صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    امتیازها
    17,851
    سطح
    85
    تشکر کردن
    2,665
    دستاوردها:
    Three FriendsTagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    نقل قول نوشته اصلی توسط klax0n نمایش پست ها
    دوست من aryaiee شما که نمیتونید تشخیص بدید وقتی استارتر گفته بعد از دو سال بدتر شده یعنی داره از دو مشکل مجزا صحبت میکنه و فقط این دو مشکل رو خودش با هم یکی کرده، خواهشا بقیه رو زیر سوال نبر
    این که لپتاپ از روز اول مشکل داشته یه صحبته، و اینکه بعد دو سال نسبت به روز اول تغییر کرده یه چیزه دیگه
    لطفا اول یه خورده توی زمینه سوال شناسی اطلاعاتتون رو ببرید بالا و بعد توی انجمن نظر بدید، تکرار نشه

اینکه شما از تجربه سر رشته ای ندارید دلیل نمیشه به این نوع ادبیات خورده بگیرید
    این ادبیات از طرف کسانی که تجربه دارن یعنی با توجه به صحبت هایی که شده مشخصه مشکل از این قطعه هست فقط باید یه سری تست انجام بشه که اطمینان کامل حاصل بشه
    اگه همچین چیزی ندیدید براتون مثال میزم از یه دکتر که مثلا یه سنگ کلیه رو از روی علائمش تشخیص میده و میگه 90 درصد سنگ کلیه داری، فقط یه آزمایش بگیر که مطمئن شیم
    شمایی که تخصص این کار رو نداری مثل یه مکانیک میمونی که باید همه موتور ماشین رو پیاده کنی که بفهمی مشکل از کجاشه و من مثل مکانیکی هستم که از روی صدای موتور برات عیبش رو میگم
    وقتی تخصصت به اینجا رسید بعدا از نظر بقیه خورده بگیر
    منم اینجا دارم مثل بقیه نظر میدم، شما هم اگه نظری داری بده
    و وقتی نمیدونید بقیه چقدر بیشتر از شما تجربه و تخصص و پشتوانه دارن همچین صحبتایی بی معنی میشه

کاش لااقل شما خودت پست من رو کامل خونده بودی بعد نظر میدادید که آخرش گفته بودم تا نتیجه بنچ مارکارو نذارن با اطمینان نمیشه صحبت کرد
    دوست من ، شما با بد کسی در افتادی! آقای آریایی یکی از با تجربه ترین ها و متخصص ترین هاست ، این لحن صحبت شما اصلا درست نیست.
    اینکه بنده گفتم چشم بسته می گویم مشکل از هارد است چون خیلی زیاد تجربه مواجه شدن با انواع نوت بوک هارا داشتم و تقریبا 95 درصد احتمال می شود داد مشکل از هارد باشد . لحن صحبت کردن استارتر و نحوه نگارش ایشان هم همین را تایید می کند! از حرف خودم هم پشیمان نیستم چون به نظرم درست است ، اما به نظر آقای آریایی هم کاملا احترام گذاشتم. چون بنده اطلاعاتم خیلی پایین تر از ایشان است.

2. The Following 6 Users Say Thank You to NAVID OC For This Useful Post:

مدير بازنشسته
    امتیازها
    77,596
    سطح
    100
    تشکر کردن
    3,999
    دستاوردها:
    Three FriendsTagger First ClassOverdriveVeteran50000 Experience Points
    دوست من aryaiee شما که نمیتونید تشخیص بدید وقتی استارتر گفته بعد از دو سال بدتر شده یعنی داره از دو مشکل مجزا صحبت میکنه و فقط این دو مشکل رو خودش با هم یکی کرده، خواهشا بقیه رو زیر سوال نبر
    این که لپتاپ از روز اول مشکل داشته یه صحبته، و اینکه بعد دو سال نسبت به روز اول تغییر کرده یه چیزه دیگه
    لطفا اول یه خورده توی زمینه سوال شناسی اطلاعاتتون رو ببرید بالا و بعد توی انجمن نظر بدید، تکرار نشه

این ادبیات از طرف کسانی که تجربه دارن یعنی با توجه به صحبت هایی که شده مشخصه مشکل از این قطعه هست فقط باید یه سری تست انجام بشه که اطمینان کامل حاصل بشه
    اگه همچین چیزی ندیدید براتون مثال میزم از یه دکتر که مثلا یه سنگ کلیه رو از روی علائمش تشخیص میده و میگه 90 درصد سنگ کلیه داری، فقط یه آزمایش بگیر که مطمئن شیم
    شمایی که تخصص این کار رو نداری مثل یه مکانیک میمونی که باید همه موتور ماشین رو پیاده کنی که بفهمی مشکل از کجاشه و من مثل مکانیکی هستم که از روی صدای موتور برات عیبش رو میگم
    و وقتی نمیدونید بقیه چقدر بیشتر از شما تجربه و تخصص و پشتوانه دارن همچین صحبتایی بی معنی میشه

کاش لااقل شما خودت پست من رو کامل خونده بودی بعد نظر میدادید که آخرش گفته بودم تا نتیجه بنچ مارکارو نذارن با اطمینان نمیشه صحبت کرد
    دوست عزیز شما هم مثل باقی کاربرا میتونید نظرتونو بگید ولی دیگه نبینم که برای مدیران تعیین و تکلیف کنید. امیر حسین جان آریایی یکی از با تجربه ترین مدیران این انجمن هست واطلاعاتش اونقدری هست که بتونه مشکل رو تشخیص بده.
    من کاری ندارم که نظرتون چی بوده در اینجا همه میتونن راهکار هاشون رو بگن و تصمیم با شخص استارتر هست. دیگه نبینم با مدیران اینگونه صحبت بشه. شما در مقامی نیستید که برای یک مدیر اونم در انجمن مربوط به کارش بگید چکار کنه و چکار نکنه.

شما طبق مستندات باید نظرتون رو بگید. چون همونطور که در پست های قبل گفته شد و خودتون هم اشاره کردید,چشم بسته نباید حرفی زد.

و لطف کنید چند بار نوشته استارتر گرامی را مطالعه کنید که اشاره کرده اند از روز اول کند بوده و بعد از دوسال بیشتر شده, نه اینکه کندی بعد از دوسال شروع شده.

From Fringe Dev***on

4. The Following 5 Users Say Thank You to nariman seraj For This Useful Post:

کاربر فعال
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    تشکر کردن
    11,265
    دستاوردها:
    Three FriendsOverdriveTagger First Class25000 Experience PointsVeteran

دوست عزیز یک مدیر میتونه در زمانی که صلاح دید تذکر بده و یکی از اون زمانها همین موقع بود.من به نوید هم گفتم بعید است نظرش درست باشه با اینکه نوید خودش کارش بد نیست تاپیک هاشو دیدم و در زمینه سخت افزار مطمئنم از خیلی های این فروم بهتره،اما هیچوقت مثل شما برخورد نکرده!
    دیشب توی تاپیک دیگری گفتید ممکن نیست سیستم به علت داغ شدن ریستارت بشه!
    توی سیستم هایی که من دیدم و تست کردم هیچکدوم با داغ شدن ریست نمیشن، بلکه یهو خاموش میشن
    به نظرم مسئله ریست با داغ شدن کلا منتفیه
    این حرف شما دقیقا جنبه فانتزی داشت منتها نخواستم چیزی بگم که جو تاپیک بهم نخوره.پروتکل های گرمایی شامل تمام قطعات و سخت افزارهای 2 پلتفرم معروف اینتل و amd ،یک فصل 2 کتابی بود.محض اطلاع شما بنده سخت افزار خوندم.کاری هم به سنگ کلیه و مکانیک ندارم.دفعه دیگر با این لحن چه با من چه با مدیران و یا کاربران دیگر صحبت کنید قطعا ازش نمیگذریم.یکی از مواردی که ما در این انجمن نهادینه کردیم این هستش که مثل انجمن های همسایه هر کسی نمیپره وسط بی دلیل نظر بده.خود من حتی خیلی از تاپیک ها نظر نمیدم چون میدونم کاربران بهتر از من هستند.والا الان تجربه نوید در مورد خنک سازی 10 برابر منه.

6. The Following 10 Users Say Thank You to aryaiee For This Useful Post:

کاربر جدید
    امتیازها
    2,642
    سطح
    31
    تشکر کردن
    65
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    و من چند ماهی که اینجا مطالب رو میخونم همچین حرفایی زیاد دیدم که به کاربرا زده شده
    من ایشون یا بقیه رو نمیشناسم ولی میدونم اینجا افراد متکبر با گفتارهای غیر شایسته زیاده
    این رو هم بدونید همیشه کاربره که میتونه برای همه تعیین تکلیف کنه، چون کاربره که سایت یا هرجایی رو زنده نگه میداره
    البته من برای کسی تعیین و تکلیف نکردم، کسی هم نمیتونه برام تعیین تکلیف کنه

وقتی هم درباره تجربه و تخصص کسی اطلاعی ندارید دربارش نمیتونید حرف بزنید
    سال هایی که توی انجمن های مختلفم گذروندم واقعا جایی مثل اینجا ندیدم که انقدر افراد مغرور، با گفتار توهین آمیز فعالیت زیاد داشته باشن
    انقدر تعریف و تمجید و طرفداری بیخودی کنن
    انقدر متعصب باشن

امیدوارم این آخرین بحث حاشیه ایم توی این انجمن باشه
    چون اصلا نیومدم اینجا که به حاشیه بپردازم
    فقط میخوام مثل یه آدم معمولی و با عزت و احترام نظرم رو بدم، کسی هم به من یا به بقیه در حضور من بی احترامی نکنه

و توی نظراتمم نمیخوام کاربر رو با اصطلاحات تخصصی که ازشون سر درنمیاره گیج کنم چون میدونم کسی که اینجا سوال میپرسه شاید خودش تجربه زیادی نداشته باشه، کاملا هم دلیل تشخیصی رو که داده بودم گفتم که دلیل خیلی پیچیده ای هم نبود

بلکه واقعا تجربه نشون داده وقتی بعد 2 سال اول سیستم کند میشه 90 درصد هاردش مشکل پیدا کرده
    چون هارد یکی از آسب پذیر ترین قسمت های لپتاپیه که همیشه تکون میخوره
    هر آدم معمولی هم میتونه اینو درک کنه که تنها قطعه اصلی و مکانیکی لپتاپ هاردشه که توی لرزش و ضربه امکان داره صدمه ببینه و باعث کندی لپتاپ بشه
    نمیدونم شما به چه مستنداتی نیاز دارید که همچین چیزی رو درک کنید، مگه اینکه ندونید هارد مکانیکیه، دیسک داره، دیسکش حساسه، لپتاپ تکون زیاد میخوره و ...

من نمیگم نظرم درسته
    اصلا نظرم کاملا هم اشباهه
    ولی چون به هیچ کسی توهینی نکردم به هیچ کدوم از شماها یا کسای دیگه اجازه نمیدم بهم توهین کنید
    لطفا تکرار نشه

کاربر حرفه ای کامپیوتر
    امتیازها
    93,367
    سطح
    100
    تشکر کردن
    1,580
    دستاوردها:
    Three FriendsCreated Album picturesTagger First ClassOverdriveVeteran

Cool

و من چند ماهی که اینجا مطالب رو میخونم همچین حرفایی زیاد دیدم که به کاربرا زده شده
    من ایشون یا بقیه رو نمیشناسم ولی میدونم اینجا افراد متکبر با گفتارهای غیر شایسته زیاده
    این رو هم بدونید همیشه کاربره که میتونه برای همه تعیین تکلیف کنه، چون کاربره که سایت یا هرجایی رو زنده نگه میداره

