ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی

بررسی گوشی ASUS Zenfone 2 - ZE551ML

با سلام و درود بر همه شما خوبان
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capture.JPG
مشاهده: 37
حجم: 35.3 کیلو بایت

همونطور که میدونید چندروزی هست که این فبلت رو برای استفاده شخصی خریدم و در این تاپیک فقط 3 عنوان درج میکنم.
    اول مزایا ، دوم معایب و سوم مشخصاتی که از نظر بعضی حصن و بعضی دیگر اون رو عیب میدونن.

درضمن این تاپیک با بررسی های بیشتر به روز خواهد شد.

در ابتدا باطری گوشی کاملا خالی بود که برای روشن شدن مجبور شدم نیم ساعت منتظر بمونم که خیلی نگرانم کرد ولی حل شد.

مزایا :
    - برند ایسوس . همونطور که خیلی ها میدونن ایسوسی بودن اساسا یک نوع مزیت هستش و نیاز به توضیح بیشتر نیست.
    - سخت افزار . تست AnTuTu امتیاز 48386 رو ثبت کرد که در کنار Not4 سامسونگ ایستاد.
    - صفحه نمایش. عالیه.واقعا همین رزولیشن FHD رو شما بکن تو چشمت اگه پیکسل تشخیص دادی. سونی نمیدونم هدفش از 4K چیه!!!
    - قابلیت های صفحه نمایش در زمان خاموشی. ناک داک ال جی رو داره. و یا با کشیدن حرف C برنامه دوربین و یا حرف S اس ام اس سریعا فعال میشه.
    حرف های دیگه هم هست حسش نیست همرو بگم :)
    - صدا . کیفیت پخش موزیک و مکالمه و ضبط صداش عالیه. هندزفری ولی خیلی استاندارده و مخو نمیترکونه.
    - حجم حافظه داخلی. 64 گیگه که 57 گیگ به شما میده. دیگه چی میخوای ؟؟؟ رو نیست که سنگ پا قزوینه
    - رم . با 4 گیگ رم سلطان مولتی تسکینگه. اولین گوشی جهان با این مقدار رم.
    - قابلیت کار با دستکش. خوراک زمستون و یا زمانی که دارین ظرف میشورین.
    - قابلیت کار با یک دست. دوبار تب روی کلید هوم و صفحه کوچکتر با اندازه دلخواه در اختیار شما که یه دستتون بنده.
    - اندروید سبک و خیلی شبیه نکسوس. اصن یه ذوقی داره واسه طرفدارای اندروید.
    - تم های خیلی عالی و متنوع برای سفارشی سازی.
    - قابلیت های متنوع در برنامه عکاسی هم برای دوربین پشت هم جلو
    - شارژ سریع . تو یه ساعت فول شد. 50 دقیقه طول کشید به 60% برسه ولی بعدش تو 10 دقیقه 100 شد. این فست شارژش تو نیمه مربیا فعال میشه
    - قیمت عالی. با این قیمت یه هوآوی P8 هم نمیتونین بخرین.
    - NFC و 4G داره که 4G رو تست کردم خیلی عالی بود. مثل سرعت ADSL خونه کار میکرد یکمم بهتر. سرعت دانلودم تو خونه 500 بود.

معایب :
    - کلید های خازنی زیر صفحه نمایش نور پس زمینه نداره و تو تاریکی باید از حفظ بزنید روش. اما اگر قابلیت کار با یک دست رو بیارید کلید ها میان داخل صفحه نمایش توی کادر کوچیکتر
    - دوربین توی تاریکی و در حالت اتوماتیک معمولیه ولی با یکم تنظیمات دستی بهتر میشه. روزا مشکلی نداره بالاتر از حد انتظارم بود.
    - وزنش در روزهای ابتدایی و وقتی بهش عادت نکردین یکم زیاده شاید بعضیا خوششون نیاد. 170 گرم.
    - چون مثل نکسوس 6 پشتش گرده نمیشه گذاشت رو میز و با یه دست تایپ کرد هی تکون میخوره.
    - نور زرد فلاشش توی شب یکم عکس هارو زرد میکنه . بهتره تا جایی که میشه بدون فلاش بگیرید.
    -میزان روشنایی صفحه زیر آفتاب شدید کمه و نمیذاره راحت کار کنین
    - از مصرف باطریش راضی نیستم. در حالت super saving mood که بهترین حالت صرفه جویی تو تنظیماتش هست، مثل بقیه گوشیهاست. وقتی تو حالت پرفورمنس بذارمش که پرمصرف ترین حالته چه وبگردی کنی چه بازی آسفالت 8 فرقی نمیکنه 6 ساعته خالی میکنه.
    به نظرم cpu اینتل هیچ رحمی به باطری نمیکنه.
    اما اگر به اینترنت متصل نباشی حس میکنی یه گوشی با باطری قوی داری که بیشتر از یک روز دووم داره.

