ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: اور 4790k

امتیازها
    2,222
    سطح
    28
    0
    کاربر جدید

اور 4790k

سلام خدمت همه من قصد اور این پردازنده رودارم البته من داخل یک فروم دیگه هم پست زدم میخواستم ازتجربه دوستان برای اور این پردازنده دراین فروم استفاده کنم فعلا باحالت intel turbo boost شروع کردم که فرکانس اون 4.4 ولتازدیفالت برای این پردازنده هم داخل بایوس 1.300 که بنظرم خیلی زیاده برای stress test هم ازبرنامه (Intel(R) Extreme Tuning Utility) استفاده کردم برای فرکانس 4.4 هم روی ولتاژ دیفالت که بااین برنامه تست گرفتم دمای هسته ها به 79 تا 80 میرسید برنامه را قطع کردم ولتاژ ازداخل این برنامه گذاشتم روی 1.150 بعد با همین برنامه تست گرفتم زمان تست هم 5 دقیقه بود دمای هسته ها بین 64 تا 72 بود که تا دقیقه 4.20 که شد سیستم BSOD داد ریست شد سیستم پاس نکرد بعد ولتاژ روی 1.155 قراردادم در تست 5 دقیقه پاس کرد نتیجه هم عکسهای پایین شد دمای هسته ها بین 72 تا 69 رسید

حالا سئوالم اینه از اساتید فروم که چه ولتاژی برای فرکانس 4.4 پردازنده من مناسب هستش همین 1.155 که سیستم پاس کرد خوبه ضمن کولر من enermax ets-t40-bk هست بهمراه خمیری که داخل این کولر بود من قصد خرید Noctua NH-D15 دارم میخواستم بدونم این کولر با توجه به بنچمارکهای عالی که داره از اکثر سایتها میشه گفت بهتر air cooler هست دمای هسته های من تا چند درجه پایین میاره مشخصات کامل سیستم را هم پایین قراردادم خیلی ممنون@};-

mainboard: Gigabyte GA-Z97X-UD5H-BK
    cpu: 4790k
    cpu cooler: enermax ets-t40-bk
    ram: GSkill TridentX 2×8GB=16GB DDR3 2400MHz CL10
    hard: ssd samsung 850 evo 120+Seagate Barracuda 1TB
    power: Cooler Master Vanguard 1200W Platinum
    vga:intel onboard
    case: green x1 basic

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 4.4 (1.155) 1.jpg
مشاهده: 30
حجم: 201.6 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 4.4 (1.155) 3.jpg
مشاهده: 28
حجم: 277.8 کیلو بایت
    امتیازها
    4,047
    سطح
    40
    1
    کاربر جدید
    سلام
    mehdi.n من هم همان سی پی یو /مادربورد/رم شما را خریداری کردم اما ویندوز 7(64بیت)نصب میکنم ارور صفحه مزگ می دهد و بعدها که فایل
    (Microsoft HOTFIX KB2685811(64 را حذف کردم ارور صفحه مرگ دیگر نیامد ولی برنامه Intel® Management Engine Software را نصب نکردم آیا شما با این مشکل بر خورد کردید
    امتیازها
    4,047
    سطح
    40
    1
    کاربر جدید
    سلام
    mehdi.n من هم همان سی پی یو /مادربورد/رم شما را خریداری کردم اما ویندوز 7(64بیت)نصب میکنم ارور صفحه مزگ می دهد و بعدها که فایل
    (Microsoft HOTFIX KB2685811(64 را حذف کردم ارور صفحه مرگ دیگر نیامد ولی برنامه
    Intel® Management Engine Software را نصب نکردم آیا شما با این مشکل بر خورد کردید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)