ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر

راهنمایی از دوستان برای معرفی چند نرم افزار

با عرض سلام و درود و خسته نباشید خدمت همه دوستان و مدیران و اساتید محترم / امیدوارم هر کجا که هستین شاد و سرحال باشین

دوستان بنده مزاحمتون شدم که از دانش و اطلاعات ارزشمندتون برای معرفی کردن چند نرم افزار کاربردی استفاده کنم
    نرم افزار به قدری زیاد شده که آدم گیج میشه که کدومش بهتره به همین خاطر مزاحم شما عزیزان شدم .

نرم افزارهایی که برای بنده لازمه و میخوام بهترین رو معرفی کنین :

1_ نرم افزاری برای ادغام ویندوز در ویرایشهای 64 و 32 بیتی ( مثلا ویندوز هفت 32 و 64 بیتی رو ادغام کنم ) نرم افزاری معرفی کنین که در
    حد امکان به صورت ایمیج هر دو نسخه رو ادغام کنه یعنی اکسترک نکنه .

2_ نرم افزاری معرفی کنین که بنده بتونم فلش مموریم رو از طریقش به یه بوتیبل نرم افزار پارتیشن بندی یا دیسک نجات تبدیل کنم .
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط ATA MAHMOODI نمایش پست ها
    با عرض سلام و درود و خسته نباشید خدمت همه دوستان و مدیران و اساتید محترم / امیدوارم هر کجا که هستین شاد و سرحال باشین

دوستان بنده مزاحمتون شدم که از دانش و اطلاعات ارزشمندتون برای معرفی کردن چند نرم افزار کاربردی استفاده کنم
    نرم افزار به قدری زیاد شده که آدم گیج میشه که کدومش بهتره به همین خاطر مزاحم شما عزیزان شدم .

نرم افزارهایی که برای بنده لازمه و میخوام بهترین رو معرفی کنین :

1_ نرم افزاری برای ادغام ویندوز در ویرایشهای 64 و 32 بیتی ( مثلا ویندوز هفت 32 و 64 بیتی رو ادغام کنم ) نرم افزاری معرفی کنین که در
    حد امکان به صورت ایمیج هر دو نسخه رو ادغام کنه یعنی اکسترک نکنه .

2_ نرم افزاری معرفی کنین که بنده بتونم فلش مموریم رو از طریقش به یه بوتیبل نرم افزار پارتیشن بندی یا دیسک نجات تبدیل کنم .

سلام دوست عزیز،

در مورد سوال اول مطمئن نیستم منظورتون دقیقا از ادغام چیه ولی هسته ویندوز 32 بیتی و 64 بیتی کاملا متفاوت هست و در واقع رفتن از ویندوز 32 بیتی به 64 بیتی آپدیت و به روز رسانی به حساب نمیاد بلکه با اصطلاح مهاجرت (migration) هست یعنی انگار شما کلا سیستم عامل دیگه ای روی سیستم نصب کنید.

اپلیکیشن های 64 روی ویندوز های 32 بیتی اصلا قابل اجرا نیست و اپلیکیشن های 32 بیتی هم روی هسته های 64 بیتی به پروسس های خاص اجرا میشن چون هسته 64 بیتی هم نمی تونه فایل های دودویی (منظور فایل binary هست) 32 بیتی رو اجرا کنه و به همین دلیل برنامه 64 بیتی نمی تونن add-on ها و کامپوننت های 32 رو اجرا کنن. اگر در نتیجه اگر لازم باشه که برنامه هایی با add-on ها و کامپوننت هایی که عرض کردم اجرا بشه چاره ای نیست جز نصب ویندوز 32 بیتی.

معمولا امروزه اگر سیستم ویندوز عادی یا سرور 64 بیتی هست و کاربران نیاز به برنامه هایی با add-on ها و کامپوننت های 32 بیتی داشته باشند و به صورت مداوم از اونها استفاده می کنند نسخه ویندوز 32 بیتی به صورت مجازی سازی شده (virtualized) روی سیستم ها نصب میشه چون ماشین های مجازی سازی خیلی امکانات گسترده ای دارند برای پورت کردن بین دو نسخه 32 و 64 بیتی.

در نتیجه اصلا قاعدتا ممکن نیست شما دو ویندوز 32 و 64 بیتی رو با هم قاطی/ادغام کنید.

در مورد سوال دوم راستش حضور دهن ندارم شاید قبلا یکی دیگه از دوستان آموزش این موضوع رو روی انجمن قرار داده باشند. اگر نه در فرصت در آینده قرار داده خواهد شد.
    ویرایش توسط AliYar : 2015/06/27 در ساعت 21:11
    امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط AliYar نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،

در مورد سوال اول مطمئن نیستم منظورتون دقیقا از ادغام چیه ولی هسته ویندوز 32 بیتی و 64 بیتی کاملا متفاوت هست و در واقع رفتن از ویندوز 32 بیتی به 64 بیتی آپدیت و به روز رسانی به حساب نمیاد بلکه با اصطلاح مهاجرت (migration) هست یعنی انگار شما کلا سیستم عامل دیگه ای روی سیستم نصب کنید.

