ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: از خدمات کدام شرکت گارانتی در سال 94 رضایت دارید؟

رأی دهندگان
51. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • آواژنگ ( گارانتی انحصاری گیگابایت و زوتاک - مشترک ایسوس - اپسون - کینگ مکس - وسترن دیجیتال و کولرمستر )

22 43.14%
  • سازگار ارقام (گارانتی اصلی ایسوس - ازراک - تی پی لینک - ایسر - لنوو )

21 41.18%
  • ویستاپخش ( گارانتی اصلی ایسوس و سیگیت و سایر محصولات سخت افزاری)

3 5.88%
  • سیاره سبز ( گرین )

12 23.53%
  • عقیق رایانه تک (نماینده رسمی برندهای انرمکس -جی اسکیل ،نوکتوا ... )

8 15.69%
  • ماتریس ( نماینده رسمی محصولات MSI - ادیفایر - ترمالتیک )

8 15.69%
  • فرانوآوران (نماینده رسمی برند دیپ کول در ایران )

0 0%
  • هماهنگ (نماینده برند سامسونگ - وسترن دیجیتال و سایر برندهای سخت افزاری)

2 3.92%
  • لایف برد (نماینده رسمی ایسوس Asus در ایران )

2 3.92%
  • نامداران (نماینده Sennheiser)

0 0%
  • داده پرداز رایانه متین ( نماینده رسمی محصولات سیلیکون پاور ، Pqi و تبلت های LG)

4 7.84%
  • تخت جمشید (نماینده رسمی محصولات Corsair)

0 0%
  • گسترش تجارت تابا (نماينده محصولات ايسوس)

1 1.96%
  • پانا(نماینده رسمی محصولات ریزر - وسترن دیجیتال )

1 1.96%
  • کولینگ سیس

0 0%
  • وقایع گستر فارس ( نماینده رسمی محصولات اپل در ایران)

0 0%
  • آونگ (نماینده رسمی برند ایدیتا و هانت کی )

3 5.88%
  • سریر سرویس(نماینده رسمی برند کینگستون - پلکستور و سایر برندهای سخت افزاری)

0 0%
  • سایبر ( نماینده رسمی برند سافایر - پلکستور و سایر برندهای سخت افزاری )

0 0%
  • مدیا پردازش ( گوشی های همراه و تبلت های LG )

0 0%
  • متم اف ( نماینده برند تی پی لینک )

2 3.92%
  • پارس ارتباط ( نماینده برند تی پی لینک )

0 0%
  • الماس ایران

1 1.96%
  • ایزی (نماینده برند دی لینک در ایران )

0 0%
  • سام سرویس (نماینده محصولات صوتی و تصویری و اداری سامسونگ )

5 9.80%
  • ایراکام (Myhp )(نماینده رسمی برند hp )

0 0%
  • مادیران (نماینده رسمی محصولات الجی - ایکس ویژن - اپسون و محصولات اداری توشیبا)

5 9.80%
  • گلدیران (نماینده رسمی تلویزیون های الجی در ایران )

6 11.76%
  • آرین (نماینده رسمی گوشی های سونی )

0 0%
  • آوات (نماینده برند لنوو - اچ پی و سایر برندها )

1 1.96%
  • پارس مایکروتل (نماینده رسمی گوشی های سامسونگ در ایران )

0 0%
  • دریا کامپیوتر (نماینده محصولات کولرمستر در ایران

3 5.88%
  • همراه پشتیبان (نماینده برند EVGA )

0 0%
  • ایران رهجو ( نماینده رسمی برند سونی )

3 5.88%
  • عصر شتاب جهان (نماینده برند Inno 3D)

0 0%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 6 از 6 نخست ... 456
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 60
    امتیازها
    16,285
    سطح
    81
    825
    کاربر انجمن
    گارانتی سازگار بود آقا آرمین.
    در مورد تاپیک هم هر طور شما صلاح میدونید باز هم از آقای اشراقی و بقیه دوستان که پیگیر مشکل هارد بودن بسیار سپاسگزار هستم.@};-
    فرقی نمیکند گودال کوچک آبی باشی

