ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 5 نخست 12345 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 45
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad Ali X نمایش پست ها
    سلام به همه عزیزان.
    اولا از آرمین جان بابت ایجاد این تاپیک و اهمیت دادن به نظرات کاربران تشکر می کنم.
    به نظر من تشکر کردن های زیر هر پست یه جورایی بلا استفاده هستش و در امتیاز یا عنوان کاربری اعضای تاثیری ندارد. فکر کنم علاوه بر تعداد پست کاربران باید میزان تشکر کردن هم در امتیاز و عنوان کاربری اعضای انجمن نقش داشته باشد .
    من خودم شخصا سیستم امتیاز دهی لیون را بیشتر می پسندم .
    در آخر به نظرم کاستوم سازی + سیستم امتیاز دهی فعلی توسط ادمین که شما باشی بهترین کار ممکن است برای مثال اگر آقای ایکس براساس سیستم امتیاز دهی فعلی دارای عنوان کاربر حرفه ای است و بیشتر در بخش مشاوره و راهنمایی فعالیت دارد عنوان کاربری آن به ` کاربر حرفه ای بخش مشاوره ` تغییر پیدا کند. یا کاربر دیگری که در بخش موبایل بیشتر فعال تر است عنوان کاربریش به کاربر فعال یا کاربر حرفه ای بخش موبایل تغییر پیدا کند.
    من یه نظر دیگر هم دارم ٬ بهتره که کاربرانی که در بخش مشاوره فعالیت می کنند و فعالیتشان مفید و مستمر به ثمر واقع می شود بهتر است در زیر عنوان کاربریشان کلمه مورد تایید مدریت درج شده تا اعضایی که از این کاربران حرفه ای یا فعال مشاوره می گیرند خیالشان از بابت مشاوره راحت باشه و بدانند که شخص مذکور از طرف مدیریت انجمن تایید شده و مشکلی در مشاوره آنان وجود ندارد .

Sent from my Hol-U19 using Tapatalk
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    دریافت تشکر در پست ها دارای امتیازه که در امتیاز بندی کاربران موثره، اما نحوه ی ارتقای عنوان کاربری به سیستم امتیازدهی متصل نیست و به تعداد پست کاربران بستگی داره.

منم سیستم امتیاز دهی شبیه لیون رو بیشتر می پسندم اما فعلا" این سیستم رو داریم و فروم VB هست، نه IPB.

در مورد تایید کاربران، این امکان وجود ندارد، صرفا" مشاوره ی مدیران مورد تایید انجمن است.
    سیستم های Like/Dislike و سایر سیستم های امتیاز دهی به جز تشکر که سیستم دیفالت VB هست از طریق نصب ماژول های جانبی روی VB قابل تبدیل است

نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    درسته درجا نمیزنه، اما بعد از 4 سال نمیتونم یک کاربر رو به کاربر جدید تبدیل کنم.
    من کی گفتم بعد از 4سال کسی تازه میشه کاربر جدید ؟!!!! بحث 4سال برای افزایش سقف تعداد پست کاربران و رسیدن به درجات بالا بود!!
    500 پست و 350 پست رو من برای گروه کاربر جدید درنظر گرفتم کسی دائم فعال باشه زیر 2 ماه بهش میرسه عزیز من .
    با دقت بیشتری پست ها رو بخونید رئیس جان :-w
    عرض کردم ما قرار نیست دوباره سر جای اولمون برگردیم و دوباره روی عناوین دیفالت تکیه کنیم باید کاربران هر چند مدت یک بار فعالیتشون آنالیزبشه و عنوان کاستوم بگیرند این کار باعث رقابت برای فعالیت مفید خواهد شد اگر کاربری هم عنوان کاستوم گرفت و فعالیتش بعد از گرفتن عنوان به هر دلیل رضایت بخش نبود ازش پس گرفته بشه چیزی مشابه رد و بدل شدن دستاوردها و جایزه ها در مرکز امتیاز
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2015/09/02 در ساعت 01:57

امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط invoker نمایش پست ها
    سلا خدمت اقا ارمین عزیز

بنده از یک دیده دیگه به این موضوع نگاه میکنم و مشکل اساسی خیلی از عزیزان هم خواهد بود !

اینکه هر فردی در زمینه ای که تجربه یا درش فعالیت دارد عنوان کاربری بگیره ! فرضا" منی که در زمینه سخت افزار و مشاوره فعالیت دارم عنوان کاربری بنده به مشاور / تکنسین / متخصص / و ... تغییر پیدا کنه !
    یاسین جان چنین عناوینی قبلاً یک بار داده شده و عواقبش هم دیدیم و یک اشتباه دوبار تکرار نمیشه !
    و یه دیده منفی از نظره بنده اینه که از یه لحاظ هیچ ارزشی نداره این عنوان ! یا اینکه اصلا این عنوان کاربری به چه معناس ؟
    نوع نگرش هر کاربر در مورد عناوین فرق داره اگر برای شما ارزش نداره پس چرا میگید عنوانتون بشه تکنسین و امثالهم ؟! این تناقض در یک جمله رو با خودتون برطرف کنید لطفاً
    اینکه کاربر مشخص بشه فعال چه بخشی هست ؟

یا اینکه مشخص بشه تجربش در چه زمینه ای هست ؟
    اگر کاربری حوزه تخصصیش ثابت باشه و از این شاخه به اون شاخه جهش نکنه عنوان کاربری در حوزه خودش می گیره همون طور که در مورد مدیران همینطوری هست . مدیر مثلاً بخش موبایل در سایر بخش های غیر تخصصی حکم همکار مدیر کل یا کاربر معمولی داره اعتبار پست هاش .
    ولی چنین نیست وقتی که خوده کاربر نام فعال بخش گرافیک داره ولی در بخش مشاوره فعالیت داره ؟ دقیقا نمیدونم این به چه معناست ولی یه مشکل واقعا اساسی یا دخالت خواهد بود که موجب به خیلی چیزا میشه !

امیدوارم اگه واقعا قرار از لحاظ دانش و تجربه باشه برای عنوان کاربری این چیزا در اولویت اول قرار بگیره ! با اینکه هر فردی خودش باید رعایت کنه ...
    یاسین جان گفتم حوزه تخصصی هر فرد باید مشخص باشه اما نمیشه کاربری رو به عنوان کاربری و بخش اصلی که توش فعالیت داره غل و زنجیر کرد که اگر ازبخش خودت بیرون اومدی دخالت کردی و تنبیه میشی .
    حوزه های غیر تخصصی هر فرد چه کاربر چه مدیر اعتبار پستش هم پایینتره ومثال زدم
    و یه نکته دیگه اینکه :

بنده در خوده وبسایت در حال فعالیت هستم در بخش مشاوره و تا بحال خدا میدونه چقد سیستم پیشنهاد دادم ولی به نوعی با دخالت و ... اصلا نتونستم در فروم فعالیت داشته باشم و حال با اینکه مشاوره وبسایت هستم ولی در فروم چی ؟ این منطقی نخواهد بود ...

امیدوارم توضیحاتم مفید باشه
    این چه ربطی به انجمن و در اصل موضوع این تاپیک داره یاسین جان ؟ بیان کارت دعوت برای شما صادر کنند و التماستون کنند که توی فروم هم فعالیت کنید ؟!
    نه عزیز جان از این خبرها نیست
    توی فروم باشید و فعالیت مفید کنید کسی شما رو منع نکرده تا زمانی که کار غیراصولی و خلاف قوانین کلی انجمن انجام ندید
    ضمن اینکه جناب پناهی شما رو به عنوان مسئول بخش مشاوره سایت تعیین کردند پس حوزه اصلی شما توی وب سایت هست
    فقط لطف کنید موقع فعالیت در انجمن اصول نگارش فارسی و همچنین جایگاه خودتون رو رعایت کنید !

همیشه وقتی تاپیک نظرخواهی عمومی میزنند عنوانش رو دقیق بخونید پست اولش رو بخونید که چه نظری ازشما خواسته شده و در خصوص همون مبحث صحبت کنید
    کل این پست شما هیچ ارتباطی به هدف این تاپیک نداشت
    دیدتون در راستای هدف تاپیک باشه نه تخیلات و نظر شخصی خودتون !
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2015/09/02 در ساعت 11:27

امتیازها
    17,540
    سطح
    84
    1,245
    کاربر انجمن
    الحمدالله یبار نشوده تو چیزای که استارترش خودتون نیستن یا اصلا خودتون هم جایگاه خودتون نمیدونین کجاست دخالت نکنین ! چجور شما میتونین در هر زمینه ای در هر تاپیکی در هر بحثی در هر چیزی دخالت کنین و نظریه دالتونی بدین ! اونم با چه کلماتی ؟ تا خرخره تحقیر امیزه !

والله غلط املای 100 شرف داره تا اینکه هر چی از دهنتون در می یاد رو میریزین رو یه فردی / شرم اوره اختلاف سنی بنده با شما دسته کم 10 سال هست ! ولی یبار نشوده بی احترامی کنم ! مگه مظلوم گیر اوردی که با هر لحنی که دلت میخواد میحرفی ؟ مگه قانون اینجا قانونه جنگله ؟

بخاطره همین بد لحنی شما بنده واسه همیشه فعالیت نخواهم کرد در انجمن !

باشد که یه روزی به خودتون بیاین ! امیدوارم اگه به اون بلوغ شعور و شخصیت نرسیدین به زودی برسین
    واسه یه حس ِ تازه جنگیدن
    جالب این عشق تازه فهمیدن
    دلگیر از این مردابم من
    اَ وقتی که توش قاصدک دیدم

امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    الحمدالله یبار نشوده تو چیزای که استارترش خودتون نیستن یا اصلا خودتون هم جایگاه خودتون نمیدونین کجاست دخالت نکنین ! چجور شما میتونین در هر زمینه ای در هر تاپیکی در هر بحثی در هر چیزی دخالت کنین و نظریه دالتونی بدین ! اونم با چه کلماتی ؟ تا خرخره تحقیر امیزه !

والله غلط املای 100 شرف داره تا اینکه هر چی از دهنتون در می یاد رو میریزین رو یه فردی / شرم اوره اختلاف سنی بنده با شما دسته کم 10 سال هست ! ولی یبار نشوده بی احترامی کنم ! مگه مظلوم گیر اوردی که با هر لحنی که دلت میخواد میحرفی ؟ مگه قانون اینجا قانونه جنگله ؟

باشد که یه روزی به خودتون بیاین ! امیدوارم اگه به اون بلوغ شعور و شخصیت نرسیدین به زودی برسین

یاسین جان خوب شد مسلح نیستی!
    --------------------------------------------
    دوستان لطفا از مباحث متفرقه دوری کنید و روند تاپیک رو مختل نکنید.یاسین جان عزیزم همه میدونیم که شما هم در وب سایت و هم در انجمن زحمت میکشید.کارهای شما قابل احترام است.هر زمان که تاپیک و یا سوالی دیدید که درون فروم مطرح شده و در آن تخصص دارید،میتونید مثل بقیه دوستان آزادانه نظرتون رو بفرمائید.پس لطفا همه دوستان مراقب شان انجمن و از اون مهمتر خودتون باشید.لطفا دوستانه صحبت کنید.میخواهیم با کمک نظرات شما به یک جمع بندی برسیم.لطفا فقط نظرات خودتون رو در اون بخش مطرح کنید.
    از تذکر دادن به همدیگر هم بپرهیزید لطفا.
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    سلا خدمت اقا ارمین عزیز

بنده از یک دیده دیگه به این موضوع نگاه میکنم و مشکل اساسی خیلی از عزیزان هم خواهد بود !

اینکه هر فردی در زمینه ای که تجربه یا درش فعالیت دارد عنوان کاربری بگیره ! فرضا" منی که در زمینه سخت افزار و مشاوره فعالیت دارم عنوان کاربری بنده به مشاور / تکنسین / متخصص / و ... تغییر پیدا کنه !

ياسين جان،

تقريبا" يك سال و نيمى هست كه به اين شيوه عناوين كاربران تغيير پيدا ميكنه، بر اساس فعاليتشون در زمينه ى خاص در انجمن بهشون عنوان داديم. برخى كاربران با اين تغيير تشويق شدند كه فعاليت بيشترى كنند، و برخى از كاربران كوچكترين فعاليتى در زمينه اى كه تخصص داشتند نكردند. من حيث المجموع همين امروز هم من و ديگر مديران اجرايى انجمن همچنان اگر ببينيم كاربرى‌ در بخش خاصى فعاليت برجسته اى داره، حتما" عنوان مناسب هم بهش ميديم.

منتها بحث من در اين تاپيك بيشتر متوجه عناوين ديفالت انجمنه كه به كاربران اختصاص پيدا ميكنه.

و یه نکته دیگه اینکه :

بنده در خوده وبسایت در حال فعالیت هستم در بخش مشاوره و تا بحال خدا میدونه چقد سیستم پیشنهاد دادم ولی به نوعی با دخالت و ... اصلا نتونستم در فروم فعالیت داشته باشم و حال با اینکه مشاوره وبسایت هستم ولی در فروم چی ؟ این منطقی نخواهد بود ...

امیدوارم توضیحاتم مفید باشه
    راستش داستان سايت با انجمن متفاوته، ببين به نظرم ارائه پيشنهادات صحيح در سايت اهميت داره، اما از همه چيز مهمتر سرعت پاسخگويى كه مهمه، كاربرى كه كامنت ميده، سريع دنبال پاسخه، در سايت كميّت اهميت بيشترى داره، ولى در انجمن - درسته سرعت هم مهمه - اما پيشنهادات حرفه اى، و كيفى اهميت بيشترى داره. اصولا" Base انجمن مشاوره است، گفتگو است، در سايت به دنبال گفتگو نميشه رفت، سرعت پاسخگويى اهميت داره.

من خودم اون مشاوره اى كه توى انجمن ميتونم بدم تخصصى تر و كيفيتش بهتر و بالاتر از پيشنهاديه كه توى سايت ميتونم بدم. بحث زدن از كار نيست، بحث اينه كه اينجا توى انجمن ميتونم از طرف سوال بپرسم، كمى اطلاعات بگيرم، سيستم دقيقترى بهش پيشنهاد بدم، وقت بيشترى هم براى تحقيق دارم، اما توى سايت اين فرصت گفتگو و يا عملكرد سر فرصت وجود نداره.

بنابراين ميخوام بگم سطح پيشنهادات توى انجمن بسيار بالاتر از وب سايته و اينها قابل قياس نيستند. ما خيلى دوست داريم كاربران وارد انجمن بشن براى مشاوره سيستم اما اغلب كاربران دوست دارن توي سايت سوال بپرسن، يا خيلى ديگه به خودشون زحمت بدن، ايميل ميفرستن. انجمن خيلى‌كم ميان، يا بلد نيستن، يا حوصله ندارن، يا وقتش رو ندارند. در نتيجه سرعت پاسخگويى در سايت بايد بالا باشه. اينجاست كه عملكرد شما در وب سايت مثبت ارزيابى ميشه اما اگر همون عملكرد در انجمن پياده بشه، ممكنه موفقيت آميز نباشه. بحث شخص شما نيست، اين يك واقعيته، مثال هم عرض كردم، مشاوره ى خودم در انجمن بهتر از مشاوره ام توى وب سايته.
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    یاسین جان چنین عناوینی قبلاً یک بار داده شده و عواقبش هم دیدیم و یک اشتباه دوبار تکرار نمیشه !
    رضا جان، عواقبش چى بوده؟ و چه زمانى اين عملكرد اشتباه ارزيابى شده؟ مقايس سنجش اشتباه بودن اعطاى عناوين به كاربران بر چه اساسيه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    این چه ربطی به انجمن و در اصل موضوع این تاپیک داره یاسین جان ؟ بیان کارت دعوت برای شما صادر کنند و التماستون کنند که توی فروم هم فعالیت کنید ؟!
    نه عزیز جان از این خبرها نیست
    توی فروم باشید و فعالیت مفید کنید کسی شما رو منع نکرده تا زمانی که کار غیراصولیو خلاف قوانین کلی انجمن انجام ندید
    ضمن اینکه جناب پناهی شما رو به عنوان مسئول بخش مشاوره سایت تعیین کردند پس حوزه اصلی شما توی وب سایت هست
    فقط لطف کنید موقع فعالیت در انجمن اصول نگارش فارسی و همچنین جایگاه خودتون رو رعایت کنید !

همیشه وقتی تاپیک نظرخواهی عمومی میزنند عنوانش رو دقیق بخونید پست اولش رو بخونید که چه نظری ازشما خواسته شده و در خصوص همون مبحث صحبت کنید
    کل این پست شما هیچ ارتباطی به هدف این تاپیک نداشت
    دیدتون در راستای هدف تاپیک باشه نه تخیلات و نظر شخصی خودتون !
    رضا جان،

اين بخش پاسخ شما به ياسين ميتونه مصداق قانون 30 انجمن باشه:

قانون شماره 30) اهانت، حمله شخصی، تخطئه شخصیت، قضاوت شخصی و سرکوفت زدن به دیگر کاربران در مشاوره ها و پست ها ممنوع است و پست های حاوی چنین مطالبی، از هر کاربری که باشد وییرایش و کاربر خاطی تذکر دریافت خواهد کرد. هیچ کاربری حق ندارد به شخصیت دیگر کاربران توهین کند و یا آن را بی ارزش قلمداد کند. در صورت مشاهده چنین رفتاری، ابتدا به کاربر خاطی تذکر و اخطار و سپس دسترسی وی محدود خواهد شد. کاربران توجه داشته باشند، دادن "تذکر موارد قانونی به کاربران"، و "نظم بخشی به انجمن"، و در صورت نیاز "برخورد با کاربر متخلف" صرفا" فقط و فقط برعهده مدیران رسمی انجمن و در حیطه ی وظایف آنها است. هر کاربری - به غیر از مدیران رسمی انجمن - اقدام به دادن تذکر موارد قانونی کند، مدیران انجمن حتما" بشدت با وی برخورد خواهند کرد.

ياسين جان،

مسئول برخورد با تخلفات كاربران مديران انجمن هستند. نه شما.

شما مي بايستى پست هايى كه از نظرت مشكل دارند رو گزارش كنيد، نه اينكه راسا خودتون به درگيرى با كاربران بپردازيد، از اين جهت اگر در صحن علنى بار ديگر درگيرى لفطى داشته باشيد حتما" تذكر دريافت مي كنيد.

غلط املايى هم كم مشكلى نيست، وفق قانون 31 انجمن مي بايست پست هاى خود را از نظر املايى حتما" بررسى و سپس ارسال نماييد.

لطفا" توجه كن.

مرسى.
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط Asus.Fonepad نمایش پست ها
    سلام خدمت مدیریت محترم فروم و دیگر اعضا

میشه به جای عنوان سطح بندی کرد؟؟؟؟این طوری شبه ای هم پیش نمیاد به عنوان کاربر ویژه یا کاربر حرفه ای

مثلا کاربر 0-200 کاربر سطح d

1000-200 کاربر سطح c

1000-5000 کاربر b

10000-5000 کاربر a
    آرش جان،

اينم پيشنهاد خوبيه، تاحالا از اين منظر بهش فكر نكرده بودم. حتما" روش فكر ميكنم. :-?
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    از سیستمی که رضا عقاب گفت خوشم اومد به نظرم بهتر از بقیه هست، فقط اگر کسی تخصص یا مسولیت خاصی داشت عنوانش با صلاحدید مدیرکل عوض بشه.
    به جای کاربر جدید هم عنوان کاربر تازه کار استفاده بشه به همون دلیل که ممکنه کسی بیاد بعد 1 سال 30 تا پست بیشتر نداشته باشه ولی جدید هم نیست.
    عنوان من هم به بادیگارد تغییر پیدا کنه. جدیدا از این عنوان خوشم میاد. اون نشد بنویسید کاربر خسته :D

درضمن چند نفر که وقت و حوصله دارن انتخاب بشن به عنوان ناظم انجمن که فقط به تاپیک ها و پست ها سرکشی کنن و نظم و امنیت رو برقرار کنن. مثل رضا عقاب
    مدیر کل هم که مشخصه. مشاوران هم انتخاب بشن. مثلا مشاور بخش موبایل و تبلت یا مشاور بخش سخت افزار، که فقط کارشون مشاوره باشه
    چطوره؟؟
    امتیازها
    11,268
    سطح
    70
    1,242
    کاربر انجمن
    سلام
    به نظر من همون ترتیبی که اقا ارمین گفتن خوبه ولی با تعداد پست کمتر
    - از تعداد 0 تا 100 پست: عنوان "کاربر جدید"
    - از تعداد 100 تا 3000 پست کلیه عناوین حذف و عنوان همه ی کاربران به "کاربر انجمن سخت افزار" تغییر پیدا کنه.
    - از تعداد 3000 تا 7000 پست عنوان "کاربر با سابقه" یا "کاربر قدیمی"
    - از تعداد 7000 پست به بالا عنوان: "پیر انجمن" یا "کاربر پیشکسوت"
    CPU Intel I7 2600K up 4.00GHz
    بزودیCPU Cooler
    M.B GIGA P67A-UD7-B3
    RAM Corsair 2*8Gb XMS3 1866
    VGA MSI GTX670 PE OC
    VGA Cooler Accelero Xtreme PLUS II
    SSD Intel 520 Series 120GB
    HDD WD 1TB Blue+WD 1 TB Blue +WD 1TB Passport
    PSU Green 600W HP
    بزودیCASE
    Monitor LG W2262TQ full HD

امتیازها
    8,786
    سطح
    63
    752
    کاربر انجمن
    با کاربر انجمن سخت افزار مشکل دارم به نظرم یه جوریه تمام ما کاربر انجمن سخت افزار هستیم این که تو عنوان این درج شه یه جورایی بی مزه است

یه عنوان بهتر جایگزین بشه مثل کاربر جویای نام یا کاربر با پشتکار یا ...
    ویرایش توسط Asus.Fonepad : 2015/09/02 در ساعت 18:10

صفحه 3 از 5 نخست 12345 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 45

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)