ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    امتیازها
    9,250
    سطح
    64
    503
    کاربر انجمن

عکس های سه دوره سیستمم .: Mehran coyote :.

با سلام خدمت دوستان سخت افزاری خودم
    سیستمم رو توی سه دوره تغییری که داشته براتون آپ میکنم
    هر دوره یا تغییراتی رو توی یک پست جداگونه زدم
    امیدوارم دوست داشته باشید......:)>-
    --------------------------------------------

دوره ی اول بعد از خرید قطعات، کیس رو به این شکل در آوردمش البته گرافیکش قبلش 550ti بود که سوخت بعد این gtx760 رو که خریدم یه چند تا عکس گرفتم یادگاری داشته باشم
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 20131231778-1.jpg   20131231782-1.jpg   IMG_1233-1.jpg   IMG_1288-1.jpg  
    امتیازها
    9,250
    سطح
    64
    503
    کاربر انجمن

اضافه کردن واتر کولر

دوست داشتم همیشه سیستمم خنک باشه تصمیم گرفتم واتر کولر بخرم، واسه همین کیس یهویی قبل از ورود به خدمت مقدس سربازی تبدیل به این شد :|
    دقیقا یه روزه کامل وقت برد به خاطر اینکه رادیاتور بیرون کیس بود و سیم فن های واتر کولر به برد نمیرسید کلیه سیم ها رو افزایش دادم و با روکش شیرینگ تزیین کردم ;)
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست IMG_1930.JPG   IMG_1965.JPG   IMG_1985.JPG   IMG_1996.JPG  
    امتیازها
    9,250
    سطح
    64
    503
    کاربر انجمن

تغییرات واتر کولر

سیستم خیلی پخشو پلا بود برای اینکه بخوام جابه جاش کنم به سه نفر نیاز داشت واسه همین از وقت آزادم تو سربازی استفاده کردم و طرح پایین رو در نظر گرفتم و توی مرخصیم همین دیروز پیادش کردم
    تو این طرح فقط دو تا سوراخ روی توری بالای کیس خورده شد
    کلیه کارهاشو هم خودم کردم حتی یه 100ی هم واسه این طرح خرج نکردم(از چیزی که داشتم استفاده کردم) :> فقط ارتفاع میله ها زیاد شد یه کمی شاید بعد سربازیم 3 4 سانتی ازش بگیرم که کوپ بشه :))
    خیلی دلم میخواست وقتی باز بود فن های جلو و بالای کیس رو هم تغییر بدم ولی با اون 4 تا فن رادیاتور جمعا 8 تا فن میشد تا همش led دار بشه ، حدودا 120 تومن پام آب میخورد که یه چیز با کیفیت در بیاد

بگذریم........کمی با مراحل کار
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست water-cooler-0.jpg   water-cooler-01.jpg   water-cooler-02.jpg   water-cooler-03.jpg   water-cooler-3.jpg  

water-cooler-5.jpg   water-cooler-6.jpg   water-cooler-7.jpg   water-cooler-8.jpg   water-cooler-9.jpg  

water-cooler-10.jpg   water-cooler-11.jpg  
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)