یا دریای بیکران؛ زلال که باشی آسمان در تو پیداست ...
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    دومین فیدبک 50/50 رو امروز سازگار ارقام از من گرفت !
    سعی کنید با زن جماعت توی گارانتی در نیفتید ! ;)
    وای به روزی که مسئول فنی شرکت گارانتی یک خانوم باشه در اون وقت باید در سخت افزار این کشور رو با جلبک پلمپ کرد !!! :|
    صبح هارد WD Blue که چند روزپیش خریدش رو اعلام کردم و مشکل دیتکت پیدا کرده بود ، دادیم به دفترسازگارشیراز . گفتیم خانوم ما ازشهرستانیم زحمت بکش تا عصر تستش کن تکلیفمون مشخص بشه
    خانوم: باشه ساعت 3.5 -4 اول تماس بگیرید بهتون میگیم
    تماس گرفتیم اشغال بود
    مراجعه کردیم
    خانوم: هاردتون رو نتونستم تست کنم ها!! مسئول پذیرش نبودن من جاشون بودم ومن هم باید تست کنم پس نتونستم !!!!!!! :-w باید بگذارید فردا بیاید !!
    من: خانوم جان هاردی که مشکل دیتکت داره تشخیصش 30 ثانیه میشه . برق ساتا وکابل دیتای ساتا رو وصل کن برو توی بایوس ! وقتی دیتکت نمیشه معلوم دیگه ! 24 ساعت که نمیخواد تست کنی !!

جواب ایشون :
    بله ولی حرف شما وقتی درسته که سیستم آزاد باشه !!!

هرچی میگیم خانوم ،خواهر من ، هاردی که مشکل دیتکت داره که سیستم خاصی برای تست نمیخواد که سیستمت گرفتار باشه یا نباشه! هیچی
    من: :|
    خانوم : هارد رو بگذارید همینجا فردا بیاید یا اگر نمی تونید رسید رو بدید دست کسی بهش تحویل بدیم یا رسید رو بگذارید اینجا براتون تیپاکس کنیم
    دیگه تقریباً ناامید شده بودم و رفتم با خان دایی مشورت کردم وتأیید فرمودند که این کار انجام بشه و رسید رو بگذاریم !
    رفتیم داخل گفت چیکار می کنید شما ؟گفتیم باشه رسید رو میگذاریم
    گفت پس آدرس رو بنوسید
    در همین آن چشمان عقاب فعال شد و نوری از امید (!) جلومون برق زد !!!!! @-):P یک آقایی از بخش فنی تشریف آوردند
    یک صحبتی با خانوم انجام دادن و در حال رفتن به اتاق بودن که توسط عقاب شکارشدند ! :P
    رفتیم جلو ، گفتن کار من دارید ؟ گفتیم آره
    این هارد مشکل دیتکت داره ما هم ازشهرستانیم برادری کن کارمون راه بنداز . هاردی که مشکل دیتکت داره که سیستم خاصی نمیخواد . سه سوت کابل برق و دیتا بهش وصل کنی بری توی بایوس معلومه .
    در همین آن حس فضولی و خودشیرینی اون خانوم گل کرد و به اون آقا گفت من به ایشون گفتم بگذارند هاردشونو . اون هم داشت پشیمون میشد که من در مورد نحوه تست بهش توضیح دادم و قانع شد ( اگر اون خانوم با حرفش باعث میشد که پشیمون بشه قطعاً شک نکنید با همون هارد میفرستادمش اون دنیا ! )
    اون آقا هم گفت دو دقیقه صبر کن !
    رفت داخل با هارد برگشت داد به اون خانوم !
    گفتم چی شد ؟
    گفت دادم براتون تعویض کنه !!! :P:D>:)>:):ar!
    خانومه گفت رسیدت رو قسمت آوردنده رسیدش رو امضاءکن و بده من !
    قیافه شون در اون لحظه دیدنی بود خلاصه ! >:):D:P
    هارد رو تحویل گرفتیم و بررسی کردیم که آکبند باشه و پلمپ باشه و رفتیم و در افق محو شدیم ! =))
    خیلی زور داره کاری که میشه درست انجام داد رو بهانه بتراشی و باعث گرفتن وقت مردم و تحمیل هزینه اضافی به مردم بشی ! :| این کار جز حق الناس هیچ اسم دیگری نمیشه روش گذاشت !
    به خاطر اینکه نتیجه کار در نهایت تعویض کار بود امتیازمثبت و به خاطر خودشیرینی و بهانه در آوردن و کاهش انرژی عقاب یک امتیاز منفی می گیره سازگار و امتیازش میشه 50/50
    دلیل اینکه گفتم دومین فیدبک 50/50 جریان رایتربود که حاضر به تست رایتر تعویضی جلوی خودم نشدند و داشتند بهانه در می آوردند هرچند اون سری کمتر اذیت شدم !
    ویستاپخش یک مثبت کامل گرفت به خاطر جریان تبلت که بی چک و چونه کارشون رو انجام دادند @};-
    در پست بعد به تشریح یک مشاهده دیگه از جریان یک بنده خدای دیگه در دفتر سازگار خواهم پرداخت !

