ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 24
    امتیازها
    7,238
    سطح
    56
    9
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط IMAN4K نمایش پست ها
    باید با هم رده های خودش مقایسه بشه. یه ایرفون 15 پوندی نباید با یه ایرفون 35 پوندی مقایشه بشه!!
    این دو مدل سونی نمونه مثال بارزی هست برای اینکه بگیم قیمت کیفیت نیست !. یکی قیمتش دوبرابر هست ولی از نظر مشخصات هر دو یکی هستن !. از نظر من این برمیگیرده به بازار اون محصول.
    من شهرستان هستم امکان تست ندارم !
    امتیازها
    5,525
    سطح
    47
    397
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط fr_sdgh نمایش پست ها
    ولی از نظر مشخصات هر دو یکی هستن !.
    پس برگشتیم خونه اول! من تو پست سوم گفتم هیچ کدوم از پارامتر ها در مشخصات یک ایرفون نمیتونن کیفبت صدا نهایی رو تضمین کنن(باور کنین یه جورایی فرمالیتس).این تجربه ای هست که من با تست کردن هدفون های مختلف بدست اوردم.این یه قلم و زیاد به مشخصات تکیه نکنین.ای کاش براتون فراهم بود میتونستین چند مدل رو از نزدیک تست کنین.
    در هر صورت من مدل پیشنهادی خودم رو با توجه به بودجه شما در پست 3 گفتم.حالا اگر تمایلتون به خرید سونی هست اون دیگه به عهده خودتون
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    پس برگشتیم خونه اول! من تو پست سوم گفتم هیچ کدوم از پارامتر ها در مشخصات یک ایرفون نمیتونن کیفبت صدا نهایی رو تضمین کنن(باور کنین یه جورایی فرمالیتس).این تجربه ای هست که من با تست کردن هدفون های مختلف بدست اوردم.این یه قلم و زیاد به مشخصات تکیه نکنین.ای کاش براتون فراهم بود میتونستین چند مدل رو از نزدیک تست کنین.
    در هر صورت من مدل پیشنهادی خودم رو با توجه به بودجه شما در پست 3 گفتم.حالا اگر تمایلتون به خرید سونی هست اون دیگه به عهده خودتون

