ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    امتیازها
    163
    سطح
    3
    71
    کاربر اخراجی

معرفی بازی World Of Warcraft (WOW) Patch WOTLK 3.3.5a

< بسم الله الرحمن الرحیم >

سری بازی های world of warcraft یا به اصطلاح wow از سری بازی های محبوب ساخته شده توسط بلیزارد میباشد که خیلی ها اون رو با Dota اشتباه میگیرن تا میگی wow میگن Dota رو میگی:|عرض کنم این بازی تفاوت های زیادی با Dota 2 داره , این بازی فقط به صورت آنلاین و به صورت سرور اداره و اجرا میشه(ادامه بحث به جاهایه جالب تر میرسیم) , جونم بگه براتون پچ ها و نسخه های زیادی برای این بازی ارایه شده (همزه نداره ) که عبارتند از : 3.3.5 , 4.0.3 , 4.3.3 , 5.0.3 و چند عدد دیگه , تویه هر نسخه جدید تر (عدد بالاتر ) نسل ها و امکانات بیشتری به بازی اضافه میشه و گرافیک کلی بازی بهبود پیدا میکنه امروز قصد دارم نسخه ۳.۳.۵ a رو بررسی کنم ,

طبق تصویر پیش میریم و توضیحات همراه با تصویر داده خواهد شد :

حجم تقریبی بازی ۴۲ گیگ فیت میباشد (جمله بندیم تو حلقم:D) عکسی از فولدر و پوشه های بازی که حجم عظیم مربوط به فایل Data هست

وارد بازی میشیم اولین صحنه : اینجا باید یوزر و پسوردی که در سایت سرور بازی ساختیم رو وارد کنیم البته قبل از این کار آدرس و ریلیم اون سرور رو در ریلیم لیست بازی ادد میکنیم

من یوزر و پسوردم رو وارد کردم و لوگین بعد از لوگین اولین صحنه ای که باهاش مواجه میشیم:)(پایین) البته من خیلی رو اینا کار کردم (حدود چهار سال) البته این رو بگم که کسایی که میخان تو سرور سازنده بازی , بازی کنن باید ماهانه مبلغ ۲۰ دلار هزینه کنن که به صرفه نیست البته سرور های خوب ایرانی کمه , عرضم به حضورتون که وقتی برای اولین بار این صفحه براتون باز میشه و تازه میخاید شروع کنید هیچی نیست فقط دکمه Crate New Caracter رو میبینید که همین دکمه آغاز دنیای وارکرافته b-)

وقتی Crate New Caracter رو زدیم با صحنه مقابل روبرو میشیم (از بالا میایم پایین) ۱۰ نسل که در دو دسته آلیانس و هورد قرار دارن که دشمنی دیرینه ای بین این دو وجود داره , قسمت بعدی مرد یا زن بودن رو انتخاب میکنه و گروه بندی آخر مربوط به نسل ها میشه که شما میتونید از هر نسل کلاس تخصصی و مورد علاقتون رو انتخاب کنید که مهم ترینه گروه بندی انتخاب کلاسه مورد نظر کاراکتر شماست (هشت نسل وجود داره که معرفی میشه )

چند عکس و توضیحات :

توضیحی در مورد کلاس های WoW :

Warrior : جنگجویانی که از همه کلاس ها وحشی تر میجنگند ... ! میتوانند دشمن را نابود کنند و دو سلاح را هم زمان در دست بگیرند ! میتوانند تانک باشند یا میتوانند با Damage دشمن را نابود کنند. اگر این کلاس رو بلد باشید همرو میزنید ولی باید بگم یاد گرفتن این کلاس بسیار بسیار بسیار سخته

Paladin
    : مبارزانی که به خودشون خون میدن. بقیه رو زنده میکنند ! تانک هایی از همه لحاظ قدرتمند هستن ! واقعا میتونه کلاس قدرتمندی برای Wow باشه میتونه باشه مخصوصا وقتی وحشی میشن میتونن همرو نابود کنن

Hunter
    : به فارسی یعنی شکارچی ، خوب از اسمش معلومه شکارچی که با فاصله زیاد دشمن رو از پا در میاره و میتونه حیوانات وحش رو رام کنه و به جنگ بفرسته ... ! که اصطلاحا بهش پت میگن اگه هانتر باز خوبی باشید میتونید اکثر کلاس هارو بزنید

Rogue
    : کسانی که دو شمشیر را همزمان میتوانند حمل کنند ! کلاس تخصصی خوده بنده هست Rouge رو اکثرا ضعیف میدونن و میگن به درد نمیخوره , اما با تخصص و کار بلدی میتونم هر کلاسی رو بزنم این کلاس متخصص DPS و SUP هست به معنایه گیج کردن حریف تا هیچ کاری نتونه بکنه
    b-)

Priest : بعضیا فکر میکنن این کلاس فقط هیلره. اما اشتباه میکنن ! اگر بلد باشید مثله واریور میمونه

Death Knight
    : شوالیه های مرده که لیچ کینگ اونارو سرباز خودشون ساخته و مانند خودش بهشون آموزش داده. قابل توجه لیچ کینگ اول Paladin بود بعدش Death Knight شد (لیچ کینگ آخرین BOSS اینس هستش که قویترینه اوناست و زدنش افتخار داره چون خیلی سخته)

Shaman
    : کلاسی که بهترین نژاد میتونه واسش Draeni باشه. میتونن هیلر های خوبی برای Raid ها باشن ... ! زیاد کاربرد ندارن ! و فقط آدم نوب باهاش بازی میکنه

Mage
    : خوب معلومه جادوگر ! با بالاترین دمیج ! این کلاس آخر Damage رو میزنه و با جادو دشمن رو نابود میکنه ! و واقعا آنتی Rouge هست

Warlock
    : اینم تقریبا مثل Hunter میتونه حیوان داشته باشه. اما حیوان های جادویی و جذاب میتونه از دور دشمن رو هدف قرار بده و وقتی که دشمن وارلاک رو هدف بگیره این میتونه در بره به همین راحتی

DRUID : . واقعا وحشین ... ! تانکن اگه خرس باشن ! قوین اگه گرگ باشن. سرعتشون زیاده اگه ببر باشن میتونن به چند چیز تبدیل بشن و واقعا نمیمیرن ینی زدنشون سخت نیست دیر HP تموم میکنن

توضیح چند اصطلاح بکار برده شده برای استارتر ها :
    -INC : سرزمینی هست که در اون چند Boss وجود داره و باید کشته شن
    -Boss : غول هایی که در inc وجود داره
    -نوب Noob : از هر فحشی تو بازی بدتره ینی کسی که هیچی بلد نیست اینو ممولا وقتی به یارو میگن که بگن در حده من نیستی
    -healer هیلر : کسانی که جادویی رو به کار میبرن تا خون خودشون و همگروهیشون بره بالا به اینا ما میگیم نوب مثلا تو دویل دارن میخورن به خودشون هیل میدن که ما نوب بازی میدونیمشون
    -Duel دویل (همزه ندارم) : همتون معنی دویل کردنو میدونید که فقط بین دو طرف انجام میشه هرکی زودتر اون یکیو بزنه برندست
    -تانک Tank : تویه اینس ها معمولا یه تانک نیاز هست تانک ینی چی به کاراکتری میگن که Boss ها به اون دمیج میدن و کلاس مقاومی در برابره dps ها هست (Boss فقط میتونه به یه کاراکتر اتک بده) مثله paladin و warrior
    -HP : مقدار خون تو بازیرو میگن HP
    -DPS , اتک , دمیج : همش به یه معناست و معنیش وارد کردن خسارت و ضربه به دشمن هست که مبنایه همه کلاس هاست
    -Raid راید : یک گروه شامل چند کاراکتر که برای ورود به inc ها باید با یک گروه برید بیاید

راستی ستون آخرم ماله تنظیماته شکله کاراکتره پس از ساخت ENTER WORLD رو بزنید تا وارد دنیای WOW بشید این رو بهتون بگم بدون اینکه یکی بقلتون نشسته باشه بهتون بگه این چیه دو ماه تویه بازی گیج هستید این چیه اون چیه الان که خوده من ۵ ساله پلی میدم هنوز خیلی چیزارو نمیدونم چون بازی واقعا گستردست
    امتیازها
    93,367
    سطح
    100
    10,392
    کاربر حرفه ای کامپیوتر

Cool

من یادم هست Warcraft ما زیاد بازی می کردیم و از داستان و گیم پلی ای که داشت واقعاً لذت می بردیم.

اما بعد از Frozen thron ما دیگه از سرگذشت Arthas و باقی Hero ها خبر نداریم که نداریم!
    در WOW داستان هم ادامه همون warcraft III هست؟
    و بالاخره Arthas چه به روزش میاد؟ /:):-/
    ehsannalizadeh
    امتیازها
    163
    سطح
    3
    71
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط th e nd نمایش پست ها
    من یادم هست Warcraft ما زیاد بازی می کردیم و از داستان و گیم پلی ای که داشت واقعاً لذت می بردیم.

اما بعد از Frozen thron ما دیگه از سرگذشت Arthas و باقی Hero ها خبر نداریم که نداریم!
    در WOW داستان هم ادامه همون warcraft III هست؟
    و بالاخره Arthas چه به روزش میاد؟ /:):-/

ایشون Arthas هستند البته این سرور گیم مستر بودم رو خودم Morph انداختم وگرنه Boss تو فضای Inc اصلی هستش , عرضم به حضورت که آرتاس کشته میشه (توسط ما) پدرش میاد بالا سرش و میبرتش بالای تخت پادشاهی آرتاس یه نفر با زنجیر از دستو پا رو هوا بسته شده که وقتی آرتاس میمیره جاشو میگیره و پچ 4.0.3 شروع میشه که بحثش جداست
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)