ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 25
    امتیازها
    4,853
    سطح
    44
    48
    کاربر انجمن
    حقیقتش کروم بوک به کار من نمیاد زیاد، چون نرم افزارهای تحقیقاتی که ضروری کار من هست باهاش سازگار نیستند، در مورد اینکه هرچی کوچکتر بشه میزان شارژدهی پائینتر میاد خوب بحثی نیست، منظورم اینه که تا جایی که میشه خوب باشه، یعنی بهترین گزینه ای که میشه انتخاب کرد، من یکی دو سال پیش یه لپ تاپ برای دوستم برداشتم که 13 اینچ (احتمال کم هم میدم 14 بود) بود و توی مصارف عادی تا 7 ساعت جواب میداد، اسمش رو یادم نیست، قیمتش هم 2 تومن بود، می خواستم یه چیزی شبیه همون ببینم توی مدلهای جدید پیدا میشه یا نه، در هر صورت یه گزینه که اینها توش لحاظ بشه و برای کار تحقیقاتی و علمی مناسب باشه
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahadto نمایش پست ها
    حقیقتش کروم بوک به کار من نمیاد زیاد، چون نرم افزارهای تحقیقاتی که ضروری کار من هست باهاش سازگار نیستند، در مورد اینکه هرچی کوچکتر بشه میزان شارژدهی پائینتر میاد خوب بحثی نیست، منظورم اینه که تا جایی که میشه خوب باشه، یعنی بهترین گزینه ای که میشه انتخاب کرد، من یکی دو سال پیش یه لپ تاپ برای دوستم برداشتم که 13 اینچ (احتمال کم هم میدم 14 بود) بود و توی مصارف عادی تا 7 ساعت جواب میداد، اسمش رو یادم نیست، قیمتش هم 2 تومن بود، می خواستم یه چیزی شبیه همون ببینم توی مدلهای جدید پیدا میشه یا نه، در هر صورت یه گزینه که اینها توش لحاظ بشه و برای کار تحقیقاتی و علمی مناسب باشه
    میشه بفرمائید کدوم مدل بود که 7 ساعت شارژ میداد اون زمان تازه؟
    شما یا باید نت بوک بخرید یا کروم بوک و یا از بین مدل هایی که عرض شد یکی رو انتخاب کنید.با توجه به سخت افزارهای داخلی این لپ تاپ ها شما نمیتونید تا این حد شارژ نگه دارید.با این بودجه خیلی خوب بتونید انتخاب کنید و خودتون هم کار سنگین نکنید شک نکن بیشتر از خونه پرش 4 ساعت نمیتونی نگه دارید!
    امتیازها
    4,853
    سطح
    44
    48
    کاربر انجمن
    آقا تسلیم! چهار ساعت یا هر مقدار دیگه ای که امکانش باشه، ولی سوالم اینه که قبلنها لپ تاپهایی در ابعاد 13 اینچ خیلی زیاد بود ولی الان اینجور لپ تاپها خیلی کمتر شده و یا اینکه قیمتهاشون سرسام آوره و توی این حد بودجه ما جوابگو نیست! اون مدل s300 که خدمتتون عرض کردم، آیا الان یه چیزی شبیه اون گیر میاد؟ چون خیلی خوشدست و سبک بود و اندازش هم 13 بود، ولی فک کنم یه ذره شارژدهیش کم بود (مطمئن نیستم)
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    آقا تسلیم! چهار ساعت یا هر مقدار دیگه ای که امکانش باشه، ولی سوالم اینه که قبلنها لپ تاپهایی در ابعاد 13 اینچ خیلی زیاد بود ولی الان اینجور لپ تاپها خیلی کمتر شده و یا اینکه قیمتهاشون سرسام آوره و توی این حد بودجه ما جوابگو نیست! اون مدل s300 که خدمتتون عرض کردم، آیا الان یه چیزی شبیه اون گیر میاد؟ چون خیلی خوشدست و سبک بود و اندازش هم 13 بود، ولی فک کنم یه ذره شارژدهیش کم بود (مطمئن نیستم)
    علت کم شدن مدل های کوچک و 13 اینچی تا 11 اینچی،وجود اوناع تبلت ها هستش که این خلاء بین لپ تاپ و یک سیستم کوچک رو کاملا پر کرده.هرچند به شخصه خود بنده ترجیح میدم از یک لپ تاپ کوچک استفاده کنم تا تبلت.مشکلی با netbook نداری؟چون مورد دیگری نداریم.
    امتیازها
    4,869
    سطح
    44
    1,950
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    علت کم شدن مدل های کوچک و 13 اینچی تا 11 اینچی،وجود اوناع تبلت ها هستش که این خلاء بین لپ تاپ و یک سیستم کوچک رو کاملا پر کرده.هرچند به شخصه خود بنده ترجیح میدم از یک لپ تاپ کوچک استفاده کنم تا تبلت.مشکلی با netbook نداری؟چون مورد دیگری نداریم.
    آقای آریایی میشه لطف کنین و شروع به معرفی و کاربرد لپ تاب ها کنین که مشکل خیلی ها به حداقل برسه و با توجه به اینکه شما اطلاعات جامعی در مورد لپ تاب دارین به نظرم تایپیک جامع و کاملی میشه . لپ تاب هایی از قبیل کار تحقیقاتی کار برنامه نویسی و کار گرافیک و هزار مورد دیگه که خودتون واقف هستین.
