمن های سخت افزار در داخل کشور تبدیل کرده اید.
    امیدوارم از نظرات بنده دلخور نشده باشید ٬ پیشاپیش پوزش بنده را بپذیرید.
    Sent from my Hol-U19 using Tapatalk
    ممنون از اینکه صادقانه حرفهای دلت رو زدی

امیدوارم هر کجا هستی موفق باشی.
    امتیازها
    17,540
    سطح
    84
    1,245
    کاربر انجمن
    سلام

نظره بنده شاید به 2 سطر هم نرسه ولی واقعا واسم ارزشمند بوده و واسه همه چنین خواهد بود ...

ادم و میشه خیلی راحت قضاوت کرد ولی هیچ وقت برتری هیچ چیزی بالاتر از اخلاق نبوده و نخواهد بود / چیزی که حتی تو قران هم تاکیید شده و شعور و شخصیت و انسانیت و میشه راحت توش درک کرد و فهمید و سر شاخه همه این چیزاست !

افتخار میکنم که مدیر این انجمن فرد خوش اخلاق و صبوری هستن ...
    واسه یه حس ِ تازه جنگیدن
    جالب این عشق تازه فهمیدن
    دلگیر از این مردابم من
    اَ وقتی که توش قاصدک دیدم

امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    - قطعاً طی 2 سال گذشته مدیریت انجمن بهتر شده...
    - آمار اخراجی ها کاهش پیدا کرده.
    - کاربران، بسیار بیشتر به قوانین احترام میذارن. به نوعی به زبان خودمون، حساب کار دستشون آمده! ;)
    - اگر بگیم بهترین و عالی ترین مدیریت، شاید کمی اغراق کرده باشیم! اما واژه خوب یا خیلی خوب شاید برازنده تر باشه.

نظم و رعایت قوانین در این انجمن، کاملاً متفاوت و بهتر از سایر انجمن های مشابه هست و این مورد در سالیان گذشته همواره حداقل برای بنده اثبات شده...
    اوایل تاسیس انجمن قطعاً به این شکل نبوده و پیشرفت بسیار زیادی حاصل شده از تیم مدیریتی که در ادوار گذشته همواره حضور داشتن و یا بعضاً جای خودشون رو به مدیران با انگیزه ی بیشتری دادن و این باعث شده که ثبات مدیریتی برای یک انجمن حفظ بشه و شاهد پسرفت یا افول نباشیم... دقیقاً مثل یک تیم فوتبالی که پوست می اندازه و بازیکنان جدید و جوان با انگیزه ی بسیار خوب به تیم اضافه می کنه. ;)
صفحه 1 از 5 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 43

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)