ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12
    امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر

راهنمایی برای خرید مانیتور 27 اینچ

با عرض سلام و احترام خدمت همه دوستان عزیز و بزرگوار / امیدوارم هر کجا که هستین سالم و شاد باشین

سروران عزیز بنده حقیر تصمیم دارم یه مانیتور 27 اینچ با رزولوشن 1080 برای محل کارم خریداری کنم و طبق عادت
    همیشگیم خواستم با شما دوستان و اساتید محترم یه مشورتی بکنم تا به کمک شما خوبان خریدی ارزشمند داشته باشم
    لازم به ذکره که محدوده بوجه ای که برای این خرید در نظر گرفتم 1 میلیون تومان هست و با این مانیتور هم فقط
    به کارام رسیدگی خواهم کرد و اهل بازی هم نیستم و نهایتا یه چندتا فیلم تماشا کنم + وب گردی و غیره ...
    تنها مورد مهمی که برام اولویت خواهد داشت کیفیت و نوع پنلش خواهد بود حالا از هر برندی که
    باشه بنده مشکلی نخواهم داشت و نقطه مهم که باید بگم اینه که بنده مدت زمان زیادی رو
    پشت این مانیتور خواهم نشست پس تکنولوژیهای به کار رفته تو مانیتورها برای
    کاهش تنبلی چشم و همچنین کم کردن آسیبهای وارده برام خیلی مهم خواهد بود

دوستانی که تجارب خوبی در این زمینه دارن خوشحال میشم مطالب ارزشمندشونو بخونم + مدلهای پیشنهادی
    ASUS VS278Q-P
    Samsung LS27D590PS
    ( از برند سامسونگ وارداتی مدنظر هست نه مونتاژ شده )
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    SAMSUNG S27D595 به قیمت 900
    سامی منتاژ به مراتب کیفیت بهتری نسبت به وارداتی بدون گارانتی داره

امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    وارداتی همین مدلی که عطا جان گفتند مونتاژ چین هستش و گارانتی که ندارد هیچ،گارانتی global اش هم 1 ساله!مونتاژ ایران 2 ساله.خود شرکت هم میدونه کیفیت کدام کارخانه بهتر هستش.مونتاژ سام سرویس قطعات کره ایی دارد.
    امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط magiteq نمایش پست ها
    SAMSUNG S27D595 به قیمت 900
    سامی منتاژ به مراتب کیفیت بهتری نسبت به وارداتی بدون گارانتی داره
    با عرض سلام و تشکر بابت توجهی که کردین
    بله قیمتش همون قدر هست البته کمی کمتر ولی خب من از هر همکاری که تو پایتخت بودن سوال کردم گفتند
    مونتاژ داخل نگیری بهتره و سعی کن وارداتی بگیری این تعداد همکار هم به حدود 5 نفر میرسیدن و چند تن از دوستان
    جسارتا امیر جان برای گفتتون مدرکی یا مستندی دارین که این مورد رو اثبات کنه ؟ البته جسارت نشه ها میخوام بدونم
    که چه کسانی از روی تعصب و چه کسانی از روی داشتن اطلاعات موثق پیشنهاد میدن

نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    وارداتی همین مدلی که عطا جان گفتند مونتاژ چین هستش و گارانتی که ندارد هیچ،گارانتی global اش هم 1 ساله!مونتاژ ایران 2 ساله.خود شرکت هم میدونه کیفیت کدام کارخانه بهتر هستش.مونتاژ سام سرویس قطعات کره ایی دارد.
    سلام بر امیرحسین جان عزیز و تشکر از شما
    البته لازم به ذکره که من هیچ اعتقادی به کلمه "گارانتی" ندارم و نخواهم داشت و تنها موردی که مورد توجه هست
    کیفیت ساخت هست و بقیه موارد مربوطه / ولی خب همونطور که من اطلاع دارم این شرکتها فقط دوست دارن ارزونتراش رو بگیرن
    و هیچ توجهی به کیفیت ندارن ؟ البته همنطور که به عطا جان هم گفتم اینا رو همکاران من اینگونه تعریف کردن و چندتن از دوستان
    نظر شما چیه ؟ مستندی هست که بهش استناد کرد در مورد این معقوله ؟ چون اینطور که معلومه در بین این مدلها فقط سامسونگ
    هست که مورد توجه هست / حتی یکی از واردکننده ها هم این مطلب رو برای نخریدن مدلهای داخلی تاکید کرد
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    عطا جان
    کمپانی اصلی سامسونگ در کره یک سری محصولات در رده جهانی تولید میکنه.سپس برای برخی از کارخانه ها در جهان از قطعات تولیدی خودش میفرسته.این کارخونه ها در همه دنیا رتبه بندی شده اند.مثلا برای کشور عراق،تولیدات مالزی ارسال میشود.این تولیدات در رده دو سامسونگ قرار دارد و در هر جای دنیا برود بیش از یک سال گارانتی ندارد.یکی دیگر از مسائل جالب توجه این هستش که کارخانه مالزی و تایلند،دستگاه پیشرفته تزریق رنگ درون پلاستیک شفاف را ندارند!در صورتی که سام سرویس ایران از 3 سال پیش این دستگاه گران قیمت رو از کره خریداری کرده و داره.
    کارخانه سام سرویس در رده سوم جهان برای کره محسوب میشود.محصولاتی که در کشور ما می آید از رده ساخت رتبه یک میباشد.جالب است بدونید این تصمیم رو ایران نگرفته بلکه کره جنوبی تشخیص میده که این محصول برای کجا دنیا کیفیت بیشتری داشته باشد و برای کجای دنیا نوع تجاری اش ارسال شود!!
    حالا یه بنده خدایی میره قاچاق از مرزهای عراق میخره یا چینی رو تهیه میکنه خیلی سرزنده و شاداب میگه با قیمت کمتر خریدم!دیگه نمیدونه که در واقع جنس تجاری محصول رو خریداری کرده.همه ما میدونیم تولیدات مالزی و چین و یا حتی ویتنام و تایلند زودتر خراب میشه.24 ماه گارانتی به همراه قطعات 100% کره ایی قطعا انتخاب بهتری خواهد بود تا مانیتورهای چینی و تولید مالزی.باور کن من دارم روزی چند تا مدل های مختلف باز میکنم و میدونم چینی ها چه آشغالی هستند!!
    امتیازها
    3,662
    سطح
    38
    4
    کاربر انجمن
    با اجازه استارتر و خطاب به آقا امیر حسین:این مسئله کیفیتهای مختلف برای مانیتورهای سامسونگ در مورد مانیتورهای ایسوس موجود در ایران هم صدق میکنه یا چون ایسوس کلا وارداتی هست همشون در یک ردیف هستند؟
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط qatreh نمایش پست ها
    با اجازه استارتر و خطاب به آقا امیر حسین:این مسئله کیفیتهای مختلف برای مانیتورهای سامسونگ در مورد مانیتورهای ایسوس موجود در ایران هم صدق میکنه یا چون ایسوس کلا وارداتی هست همشون در یک ردیف هستند؟
    ببینید ایسوز خودش تولید پنل ندارد و به جرات میشه گفت پنل و اکثر قطعات ساخت کمپانی های دیگر هستند مثل الجی و سامسونگ یا حتی فیلیپس.پس همچین کمپانی تولیداتی در چند رده ندارد.همگی از یک سری قطعات استفاده میکنند.اما در مورد کمپانی های مثل سامسونگ و الجی اینچنین نیست.