سال هایی که توی انجمن های مختلفم گذروندم واقعا جایی مثل اینجا ندیدم که انقدر افراد مغرور، با گفتار توهین آمیز فعالیت زیاد داشته باشن
    انقدر متعصب باشن

فقط میخوام مثل یه آدم معمولی و با عزت و احترام نظرم رو بدم، کسی هم به من یا به بقیه در حضور من بی احترامی نکنه

و توی نظراتمم نمیخوام کاربر رو با اصطلاحات تخصصی که ازشون سر درنمیاره گیج کنم چون میدونم کسی که اینجا سوال میپرسه شاید خودش تجربه زیادی نداشته باشه، کاملا هم دلیل تشخیصی رو که داده بودم گفتم که دلیل خیلی پیچیده ای هم نبود

هر آدم معمولی هم میتونه اینو درک کنه که تنها قطعه اصلی و مکانیکی لپتاپ هاردشه که توی لرزش و ضربه امکان داره صدمه ببینه و باعث کندی لپتاپ بشه
    نمیدونم شما به چه مستنداتی نیاز دارید که همچین چیزی رو درک کنید، مگه اینکه ندونید هارد مکانیکیه، دیسک داره، دیسکش حساسه، لپتاپ تکون زیاد میخوره و ...

من نمیگم نظرم درسته
    ولی چون به هیچ کسی توهینی نکردم به هیچ کدوم از شماها یا کسای دیگه اجازه نمیدم بهم توهین کنید
    لطفا تکرار نشه
    ببخشید وارد بحثت شدم امیرحسین جان.

وات؟ خیلی تند میرید یکم آرومتر باهم بریم، چه خبره من من؟ این انجمن جایی برای من من نداره! آندراستند؟
    تکرار نشه؟ ... وات؟

به جای اینکه انقدر من من کنید و از انجمن هایی که در اون فعالیت مستمر و مفید دارید و از خودتون تعریف و تمجید کنید
    می تونید دو تا مقاله بزنید در فروم و ما رو از علم پربار خودتون بهره مند کنید تا شاید چیزی یاد بگیریم!

استاد بزرگوار زحمت بکشید و از مقالات خودتون و نظریه های برحقتون مارو سیراب فرمایید!
    ehsannalizadeh

9. The Following 4 Users Say Thank You to th e nd For This Useful Post:

کاربر فعال
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    تشکر کردن
    11,265
    دستاوردها:
    Three FriendsOverdriveTagger First Class25000 Experience PointsVeteran

انقدر متعصب باشن

من نمیگم نظرم درسته
    لطفا تکرار نشه
    بابت بر هم زدن نظم انجمن و ادبیات نامناسب یک اخطار دریافت کردید.
    به جای اینکه انقدر من من کنید و از انجمن هایی که در اون فعالیت مستمر و مفید دارید و از خودتون تعریف و تمجید کنید
    می تونید دو تا مقاله بزنید در فروم و ما رو از علم پربار خودتون بهره مند کنید تا شاید چیزی یاد بگیریم!
    کاملا موافقم.احسان جان امثال ایشان رو کم ندیدیم.تاپیک به علت خرابکاری های کاربر klax0n موقتا بسته میشود.استارتر عزیز در صورت لزوم بفرمائید مجدد باز کنم چون 2 روز است تشریف نیاوردید.
    و اما شما klax0n دفعه بعدی باید برای همیشه با این انجمن خداحافظی کنید.3 بار شفاهی به شما هشدار داده شد.اگر فکر کردید از چون در انجمن های دیگر خرابکاری کردید پس اینجا هم متیونید در اشتباه هستید.همچین رفتارهایی رو تحمل نمیکنیم.

11. The Following 5 Users Say Thank You to aryaiee For This Useful Post:

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)