ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 4 از 4 نخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 40
    امتیازها
    27
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    با سلام
    لطفا فایل بایوس مادربورد من رو هم آماده کنید . با تشکر
    مادربورد Asus Z97-A
    فایل ACPI Table
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    با سلام

از این به بعد ویندوز 10 بیلد 10576 یا بیلدهای بالاتر به صورت مستقیم با کلیدهای ویندوز 7 , 8 و 8.1 قابل فعال شدن می باشند. می توانید بایوس های ماد شده را سفارش دهید

امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    دوستان منم با این روش آقا عرفان به راحتی ویندوز اورجینال دار شدم.

از ایشون بابت معرفی این راهکار عالیشون کمال تشکر را دارم. حالا میتونم حتی ویندوز 10 رو به صورت اورجینال نصب کنم.

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Capture5.PNG
مشاهده: 33
حجم: 111.4 کیلو بایت
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    دوستان منم با این روش آقا عرفان به راحتی ویندوز اورجینال دار شدم.

از ایشون و این راهکار عالیشون کمال تشکر را دارم. حالا میتونم حتی ویندوز 10 رو به صورت اورجینال نصب کنم.

نام: Capture5.PNG
مشاهده: 33
حجم: 111.4 کیلو بایت
    خواهش میکنم رئیس انجام وظیفه بود @};-

امتیازها
    7
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    با سلام.
    ببخشید اگه سوالم رو جای اشتباهی مینویسم.من به طریقی با ویندوز 8.1 تونستم ویندوز لپ تاپم رو به ویندوز 10 پرو ارتقا بدم.
    حالا دو تا سوال دارم اول اینکه الان ویندوزی که رو سیستمم هست اورجینال هست یا نه؟
    دوم اینکه اگر اورجینال هست چطور میتونم سریال رو در بایوس ذخیره کنم تا موقع نصب بعدی دپار مشکل نشم.یا حداقل بتونم سریال رو از ویندوز دربیارم.
    با تشکر.
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamedya نمایش پست ها
    با سلام.
    ببخشید اگه سوالم رو جای اشتباهی مینویسم.من به طریقی با ویندوز 8.1 تونستم ویندوز لپ تاپم رو به ویندوز 10 پرو ارتقا بدم.
    حالا دو تا سوال دارم اول اینکه الان ویندوزی که رو سیستمم هست اورجینال هست یا نه؟
    دوم اینکه اگر اورجینال هست چطور میتونم سریال رو در بایوس ذخیره کنم تا موقع نصب بعدی دپار مشکل نشم.یا حداقل بتونم سریال رو از ویندوز دربیارم.
    با تشکر.
    شما نمیتوانید در بایوس سریال ذخیره کنید. با نرم افزار AIDA64 میتوانید سریال ویندوز را ببینید

امتیازها
    7
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    شما نمیتوانید در بایوس سریال ذخیره کنید. با نرم افزار AIDA64 میتوانید سریال ویندوز را ببینید
    خیلی ممنون از پاسختون.
    فقط مشکل اینجاست که خیلی نرم افزار برای پیدا کردن سریال امتحان کردم حتی همین نرم افزار رو ولی سریالی که میده اشتباه هست.
    خود ویندوز 5 رقم اخر سریال رو نشون میده با سریالی که این میده فرق داره.
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    دوستان و کاربران عزیز

بایوس قبلی من رو عرفان جان به ویندوز اورجینال مجهز کردند، هیچ مشکلی نداشتم تا اینکه یه دفعه دیگه سیستم بالا نیومد و یک اخطاری اومد که بایوس دستکاری شده و سیستم بالا نمیاد. دقیقا" این اخطار:

نام: 30a.jpg
مشاهده: 69
حجم: 174.3 کیلو بایت

اون زمان به عرفان جان گفتم چنین مشکلی پیش اومده و خلاصه با کلی جنگ و جدال با Disable کردن Secure Boot تونیستم وارد سیستم عامل بشیم. ولیکن مشکل هر از گاهی میومد.

الان خبرش منتشر شده:

کاشف به عمل آمده شرکت مایکروسافت اشتباهی آپدیت KB3133977 رو از حالت Optional به Recommanded تغییر داده و موجب شده این آپدیت به صورت اتوماتیک روی همه ی ویندوز های اورجینال 7 نصب بشوند. نصب شدن این آپدیت همانا و تداخل آن با بایوس های مادربرد های ایسوس که مجهز به سیستم عامل اورجینال ویندوز 7 هستند همان، پس از نصب آن این ارور موقع بوت ظاهر می شود.

این مشکل صرفا" در مادربرد های ایسوس - که ویندوز 7 اورجینال - به صورت UEFI نصب داشتند - ظاهر می شود.......یعنی من و خیلی های دیگه.

راه حل: اگر مادربرد ایسوس دارید، ویندوز 7 اورجینال دارید، و آن را به صورت UEFI نصب کردید، یا آپدیت KB3133977 رو نصب نکنید، یا اگر میکنید تنظیم Secure Boot را از داخل بایوس مادربرد Disable کنید.

Microsoft Botches Up UEFI Support for Windows 7 on ASUS Motherboards

Microsoft inadvertently bricked a vast number of PCs running Windows 7, by changing the priority of an erroneous software update. Earlier this month, Microsoft changed the priority of an obscure-sounding security update for Windows 7 from "Optional" to "Recommended," (which by default gets automatically downloaded an installed). This update, KB3133977, bricks machines running ASUS motherboards, in the UEFI mode.

Windows 7 inherently does not support Secure Boot, a feature introduced with Windows 8, which takes advantage of UEFI to provide users with a layer of system integrity throughout the boot process. With KB3133977 installed on Windows 7 machines that use UEFI boot, the motherboard senses a Secure Boot violation, and invalidates the boot device (refuses to boot from it). ASUS recommended a BIOS setting with which you can deactivate Secure Boot while making your motherboard continuing to boot in UEFI mode.
    امتیازها
    7,350
    سطح
    56
    79
    کاربر انجمن
    عرفان جان سلام

من ویندوز 10 خودم را به روش اسکایپ فعال سازی کردم ، حالا سوالم این هست که آیا روش اسکایپ و این روش فرقی از لحاظ اورجینال و قانونی بودن دارن یا خیر؟
    چون همه جا اعلام میشه روش اسکایپ کاملا قانونی هست و از کدهای leak شده برای اون روش استفاده میشه.
    سپاس
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.Sadegh.M نمایش پست ها
    عرفان جان سلام

من ویندوز 10 خودم را به روش اسکایپ فعال سازی کردم ، حالا سوالم این هست که آیا روش اسکایپ و این روش فرقی از لحاظ اورجینال و قانونی بودن دارن یا خیر؟
    چون همه جا اعلام میشه روش اسکایپ کاملا قانونی هست و از کدهای leak شده برای اون روش استفاده میشه.
    سپاس
    سلام صادق جان
    خیر فرقی نداره این روش هم قانونی هست

صفحه 4 از 4 نخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 40

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)