    امتیازها
    4,853
    سطح
    44
    48
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    مشکلی نیست، برای بنده حتی درایو دی وی دی و ... هم مهم نیست، فقط با توجه به تجربه ای که دارم تنها گزینه ای که برام قابل قبوله اینه که صفحه نمایش بین 13 و 14 باشه و کمتر و بیشتر نشه
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط sahar66 نمایش پست ها
    آقای آریایی میشه لطف کنین و شروع به معرفی و کاربرد لپ تاب ها کنین که مشکل خیلی ها به حداقل برسه و با توجه به اینکه شما اطلاعات جامعی در مورد لپ تاب دارین به نظرم تایپیک جامع و کاملی میشه . لپ تاب هایی از قبیل کار تحقیقاتی کار برنامه نویسی و کار گرافیک و هزار مورد دیگه که خودتون واقف هستین.
    بله حتما.سرم یکم شلوغه ولی انجام میدم.
    مشکلی نیست، برای بنده حتی درایو دی وی دی و ... هم مهم نیست، فقط با توجه به تجربه ای که دارم تنها گزینه ای که برام قابل قبوله اینه که صفحه نمایش بین 13 و 14 باشه و کمتر و بیشتر نشه

خوب الان مشکل اونی که پیشنها دادم چیه؟مدل های زیر رو هم یه نگاهی بنداز خوب هستش.مخصوصا باتری دومی لیتیوم یون 2100MA است.
    MSI S30
    MSI S12T 3M
    امتیازها
    4,853
    سطح
    44
    48
    کاربر انجمن
    منظورتون این هست؟
    http://www.digikala.com/Product/DKP-...SI%20S12T%203M
    خوبه، وزن کمی داره و با توجه به سخت افزار ضعیفش می تونه شارژدهی خوبی داشته باشه، فقط مشکل اینه که 11 اینچه صفحش! خیلی کوچکه و اذیت می کنه واقعا، یعنی اگر موردی باشه که 13 اینچ باشه ولی وزنش هم زیادتر باشه برام بهتر از اینه که صفحش این مقدار کوچک باشه و یا خیلی بزرگ شه، همچنین من که می تونم حدود 500 تومن بیشتر خرج کنم، چه بهتر که پردازنده مقداری بهتر باشه چون این دیگه خیلی کمه! (البته اگر هم نشد خیلی مهم نیست)
    در مورد
    MSI S30
    هم اندازه صفحه خوبه، ولی ظاهرا باتریش یه کم مشکل سازه، یکی که توی دیجی کالا خریده بود و هفت ماه استفاده کرده بود نظر داده که اوائل تنها سه ساعت کارکرد داشته و الان 1 ساعت و نیم رو هم به زور جواب میده!
    راستی اون مدلی که برای دوستم گرفته بودم که شارژدهی خوبی داشت و 13 اینچ هم بود مدلش asus u31s بود.
    امتیازها
    4,853
    سطح
    44
    48
    کاربر انجمن
    دوستان ما رو فراموش کردند؟ یا اینکه اینقدر حرف زدم ناراحت شدن :uncomfortableness:
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    منظورتون این هست؟
    http://www.digikala.com/Product/DKP-...SI%20S12T%203M
    خوبه، وزن کمی داره و با توجه به سخت افزار ضعیفش می تونه شارژدهی خوبی داشته باشه، فقط مشکل اینه که 11 اینچه صفحش! خیلی کوچکه و اذیت می کنه واقعا، یعنی اگر موردی باشه که 13 اینچ باشه ولی وزنش هم زیادتر باشه برام بهتر از اینه که صفحش این مقدار کوچک باشه و یا خیلی بزرگ شه، همچنین من که می تونم حدود 500 تومن بیشتر خرج کنم، چه بهتر که پردازنده مقداری بهتر باشه چون این دیگه خیلی کمه! (البته اگر هم نشد خیلی مهم نیست)
    در مورد
    MSI S30
    هم اندازه صفحه خوبه، ولی ظاهرا باتریش یه کم مشکل سازه، یکی که توی دیجی کالا خریده بود و هفت ماه استفاده کرده بود نظر داده که اوائل تنها سه ساعت کارکرد داشته و الان 1 ساعت و نیم رو هم به زور جواب میده!
    راستی اون مدلی که برای دوستم گرفته بودم که شارژدهی خوبی داشت و 13 اینچ هم بود مدلش asus u31s بود.
    1-اره منظورم همون بود.
    2-مواردی که شما میفرمائید کمی سخت گیرانه است به نظر بنده چون نمیشه یک لپ تاپ باشه که تمام درخواست های مارو یک جا داشته باشه.توجه داشته باشید که در ایران ما محدودیت هایی داریم و بلاخره بازار ما مخصوصا در اینچ های پایین قطعا کم و کسری هایی داره.
    3-باتری ها اکثرا بعد از نزدیک به 2 سال کارایی قبل رو نخواهند داشت و cell ها ضعیف میشه.
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 25

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)