ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: شما کدام سرویس را بیشتر می پسندید؟

رأی دهندگان
89. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    45 50.56%
  • لایک و دیس لایک

34 38.20%
    9 10.11%
  • دیگر ( لطفا بیان کنید)

1 1.12%
صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 32

موضوع: فرهنگ تشکر!

امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    یا یه امکانی قرار داده بشه که کاربری که وارد تاپیک شده و تاپیک رو دیده، حتماً قبل از خروج، لایک یا دیسلاک رو تایید کنه.:-b
    مثلاً موقع بستن تاپیک، یه پیغامی براش بیاد که یه کدوم از این دو مورد رو با توجه به محتوای تاپیک مربوطه، انتخاب کنه و اجباری باشه.:d
    حتی میشه مثلاً 5 ستاره گذاشت برای یه مطلب یا 10 ستاره و کاربر طبق ستاره نمره بده به پُست مربوطه. مثلاً از 10 نمره (10 ستاره)!
    ویرایش توسط Hessam : 2012/05/15 در ساعت 21:21
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    یا یه امکانی قرار داده بشه که کاربری که وارد تاپیک شده و تاپیک رو دیده، حتماً قبل از خروج، لایک یا دیسلاک رو تایید کنه.:-b
    مثلاً موقع بستن تاپیک، یه پیغامی براش بیاد که یه کدوم از این دو مورد رو با توجه به محتوای تاپیک مربوطه، انتخاب کنه و اجباری باشه.:d
    حتی میشه مثلاً 5 ستاره گذاشت برای یه مطلب یا 10 ستاره و کاربر طبق ستاره نمره بده به پُست مربوطه. مثلاً از 10 نمره (10 ستاره)!
    حسام جان فروم ما قابلیت امتیاز دهی به مطالب را دارد، تشکر هم دارد، فقط می ماند لایک و دیسلایک که ممکنه کاربران بر اثر لجبازی با یکدیگر، امتیاز منفی برای یکدیگر لحاظ کنند که مشکل ساز خواهد شد.
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    حسام جان فروم ما قابلیت امتیاز دهی به مطالب را دارد، تشکر هم دارد، فقط می ماند لایک و دیسلایک که ممکنه کاربران بر اثر لجبازی با یکدیگر، امتیاز منفی برای یکدیگر لحاظ کنند که مشکل ساز خواهد شد.
    سایت حرفه ایی مثل این سایت، باید به دور از این مسخره بازی ها و لج و لجبازی باشه!
    کاربری که لج و لج بازی می کنه مثل بچه ها، باید برخورد و اخطار جدی باهاش صورت بگیره که اینجا سایت تفریحی نیست که هر کسی عضو بشه و هر کاری دلش میخواد، بکنه! باید قوانین رو رعایت کرد! شرایط عضویت همینه.
    اینطور نیست؟!
    وجود چنین کاربرانی به نظرم، هیچ سودی برای سایت نداره و جز درگیری و دردسر چیز دیگه ای نیست.
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    سایت حرفه ایی مثل این سایت، باید به دور از این مسخره بازی ها و لج و لجبازی باشه!
    کاربری که لج و لج بازی می کنه مثل بچه ها، باید برخورد و اخطار جدی باهاش صورت بگیره که اینجا سایت تفریحی نیست که هر کسی عضو بشه و هر کاری دلش میخواد، بکنه! باید قوانین رو رعایت کرد! شرایط عضویت همینه.
    اینطور نیست؟!
    وجود چنین کاربرانی به نظرم، هیچ سودی برای سایت نداره و جز درگیری و دردسر چیز دیگه ای نیست.
    در این مورد به شدت برخورد می کنم و هر فردی نظم فروم را بر هم بزند، ابتدا اخطار دریافت می کند و سپس ban می شود.
    امتیازها
    121,230
    سطح
    100
    18,287
    مدير بازنشسته
    اینطور نیست؟!
    کسی لج و لج بازی نکرده حسام جان ! حالا اگر حرفی هم بوده ، تمام شده و بین خودمان حل کردیم !:-bd

در واقع زیر پوستی داریم حال همدیگر رو می گیریم !!!>:)
    instagram: saeid_mozafare6839
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeid6574598 نمایش پست ها
    کسی لج و لج بازی نکرده حسام جان ! حالا اگر حرفی هم بوده ، تمام شده و بین خودمان حل کردیم !:-bd

در واقع زیر پوستی داریم حال همدیگر رو می گیریم !!!>:)
    نه می دونم. نگفتم لج و لج بازی شده.
    آقا حسام گفت اگه لایک و دیسلاک باشه، کاربرا ممکنه سر احیاناً دشمنی و لج و لجبازی به هم، الکی نمره کم یا دیسلایک بزنن!
    منم گفتم باید برخورد بشه با این افراد تا مانع پیشرفت سایت نباشن.
    الان یه اقدامی قراره صورت بگیره. ولی ممکنه کسی باشه که چنین کاری کنه. برای همین، (به قول حسام عزیز) دیگه نمیشه این قابلیت رو گذاشت.
    ما هم که البته نباید رد یا قبول کنیم. ما تابع مدیر کل سایت هستیم و هر طور صلاح می دونه، همون رو انجام میده.
    امتیازها
    121,230
    سطح
    100
    18,287
    مدير بازنشسته
    آقا حسام گفت اگه لایک و دیسلاک باشه، کاربرا ممکنه سر احیاناً دشمنی و لج و لجبازی به هم، الکی نمره کم یا دیسلایک بزنن!
    الان یه اقدامی قراره صورت بگیره. ولی ممکنه کسی باشه که چنین کاری کنه. برای همین، (به قول حسام عزیز) دیگه نمیشه این قابلیت رو گذاشت.
    ما هم که البته نباید رد یا قبول کنیم. ما تابع مدیر کل سایت هستیم و هر طور صلاح می دونه، همون رو انجام میده.
    هان ! پس از اون لحاظ ! مرسی پسریم !
    instagram: saeid_mozafare6839
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    متاسفانه حسام جان فرصتی برای مدیریت لایک و دیسلایک برای من وجود نداره و این سرویس تشکر خیلی کارآمد تر هست و در بین جامعه ایرانی خیلی جا افتاده تر. البته این تشکر در واقع معانی زیادی دارد و فقط مفهوم تشکر نیست، میتواند به معنی رویت پست یا تاپیک باشد که بنده به دلیل اینکه اسپم داخل تاپیکها قرار ندهم، از یک کلید تشکر استفاده می کنم تا هم به فرد ایجاد کننده تاپیک اعلام کنم که تاپیک یا پست را خوانده ام (البته هر پستی هم مورد تایید نیست و ممکن است آن فرد نظر یا مطلب اشتباهی نوشته باشد که تشکر هم نمی کنم!) و هم اینکه از زحمات ایشان تشکر کنم. به هر حال این کمترین کار است که می توانم انجام دهم.
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نه. خوبه همینجوری. صرفاً من پیشنهاد دادم.
    آره. دیگه برای رویت نمیشه کاری به جز تشکر انجام داد. که هز چیزی به جز تشکر، اسپم محسوب میشه. البته به جز نظرات.
    من حقیقتش سیستم امتیازدهی سایت رو همین دیروز متوجه شدم! خیلی مخفی بود!:d
    امتیازها
    5,228
    سطح
    46
    333
    کاربر انجمن
    لایک و دیسلایک باید جالب تر باشه.
    معمولا در محیطهای انجمن از تشکر استفاده میشه و لایک و دیسلایک برای سایت هاست.

اما اگه از لایک و دیسلایک استفاده بشه اونموقع هر کسی که ببینه 40 خط متن 50 بار لایک شده و مثلا 5 بار دیسلایک حتما وقت میذاره و اون متن رو میخونه!

من وقتی میبینم یک ویدئو توی بالای 200.000 بار دیده شده و خیلی ها هم لایک کردن، کنجکاو میشم ببینم چی بوده.
    من همچین آدمی ام!
صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 32

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع