ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 11 از 11
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط nariman seraj نمایش پست ها
    مرسی آرمین جان، خوشحالم که دوست داشتی.

اما اسپیکر مانیتورینگ چیست و کجا کاربرد داره؟

ببین آرمین جان، اسپیکر های مانیتورینگ اسپیکرهایی هستند که بیشتر در کار پورداکشن و ضبط یک پروژه موسیقی به کار کیرن. مانیتورینگ ها یه تفاوت با اسپیکرهای معمولی داره و اونم اینه که اسپیکرهای مانیتورینگ صدا رو دقیقا همونطوری که نت آهنگ نوشته میشه به گوش ما میرسونند. اگه دقت کرده باشی تو خونه یا ماشین که آهنگ گوش میدی، همیشه لذت میبری از ملودی و تنظیم یک آهنگ. در واقع اون اسپیکری که داری باهاش گوش میدی داره بهت دروغ میگه و صداهارو خیلی زیبا نشون میده در حالب که مانیتورینگ ها اینطور نیستند و اگر به یک استودیو سر بزنی میبینی که موزیک پخش شده زمین تا آسمون با اونی که تو استودیو هست فرق داره. دلیل این کار سازنده های این جور اسپیکر ها اینه که مانیتورینگ ها باعث میشه که تنظیم و میکس و مسترینگ یک آهنگ بالا بره. واسه همین من خودم وقتی دارم یه ملودی رو به آهنگ تبدیل میکنم، حداقل 2 ماه روش کار میکنم که تو اسپیکر مانیتورینگ من دلنواز شنیده بشه. بعد وقتی که توی ماشین گوشش میدم کیک و کلپ و اسنار که مخلوطشون جاز میشه همگی عالی شنیده میشن و به اصطلاح آهنگ تنظیم خوبی روش شده. پش اون اسپیکرایی که روی PC گرامیت گذاشتی دروغکو هستن بهشون اعتماد نکن. :P:D:D
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    نریمان جان عالی بود برادر ممنون استفاده کردیم.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    البته نریمان جان به خوبی توضیح دادند،فقط بنده یک نکته کوچک رو هم اضافه کنم که،اسپیکر مانیتورینگ علاوه بر مواردی که نریمان جان اشاره کردند یک کاربرد دیگرش این هستش که از اسپیکرهای active درکنسرت ها و برای dj concert هم استفاده میشود به طوری که بسته به نیاز و میزان وات،یک یا چند اسپیکر رو به dj و یا گروه کنسرت قرار میگیر تا از صدایی که تولید میشود آگاهی کامل داشته باشند.یعنی بدونند خروجی چی هستش.این نوع تکنیک مانیتورینگ کنسرت نام دارد.
    ممنون از هر دو عزیز بزرگوار. این مطلب جدیدی بود که تاحالا نمیدونستم. @};-@};-@};-@};-
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 11 از 11

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع