نقل قول نوشته اصلی توسط Hoplite نمایش پست ها
با تشکر از نظر شما; در اینکه شرکت Blizzard شرکت بزرگ و با سابقه ای هستش شکی نیست ولی باید نکاتی رو عرض کنم:

حقیقتا نمیشه به هیچ شرکتی گفت بزرگترین ! چون بزرگی و وسعت به خیلی عوامل بستگی داره. میشه گفت Blizzard تو زمینه ی خودش حرفه ای و بزرگه همونطور که EA در زمینه ی خودش.
این فرمایش شما هم که هر بازی که فکر کنید با کمک این کمپانی ساخته شده اغراق هستش. چون اینطور چیزی اصلا امکان نداره.
در مورد wow بله درست میفرمایید بازی جهانی بوده و هست و طرفداران خودش رو داره ولی بنده علاقه ای ندارم بهش.
در مورد شهرت هم بله مشهور هستش. همونطور که شرکت Games-Workshop سازنده ی عناوین Warhammer ( نه این نسخه ای که الان در پستش هستید ) هم به نوشتن کتاب و ساخت ماکت و ... مشغول بوده و هست. در این مورد با اطمینان کامل و اگه خواستید با مدرک بیان میکنم که هیچ بازی و عنوانی به این اندازه کتاب و ... نداره. تو ایران ناشناسه.

در مورد آخر هم که میفرمایید در ساخت این بازی همکاری داشتند بنده اطمینان کامل به شما میدم که هیچ همکاری صورت نگرفته بین این شرکت ها. همونطور که در پست اول عرض کردم این بازی با مشارکت Creative Assembly و تیم Total War برای ساختن بخش توتال وار, و کمپانی Games-Workshop برای بهره گیری از داستان غنی Warhammer و همچنین برای انتشار بازی نیز کمپانی SEGA فعال هستش. در زمینه سازنده ی عناوین توتال وار هم همین در مورد بزرگی و سابقه و قدمت این شرکت بس که سابقه ی این کمپانی ( Creative Assembly ) از سال 1987 هستش و همچنین بخش Total War هم از سال 2000 در حال ساخت عناوین توتال وار بوده و هست. همچنین اینکه این شرکت آمریکایی نبوده و انگلیسی میباشد. و با جرات میشه گفت در این سبک Real Time Strategic Turn-Based هیچ رقیبی رو برای خودش نمیبینه. مطمئن باشید که دست Blizzard در کار نیست :D اینرو از گرافیک و جزییات فوق العاده ی بازی میشه فهمید. بازی های Blizzard خیلی محدود تر هستند از لحاظ امکانات و وسعت بازی و 100 البته گرافیک که گرافیکشون در حدی هستند که بشه تشخیص داد که کی به کیه :D خدایی نکرده قصد زیر سوال بردن رو ندارم واقعیات بصری رو عرض کردم.

توضیحات شما دروست ولی ...

این بازی تقلید شده از بازی های دوتا و WOW میباشد ! و شاید فقط سبک بازی رو تغییر دادن !

شما یه نگاه به Hero های بازی های دوتا و wow بندازین ! و حتی" نژاد اونها که برخی Orc هستن بعضی Troll و برخی دیگه ...

اولین بازی که ساخته شد که از چنین کلاس های استفاده کرد بازی دوتا بود بعد ها امدن سبک این بازی رو تیکه پاره کردن ...

میدونی بازی دوتا بر میگرده به چند سال پیش ؟ حدود 12 سال پیش ...

اون موقع هیچ بازی هنوز نساخته شده بود که Hero هاش این شکلی با چنین نژاد و کلاس های باشن ! پس راحت میشه نتیجه گرفت بر گرفته شده از این بازی هاست دوست خوبم

و اما در خصوص گرافیک بازی دوتا

ببینین همینطور که گفتم بازی دوتا سابقه ای بیش از 10 سال داره / زمان خودش گرافیکش فوق العاده بوده !

و الان هم امدن دوتا 2 رو ساختن ! که الان اپدیت های جدیدش چنان گرافیکی داره که تو دقت Full HD کارت 750 کم میاره !!!

و در اخر اینکه ... هر دوشون عالی هستن و بنده برای همه اونایی که علاقه خاصی به بازی های رایانه ای دارن احترام قاعل هستم و همیشه هم خواهم بود

ولی یه واقیعت های تلخه

شوخی میکنم ...