ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14
    امتیازها
    44,827
    سطح
    100
    3,863
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid59 نمایش پست ها
    این رو دارم ولی برا چند سال قبل هستش که ظاهرا اکتیویت میکرد office 2010 رو
    ولی اونجا ندیدم ویندوز(۷) رو هم اکتیویت کنه یا شایدم من دقت نکردم
    ولی آیا ورژن جدید حتما اینکا رو انجام میده؟( برای ویندوز ۸) ( این ایمیج که من دیدم خیلی جون سخته! نمیدونم بقیه که دانلود میکنن از مایکروسافت
    چه جوری اکتیویت براشون کار میکنه؟)
    لینک دانلود میدین لطفا؟ امتحانش ضرر نداره تو ماشین مجازی تست میکنم
    تو سایت پی سی دانلود موجوده. ( در ضمن با به سرچ ساده در اینترنت میتوانید به راحتی پیدا کنید)
    بله ورژن جدید هم دارد میتوانید به راحتی اکتیو کنید.

Sent from my Hol-U19 using Tapatalk
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    آقا رگبار پست گرفتی؟یه تایمر گذاشتی هر چند دقیقه پست میدی؟؟؟
    نخیر چون از تبلت عکس های کپچر شده رو که اضافه میکنم و در ادامه ش میخوام توضیح بدم تصویر پایین و پایین تر میاد
    و توضیح میمونه بالای صفحه و تصویر ته صفحه- و رفع مشکل رو نمیدونستم مجبور شدم هر تصویر رو با توضیحش جدا جدا ارسال کنم
    همین ... بعدش هم این همه سوالاتی که کمابیش مبتلا به همه هست می پرسم هیچکی یه تشکر نمی کنه ولی شما یه متلک میگین
    تعجب میکنم ۴-۵ نفر تشکر کردن ... مفید بودن ش کجا بود که تشکر کردن من موندم !!!!!!
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid59 نمایش پست ها
    نخیر چون از تبلت عکس های کپچر شده رو که اضافه میکنم و در ادامه ش میخوام توضیح بدم تصویر پایین و پایین تر میاد
    و توضیح میمونه بالای صفحه و تصویر ته صفحه- و رفع مشکل رو نمیدونستم مجبور شدم هر تصویر رو با توضیحش جدا جدا ارسال کنم
    همین ... بعدش هم این همه سوالاتی که کمابیش مبتلا به همه هست می پرسم هیچکی یه تشکر نمی کنه ولی شما یه متلک میگین
    تعجب میکنم ۴-۵ نفر تشکر کردن ... مفید بودن ش کجا بود که تشکر کردن من موندم !!!!!!
    کسی برای تشکر از شما اجازه نمیگیره.اون پست برای بی نظمی های متعدد شما بود.هیچ نیازی به اون همه پشت سر هم نیست.میتونستید یکجا بدید.البته شما ید طولانی در بی نظمی دارید که بارها به مدل های مختلف به شما گوشزد شده اما هیچ وقت حتی یکبار به یاد ندارم رعایت کرده باشید.ظاهرا هم جواب سوالتون رو گرفتید.ختم تاپیک.
    امتیازها
    20,773
    سطح
    90
    145
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    کسی برای تشکر از شما اجازه نمیگیره.اون پست برای بی نظمی های متعدد شما بود.هیچ نیازی به اون همه پشت سر هم نیست.میتونستید یکجا بدید.البته شما ید طولانی در بی نظمی دارید که بارها به مدل های مختلف به شما گوشزد شده اما هیچ وقت حتی یکبار به یاد ندارم رعایت کرده باشید.ظاهرا هم جواب سوالتون رو گرفتید.ختم تاپیک.
    هیچکدوم از روش ها جواب نداد Toolkit که دوستمون گفتند هم ورژن قبلی شو با همون منوها و زبانه ها دارم ولی برای 8.1 کارامد نبود - 4تا 5 تا اکتیواتور ولی آب از آب تکون نخورد
    در هر صورت خودمم هم از این همه تلاش بیهوده خودم خسته شدم... همون ویندوز دستکاری شده قبلی برام خوب بود -نخواستم
    لطططططففف دارین و بنده نوازی فرمودین
    باشه آقا ختم
    ...
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)