ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    امتیازها
    8,483
    سطح
    62
    366
    کاربر انجمن

وضعیت ترافیک "های وب"

با سلام.
    میخواستم بدونم کسی از دوستان از های وب سرویس گرفته...؟ و اینکه وضعیت مصرف ترافیک اونها چطوره...؟
    آخه من هرچی ترافیک میگیرم عین آب سرازیر میشه و تموم میشه.دیروز(94/2/29) هم که آخرین وضعیت ترافیک رو نگاه کردم 800mb بود ولی بعد از 2 ساعت صفر شد همین دیشب هم ترافیکم 2.5 گیگ بود که صبح دیدم 1.7 گیگ شده(مودم شب خاموش بود).بیشترین استفاده من دوتا سایت هست که یکی همین سایت سخت افزار هستش و یه سایت دیگه.به شبکه های اجتماعی مثل فیس بوک هم سر نمیزنم.بجز یکی-دوتا گوشی که تنها استفادشون واتس و وایبر هستش کس دیگه ای به مودم وصل نیست برای اطمینان هم رمزشو عوض میکنم.حالا میخوام بدونم من دارم اشتباه می کنم یا کلا های وب همینجوره.آخه قبلا شاتل داشتم همچین موردی رو نداشتم.
    درضمن اتصال از طریق وایرلس هستش
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    ممکنه وایرلس شما ** شده باشه !!! پسورد وایرلس رو عوض کنید در ضمن گزینه WPS رو از داخل تنظیمات وایبرلس مودم غیر فعال کنید.

ممکنه یوزر و پسور اتصال شما ** شده باشه نسبت به تغییر رمز اتصال DLS اقدام کنید.

با پشتیبانی های وب تماس بگیرید و لیست مک ادرس هایی که از یوزر شما استفاده کرده رو بگیرید و با مک ادرس مودم خود مقایسه کنید
    ویرایش توسط ErfanDL : 2015/05/21 در ساعت 10:59

امتیازها
    31,452
    سطح
    100
    11,576
    مشاور انجمن
    با توجه به اینکه مودم خاموش بوده و بازم ترافیک شما کم شده مشکل رو با های وب در میون بگذارید.

بنده هم های وب دارم اما چنین مشکلی رو ندارم. :)

«راه در جهان یکی است و آن راه راستی است»

امتیازها
    8,483
    سطح
    62
    366
    کاربر انجمن
    چشم کارهایی رو که گفتین انجام میدم.ولی چهار روز پش که برای تمدید سرویسم رفته بودم نمایندگی طرف اومده بود میگفت تو 2 روز که کارش فقط وب گردی بوده 4 گیگ حجمش پریده
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط jansiz hayat نمایش پست ها
    چشم کارهایی رو که گفتین انجام میدم.ولی چهار روز پش که برای تمدید سرویسم رفته بودم نمایندگی طرف اومده بود میگفت تو 2 روز که کارش فقط وب گردی بوده 4 گیگ حجمش پریده
    من مواردی رو که گفتم احتمال میدم. شما اون کارها رو انجام دهید اگه مشکل حل شد که هیچی اگه حل نشد باید پیگیری کنید.

امتیازها
    554
    سطح
    11
    3
    کاربر جدید
    تو تنظیمات مودم برو مک ای پی گوشی یا لپ تاپ یا هر دستگاهی که باهاش نت میری رو وارد کن ،با این کار اینترنتت منحصرا برای دستگاه هایی که مک ای پیشون وارد شده کار میکنه و حتی اگه کسی پسوردتو داشته باشه یا ** کنه نمیتونه استفاده کنه
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    عزیزم مک ادرس رو تو 1 دقیقه میشه ه.ک کرد :))

امتیازها
    8,483
    سطح
    62
    366
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    ممکنه وایرلس شما ** شده باشه !!! پسورد وایرلس رو عوض کنید در ضمن گزینه WPS رو از داخل تنظیمات وایبرلس مودم غیر فعال کنید.

ممکنه یوزر و پسور اتصال شما ** شده باشه نسبت به تغییر رمز اتصال DLS اقدام کنید.

با پشتیبانی های وب تماس بگیرید و لیست مک ادرس هایی که از یوزر شما استفاده کرده رو بگیرید و با مک ادرس مودم خود مقایسه کنید
    با تشکر از همه دوستان...
    این چند روزی که اقدام به انجام توصیه های شما عزیزان نمودم تغییر قابل توجهی در مصرف ترافیکم مشاهده میشه.در مقایسه با روزهای قبل دیگه ترافیکم خیلی کم مصرف میشه.نمیدونم شاید یکی شلوغ کاری کرده بوده و یواشکی یه کارایی می کرده
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)