ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15
    امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    سلام و درود خدمت دوستان عزیز
    همونطور که جناب اشراقی فرمودند بنده نسخه 0.7.8.829 رو نصب کردم که عالی کار میکنه ولی یک مشکل داره
    اونم با زبان فارسی مشکل داره یعنی این ورژن زبان فارسی رو پشتیبانی نمیکنه متاسفانه و نوشته های فارسی خرچنگی میشن مثلا تو وایبر
    راه حلی به ذهنتون میرسه ؟ من با این نرم افزارها زیاد کار نکردم و متاسفانه دردشونو نمیفهمم که مزاحم شما عزیزان میشم
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ATA MAHMOODI نمایش پست ها
    سلام و درود خدمت دوستان عزیز
    همونطور که جناب اشراقی فرمودند بنده نسخه 0.7.8.829 رو نصب کردم که عالی کار میکنه ولی یک مشکل داره
    اونم با زبان فارسی مشکل داره یعنی این ورژن زبان فارسی رو پشتیبانی نمیکنه متاسفانه و نوشته های فارسی خرچنگی میشن مثلا تو وایبر
    راه حلی به ذهنتون میرسه ؟ من با این نرم افزارها زیاد کار نکردم و متاسفانه دردشونو نمیفهمم که مزاحم شما عزیزان میشم
    سلام عطاء جان
    کیبرد جانبی اندروید باید دانلود کنی و نصب کنی
    مثلSwiftKey و امثالهم
    برای اونکیبردی که مثال زدم برای اضافه کردن پک زبان فارسی نیاز به مقدار کمی دانلود داره که برای اون دانلود لازمه قند شکن داخل بلواستکس نصب کنی و اجرا کنی تا دانلود تموم بشه .
    حالا دوستان دیگه کیبردهای دیگه که میشناسن هم پیشنهاد خواهند داد پس کمی صبر کن
    امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    سلام عطاء جان
    کیبرد جانبی اندروید باید دانلود کنی و نصب کنی
    مثلSwiftKey و امثالهم
    برای اونکیبردی که مثال زدم برای اضافه کردن پک زبان فارسی نیاز به مقدار کمی دانلود داره که برای اون دانلود لازمه قند شکن داخل بلواستکس نصب کنی و اجرا کنی تا دانلود تموم بشه .
    حالا دوستان دیگه کیبردهای دیگه که میشناسن هم پیشنهاد خواهند داد پس کمی صبر کن
    سلام و درود خدمت مرد خستگی ناپذیر و جدی ، جناب اشراقی عزیز / خوبین انشاالله ؟
    البته قبل از اینکه این تایپیک رو ادامه بدم به حضرتعالی دوتا پیغام خصوصی ارسال کردم در رابطه با همین سوال که ..... بگذریم
    حالا دوتا سوال دیگه : البته ببخشید
    1- این کیبرد رو که حدود 31 مگابایت حجم داره از داخل نرم افزار دانلود کنم یا از بیرون دانلود کرده و نصبش کنم ؟ قند شکن هم موجود هست
    2- با دانلود این کیبرد زبان فارسی هم به زبانهای دیگر اضافه میشه ؟ و مشکل خرچنگی نوشتن در مسنجرها حل میشه ؟
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    مرسی .
    عطاء جان عزیزم من راهنمایی راحت ترین روش رو به شما کردم درصفحه قبل !
    وایبر که نابوده و قطعی زیاد داره
    تلگرام نسخه دسکتاپش رو نصب کنی روی سیستم نیازی به هیچ مکافاتی نداری
    مسنجر زیادی هم آدم رو از کار و زندگی مینداره .
    گفتم کیبردها زیادن . صبر کنید شاید برای بلواستکس کیبردهای بهتری هم باشه که دوستان راهنمایی کنند و بعداً نصب کنید .خیلی عجله نکن
    زبان فارسی هم اضافه میشه منتها نیاز به مقداری دانلود داره که بایدقندشکن اندرویدی نصب بشه داخل خود بلو استکس . ( البته برای این کیبرد اینجوریه شاید بقیه کیبرد ها نیاز نداشته باشند به دانلود و نیاز به قندشکن )

در مورد پیام خصوصی هم با عرض شرمندگی به هیچ پیام خصوصی با محتوای مشاوره که قابلیت طرح در فروم روداره مطلقاً جواب نخواهم داد . به جای هدر دادن وقتتون همون اول میومدید همینجا و سؤالتون رو همینجا می پرسیدید !
    امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    مرسی .
    عطاء جان عزیزم من راهنمایی راحت ترین روش رو به شما کردم درصفحه قبل !
    وایبر که نابوده و قطعی زیاد داره
    تلگرام نسخه دسکتاپش رو نصب کنی روی سیستم نیازی به هیچ مکافاتی نداری
    مسنجر زیادی هم آدم رو از کار و زندگی مینداره .
    گفتم کیبردها زیادن . صبر کنید شاید برای بلواستکس کیبردهای بهتری هم باشه که دوستان راهنمایی کنند و بعداً نصب کنید .خیلی عجله نکن
    زبان فارسی هم اضافه میشه منتها نیاز به مقداری دانلود داره که بایدقندشکن اندرویدی نصب بشه داخل خود بلو استکس . ( البته برای این کیبرد اینجوریه شاید بقیه کیبرد ها نیاز نداشته باشند به دانلود و نیاز به قندشکن )

در مورد پیام خصوصی هم با عرض شرمندگی به هیچ پیام خصوصی با محتوای مشاوره که قابلیت طرح در فروم روداره مطلقاً جواب نخواهم داد . به جای هدر دادن وقتتون همون اول میومدید همینجا و سؤالتون رو همینجا می پرسیدید !
    درود دوباره
    بله کاملا درسته جناب اشراقی عزیز ماهم صرفا فقط مرور میکنیم و دست نوشته ها و عکس و ویدئوهای به
    اشتراک گذاشته رو مینگریم و وقت و علاقه ای برای نوشتن و گذاشتن عکس و اینا رو نداریم /
    شب خسته میرسیم خونه این جکها و عکسها و نوشته های به اشتراک گذاشته شده کمی حال و هوامونو عوض میکنه
    و هیچ هدف دیگری نداریم و نیازیم نیست به خاطرش کلی هزینه گوشی هوشمند بدیم که به قول خودتون آدم رو از کار رو و زندگی
    بندازه ( در حد چند ساعت اونم فقط شبها و اونم با کامپیوتر و شبیه ساز ! )
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع