ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13
    امتیازها
    77,596
    سطح
    100
    3,827
    مدير بازنشسته

Lightbulb دانلود از یوتیوب ( برای کسانی که میخواهند با IDM دانلود کنند. )

به نام خالق یکتا

دوستان سلام.

چندی پیش دوست خوبم یاسر آرامش مطلبی نوشت در باره دانلود از یوتیوب بدون ف.ی.ل.t.e.r.ش.ک.ن.

که مطلب بسیار جالبی بود و من یکی رو که از ابزار های شکست تحریم متنفرم رو راحت کرد.

اما در همون پست دوستانی بودند که هنوز هم استفاده از اینترنت دانلود منیجر رو بیشتر میپسندیدند.

این مطلب برای اون دسته از دوستانیه که مشکلی با ف.ی.ل.ت.ر یوتیوب ندارن و فقط میخوان با IDM دانلود کنن.

پیشنهاد میکنم این مطلب رو حتما مطالعه کنید.

روش دانلود

1. ابتدا به سایت یوتیوب میریم و ویدئوی مورد نظرمون رو باز میکنیم.

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 1.jpg
مشاهده: 172
حجم: 228.6 کیلو بایت

2. سپس با توجه به تصویر در ابتدای لینک و بعد از ( .www )، حروف SS رو بدون هیچ پسوندی اضافه میکنیم.

ادامه لینک مربوطه/www.SSyotube.com

نام: 2.jpg
مشاهده: 174
حجم: 236.9 کیلو بایت

3. بعد از کلیک کردن، یوتیوب ما رو به صورت خودکار به سایت savefrom.net انتقال میده و اونجا تمامی کیفیت های ویدئوی مربوطه قابل دسترسی است و با انتخاب کیفیت مورد نظر و کلیک بر روی گزینه Download، عملیات دریافت ویدئو آغاز میشه.

نام: 3.jpg
مشاهده: 165
حجم: 205.7 کیلو بایت
    .
    .
    .

نام: 4.jpg
مشاهده: 169
حجم: 222.0 کیلو بایت

( توجه داشته باشید که این روش بدون ابزار عبور از تحریم غیر قابل استفاده است و اگر استفاده از این ابزار ها برایتان مقدور نیست، پیشنهاد میکنم که از روش یاسر عزیز پیش بروید. )

این روش خیلی وقت است که مورد استفاده قرار میگیرد و زدن این تاپیک فقط به منظور آشنا کردن دانلود از یوتیوب برای افراد نا آشنا بوده است.

موفق و سربلند باشد، در پناه خدا

امتیازها
    24,854
    سطح
    95
    2,007
    کاربر فعال بخش گرافیک
    سلام دادش میگم اون روشی که یا سر جان گذاشته و اون سایتیرو که لینکشو گذاشته که لینک مستقیم فیلمو بهمون بده فیلتر شده :-t:-s
    البته من برای یه سوال دیگری مزاحم شدم مربوط به یوتیوب هست
    میگم وقتی فیلمی از utube میزاری دان یعنی از خود سایتش ادرس لینکش به google video ختم میشه درسته؟حالا من سوالی داشتم اینه که چرا من این سایت ک شیلتر هست شیلتر شکن میرم داخلش لینک فیلمیریو در ای دی ام قرار میدم یا مثلا سایتی فیلمی از یوتیوب اشتراک گذاشت من با ای دی ام میزارم برای دانلود و اینارو بعد وقتی از شیلتر شکن خارج میشم بعضی فیلمهارو امکان دانلود داره بعضیاش نه؟ اگه شیلتره چرا بعضیاش دان میشه؟8->
    امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط darvishkhoob نمایش پست ها
    سلام دادش میگم اون روشی که یا سر جان گذاشته و اون سایتیرو که لینکشو گذاشته که لینک مستقیم فیلمو بهمون بده فیلتر شده :-t:-s
    اتفاقا خود من هم به تازگی متوجه شدم که متاسفانه شیلتر شده !

متاسفانه وبسایت convert2mp3 هم به بلک لیست اضافه شد ! برای دانلود از طریق این وبسایت از این پس به شیلتر شکن نیازه.

