ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 22

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Only tiger نمایش پست ها
    <<ببخشید ولی شما جوری حرف زدید که طرف رو به کل نا امید کردید رفت
    خب منم میدونم که داخل رشته کامپیوتر, کامپیوتر میخواد این که چیزی نیست که کسی ندونه اما تا چند ماه پیش نمیدونستم برای دانشگاه به لپ تاپ نیاز هست چون دانشگاه نرفتم بدونم چی میخوام چی نمیخوام!!!!!!>>
    خب من خودم به طراحی وب و کد نویسی علاقه دارم و الان هم انجام میدم میخواستم بدونم در دانشگاه باید چه رشته و زیر شاخه ای رفت و این که کدوم دانشگاه ها بهتر است داخل ایران؟؟؟
    طبق چیزی که می فرمایین، علاقه ی شما به رشته ی نرم افزار کامپیوتر نزدیک تر هست.
    تو این رشته هم عمدتاً با کدنویسی، برنامه نویسی پیشرفته، طراحی الگورتیم، شبکه و ... سر و کار خواهید داشت. این درس ها بسیار مفهومی و بعضاً سنگین هستند.
    طراحی وب، تنها یکی از دروس 2 یا 3 واحدی این رشته هست.

بنده شخصاً پشیمان هستم از اینکه رشته ی نرم افزار رو انتخاب کردم! چون در رویای کودکی و نوجوانی چیزی که آقا عطا گفت رو در سر داشتم! ;)
    همچنین به هیچ یک از دروس تخصصی فوق الذکر علاقه نداشتم!

اصل و بیس رشته ی نرم افزار در "برنامه نویسی و طراحی الگوریتم های پیشرفته" خلاصه شده است. حتی اگر تا مقاطع دکترا هم ادامه بدید!

طراحی وب جزو دروسی هست که می بایست برای یادگیری اون در سطح پیشرفته و البته کاربردی، به موسسات آموزشی خارج از مدرسه و دانشگاه مراجعه کنید تا مفید و کاربردی باشه و در آینده بتونید به عنوان یک کسب و کار و وارد شدن به بازار کار پس از فارغ التحصیلی بهش نگاه کنید. چون حتی در بهترین دانشگاه کشور هم با آموزش کاربردی در این درس مواجه نخواهید شد!
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 22

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)