امتیازها
    35
    سطح
    1
    1
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr. DB! نمایش پست ها
    درود!
    شرکت گسترش تجارت تابا از قلم افتاده
    جا داره خدمت دوستان عرض کنم که توزیع کننده های مجاز سرویس و گارانتی بخش قطعات ایسوس فقط چهار شرکت لایف برد پارسه، سازگار، ویستا و تابا می باشند و هر شرکتی غیر از این چهار شرکت، نماینده ایسوس در ایران به شمار نمی آیند.

چرا گارانتی اصلی ایسوس را انتخاب کنیم؟!
    • اطمینان از دست اول بودن کالا از سوی مشتری
    • اطمینان از اصل بودن مادربورد از سوی مشتری (یعنی کیفیت قطعات بسته به منطقه فرق می کنه، شرکت های غیر رسمی با وارد کردن قطعات از کشورهای ارزان و عقب افتاده قطعاتی کم کیفیت تر از قطعات منطقه EMEA به مشتریان عرضه می کنند، در نگاه اول مشتری فکر می کنه ارزون خریده اما در حقیقت...)
    • امکان استفاده از خدمات پس از فروش از سوی توزیع کنندگان رسمی ( تعویض قطعه معیوب، تعمیر و دیگر سرویسها)
    • پاسخ گویی مناسب، به موقع و دائمی از طرف ارائه دهنده گارانتی های اصلی در طول مدت گارانتی
    • امکان شرکت در جشنواره ها و قرعه کشی های دوره ای ایسوس
    • امکان استفاده از خدمات گارانتی در مدت زمان کوتاه

سوالی در این زمینه بود در خدمتم@};-
    درود، عزیز جان من مادربورد RAMPAGE V EXTREME و STRIX GTX 980ti دارم، به اصرار فروشنده گارانتی RAMPAGE رو از تابا ورداشتم. میخواستم ببینم صحت داره که تا 3 سال تعویض مادر بورد داره؟
    کارتم رو هم هفته پیش خریدم گارانتی اونهم لایف بورد هستش.
    حالا بین این دو گارانتی کدومشون بهتره؟
    مرسی.
    امتیازها
    1,812
    سطح
    25
    367
    ASUS Technical PR
    نقل قول نوشته اصلی توسط FEARLESS نمایش پست ها
    درود، عزیز جان من مادربورد RAMPAGE V EXTREME و STRIX GTX 980ti دارم، به اصرار فروشنده گارانتی RAMPAGE رو از تابا ورداشتم. میخواستم ببینم صحت داره که تا 3 سال تعویض مادر بورد داره؟
    کارتم رو هم هفته پیش خریدم گارانتی اونهم لایف بورد هستش.
    حالا بین این دو گارانتی کدومشون بهتره؟
    مرسی.
    سلام دوست من
    این دو شرکتی که قطعات شما رو گارانتی کردند(تابا و لایف) جزء بهترین توزیع کننده های ایسوس هستند و گارانتی هر دوتاشون تا 3 سال شامل تعویض قطعه معیوبه با قطعه جدیده!
    خیالتون از بابت گارانتی راحت
    امتیازها
    21,139
    سطح
    91
    2,637
    کاربر انجمن
    من هم این هفته اولین تجربه مراجعه به گارانتی رو با شرکت داده پرداز رایانه متین پشت سر گذاشتم.
    کارت micro sd گوشیم ایراد پیدا کرده بود به طوری که اطلاعات درونش رو نمایش میداد و میشد اطلاعات رو ازش خارج کرد ولی اطلاعات جدید نمیشد روش نوشت.
    آدرس شرکت رو از نت پیدا کردم که خدا رو شکر نزدیک بود و شنبه مراجعه کردم. کمی نگران بودم چون وقتی مموری رو از گوشی خارج و دوباره وارد میکردم برای زمان کوتاهی مشکلی نداشت ولی دوباره اشکال برمیگشت!!!
    خدا رو شکر تکنسین اونجا بسیار خوش برخورد کارت رو ازم گرفت و فورا تست کرد و گفت بله کارت ایراد داره و دچار write protect شده و تعویض میشه.
    فقط نکته ای که باعث شد من مجبور بشم یک روز دیگه هم وقت بگذارم و مجددا به اونجا مراجعه کنم این بود که قبول نکردند خودشون اطلاعات کارت خراب رو روی کارت جدید کپی کنند و من ناچارا کارت خراب رو پس گرفتم؛ اطلاعاتم رو نجات دادم؛ و روز بعد دوباره برای تعویض برگشتم.
    نکته دیگه هم اینکه من ازشون خواهش کردم کارت 16 گیگ من رو با دریافت مابه تفاوت با 32 گیگ عوض کنند که قبول نکردند.
    در ضمن کارتی که بهم دادند اگرچه هم اسم و هم مدل همون کارت هست ولی سرعت خوندن که رو جعبش نوشته از قبلی خیلی بالا تره [emoji3]

Sent from my HUAWEI G730-U10
    امیرالمومنین امام علی (علیه السلام) :

هر کس به وقت یاری رهبرش در خواب باشد زیر لگد دشمن از خواب بیدار میشود.

غررالکلم ص422
    امتیازها
    109,327
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    آپ . . . . .
    امتیازها
    10,116
    سطح
    67
    652
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Parhaam نمایش پست ها
    بعد از صرف کلی وقت برای انتخاب از بین مدل های Earphone مناسب برای ورزش، Sennheiser OCX 686i با گارانتی نامداران به قیمت 340 تومان خریداری شد.

فایل پیوست 44322
    اینم تجربه ما با گارانتی نامداران؛

بعد از یک ماه استفاده میکروفن دچار مشکل شد وبه گارانتی بردم. سه روز بعد تماس گرفتند که باید تعویض شود و به دلیل عدم موجودی ( در حالی که هر دو نمایندگی اصلی نامداران در بازار موبایل و پالادیوم موجود داشتند. ) یک ماه با تاخیر تعویض کردند و البته با ۲ سال گارانتی که شروعش از ماه آیندست...

Sent from my iPhone using Tapatalk
    MOB: ASUS STRIX Z270G | CPU: Intel Core i5-7600K | RAM: G.Skill Trident Z 16GB (2x8GB) 3200MHz | VGA: SAPPHIRE Nitro+ RX 580 4GB | Monitor: ASUS MG279Q 27" WQHD IPS 144Hz 4ms | SSD: Samsung 960 EVO M.2 250GB | HDD : WD Blue WD40EZAZ | Case: Corsair Carbide Air 240 Black | Cooler: Corsair H100i GTX | PSU: Corsair RM750i 750 Watt | KB : Razer Blackwidow X Chroma | Mouse : Razer Deathadder Elite
    امتیازها
    1,077
    سطح
    17
    1
    کاربر جدید
    بنده یه مادربرد اسکال لیک Asus z180pri gaming خریدم بردم خونه نصب کردم دیدم تصویر نمیاد بعد تست گرافیک فهمیدم ایراد از مادربرده،بردمش گارانتی لایف سرویس گفتن یک پین از پینای اسلات گرافیک جابجایی داشته یکم اومده بیرون و بعد جازدن گرافیک شکسته،جزو گارانتی نیست و غیر قابل تعمیره،هرچه روضه خوندیم کتاب گذاشتیم جلوشون فلان و فلان و فلان زیر بار نرفتن،گفتم اصلا من گرافیکو بد جا زدم چطور فقط یه پین شکسته اصلا من اون یه پینو چطوری یکم اوردمش بیرون که بعدا بشکنه؟اثر نداشت که نداشت،کلا طوری حرف میزنن که انگار نفهمی!😒 کلا از سرشون بازکردن،مادربردو دادم تعمیر برای تعویض اسلات هفتادم خرجشه امیدوارم درست شه،ولی بد ترین گارانتیی بود که دیدم،طرز فکر برخوردشون حتی منشی و تلفن چیشونم برام توضیح میدن که گارانتی تعلق نمیگیره به دلیل خارج شدن پین و شکستنش😒 اصلا طرفش نرید که از سرشون باز میکنن
    امتیازها
    1,187
    سطح
    18
    167
    کاربر انجمن
    درود.
    گارانتی سازگار رو خیلی دوست دار جدا از اینکه هر موقع سوال فنی دارم زنگ میزنم و جوابمو میدن و کار ندارن جنسم مال اوناس یا نه گرافیکم رو تعویض کردن و دوباره از نو گارنتی زدن.
    رم های یه سری از مشتری هارم بدون هیچ مشکل و بگو مگوئی همیشه راحت برام عوض میکنن.
    امتیازها
    109,327
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    UPPPPP
صفحه 6 از 6 نخست ... 456
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 60

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)