ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 18 نخست 1234513 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 171
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosien ahmadi نمایش پست ها
    سلام

آیا نرم افزاری هست که مصرف اینترنت هر یک از سیستمها را در طول روز به نمایش بزاره

الان ما چند کارمند هستیم در یک موسسه که از اینترنت موسسه استفاده می کنیم حالا با توجه به کارهای روز مره می خوام مشخص بشه هر یک از سیستمها چقدر حجم ترافیک رو مصرف کرده

اگه هست لطفا معرفی کنید و نحوه کارش رو هم کمی توضیح بدید ممنون میشم

با تشکر
    معمولا در شرکت ها و موسسات از روترهای میکروتیک استفاد میکنند که حتی میشه گفت هر کاربر در ماه چقدر ترافیک مصرف کنه و پهنای باند هر کاربر چقدر باشه
    نرم افزار هم هست مثل Networx ولی اصولی نیست بهتره از میکروتیک استفاده کنید

امتیازها
    434
    سطح
    8
    27
    کاربر جدید
    سلام.گمونم نرم افزار NetWorx مناسب شما باشه.خودم ازش استفاده میکنم،میتونه یوزر های مختلف رو مدیریت کنه و انواع مصرف روزانه و هفتگی و ... رو هم برای هر کدوم یا همه کانکشن ها داره.ضمن اینکه سرعت و مصرف فعلیتون رو هم به صورت زنده نشون میده.با همه این ها مجانی هم هست نیازی به کرک ندارید
    --------
    آقا عرفان کاملا درست میگن،دقیقا مصرف اینترنت رو نشون نمیده و در حقیقت حجم مبادله شده بین روتر و سیستم رو نشون میده.مثلا اگه از نرم افزاری مثل زاپیا برای تبادل فایل تو شبکه استفاده کنید اعداد دیگه مصرف نت نیست!
    امتیازها
    15
    سطح
    1
    4
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    معمولا در شرکت ها و موسسات از روترهای میکروتیک استفاد میکنند که حتی میشه گفت هر کاربر در ماه چقدر ترافیک مصرف کنه و پهنای باند هر کاربر چقدر باشه
    نرم افزار هم هست مثل Networx ولی اصولی نیست بهتره از میکروتیک استفاده کنید
    سلام ، آقا عرفان درست فرمودند به نظر بنده هم اگر واقعا میخواین آمار دقیق داشته باشین حتما باید از روترهای میکروتیک استفاده کنید زیاد سخت نیست ولی باید حتما دربارش تو نت مطالعه کنی تا بتونی خودت انجام بدی (درضمن هزینه یه روتر معمولی حدود 250 است)
    امتیازها
    481
    سطح
    9
    1
    کاربر جدید
    تشكر از آقا عرفان و مابقی دوستانی که راهنمایی کردند

راستش کار اصولی خوب هست و دقیق اما من خودم می خوام این کار را انجام بدم و شخصی هست چون نمی خوام مصرف شخصیم رو روی هزینه موسسه حساب کنم و همچنین دوستانی که باهاشون همکار هستم و این هزینه کردنش برای خودم یک کمی مشکل است.. اگر تا حدودی نرم افزار NetWorx کارم رو راه بندازه که مثلا فلان سیستم در این ماه چند میگ یا گیگ مصرف داشته برام کافیه
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    تشكر از آقا عرفان و مابقی دوستانی که راهنمایی کردند

راستش کار اصولی خوب هست و دقیق اما من خودم می خوام این کار را انجام بدم و شخصی هست چون نمی خوام مصرف شخصیم رو روی هزینه موسسه حساب کنم و همچنین دوستانی که باهاشون همکار هستم و این هزینه کردنش برای خودم یک کمی مشکل است.. اگر تا حدودی نرم افزار NetWorx کارم رو راه بندازه که مثلا فلان سیستم در این ماه چند میگ یا گیگ مصرف داشته برام کافیه
    بله دوست عزیز Networxs کارتون رو راه میندازه

