ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نحوه ی مدیریت انجمن را چگونه ارزیابی می کنید؟

رأی دهندگان
49. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی

28 57.14%
  • خوب

12 24.49%
  • متوسط

7 14.29%
  • ضعیف

2 4.08%
صفحه 2 از 5 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 43
    امتیازها
    10,405
    سطح
    67
    304
    کاربر انجمن
    مدیریت و روش مدیریت درسته و این در عمل ثابت شده

اما فقط ای کاش مدیریت محترم روی تاپیک های متفرقه ای که جنبه سرگرمی دارند (زیاد متفرقه نه) درباره همین تکنولوژی و اینا سخت گیری زیادی نمیداشتند
    امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    سلام به همه

خودم من از مدیریت آرمین در این مدت راضی هستم و به نظرم انجمن رشد خوبی هم داشته است. در کل نمره خوبی را به مدیریت فروم می دهم. اما در کل این مورد را فراموش نکنید که مدیریت فروم با همدلی و همفکری شما عزیزان و حمایت درست کارایی بهتری خواهد داشت.

ممنونم از همه شما خوبان
    .................................................. ...............................................
    // محمد رضا پناهی// سردبیر وب سایت و فروم سخت افزار و کالامگ

Editorinchief@sakhtafzarmag.com //

www.sakhtafzarmag.com //

.................................................. ...............................................

با نصب تولبار سخت افزار: بدون ورود به سایت و فروم سخت افزار، از اخبار آن با خبر شوید!
    امتیازها
    6,699
    سطح
    53
    1,272
    کاربر انجمن
    من هم با اجازه میخوام نظرم رو عرض کنم :
    دو سال پیش که عضو این انجمن شدم میخواستم برای کار معماری سیستم جدید ببندم ...خیلی گیج و گم بودم و از هیچ چیز اطلاعی نداشتم.ولی اقای آرمین درحالی که اون موقع مدیر نبودن. برخلاف بعضی از کاربرها که منو مسخره میکردن ایشون سوال های ابتدایی منو جواب میدادن و میدونستن که از سخت افزار چیز زیادی نمیدونم.......حالا هم که مدیر شدن با وجود مشغله کاری هرموقع که مشکل کامپیوتری برام به وجود اومد راهنمایی کردن.به شخصه جز خوبی ازشون ندیدم

من هم موافق بازه زمانی برای بن شدن هستم فکر میکنم در بعضی مواقع کمی طولانی میشه

در نهایت از همه ی کاربران و مدیران سایت ممنونم که همیشه رفتار متشخص و با احترام با بنده داشتن(جز دو نفر/:) .از همه ممنونم که پاسخ تازه واردهایی مانند بنده را با صبوری و خوش رویی و بدون عصبانیت دادن و از اقای پناهی خیلی ممنونم که چنین محیط خوب و علمی رو برای ما فراهم نمودن.
    زندگی با همه ی وسعت خویش* محفل ساکت غم خوردن نیست* حاصلش تن به قضا دادن نیست*زندگی جاری شدن است*از تماشاگه آغاز حیات تا بدان جای که خدا میداند*
    امتیازها
    7,146
    سطح
    55
    901
    کاربر انجمن
    برای آقا آرمین عزیز و آقای پناهی گرامی احترام خاصی قائلم .

اما شجاعانه به عنوان یک کاربر نسبتا پر حاشیه :D میگم مدیریت انجمن متوسط رو به پایین است ! دلیلش رو هم موشکافی میکنم براتون . این مسئله به این معنا نیست که مدیرت اشکال داره , مدیریت خیلی خوبه ولی پلن و طرح ها و کار هایی که در انجمن انجام میشه مناسب نیست .

انجمن به یک برنامه ریز و مغز متفکر حرفه ای نیاز داره .

من 2 سال پیش که عضو شدم در انجمن انجمن خیلی فعالتر بود . شاید تعداد بازدید انجمن کم نشده باشه اما از شور و نشاط و فعالیت انجمن کاسته شده .

خب این یعنی امتیاز ضعیف ! با اینکه قوانین به خوبی اجرا میشود و انجمن تیم مناسبی دارد اما عملا سرعت پیشرفت انجمن ناچیز است .

خود بنده قبلا مدیریت کل 2 تا انجمن گیم رو داشتم که نتایج حاصله هم موفقیت آمیز بوده .

تعدادی پیشنهاد هم برای انجمن دارم تا امتیاز به عالی تغییر پیدا کنه .

1- تلاش بیشتر برای جذب کاربران و بازدید کنندگان سایت اصلی به انجمن .

2- تشویق بیشتر کاربران عضو انجمن برای فعالیت بیشتر و مفید تر در انجمن .

3- تعویض قالب انجمن و استفاده از یک قالب مدرن دارای طراحی شناور یا متریال .

4- افزایش سرعت لود انجمن .

5- برگذاری مسابقات در انجمن و اهدا جوایز به کاربران فعال ماه و یا طرح های مشابه .

:D و در نهایت فکر میکنم اگر قرار باشه کسی این ایده ها رو اجرایی کنه و مدیریت کنه انجمن رو آرمین عزیز باز هم بهترین گزینست .
    آیدی تلگرام :

kh_safa@
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط Viper95 نمایش پست ها
    برای آقا آرمین عزیز و آقای پناهی گرامی احترام خاصی قائلم .

اما شجاعانه به عنوان یک کاربر نسبتا پر حاشیه :D میگم مدیریت انجمن متوسط رو به پایین است ! دلیلش رو هم موشکافی میکنم براتون . این مسئله به این معنا نیست که مدیرت اشکال داره , مدیریت خیلی خوبه ولی پلن و طرح ها و کار هایی که در انجمن انجام میشه مناسب نیست .

انجمن به یک برنامه ریز و مغز متفکر حرفه ای نیاز داره .

من 2 سال پیش که عضو شدم در انجمن انجمن خیلی فعالتر بود . شاید تعداد بازدید انجمن کم نشده باشه اما از شور و نشاط و فعالیت انجمن کاسته شده .

خب این یعنی امتیاز ضعیف ! با اینکه قوانین به خوبی اجرا میشود و انجمن تیم مناسبی دارد اما عملا سرعت پیشرفت انجمن ناچیز است .

خود بنده قبلا مدیریت کل 2 تا انجمن گیم رو داشتم که نتایج حاصله هم موفقیت آمیز بوده .

تعدادی پیشنهاد هم برای انجمن دارم تا امتیاز به عالی تغییر پیدا کنه .

1- تلاش بیشتر برای جذب کاربران و بازدید کنندگان سایت اصلی به انجمن .

2- تشویق بیشتر کاربران عضو انجمن برای فعالیت بیشتر و مفید تر در انجمن .

3- تعویض قالب انجمن و استفاده از یک قالب مدرن دارای طراحی شناور یا متریال .

4- افزایش سرعت لود انجمن .

5- برگذاری مسابقات در انجمن و اهدا جوایز به کاربران فعال ماه و یا طرح های مشابه .

:D و در نهایت فکر میکنم اگر قرار باشه کسی این ایده ها رو اجرایی کنه و مدیریت کنه انجمن رو آرمین عزیز باز هم بهترین گزینست .
    والا بیشتر مواردی که فرمودین در ارتباط با خود فرومه، که می بایستی در پیشنهادات و انتقادات فروم سخت افزار مطرح بشه.

مورد چهارم، راستش سرعت لود انجمن به نظرم قابل قبوله، البته اینترنت همه ما مشکلاتی داره که گاهی گریبان گیر همه ی سایت ها میشه.

اما در ارتباط با موارد 1، 2، 3، و 5، هر چهار مورد Already در برنامه ی کاری مدیران انجمن قرار داره.
    امتیازها
    6,863
    سطح
    54
    836
    کاربر انجمن
    با اجازه منم نظرم رو میگم ...

واقعا مدیریت بسیار خوب بوده ...
    گاهی ی برخورد های تندی هست (البته ن از جانب شما آقا آرمین \:D/) ک ب نظرم باعث میشه کاربر از فروم رانده بشه ب نوعی ...
    اما خب نمیشه ک کلا برخورد تند هم نباشه (:

و اینکه کاربرا سایت ترغیب ب عضویت در فروم بشن ک دست آقا پناهی رو میبوسه این مورد :>

یک نکته خیلی مهم قالب فرومه ..
    ی قالب خوب سبک باعث (متریال خودمون دیگه ....... (((((((:::::::: ) جذب بیشتر کاربرا میشه قطعا ...

و تشکر از زحمات بی دریغ همه عزیزان ... به خصوص آقا آرمین عزیز ...
    یکی از نکات خیلی خوب مدیریت ایشون این ک در پاسخ دادن ب کاربرا و حل مشکلاتشون سهم بزرگی داره ... این ک مدیر یک انجمن ب کاربرا اینقدر نزدیک باشه خیلی سازنده اس ...
    امتیازها
    17,540
    سطح
    84
    1,245
    کاربر انجمن
    با عرض ادب .

از انجای که فعالیت و مدیریت بخش پرسش و پاسخ وبسایت به دست بنده مدیریت میشود / همیشه سعی و تلاش خودم رو برای نظم و ارتقای دانش عزیزان " پیشنهاد دادم به فروم مراجع کنن ... ولی فقط به حرف زدن نیست و گاهی تنها کمی اراده میخواهد و این چیزیست که دست بنده و اقای پناهیی عزیز کوتاه هست ./.

از انجای که بنده سهم بزرگی در فعالیت و تشویق کاربران از وبسایت به فروم دارم / ارزشمند دونستم که بنده رو مقصر بودم اگه کم کاری بوده ! و هیچ موقع اقای پناهیی عزیز و یا ارمین جان نبوده ...

امیدوارم تو این مدت از فعالیت بنده " در بخش پرسش و پاسخ هیچ موقع کم کاری نکرده باشم .

موفق باشید عزیزان ...
    واسه یه حس ِ تازه جنگیدن
    جالب این عشق تازه فهمیدن
    دلگیر از این مردابم من
    اَ وقتی که توش قاصدک دیدم

امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط invoker نمایش پست ها
    با عرض ادب .

از انجای که فعالیت و مدیریت بخش پرسش و پاسخ وبسایت به دست بنده مدیریت میشود / همیشه سعی و تلاش خودم رو برای نظم و ارتقای دانش عزیزان " پیشنهاد دادم به فروم مراجع کنن ... ولی فقط به حرف زدن نیست و گاهی تنها کمی اراده میخواهد و این چیزیست که دست بنده و اقای پناهیی عزیز کوتاه هست ./.

از انجای که بنده سهم بزرگی در فعالیت و تشویق کاربران از وبسایت به فروم دارم / ارزشمند دونستم که بنده رو مقصر بودم اگه کم کاری بوده ! و هیچ موقع اقای پناهیی عزیز و یا ارمین جان نبوده ...

امیدوارم تو این مدت از فعالیت بنده " در بخش پرسش و پاسخ هیچ موقع کم کاری نکرده باشم .

موفق باشید عزیزان ...
    دوستان لطفا در راستای موضوع تاپیک صحبت کنید
    ویرایش توسط VSH-Katana : 2015/09/12 در ساعت 15:43
    امتیازها
    17,540
    سطح
    84
    1,245
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Lycas نمایش پست ها
    با اجازه منم نظرم رو میگم ...

واقعا مدیریت بسیار خوب بوده ...
    گاهی ی برخورد های تندی هست (البته ن از جانب شما آقا آرمین \:D/) ک ب نظرم باعث میشه کاربر از فروم رانده بشه ب نوعی ...
    اما خب نمیشه ک کلا برخورد تند هم نباشه (:

و اینکه کاربرا سایت ترغیب ب عضویت در فروم بشن ک دست آقا پناهی رو میبوسه این مورد :>

یک نکته خیلی مهم قالب فرومه ..
    ی قالب خوب سبک باعث (متریال خودمون دیگه ....... (((((((:::::::: ) جذب بیشتر کاربرا میشه قطعا ...

و تشکر از زحمات بی دریغ همه عزیزان ... به خصوص آقا آرمین عزیز ...
    یکی از نکات خیلی خوب مدیریت ایشون این ک در پاسخ دادن ب کاربرا و حل مشکلاتشون سهم بزرگی داره ... این ک مدیر یک انجمن ب کاربرا اینقدر نزدیک باشه خیلی سازنده اس ...
    بنده در خصوص این موضوع پست دادم دوست عزیز
    واسه یه حس ِ تازه جنگیدن
    جالب این عشق تازه فهمیدن
    دلگیر از این مردابم من
    اَ وقتی که توش قاصدک دیدم

امتیازها
    77,596
    سطح
    100
    3,827
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط VSH-Katana نمایش پست ها
    آرمین جان
    بنده این مدتی که جزو کادر مدیریتی شما بودم با توجه به مسائلی که بوده و پیشامد های مختلف عملکرد شما رو به عنوان مدیر کل انجمن رو بهترین ممکن میدونم درسته هیچ کس کامل نیست و هیچ کس بی نقص نیست اما میدونم همیشه بهترین تلاشت رو برای اعتدال و نظم تو انجمن انجام دادی و خواهی داد . پس من به شما عالی دادم . عالی ای که من گفتم شاید به عنوان بی نقص بودن نباشه اما به عنوان بهترین تلاش و بهترین نحوه هست امیدوارم همیشه باشی و از ناملایمات و بیمعرفتی ها خسته نشی و
    همیشه با انجمن بمونی @};-
    تمام. و دیگر هیچ.
    آرمین جان کارت خیلی درسته

From Fringe Dev***on
صفحه 2 از 5 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 43

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)