ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 45

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad Ali X نمایش پست ها
    سلام به همه عزیزان.
    اولا از آرمین جان بابت ایجاد این تاپیک و اهمیت دادن به نظرات کاربران تشکر می کنم.
    به نظر من تشکر کردن های زیر هر پست یه جورایی بلا استفاده هستش و در امتیاز یا عنوان کاربری اعضای تاثیری ندارد. فکر کنم علاوه بر تعداد پست کاربران باید میزان تشکر کردن هم در امتیاز و عنوان کاربری اعضای انجمن نقش داشته باشد .
    من خودم شخصا سیستم امتیاز دهی لیون را بیشتر می پسندم .
    در آخر به نظرم کاستوم سازی + سیستم امتیاز دهی فعلی توسط ادمین که شما باشی بهترین کار ممکن است برای مثال اگر آقای ایکس براساس سیستم امتیاز دهی فعلی دارای عنوان کاربر حرفه ای است و بیشتر در بخش مشاوره و راهنمایی فعالیت دارد عنوان کاربری آن به ` کاربر حرفه ای بخش مشاوره ` تغییر پیدا کند. یا کاربر دیگری که در بخش موبایل بیشتر فعال تر است عنوان کاربریش به کاربر فعال یا کاربر حرفه ای بخش موبایل تغییر پیدا کند.
    من یه نظر دیگر هم دارم ٬ بهتره که کاربرانی که در بخش مشاوره فعالیت می کنند و فعالیتشان مفید و مستمر به ثمر واقع می شود بهتر است در زیر عنوان کاربریشان کلمه مورد تایید مدریت درج شده تا اعضایی که از این کاربران حرفه ای یا فعال مشاوره می گیرند خیالشان از بابت مشاوره راحت باشه و بدانند که شخص مذکور از طرف مدیریت انجمن تایید شده و مشکلی در مشاوره آنان وجود ندارد .

Sent from my Hol-U19 using Tapatalk
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    دریافت تشکر در پست ها دارای امتیازه که در امتیاز بندی کاربران موثره، اما نحوه ی ارتقای عنوان کاربری به سیستم امتیازدهی متصل نیست و به تعداد پست کاربران بستگی داره.

منم سیستم امتیاز دهی شبیه لیون رو بیشتر می پسندم اما فعلا" این سیستم رو داریم و فروم VB هست، نه IPB.

در مورد تایید کاربران، این امکان وجود ندارد، صرفا" مشاوره ی مدیران مورد تایید انجمن است.
    سیستم های Like/Dislike و سایر سیستم های امتیاز دهی به جز تشکر که سیستم دیفالت VB هست از طریق نصب ماژول های جانبی روی VB قابل تبدیل است

نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    درسته درجا نمیزنه، اما بعد از 4 سال نمیتونم یک کاربر رو به کاربر جدید تبدیل کنم.
    من کی گفتم بعد از 4سال کسی تازه میشه کاربر جدید ؟!!!! بحث 4سال برای افزایش سقف تعداد پست کاربران و رسیدن به درجات بالا بود!!
    500 پست و 350 پست رو من برای گروه کاربر جدید درنظر گرفتم کسی دائم فعال باشه زیر 2 ماه بهش میرسه عزیز من .
    با دقت بیشتری پست ها رو بخونید رئیس جان :-w
    عرض کردم ما قرار نیست دوباره سر جای اولمون برگردیم و دوباره روی عناوین دیفالت تکیه کنیم باید کاربران هر چند مدت یک بار فعالیتشون آنالیزبشه و عنوان کاستوم بگیرند این کار باعث رقابت برای فعالیت مفید خواهد شد اگر کاربری هم عنوان کاستوم گرفت و فعالیتش بعد از گرفتن عنوان به هر دلیل رضایت بخش نبود ازش پس گرفته بشه چیزی مشابه رد و بدل شدن دستاوردها و جایزه ها در مرکز امتیاز
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2015/09/02 در ساعت 00:57

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 45

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)