اپلیکیشن های 64 روی ویندوز های 32 بیتی اصلا قابل اجرا نیست و اپلیکیشن های 32 بیتی هم روی هسته های 64 بیتی به پروسس های خاص اجرا میشن چون هسته 64 بیتی هم نمی تونه فایل های دودویی (منظور فایل binary هست) 32 بیتی رو اجرا کنه و به همین دلیل برنامه 64 بیتی نمی تونن add-on ها و کامپوننت های 32 رو اجرا کنن. اگر در نتیجه اگر لازم باشه که برنامه هایی با add-on ها و کامپوننت هایی که عرض کردم اجرا بشه چاره ای نیست جز نصب ویندوز 32 بیتی.

معمولا امروزه اگر سیستم ویندوز عادی یا سرور 64 بیتی هست و کاربران نیاز به برنامه هایی با add-on ها و کامپوننت های 32 بیتی داشته باشند و به صورت مداوم از اونها استفاده می کنند نسخه ویندوز 32 بیتی به صورت مجازی سازی شده (virtualized) روی سیستم ها نصب میشه چون ماشین های مجازی سازی خیلی امکانات گسترده ای دارند برای پورت کردن بین دو نسخه 32 و 64 بیتی.

در نتیجه اصلا قاعدتا ممکن نیست شما دو ویندوز 32 و 64 بیتی رو با هم قاطی/ادغام کنید.

در مورد سوال دوم راستش حضور دهن ندارم شاید قبلا یکی دیگه از دوستان آموزش این موضوع رو روی انجمن قرار داده باشند. اگر نه در فرصت در آینده قرار داده خواهد شد.
    سلام و درود و تشکر از حضرتعالی بابت پاسختون
    خدمت شما عرض کنم که فکر کنم من سوالو کمی اشتباه پرسیدم
    منظورم از ادغام ((کنار هم )) بود نه قاطی کردنشون که اصلا شدنی نیست و بنده کاملا در جریانش هستم
    یک مثال میزنم خدمتتون : من یک ویرایش 32 بیتی ویندوز هفت و یک ویرایش 64 بیتی هفت دارم که میخوام این دو ویندوز رو
    در کنار هم ( به صورت فایل ایمج ) روی فلش مموری داشته باشم . خب میام با نرم افزار WinAIO Maker Professiona از این دو ویرایش ویندوز
    یک فایل ایمج میسازم و با استفاده از نرم افزار RUFUS درون فلش بوتیبل میکنمشون . البته نرم افزار XBOOT هست که فایلهای ایمج رو بدون
    اکسترک کردن در کنار هم قرار داده و یک فلش یا دی وی دی بوتیبل خروجی میده / امیدوارم مثالم کامل بوده باشه
    یه چندتا نرم افزار میشناسم ولی چون کار نکردم باهاشون خواستم بهترینهارو از زبان دوستانو اساتید ببینم که کدوم هست
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط ATA MAHMOODI نمایش پست ها
    سلام و درود و تشکر از حضرتعالی بابت پاسختون
    خدمت شما عرض کنم که فکر کنم من سوالو کمی اشتباه پرسیدم
    منظورم از ادغام ((کنار هم )) بود نه قاطی کردنشون که اصلا شدنی نیست و بنده کاملا در جریانش هستم
    یک مثال میزنم خدمتتون : من یک ویرایش 32 بیتی ویندوز هفت و یک ویرایش 64 بیتی هفت دارم که میخوام این دو ویندوز رو
    در کنار هم ( به صورت فایل ایمج ) روی فلش مموری داشته باشم . خب میام با نرم افزار WinAIO Maker Professiona از این دو ویرایش ویندوز
    یک فایل ایمج میسازم و با استفاده از نرم افزار RUFUS درون فلش بوتیبل میکنمشون . البته نرم افزار XBOOT هست که فایلهای ایمج رو بدون
    اکسترک کردن در کنار هم قرار داده و یک فلش یا دی وی دی بوتیبل خروجی میده / امیدوارم مثالم کامل بوده باشه
    یه چندتا نرم افزار میشناسم ولی چون کار نکردم باهاشون خواستم بهترینهارو از زبان دوستانو اساتید ببینم که کدوم هست

خواهش می کنم دوست عزیز،

بله در پست قبل هم عرض کردم راستش حس کردم که شاید کامل متوجه منظور شما نشدم.

تا جایی که بنده می دونم با همون برنامه WinAIO Maker Professional میشه همین کاری که فرمودید رو انجام داد.

یعنی می تونید با استفاده از فایل های WIM یک پکج نصب شخصی سازی شده درست کنید و سرویسی داره که اون پکج خاص مثلا فرض کنید فولدری از مجموعه فایل ها و اپلیکیشن هایی که نیاز دارید رو به فایل ISO تبدیل بکنه. همچنین بخشی داره که می تونید این فایل ISO مورد نظر رو به ایمج bootable تبدیل کنید و روی media که مد نظره مثلا درایو فلش USB قرار بدید و در نهایت یک پکج نصب شخصی سازی شده ی bootable داشته باشید.

یعنی کاملا می تونید فایل های Windows Imaging format رو مدیریت کنید و در اونها به قول معروف دخل و تصرف کنید و کم زیادشون کنید.

به نظرم با استفاده از این برنامه نیازی به استفاده از Rufus یا XBOOT و برنامه های مشابه هم نباشه.
    امتیازها
    2
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    باسلام به شما دوست عزیز اولین نرم افزاری که خواستید رو متوجه نشدم ولی من یه سایتی رو می شناسم اکثر نرم افزارهای کاربردی رو داره فک کنم نرم افزار دوم رو بتونی اونجا پیدا کنی. لینکش رو برات الان میزارم
    http://www.microsoftco.ir
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)