ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11
    امتیازها
    3,222
    سطح
    35
    30
    کاربر جدید

تجربه من از Silicon power

با درود
    این مطلب رو مینویسم تا مرجعی باشه برای کسانی که بدنبال کیفیت یک برند میگردن
    تقریبا 4 سال پیش یه فلش 16 گیگ سیلیکون پاور با گارانتی داده پرداز متین خریدم
    بعد از مدتی رایت پروتکت شد ، low level format کردم حل شد ولی چند ماه بعدش کلا درایورش خراب شد بردم گارانتی عوض کرد مدل جدیدی که داد بعد از حدود 6 ماه سوخت
    خلاصه در این مدت 4 بار فلش رو عوض کردم تا همین امروز که دوباره فلش سوخت
    حالا دوباره باید یک روز وقت بزارم ببرم گارانتی تا ببینم فلش بعدی چقدر کار میکنه.
    در آخر باید بگم داده پرداز گارانتی خوبیه ولی مارک سیلیکون پاور کیفیت خوبی نداره ، با وجود اینکه من خیلی کم از فلش استفاده میکنم ولی مدام دچار مشکل میشه
    و این ترس رو از حافظه های فلش پیدا کردم که نکنه الان بزنم اطلاعاتم بپره بخاطر همین دیگه اطلاعات مهم رو روی فلش نمیریزم یا همیشه یه نسخه کپی رو میریزم تا اگر سوخت حداقل ضرر زیادی وارد نشه
    نمیدونم حافظه های ssd هم اینقدر ضریب اطمینانشون پایینه یا نه.
    مدل: Silicon Power Luxmini 320 USB 2.0
    امتیازها
    5,002
    سطح
    45
    1,029
    کاربر انجمن

سلام خدمت شما دوست خوبم.
    استدلال شما استقرایی است و بر اساس یکسری شواهد محدود نظر خود را بیان میکنید، برای مثال چون چند گوشی اپل و سامسونگ در جهان در اثر استفاده از گوشی در هنگام شارژ منفجر شده اند، تمام گوشی های جهان اگر در هنگام شارژ مورد استفاده قرار بگیرند، منفجر خواهند شد.
    محیط نگهداری شما، نحوه استفاده و خیلی دیگر از موارد باید بررسی شود تا نتیجه گیری درستی انجام داد.
    خود بنده هارد a80 همین برند رو دارم و از نظر استحکام و پایداری 95\100 رو میدم بهش و اینکه این شرکت جزو معروف ترین شرکت ها در زمینه تجهیزات ذخیره سازی در جهان است.
    نقل قول نوشته اصلی توسط behbod نمایش پست ها
    به هیچ عنوان نمیتونه مرجعی باشه برای مقایسه و کیفیت یک برند به سبب مواردی که در بالا ذکر کردم.
    با این وجود از تجربه شما که در اختیار دوستان و بنده قرار دادید سپاسگزارم.@};-

MAYBE#
    امتیازها
    3,222
    سطح
    35
    30
    کاربر جدید
    بنده طبق تحقیقی که کردم خرابی این برند بیشتر از سایر برند ها بوده
    همونطور که در پست اولم گفتم بیشتر اوقات ازش استفاده نمیکنم و در کشوی میز کامپیوتره (شاید ماهی 1 بار)
    طرز استفاده هم فکر نمیکنم زیاد تفاوت داشته باشه من کسانی رو میشناسم با طرز نگهداری خیلی بد چندین ساله دارن استفاده میکنن (برند های دیگه)
    ولی فلش من نه ضربه ای خورده نه در میدان مغناطیسی بوده و نه جای رطوبت داری بوده انتظار نمیرفت زیر 1 سال کار کنه
    ب هر حال این نظرات کاربرانه که جمع میشه و باعث صعود یا سقوط یه برند میشه
    من نظرم رو گفتم امیدوارم دوستانی هم که از این برند استفاده میکنن بیان و نظراتشونو بگن شاید به یه نتیجه گیری کلی برسیم.
    از اینکه شما هم نظرتونو گفتید ممنونم.
    امتیازها
    11,776
    سطح
    71
    1,947
    کاربر انجمن
    من که یه 4 گیگ دارم. فکر کنم 8 ساله کار میکنه. الان هم ویندوز 10 روشه.~o)
    امتیازها
    17,851
    سطح
    85
    3,751
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط me.mr نمایش پست ها
    سلام خدمت شما دوست خوبم.
    استدلال شما استقرایی است و بر اساس یکسری شواهد محدود نظر خود را بیان میکنید، برای مثال چون چند گوشی اپل و سامسونگ در جهان در اثر استفاده از گوشی در هنگام شارژ منفجر شده اند، تمام گوشی های جهان اگر در هنگام شارژ مورد استفاده قرار بگیرند، منفجر خواهند شد.
    محیط نگهداری شما، نحوه استفاده و خیلی دیگر از موارد باید بررسی شود تا نتیجه گیری درستی انجام داد.
    خود بنده هارد a80 همین برند رو دارم و از نظر استحکام و پایداری 95\100 رو میدم بهش و اینکه این شرکت جزو معروف ترین شرکت ها در زمینه تجهیزات ذخیره سازی در جهان است.

