ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 4 از 5 نخست ... 2345 آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 45
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط old gamer نمایش پست ها
    درضمن چند نفر که وقت و حوصله دارن انتخاب بشن به عنوان ناظم انجمن که فقط به تاپیک ها و پست ها سرکشی کنن و نظم و امنیت رو برقرار کنن. مثل رضا عقاب مدیر کل هم که مشخصه. مشاوران هم انتخاب بشن. مثلا مشاور بخش موبایل و تبلت یا مشاور بخش سخت افزار، که فقط کارشون مشاوره باشه چطوره؟؟
    امین جان،

"همکار انجمن" نقش "ناظر انجمن" رو هم ایفا میکنه عزیز.

در مورد انتخاب مشاور، همانطور که به محمد علی گفتم، امکانش نیست از میان کاربران مشاور انتخاب کنیم. خودت میدونی کاربری که مشاوره اش مورد تایید باشه خوب عضو مدیران انجمن میشه. دوباره بخوایم مشاوره کاربر دیگری روتایید کنیم، عملا" دچار موازی کاری میشیم. مدیر هر انجمن مسئول اصلی مشاوره ی انجمنشه، و نمیشه شخص دیگه رو همزمان به عنوان مشاور در همون انجمن منصوب کرد. اما میتوان عنوان خاصی به کاربران فعال داد که مشاوره گیرنده اعتبار مشاوره اش رو بتونه باهاش بسنجه.
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    امین جان،

"همکار انجمن" نقش "ناظر انجمن" رو هم ایفا میکنه عزیز.

در مورد انتخاب مشاور، همانطور که به محمد علی گفتم، امکانش نیست از میان کاربران مشاور انتخاب کنیم. خودت میدونی کاربری که مشاوره اش مورد تایید باشه خوب عضو مدیران انجمن میشه. دوباره بخوایم مشاوره کاربر دیگری روتایید کنیم، عملا" دچار موازی کاری میشیم. مدیر هر انجمن مسئول اصلی مشاوره ی انجمنشه، و نمیشه شخص دیگه رو همزمان به عنوان مشاور در همون انجمن منصوب کرد. اما میتوان عنوان خاصی به کاربران فعال داد که مشاوره گیرنده اعتبار مشاوره اش رو بتونه باهاش بسنجه.
    شما تو عنوان نوشتید تغییر عناوین کاربری خب منم نظرمو راجع به تغییر گفتم . اگر نیاز به تغییر نباشه که خب پس دستش نزنید چون این یه تغییر ساده ی خودمونیه و فکر نمیکنم تحولی تو کارکرد مجموعه ایجاد کنه مگر با عناوین وظایف هم تغییر کنه
    امتیازها
    14,682
    سطح
    78
    3,097
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    تو پست قبلیم هم مثال زدم از عناوین کاستوم استفاده داشتیم بهترین روش هم همین هست مثلا سامان جان اون اوایل کاربر فعال بخش مشاوره سیستم بود چون دائما سیستم پیشنهاد میداد وبعد عناوین دیگه مثل حرفه ای رو گرفته یه سری کاربران هم قبل از رسیدن به تعداد پست تایین شده عنوانش رو گرفتن وبعد از دست دادن نمیدونم چرا یه سری هم مثل بهزاد ومهدی با پست های بسیار کم کاربر حرفه ای شدن.
    اگرچه ذات حق همتاندارد خدای بی علی معنا ندارد.
    امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط sma نمایش پست ها
    تو پست قبلیم هم مثال زدم از عناوین کاستوم استفاده داشتیم بهترین روش هم همین هست مثلا سامان جان اون اوایل کاربر فعال بخش مشاوره سیستم بود چون دائما سیستم پیشنهاد میداد وبعد عناوین دیگه مثل حرفه ای رو گرفته یه سری کاربران هم قبل از رسیدن به تعداد پست تایین شده عنوانش رو گرفتن وبعد از دست دادن نمیدونم چرا یه سری هم مثل بهزاد ومهدی با پست های بسیار کم کاربر حرفه ای شدن.
    منظورتون از "بهزاد" اگه کاربر Delta Force یا همون ******** سابق هست، باید بگم ایشون یکی از باسوادترین کاربران اینترنتی در زمینه ی کامپیوتر هستن و اگه بخوام چندتا از عالم ترین دوستانم رو اسم ببریم قطعا بهزاد جزو اولین نفراتیه که اسم خواهم برد، من همیشه وقتی برای یادگیری دلم تنگ میشه و میخوام یه چیز جدید یاد بگیرم پست های آقا بهزاد و تعدادی از دوستان دیگه امو میخونم.
    به نظر شما ایشون نباید این عنوان رو بگیره؟ از نظر شما ملاک حرفه ای بودن روی تعداد پست های ارسالیه؟ احتمالا آقا آرمین خودشون اقدام به دادن عنوان برای این عزیزان کردن.