یه سری برنامه به صورت پیشفرض نصب هست که باطری رو میخوره. اونها پاک شدن مصرف باطری مقدار قابل توجهی کم شده. doctor safety , speed booster , clean master . اینا با چندتا برنامه که با زبون تایوانی هست پاک بشن خیلی دوام باطری افزایش پیدا میکنه حجم رم اشغالی هم خیلی کمتر میشه

شب سوم و چهارمین آپدیت سیستمی با حجم 166 مگ !!! :|
    5 بروز رسانی تا الان دریافت کرده.

تیمو خستس گیر ندید

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capture.JPG
مشاهده: 33
حجم: 198.8 کیلو بایت
    امتیازها
    5,832
    سطح
    49
    92
    کاربر انجمن
    درود
    بروز رسانی هایی که ایسوس به صورت ota میده انجام دادین یا نه گوشی شما رامش ww هست یا tw یا cn پشت جعبه نوشته ،خودتون استادید برای گرفتن نتیجه صحیح گفتم مصرف باتری چطوره زود خالی میشه ؟
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط arashlinux نمایش پست ها
    درود
    بروز رسانی هایی که ایسوس به صورت ota میده انجام دادین یا نه گوشی شما رامش ww هست یا tw یا cn پشت جعبه نوشته ،خودتون استادید برای گرفتن نتیجه صحیح گفتم مصرف باتری چطوره زود خالی میشه ؟
    درود : الان شب سوم هست گوشی دستمه و هرشب یک آپدیت به صورت ota داده و با حجم هایی بین 97 تا 117 مگ که هم اکنون سومی داره انجام میشه.
    رام tw هست . باطری راضی کننده نیست. یک روز پرکار رو دووم نمیاره. البته من خیلی به عمر کم باطری حساسم و اصلا دوست ندارم بین روز گوشیم شارژش تموم شه

ویرایش : از اونجایی که من خیلی پررو هستم بعد از آپدیت دوباره چک کردم و با کمال تعجب الان آپدیت چهارم با حجم 166 مگ داره دانلود میشه . 3 شب = 4 آپدید :| پنجمی هم پشت سرش . . .
    امتیازها
    39
    سطح
    1
    3
    کاربر جدید
    دوستان عزیز در مورد سی پیو و سخت افزار این مدل میشه توضیحاتی رو بدین ،منظورم قدرت سخت افزاریشه مخصوصا پردازشگرش..چون با این مقدار رمی که داره بین این گوشی و شیائومی ردمی نوت3 پرو گیر کردم،هرچند ردمی از این گوشی قدرتمند تر هست..
    امتیازها
    5,832
    سطح
    49
    92
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط matrok نمایش پست ها
    دوستان عزیز در مورد سی پیو و سخت افزار این مدل میشه توضیحاتی رو بدین ،منظورم قدرت سخت افزاریشه مخصوصا پردازشگرش..چون با این مقدار رمی که داره بین این گوشی و شیائومی ردمی نوت3 پرو گیر کردم،هرچند ردمی از این گوشی قدرتمند تر هست..
    فقط اینو بگم که این گوشی نخر بیشتر اونهایی که دارند پشیمونند حتی کسانی که روی ایسوس تعصب زیادی دارند
    خرابی تاچ و صفحه نمایش خرابی جایی سیمکارت خرابی بلنگو خرابی نویز در صحبت کردن با تلفن پرش نور صفحه

یک پرسشی هم از مدیران داشتم چرا نمیشه با تاپاتالک tapatalk وارد این سایت شد ؟ من با تاپاتالک خیلی راحترم
    امتیازها
    9,341
    سطح
    64
    60
    کاربر انجمن
    با درود
    ما بین خرید این گوشی و مدل سلفی با توجه به اینکه مدل سلفی هر دو سیم 4 g میباشد کدام یک به صرفه تر میباشد ؟؟؟؟؟؟
    http://www.gsmarena.com/asus_zenfone...551kl-7261.php
    و همچنین آیا otg را ساپورت میکنند ؟؟؟؟

با تشکر
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)