    امتیازها
    3,662
    سطح
    38
    4
    کاربر انجمن
    میدونم ایسوس تولید پنل نداره ولی این دلیل میشه که یک مدل خاص از ایسوس در تمام دنیا از یک کیفیت برخوردار باشه؟مثلا نمیشه توی یک مدل واحد از چند پنل تولید کننده های متفاوت یا حتی یک تولیدکننده ولی با درجه کیفی متفاوت استفاده کرده باشه.تازه همه چیز مانیتور که فقط پنل نیست
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط qatreh نمایش پست ها
    میدونم ایسوس تولید پنل نداره ولی این دلیل میشه که یک مدل خاص از ایسوس در تمام دنیا از یک کیفیت برخوردار باشه؟مثلا نمیشه توی یک مدل واحد از چند پنل تولید کننده های متفاوت یا حتی یک تولیدکننده ولی با درجه کیفی متفاوت استفاده کرده باشه.تازه همه چیز مانیتور که فقط پنل نیست
    خیر.کمپانی هایی مثل ایسوز،فیلیپس،دل،بنکیو همچین حالتی در مورد مانیتور ندارند.در ضمن قطعه اصلی همون پنل هستش وگرنه این مانیتورها هیچی به جز یک پنل و یک قاب دورش به همراه یک برد main نیستند!
    امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    عطا جان
    کمپانی اصلی سامسونگ در کره یک سری محصولات در رده جهانی تولید میکنه.سپس برای برخی از کارخانه ها در جهان از قطعات تولیدی خودش میفرسته.این کارخونه ها در همه دنیا رتبه بندی شده اند.مثلا برای کشور عراق،تولیدات مالزی ارسال میشود.این تولیدات در رده دو سامسونگ قرار دارد و در هر جای دنیا برود بیش از یک سال گارانتی ندارد.یکی دیگر از مسائل جالب توجه این هستش که کارخانه مالزی و تایلند،دستگاه پیشرفته تزریق رنگ درون پلاستیک شفاف را ندارند!در صورتی که سام سرویس ایران از 3 سال پیش این دستگاه گران قیمت رو از کره خریداری کرده و داره.
    کارخانه سام سرویس در رده سوم جهان برای کره محسوب میشود.محصولاتی که در کشور ما می آید از رده ساخت رتبه یک میباشد.جالب است بدونید این تصمیم رو ایران نگرفته بلکه کره جنوبی تشخیص میده که این محصول برای کجا دنیا کیفیت بیشتری داشته باشد و برای کجای دنیا نوع تجاری اش ارسال شود!!
    حالا یه بنده خدایی میره قاچاق از مرزهای عراق میخره یا چینی رو تهیه میکنه خیلی سرزنده و شاداب میگه با قیمت کمتر خریدم!دیگه نمیدونه که در واقع جنس تجاری محصول رو خریداری کرده.همه ما میدونیم تولیدات مالزی و چین و یا حتی ویتنام و تایلند زودتر خراب میشه.24 ماه گارانتی به همراه قطعات 100% کره ایی قطعا انتخاب بهتری خواهد بود تا مانیتورهای چینی و تولید مالزی.باور کن من دارم روزی چند تا مدل های مختلف باز میکنم و میدونم چینی ها چه آشغالی هستند!!
    سلام و تشکر دوباره از امیرحسین جان عزیز
    پس با این اوصاف دوستان یا همکاران فروشنده از روی تعصب دارن قضاوت میکنن یا با این سام سرویس لج کردن ؟
    لینکی یا سایتی هست که بشه مطمئن شد قطعات مونتاژی داخل 100درصد اصلی یا به اصطلاح کره ای هست ؟
    البته جسارت نشه ها اونقدر این شرکتها سر مردم رو شیره مالیدن و دروغ تحویلشون دادن که حتی بگن ماست سفیده ما باور نمیکنیم
    واسه همین میخوام در پیرو نوشته هاتون یه بررسی هم خودم بکنم تا جواب برخی رو بدم که با اطمینان میگن مونتاژ داخل کیفیتش کمتره .
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)