الان این وبسایت رو پیدا کردم : http://www.yonverter.com امیدوارم مدت زیادی طول بکشه تا شیلتر بشه !
    ویرایش توسط Yaser_Aramesh : 2015/05/23 در ساعت 14:13
    امتیازها
    17,851
    سطح
    85
    3,751
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    فوق العاده عالی بود. اتفاقا من اخیرا هزار بار با تنظیمات idm و کروم ور رفتم تا بتونم یک ویدئو را دانلود کنم، ولی نشد.
    واقعا ممنون.
    امتیازها
    24,854
    سطح
    95
    2,007
    کاربر فعال بخش گرافیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط NAVID OC نمایش پست ها
    فوق العاده عالی بود. اتفاقا من اخیرا هزار بار با تنظیمات idm و کروم ور رفتم تا بتونم یک ویدئو را دانلود کنم، ولی نشد.
    واقعا ممنون.
    برادر من هم کروم و ای دی ام دارم و هر وقت میرم یوتیوب فیلمو که اجرا میکنم لینک دانلودش میزنه ای دی ام برای تو لینک نمیاد؟

البته خیلی کم پیش میاد لینک نده برای اون موقع هم که مشکل پیش میاد یه مرورگر دیگ نصب کردم وقتی سایتی داخلش ویدیو پلی میش یه گزینه تو خود مرور گر داره میزنم دانلود میکنه :D;))
    امتیازها
    77,596
    سطح
    100
    3,827
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط darvishkhoob نمایش پست ها
    برادر من هم کروم و ای دی ام دارم و هر وقت میرم یوتیوب فیلمو که اجرا میکنم لینک دانلودش میزنه ای دی ام برای تو لینک نمیاد؟

البته خیلی کم پیش میاد لینک نده برای اون موقع هم که مشکل پیش میاد یه مرورگر دیگ نصب کردم وقتی سایتی داخلش ویدیو پلی میش یه گزینه تو خود مرور گر داره میزنم دانلود میکنه :D;))
    در مواقعی که کروم هنگ مبکنه و فایل ها رو با پیشوند. Only voice دانلود میکنه. این روش و روش یاسر جواب میده.

From Fring Dev***on
    امتیازها
    11,037
    سطح
    69
    456
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    ممنون به خاطر تاپیک
    من یه سوال دارم که بهش جواب داده نشده.
    آیا راهی هست که بتونیم فیلمهای یو ت ی وب رو اسمشون و نوشتشون رو ببینیم بدون عبور از تحریییم ؟
    بطور مثال من دنبال Iphone 6 unboxing هستم. تو گوگل که سرچ میکنم فقط یه سری فایل میاره.
    ولی وقتی تو یوتییوب سرچ میکنم کلی فایل میاره.
    ممنونم

امتیازها
    77,596
    سطح
    100
    3,827
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط Optimus Prime نمایش پست ها
    ممنون به خاطر تاپیک
    من یه سوال دارم که بهش جواب داده نشده.
    آیا راهی هست که بتونیم فیلمهای یو ت ی وب رو اسمشون و نوشتشون رو ببینیم بدون عبور از تحریییم ؟
    بطور مثال من دنبال Iphone 6 unboxing هستم. تو گوگل که سرچ میکنم فقط یه سری فایل میاره.
    ولی وقتی تو یوتییوب سرچ میکنم کلی فایل میاره.
    ممنونم
    ببینید گوگل و در کل ک
    تمام موتور های جستوجو گر بر مبنای بازدید و سالم بودن مطلب, پیج مربوطه رو نشون میدن.
    خوب یوتیوب هم زیر نظر گوگل هست و همین حکم براش بریده شده.
    دقیقا مثل جستوجوی یک آهنگ. اسم خواننده رو میدونیم ولی اسم آهنگشو نمیدونیم واسه همین با پاسخ های دیگه ای رو برو میشیم.
    پس نه همچین راهی وجود نداره که دقیقا همون مطلب خاص رو بیاره. و هر سایت یا ویدئویی که برچسب مهمتری داشته باشه نمایش داده میشه.

اما شما که براتون مهمه. یه میانبر وجود داره و اونم روش های سرچ کردن در گوگل یا موتور جستجو گر های مختلف هست. بزودی طی دو سه روز آینده دوست عزیز تاپیکی در همین مورد براتون میزنم که با استفاده از این میانبر, خیلی از جواب ها خط میخوره و پاسخ جامع تری رو در اختیار قرار میده ولی باز هن صد در صد نیست.

عذرخواهی بابت دیر جواب دادن.

From Fring Dev***on
    امتیازها
    11,776
    سطح
    71
    1,947
    کاربر انجمن
    دوستان الان من با گوشی به یوتیوپ دسترسی دارم.
    https هست.
    شما میتونید وصل شید؟
    امتیازها
    77,596
    سطح
    100
    3,827
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa98 نمایش پست ها
    دوستان الان من با گوشی به یوتیوپ دسترسی دارم.
    https هست.
    شما میتونید وصل شید؟
    مصطفی جان میتونی حتی سرچ هم بکنی ولی پخش ویدئو بدون ابزار عبور از ت.ح.ر.ی.م,؟ شرمنده اخلاق ورزشیت

From Fring Dev***on
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع