ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال

همفکری برای یک مود

دوستان و سروران عزیزم سلام،
    عزیزان بنده به صورت پاره وقت با یک شرکت فعال در زمینه SMART HOME همکاری میکنم.از آنجایی که در کار تازه کار هستم،فعلا مشغول به بررسی و سخت افزارهای کار هستم.در همین حین متوجه شده که این شرکت های برای حیاط و باغ های منازل از اسپیکر و بلندگوهای ضد آب استفاده میکنند که درون پوشش هایی خاص قرار گرفته است.این پوشش ها همانند سنگ،تنه درخت و...این موارد طبیعی هستند.از آنجایی که تمام این قطعات از خارج از کشور وارد میگردد و قیمت های آنان به دلار است،گاها از قیمت هایی بالا و غیر قابل توجیه برخوردار هستند.بسیاری از قطعات رو داخل کشور نداریم و تکنولوژی ساخت آنها رو هم نداریم.اما این بلندگوها رو به نظرم میشه در داخل تولید کرد و خودمون استفاده کنیم با قیمت هایی کمتر.حال بنده میخواهم برای استارت کار 4 بلندگوی اینچنینی رو برای فضای آزاد طراحی کنم.بلندگوهاش رو هم پیدا کردم و جنس صفحه از MDF و مشتقات مشابه هستش که تقریبا ضدا آب و گردو غبار است.اما در مورد پوشش اون به نتیجه ایی نرسیدم و از شما عزیزان کمک میخواهم.در زیر چند نمونه عکس برای آشنایی بهتر میگذارم.دوستان اگر نظری دارند بفرمایید.

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: download.jpg
مشاهده: 57
حجم: 7.4 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: OSDAudio_BTR-800g Rock Speaker.jpg
مشاهده: 59
حجم: 58.9 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Paradigm_Rock_Speaker_Installed_In_Yard_On_Hill.jpg
مشاهده: 58
حجم: 68.6 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: performance-rocks-e1433185300267.png
مشاهده: 58
حجم: 48.2 کیلو بایت
    امتیازها
    3,342
    سطح
    35
    245
    کاربر انجمن
    از فوم و درز گیر های مایع میتونید استفاده کنید که بعد از استفاده خشک میشن معمولا برای ساخت ماکت و پالوداریوم که شکل سنگ و کوه مانند بده استفاده میشه و بعد میتونید رنگش کنید
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط captain1374 نمایش پست ها
    از فوم های و درز گیر های مایع میتونید استفاده کنید که بعد از استفاده خشک میشن معمولا برای ساخت ماکت و پالوداریوم که شکل سنگ و کوه مانند بده استفاده میشه و بعد میتونید رنگش کنید
    بسیار ممنونم دوست عزیز.شما که در این زمینه استاد هستید.لطف بفرمائید توضیح بیشتری بدید چون بنده هیچ تخصصی در این زمینه ندارم.
    امتیازها
    3,342
    سطح
    35
    245
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    بسیار ممنونم دوست عزیز.شما که در این زمینه استاد هستید.لطف بفرمائید توضیح بیشتری بدید چون بنده هیچ تخصصی در این زمینه ندارم.
    شما می تونید به یک فروشگاهی که ابزار ماکت سازی میفروشه برید و فوم تزریقی بگیرید البته خودم اطلاع زیادی ندارم یه بار یه ماکت تفننی ساخته بودم برای ساخت کوه استفاده کردم ولی معمولا در ساخت ماکت و پالوداریوم که آکواریومی هست که به کوه نیاز داره که توش سیستم پمپ اب جاسازی بشه مثل نمونه شما میشه که اسپیکر درونش جاسازی میشه و توری برای صدای بلندگو جاسازی میکنید فکر کنم از ابزار فروش ها یا رنگ فروشی هم بتونید تهیه کنید چون کاربرد صنعتی هم داره

اینم عکسش

می تونید راحت طرح سنگ بدید بهش از گچ هم میتونید استفاده کنید ولی این در مقابل خیلی سبک و نشکن هم درمیاد

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: index.jpg
مشاهده: 16
حجم: 39.2 کیلو بایت برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: ***1601;***1608;***1605;-***1662;***1575;***1588;***1588;***1740;-spray-foam-1024x768.jpg
مشاهده: 17
حجم: 188.0 کیلو بایت
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)