من همیشه گفتم عنوان و امتیاز و... هیچ معنایی نداره و هیچ چیزی رو اثبات نمیکنه، هر کی که منطقی باشه میتونه حرف حق و درست رو متوجه بشه و مشاوره ی درست رو از اشتباه تشخیص بده. اگه دوستان یادشون باشه از همون ابتدا از مدیران میخواستم کلا بخش امتیاز رو حذف کنن و به عده ی کمی که واقعا لیاقتشو دارن عنوان کاربری اعطا بشه و طوری نباشه که خودکار بر اساس تعداد پست ها یه عنوانی داده بشه. البته اینهایی که گفتم پیشنهاد هم هست آرمین جان.
    @};-
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط sma نمایش پست ها
    برخى از كاربران رو به پيشنهاد مديران و يا با نظر خودم زودتر از موعد عنوان كاربر حرفه اى بهشون دادم تا تشويق بشوند. اين موضوع تغييرات عناوين قبل" در تاپيكى به صورت علنى عنوان ميشد كه اون تاپيك در دوران قبل از بين رفت، اما در آينده مجدد ايجاد خواهد شد.
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط iSteve نمایش پست ها
    البته اینهایی که گفتم پیشنهاد هم هست آرمین جان.
    @};-
    شما اوركلاكر ها كه خيالتون راحته، گروه كاربرى دارين

آره منم ميخوام اعطاى عنوان حرفه اى و ارشد رو از روى تعداد پست ها حذف كنم.
    امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن

:))
    از دست شما!
    اتفاقا خودتون یادتونه به محض اینکه عنوان گرفتم با این موضوع مخالف بودم و امتیازاتمو اهدا میکردم به بچه ها و میگفتم منم نباید عنوان یا امتیاز داشته باشم تا اگه یه روزی مشاوره ی اشتباهی به کسی دادم اون نفر، از روی عنوان و امتیازم به من اعتماد نکنه.
    الانم میگم از نظرم من نباید عنوان داشته باشم چون در اون حد نیستم که اشتباهاتم در حد صفر باشه یا خیلی به ندرت اشتباه کنم. دوستان دیگه ای هستن که لیاقتشو دارن و در کنار اونها من خجالت میکشم عنوانم با اونها یکسان باشه! مثلا من عنوانم "اورکلاکر" باشه و شخصیتی مثل مرتضی(morteza.p) هم عنوانشون "اورکلاکر" باشه.

درکل منظورم این بود به هر کسی که دانشش در یک زمینه ی خاص بسیار بالاست عنوان مخصوص به خودش تعلق بگیره حالا این عناوین حتما نباید از بین چندتا عناوین از پیش تعیین شده انتخاب بشه، خیلی از جاها هستن که مدیرش هرچی که به ذهنش میرسه که معرف اون کاربره رو برای عنوانش مینویسه و توی همچین فرومی خیلی کم پیش میاد عنوان دو کاربر باهم یکی باشه.
    @};-
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر

ارمین حان !

تو این انجمن یادم میاد برای هر پست باید منطق میداشتی و با دوستانی که وقت ازاد زیادی داشتن و انجمن رو حق خودشون میدونستن بحث میکردی !

به نظرم کار درستی نیست .......

یادم میاد زمانی که پیشنهاد سیستم میدام به علت پیشنهاد 16 گیگ رم بار ها پست هام پاک شد .....

به کرار برای 4 کاناله پیشنهاد دادن تو سوکت 1150 پست هام پاک شدن !
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN نمایش پست ها
    ارمین حان !

تو این انجمن یادم میاد برای هر پست باید منطق میداشتی و با دوستانی که وقت ازاد زیادی داشتن و انجمن رو حق خودشون میدونستن بحث میکردی !

به نظرم کار درستی نیست .......

یادم میاد زمانی که پیشنهاد سیستم میدام به علت پیشنهاد 16 گیگ رم بار ها پست هام پاک شد .....

به کرار برای 4 کاناله پیشنهاد دادن تو سوکت 1150 پست هام پاک شدن !
    سامات جان

به نظرت شما الان همون سامانی هستی که 2 سال پیش برای خرید پد موس هم مشاوره میگرفت؟

شما الان خودت رو با قبلن ها مقایسه نکن، سامانی که الان پست میده، خیلی پخته تر، آگاهتر و و بهتر از سامانیه که قدیم ها توی انجمن فعال بود. اگر مثل همون قدیمها الان پست میدادی ما بازهم پاک میکردیم.

پست های تک جمله ای و تک حرفی شما تعدادش خیلی بیشتر از پستهاییه که در مشاوره پاک شده. من آمار ارسالهای شما رو دارم.

سامانی که الان روبه روی منه، اون سامان گذشته نیست. کما اینکه من هم همون کاربر 2 سال پیش نیستم که نمیتونست یه خمیر سیلیکن روی CPU پخش کنه، من حتی بلد نبودم سرو ته فن کدوم وریه.

ما همه بزرگ میشیم، پخته تر میشیم، از همدیگه یاد میگیرم، آگاهی کسب میکنیم. بنابراین اینگونه نیست که با تغییر عنوان بخواد حقی از شما ضایع بشه یا دانش و توانایی شما زیر سوال بره.

اگر در مشاوره شرکت کنی، و حرفه ای پیشنهاد ارائه بدی، عنوان مناسب هم میگیری، فارق از اینکه چه تعداد پست داشته باشی.

اینطوری به نظرم عادلانه تره، هرچند بهت حق میدم دلخور بشی، چون برای اینکه تعداد پستهات به این عدد فعلی برسه کلی زحمت کشیدی، ولی خوب، این تاپیک رو ایجاد کردم، که حرفهای شما دوستان عزیزم رو هم بشنوم و بعد تصمیم بگیرم.
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    iSteve با سپاس فراوان از دوست خوبم من شرمنده کردی عزیز.

===============

sma گرامی ، ببینید اگه منظورتون بنده هستم برای گرفتن اعتبار یا جایگاهی ، امتیازی اصلا یک درصد درباره بنده این گونه فکر نکنید من از سال 80 در وب سایت معروف و محبوب Bazidot که حزء اولین وب سایتهای تخصصی بازی و سخت افزار کامپیوتر بود در این وب سایت هر نوع مباحثی از بازی تا سخت افزار و شبکه صورت می گرفت تا بعد از ان وب سایتهای دیگر که جزء اولین وب سایتهای تخصصی سخت افزار و It فعالیت داشتم تا الان که در خدمت عزیزان هستم وب سایت شیرین سخت افزار مگ و حتی Hotoverclock و یا OCH در این دو سایت بیشترین فعالیتها رو داشتم به عنوان یک شاگرد، پستهام شامل : مشاوره - نظر - پیش نمایش - Review و .... در کنار بحث های نرم افزاری و شبکه هم شامل می شد چندین سال با نیت پاک و بدونه چشم داشتی حتی عنوان کاربر فعال به بنده بدن و اعتراضی داشته باشم فعالیت کردم دوستان جدیدتر از من عضو می شدن فعالیت می کردن بعد از چند وقت عنوانی در خور فعالیتشون دریافت می کردند .

دوستان قدیمی بنده را بخوبی می شناسند نباید بگم حالا میگم تو تمامی انجمن هایی که فعالیت داشتم عنوان مدیریت بخش پردازنده ها به من می دادند ولی من قبول نمی کردم چون احساس می کنم و کاربر عادی بودن رابطه راحتی با سایر دوستان دارم یا مدیر یا همکاری باشم بعضی از دوستان احساس می کنم معذب بودن در ایجاد ارتباط برقرار کردن و رابط دوستی .

ببنید این دوستی ها هستند باقی میمونه می تونستم مثل خیلی از افراد هر خبری که میزارم و مقاله ای درج می کنم پول بگیرم چه بسا تو سایتها قبلی که بنده حضور داشتم بعضی از دوستان با مبلغی دریافت می کردند اقدام به پست زدن می کردن و توقعه داشتن که عنوان بالاتر از فعالیتشون دریافت کنند تا اتفاقی می افتاد همگی قایم می شدند ولی بنده تمامی پستام و موضوعاتی در هر زمینه ای ایجاد می کردم به عشق بچه های وب سایت بودش و خود سایت

دوست عزیز به این چیزها (عناوین) توجه نکن مهم اخلاق هستش که می مونه در ذهن دوستان تا سالیان سال
صفحه 4 از 5 نخست ... 2345 آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 45

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)