امتیازها
    481
    سطح
    9
    1
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    بله دوست عزیز Networxs کارتون رو راه میندازه
    اقا عرفان من الان اين نرم افزار رو نصب کردم

فقط یک سیستم رو شناخته بودم که خودم بودم ولی سیستم همکارم را شناسایی نکرده بود البته یک گزینه داشت که همه کاربران را تیک زده بود اما مصرف اینترنتش رو نشان نمی داد

آیا شما کار کردید با این نرم افزار که کمی توضیح در مورد شناسایی سیستم های دیگه بهم بدید یا خیر؟
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    اقا عرفان من الان اين نرم افزار رو نصب کردم

فقط یک سیستم رو شناخته بودم که خودم بودم ولی سیستم همکارم را شناسایی نکرده بود البته یک گزینه داشت که همه کاربران را تیک زده بود اما مصرف اینترنتش رو نشان نمی داد

آیا شما کار کردید با این نرم افزار که کمی توضیح در مورد شناسایی سیستم های دیگه بهم بدید یا خیر؟
    به نظرم نرم افزار را روی تمام سیستم ها باید نصب کنید

امتیازها
    8,073
    سطح
    60
    13
    کاربر انجمن
    سلام
    یه سوال درباره speed test داشتم
    من وقتی تو speed test سرور رو روی سرورهای ایرانی میذارم سرعتم حدود 8 مگابیت بر ثانیه میشه و تو idm هم سرعتم تو سایت های میهن دانلود و دانلود ها و ... حدود 1 مگابایت بر ثانیه هست
    ولی وقتی سرور رو روی خارجی ها میذارم مثلا واشینگتن یا نیویورک سرعتم خیلی کم میشه در حدود 1 مگابیت بر ثانیه.
    خب من سوالم اینه که من که الان نت 8 مگابیت بر ثانیه خریدم یعنی با سرورهای داخل ایران سرعتم 8 هست؟
    مثلا الان یوتیوب سرورش خارج از ایران هست دیگه؟اگر اصلا مبحث مسدود بودن این سایت رو در نظر نگیریم من اگر میتونستم به این سایت وصل بشم سرعتم هیچ وقت 8 نمیبود؟در حد 2 یا 1 مگابیت بر ثانیه میشد؟
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir99313 نمایش پست ها
    سلام
    من وقتی تو speed test سرور رو روی سرورهای ایرانی میذارم سرعتم حدود 8 مگابیت بر ثانیه میشه و تو idm هم سرعتم تو سایت های میهن دانلود و دانلود ها و ... حدود 1 مگابایت بر ثانیه هست
    ولی وقتی سرور رو روی خارجی ها میذارم مثلا واشینگتن یا نیویورک سرعتم خیلی کم میشه در حدود 1 مگابیت بر ثانیه.
    خب من سوالم اینه که من که الان نت 8 مگابیت بر ثانیه خریدم یعنی با سرورهای داخل ایران سرعتم 8 هست؟
    مثلا الان یوتیوب سرورش خارج از ایران هست دیگه؟اگر اصلا مبحث مسدود بودن این سایت رو در نظر نگیریم من اگر میتونستم به این سایت وصل بشم سرعتم هیچ وقت 8 نمیبود؟در حد 2 یا 1 مگابیت بر ثانیه میشد؟
    بعضیداز isp ها سرعت سرورهای خارجی رو کم میکنن و داخلی رو باز میذارن

امتیازها
    44,827
    سطح
    100
    3,863
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir99313 نمایش پست ها
    سلام
    بله دوست من در واقع شما اینترانت ملی گرفتید البته این یکی از کلاهبرداری و دغل بازی isp هاست که به دروغ به کار میگن 8 مگابیت اما در واقع سرعت سرورهای داخلی مد نظرشون هست . سرعت دانلود از y*o*u*t*u*b*e در کل پایینه مگرسرورهای قدشکنتون فول اسپید سرعت بده و سرعت دانلود به یه حد ایده آلی برسد.
صفحه 3 از 18 نخست 1234513 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 171

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)