ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15
    امتیازها
    10,918
    سطح
    69
    2,130
    اوركلاكر
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    گيگا يه كم LED به مادربرد هاش اضافه مي كرد خيلي بهتر مي بود...
    آی گل گفتی ارمین جان
    الان همین بورد خودم آقا به ظاهرش نگاه کنی فرقی بین این بورد و بورد B85 ش نیست.:(
    الان بورد من پی سی بی قسمت کارت صوتی جای نوار ال ای دی رو داره ولی اثری از خود LED نیست.
    هیچ میدونستید اگر این قسمت LED نواری نارنجی داشت چقدر به ابهت مادربرد اضافه میکرد؟؟؟
    هرچه طراحی های ایسوس خوبه این گیگا عقب گرد میکنه.
    البته هت سینگ های سوکت 2011-E3 ش خیلی خوشگله :D
    در کل من یکی به ظاهر برد های گیگا از 10 نمره 5 میدم :P
    به ظاهر بورد های ایسوس از 10 میدم 12 :D

نقل قول نوشته اصلی توسط invoker نمایش پست ها
    بی شک گیگابایت یکی از بهترین برند سازنده مادربرد هست شخصا" این رو میگم !
    کارش این نیست که بیاد قشنگی بده یا چشم گیرش کنه بلکه می یاد اون انتظاری که از یک مادربرد خوب داری رو واست براورده میکنه !!!!!

یک خصلت بدی که ماها داریم و عادتمونه اینکه چیزای قشنگ رو فکر میکنیم خوب تره و اون رو در اولیت اول قرار میدیم برای خریدش .....
    ولی خب کسی که واقعا یک فرد پخته ودانا باشه بی شک میفهمه اون چیزی که قراره بگیره واقعا اون انتظاراتی که ازش داره رو بر اورده میکنه یا نه ! یا چیزای دیگه

من خودم شخصا" از گیگابایت فقط بخاطره اینکه ذنبال یک جنس خوب دادن بیرون هست خوشم می یاد
    بزار اینطور بگم که هیکل ماشین فراری رو با بوگاتی در نظر بگیر بنظر فراری خوب تر می یاد و بهتر مد نظره ولی وقتی که روشن شن اینجاس که غول بی شاخ و دم معلوم میشه کیه !!!!!!!!!!!
    دوست عزیز چند تا نکته هست که خرید بورد رو توجیه میکنه.
    یک دسته از کاربرا هستن مثل من که ظاهر براشون کمتر اهمیت داره برا من پروفمنس یا به قولی افیشنسی بورد اهمیت داره.از این دست کاربرا کم هستن.
    دسته دیگه کاربرای معمولی هستن که فقط ظاهر بورد براشون اهمیت داره و اتفاقا در فروش هم تاثیر مستقیم داره.
    دسته بعدی دسته ای هست که هم ظاهر هم کیفیت و امکانات براش مهمه.
    پس این درست نیست که صرفا بگیم بورد کیفیت خوبی داره ظاهرش اهمیت نداره.ظاهر بورد جزئی از آمار فروشه.
    اگر این طور بود بهتره بورد های سرور DFI رو بگیریم :D
    ظاهر و شکل و شمایل جزئی از فروش مادربرد هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    در بخش تولیدات مادربرد بنده به شخصه asus رو بیشتر میپسندم.البته این نکته رو مد نظر داشته باشید که آمار فروش بالا همیشه دلیل بر کیفیت بالا نیست.
    دقیقا

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Eshraghi نمایش پست ها
    از وقتی مادربردت رفته گارانتی دیگه کامل کامل درک کردم ! ;):D
    راستی حواستون باشه هرکی نگاه چپ به گیگابایت عزیزم :x کنه و یک کلمه کمتر از گل بهش بگه خونشو میریزم رو دستش و با خون خودش لوگوی گیگابایت رو روی دستش طراحی می کنم برای یادگاری و عبرت ! >:):ar!
    خارج از شوحی ها فروش بیشتر لزوماً به معنای کیفیت نیست با اینکه یک گیگابایتی هستم ولی توی مشاوره هام هرگز این تعصب رو دخالت ندادم و نمیدم و نخواهم داد .
    چیزی که نمیگذاره به برند ایسوس نزدیک بشم برای استفاده شخصی خودم متأسفانه دو تا گارانتی یکی از دیگری آشغال تر هست !!!
    متأسفانه عین سرویس اینترنت ، خدمات گارانتی توی ایران هم کیفیتش شهر تا شهر فرق داره . معتقدم توی بازار این کشور و این شرایط اقتصادی آدم مدل کمی ضعیف تر ( بین دو محصول تقریباً هم رده از دو برند ) رو با گارانتی مطمئن تر بخره اعصاب و روانش راحت تره !
    ولی خب توی خیلی رده ها مثل سری ورک استیشن ایسوس الحق یه چیز دیگه هست ! :x
    با بند قرمز رنگ موافقم.
    دوستم محمد رضا چند سال پیش بورد ایسوس P8 Z68 Deluxe فرستاد به تهران که پسر عموش بده ویستا تا براش زیپ سوکت پردازنده رو عوض کنن چون پین هاش مورد داشته و
    یک عدد 2500K رو به فنا داده بود.
    بیچاره رو45 روز تموم سر کار گذاشتن هی هفته بعد هفته بعد
    چند بار هم پسر عموش رو فرستاد گفتن نه به خودت نمیدیم بره صاحبش بیاد :D
    اخرسر دوستم بعد 45 روز بدون سیستم موندن زد به سیم اخر و از تبریز رفت تهران و باکلی هوار کشیدن و دوا و جر و بحث بورد ش رو تحویل گرفت تازه به خودش هم تحویل نمیدادن
    میگفتن برو خودمون میفرستیم !!!!!!!!!!:|