به هیچ عنوان نمیتونه مرجعی باشه برای مقایسه و کیفیت یک برند به سبب مواردی که در بالا ذکر کردم.
    با این وجود از تجربه شما که در اختیار دوستان و بنده قرار دادید سپاسگزارم.@};-

پس یه سری به تاپیک "بررسی حافظه با HD Tune pro" بزنید تا برایتان ثابت بشود که این برند چه قدر chip است! فکر کنم آنجا اینقدر مدرک و سند هست که به قول شما مرجعی باشد.

امتیازها
    3,828
    سطح
    39
    50
    کاربر انجمن
    منم یه فلش blaze خریدم 16 گیگ usb 3 سرعتش نوشتنش 22-25 بود روی usb2 اما حدود 5 6 ماه بعد با این که شاید کمتر از 10 بار استفاده کرده باشم سوخت بردم گارانتی تعویض شد.
    الان روی usb3 سرعتش 20 مگه!
    امتیازها
    5,002
    سطح
    45
    1,029
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط NAVID OC نمایش پست ها
    پس یه سری به تاپیک "بررسی حافظه با HD Tune pro" بزنید تا برایتان ثابت بشود که این برند چه قدر chip است! فکر کنم آنجا اینقدر مدرک و سند هست که به قول شما مرجعی باشد.
    دوست عزیز بنده خودم تست گرفتم با A80.
    و اینکه شما هم فکر میکنید سیلیکون پاور 4 ماهه دار فانی را وداع می گوید؟!

Sent from my SM-G710 using Tapatalk

MAYBE#
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط behbod نمایش پست ها
    با درود
    تقریبا 4 سال پیش یه فلش 16 گیگ سیلیکون پاور با گارانتی داده پرداز متین خریدم
    بعد از مدتی رایت پروتکت شد ، low level format کردم حل شد ولی چند ماه بعدش کلا درایورش خراب شد بردم گارانتی عوض کرد مدل جدیدی که داد بعد از حدود 6 ماه سوخت
    خلاصه در این مدت 4 بار فلش رو عوض کردم تا همین امروز که دوباره فلش سوخت
    حالا دوباره باید یک روز وقت بزارم ببرم گارانتی تا ببینم فلش بعدی چقدر کار میکنه.
    در آخر باید بگم داده پرداز گارانتی خوبیه ولی مارک سیلیکون پاور کیفیت خوبی نداره ، با وجود اینکه من خیلی کم از فلش استفاده میکنم ولی مدام دچار مشکل میشه
    و این ترس رو از حافظه های فلش پیدا کردم که نکنه الان بزنم اطلاعاتم بپره بخاطر همین دیگه اطلاعات مهم رو روی فلش نمیریزم یا همیشه یه نسخه کپی رو میریزم تا اگر سوخت حداقل ضرر زیادی وارد نشه
    نمیدونم حافظه های ssd هم اینقدر ضریب اطمینانشون پایینه یا نه.
    دوست عزیز

اگر اسم مدل را نیاورید - تاپیک حذف میشه.

کل یک برند رو که نمیشه با یک مشکل برای یک مدل فلش مموری زیر سوال ببرید.
    امتیازها
    93,367
    سطح
    100
    10,392
    کاربر حرفه ای کامپیوتر

Cool

دقیقا! اسم مدل باید آورده بشه.

من خودم یه سیلیکون دارم که برادر پناهی تو دفتر مجله بهم عیدی داد چند سال پیش، 16 گیگ؛

اومدم 4 تا باتری کتابی بهم وصل کردم زدم بهش، مثل آهن مذاب داغ شد اما هیچیش نشد!
    ehsannalizadeh
    امتیازها
    3,222
    سطح
    35
    30
    کاربر جدید
    اسم مدل به پست اول اضافه شد
    شاید مدل خاصی از این برند خوب باشه ولی من با مدل هایی که تا حالا کار کردم بعد از مدتی بدون دلیل سوختن
    مدل اولی که داشتم این بود: Silicon Power Ultima II i-Series
    سری های بعد هم همین مدل رو گارانتی داد ولی رنگ ها و طرح های دیگش رو
    سری آخر هم که چند روز پیش سوخت از این مدل بود Silicon Power Luxmini 320 USB 2.0
    چون گرانتی گفت از مدل قبلی نداریم
    قضاوت با خوانندگان ، هر سوالی هم بود بپرسید من جواب میدم.
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)