دوست عزیز کی گفته info و detail که یک کمپانی معتبر برای محصولات خودش میزنه درست نیست؟طبق کدوم سند و مدرک شما این رو میفرمائید؟از سازمان نظارت و کنترل اروپا و آمریکا خبر دارید؟این سازمان وظیفه اش کنترل اطلاعات ارائه شده توسط کمپانی ها است.ببخشید کجای ایران میگذارند شما چند ایرفون مختلف رو بکنی توی گوشت تست کنی؟اون هم ایر فون های گران قیمت؟
    امتیازها
    5,525
    سطح
    47
    397
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    دوست عزیز کی گفته info و detail که یک کمپانی معتبر برای محصولات خودش میزنه درست نیست؟طبق کدوم سند و مدرک شما این رو میفرمائید؟از سازمان نظارت و کنترل اروپا و آمریکا خبر دارید؟این سازمان وظیفه اش کنترل اطلاعات ارائه شده توسط کمپانی ها است.ببخشید کجای ایران میگذارند شما چند ایرفون مختلف رو بکنی توی گوشت تست کنی؟اون هم ایر فون های گران قیمت؟
    سند و مدرک من تست ایرفون های مختلف هست و از افراد با تجربه که تو زمینه مارکتینگ هم هستن بپرسید همین رو میگن.سند و مدرک دیگه ای موجود نیست!
    بعد هم من تمام محصولات رو نگفتم عزیز گفتم فقط در زمینه ایرفون شرایط به این شکل هست
    شما فکر کردید که یه هدفون 15 پوندی قراره فرکانس 4-24k هرتز رو واقعا بتونه خروجی بده!؟
    یه جا تو تهران برای شما پ.خ شد!
    امتیازها
    7,238
    سطح
    56
    9
    کاربر انجمن
    نه ! ایشون میگه که: مشخصات ذکر شده دو برند متفاوت، اگه مشابه باشه به معنی کیفیت مشابه نیست!
    ولی از نظر بنده دو محصول اونم سونی وقتی مشخصاتش یکی باشه کیفیت مشابهی هم داره.
    بهتره از خود سونی پرسید !
    امتیازها
    7,238
    سطح
    56
    9
    کاربر انجمن
    فکر کنم بهتره توی بخش community پرسیده شه
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    سند و مدرک من تست ایرفون های مختلف هست و از افراد با تجربه که تو زمینه مارکتینگ هم هستن بپرسید همین رو میگن.سند و مدرک دیگه ای موجود نیست!
    بعد هم من تمام محصولات رو نگفتم عزیز گفتم فقط در زمینه ایرفون شرایط به این شکل هست
    شما فکر کردید که یه هدفون 15 پوندی قراره فرکانس 4-24k هرتز رو واقعا بتونه خروجی بده!؟
    یه جا تو تهران برای شما پ.خ شد!
    من به این ها نمیگم سند و مدرک.یک مرکزی باید باشه که تعداد زیادی از ایرفون هارو حداقل برای تست داشته باشه عزیزم نه اینکه یکی دوم دل بگذاره.صحبت من راجب هدفون های 15 پوندی بود؟؟من گفتم برندهای مطرح!دلیل نداره چون ما در ایران کلی دروغ داریم پس اونها هم اشتباه مینویسند.ایمان جان چرا 24k برای شما انقدر رویایی هستش؟؟موضوع فرکانس خروجی نیست.موضوع کیفیت خروجی و کیفیت قطعات یک هدفون هستش.وگرنه حجم صدا و بیت ریت فرکانس رو میشه به هر درایوی خلاصه اعمال کرد.لطفا مغلطه نکن عزیزم.وقتی میگم برندهای معتبر منظورم tdk نیست!
    امتیازها
    5,525
    سطح
    47
    397
    کاربر انجمن
    نه اینکه یکی دوم دل بگذاره.
    دیگه نمیشه که هر هدفون ارزون قیمتی رو بذاره.شما بالای 150 بخوایید تست میگیرید بعد خرید میکنید.من داشتم که میگم.
    صحبت من راجب هدفون های 15 پوندی بود؟؟من گفتم برندهای مطرح!دلیل نداره چون ما در ایران کلی دروغ داریم پس اونها هم اشتباه مینویسند.
    منم راجع هدفون 15 پوندی اون برند مطرح سونی گفتم.طرف نمیاد بشینه این همه رو یه هدفون 15 پوندی کار کنه هر چقدر هم که فروش داشته باشه.اتفاقا اون ها هم مینویسند
    وقتی سود میاد وسط ایرانی و آلمانی و بریتانیایی نداره!
    ایمان جان چرا 24k برای شما انقدر رویایی هستش؟؟موضوع فرکانس خروجی نیست.موضوع کیفیت خروجی و کیفیت قطعات یک هدفون هستش.وگرنه حجم صدا و بیت ریت فرکانس رو میشه به هر درایوی خلاصه اعمال کرد
    همین دیگه میاد یه فرکانس عجیب قریب و دروغ میزنه تا محصول رو گنده نشون بده و جنسش رو بفروشه.
    از اعمال کردن تا خروجی نهایی و تجربه ای که شما حالا تو فرکانس های بالا میگیرید خیلی تفاوت هست.
    طرف میاد ایرفون رو میخره قبلا تجربه صدا با کیفیت نداشته میاد میگه خوب پس 24K عجب چیز خوبیه!برا همین مشخصات براش میشه مرجع و دائما تو همین توهم میمونه.
    حتی اون ایرفون بیر هم که من گفتم هم مشخصاتش اطمینانی نیست و فقط باید تست کرد ویا در آخر فید بک های زیادی رو دید.
    صحبت آخر من با استارتر عزیز من با توجه به بودجه شما یه ایرفون خیلی خوب رو معرفی کردم که این پیشنهاد حاصل تجربه من بود و نخواستم پولتون رو دور ریخته باشید.
    تمام
    امتیازها
    7,238
    سطح
    56
    9
    کاربر انجمن
    آقای آریایی شما جو رو متشنج میکنید اینجوری چیزی هم خروجی نداره
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط fr_sdgh نمایش پست ها
    آقای آریایی شما جو رو متشنج میکنید اینجوری چیزی هم خروجی نداره
    =))=))=))

جناب آريايى خودش مدير همين انجمنه، چطورى جو رو متشنج ميكنه؟

من يه پيشنهاد دارم، حالا كه از نظر شما مدير انجمنى‌ كه در اون مشاوره خواستيد جو مشاوره رو متشنج ميكنه، من پيشنهاد ميكنم آقاى آريايى به شما ديگر مشاوره نده، تا جو مشاوره متشنج نشه، و شما هم به هدفتون برسيد دوست عزيز.
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 24

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)