از بابت گارانتی هم برای آرمین جان طلب صبر میکنم :( ولی خودش باید خیلی پیگیر باشه.
    دم به ساعت زنگ بزنی خرد و خوراک رو براشون حرام کنی.
    ویرایش توسط Aliover : 2015/04/20 در ساعت 02:11
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    من نمیدونم این مشکلات شما با گارانتی ویستا و سازگار چرا برای من نیست؟؟ هردفعه مراجعه کردیم ظرف نهایتا یک هفته یا تعمیر شد یا تعویض یا خسارت پرداخت شد.
    تازه یه بار لبتاپ بردم 10 دقیقه نشستم درست کردن تحویل دادن.
    گیگابایت خودشو منفجر کرده تونسته تو تعداد تولید مینبورد تو یه مدت محدود بیاد اول بشه. حالا باید تو بقیه موارد مثل تولید لبتاپ و تبلت و گوشی و روتر و لوازم جانبی مثل موس هدست و کیبورد، All in one، مینی پی سی، کارت گرافیک ، SSD، مانیتور درایور اپتیکال و بقیه موارد رقابت کنه. اووووووه ولش کن گیگا همون مینبورد بتونه تولید کنه شاه کار کرده. =))
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    من هم واقعا یع بار رفتم سازگار .......

کاری کردند که پدر واسه ی پسر ش نمیکنه .....
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط old gamer نمایش پست ها
    من نمیدونم این مشکلات شما با گارانتی ویستا و سازگار چرا برای من نیست؟؟ هردفعه مراجعه کردیم ظرف نهایتا یک هفته یا تعمیر شد یا تعویض یا خسارت پرداخت شد.
    تازه یه بار لبتاپ بردم 10 دقیقه نشستم درست کردن تحویل دادن.
    گیگابایت خودشو منفجر کرده تونسته تو تعداد تولید مینبورد تو یه مدت محدود بیاد اول بشه. حالا باید تو بقیه موارد مثل تولید لبتاپ و تبلت و گوشی و روتر و لوازم جانبی مثل موس هدست و کیبورد، All in one، مینی پی سی، کارت گرافیک ، SSD، مانیتور درایور اپتیکال و بقیه موارد رقابت کنه. اووووووه ولش کن گیگا همون مینبورد بتونه تولید کنه شاه کار کرده. =))
    امین جان ما برعکس این چیزی که شما گفتی در مورد خودت موندیم !! :D:-o
    موندیم چطور شما با ویستا به خصوثص اینقدر ریلکس کارت راه میفته !
    جون به عزرائیل نمیدن اینا من موندم چطور به شما پول میدن !
    گمونم از هیکل وررشکاریت میترسن حساب کار خودشونو می کنند همون لحظه ! :D;))
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN نمایش پست ها
    من هم واقعا یع بار رفتم سازگار .......

کاری کردند که پدر واسه ی پسر ش نمیکنه .....
    من در حسرت این موندم سامان جان چه چیز خاصی از سازگار دیدی ؟ خب تعریف کن من در آستانه رفتن به سازگار با امیدواری برم اونجا ! (البته توی تاپیک گارانتی تعریف کن )
    ولی اینو بدونید همه این ها وظیفه یک شرکت خدماتی و گارانتی هست و چیز خاص و عجیبی نیست ! کمتر شرکتی توی ایران پیش اومده به احتمال و میزان معدود و انگشت شمار فراتر از وظیفه اش کاری انجام داده باشه
    وقتی چنین کاری انجام داده شد اون وقت شایسته تعریف و تمجید واقعی هست !
    ولی چون خیلی شرکت ها توی ایران وظیفه خودشونو درست انجام نمیدن در حداقل استاندارد ممکن اون وقت از معدود شرکت های وظیفه شناس باید تقدیر کرد تا بقیه با الگوگیری از اونها به وظیفه خودشون شاید عمل کنند !
    تاپیک رفت توی فاز گارانتی اساسی !
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)