ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: از خدمات کدام شرکت گارانتی در سال 94 رضایت دارید؟

رأی دهندگان
51. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • آواژنگ ( گارانتی انحصاری گیگابایت و زوتاک - مشترک ایسوس - اپسون - کینگ مکس - وسترن دیجیتال و کولرمستر )

22 43.14%
  • سازگار ارقام (گارانتی اصلی ایسوس - ازراک - تی پی لینک - ایسر - لنوو )

21 41.18%
  • ویستاپخش ( گارانتی اصلی ایسوس و سیگیت و سایر محصولات سخت افزاری)

3 5.88%
  • سیاره سبز ( گرین )

12 23.53%
  • عقیق رایانه تک (نماینده رسمی برندهای انرمکس -جی اسکیل ،نوکتوا ... )

8 15.69%
  • ماتریس ( نماینده رسمی محصولات MSI - ادیفایر - ترمالتیک )

8 15.69%
  • فرانوآوران (نماینده رسمی برند دیپ کول در ایران )

0 0%
  • هماهنگ (نماینده برند سامسونگ - وسترن دیجیتال و سایر برندهای سخت افزاری)

2 3.92%
  • لایف برد (نماینده رسمی ایسوس Asus در ایران )

2 3.92%
  • نامداران (نماینده Sennheiser)

0 0%
  • داده پرداز رایانه متین ( نماینده رسمی محصولات سیلیکون پاور ، Pqi و تبلت های LG)

4 7.84%
  • تخت جمشید (نماینده رسمی محصولات Corsair)

0 0%
  • گسترش تجارت تابا (نماينده محصولات ايسوس)

1 1.96%
  • پانا(نماینده رسمی محصولات ریزر - وسترن دیجیتال )

1 1.96%
  • کولینگ سیس

0 0%
  • وقایع گستر فارس ( نماینده رسمی محصولات اپل در ایران)

0 0%
  • آونگ (نماینده رسمی برند ایدیتا و هانت کی )

3 5.88%
  • سریر سرویس(نماینده رسمی برند کینگستون - پلکستور و سایر برندهای سخت افزاری)

0 0%
  • سایبر ( نماینده رسمی برند سافایر - پلکستور و سایر برندهای سخت افزاری )

0 0%
  • مدیا پردازش ( گوشی های همراه و تبلت های LG )

0 0%
  • متم اف ( نماینده برند تی پی لینک )

2 3.92%
  • پارس ارتباط ( نماینده برند تی پی لینک )

0 0%
  • الماس ایران

1 1.96%
  • ایزی (نماینده برند دی لینک در ایران )

0 0%
  • سام سرویس (نماینده محصولات صوتی و تصویری و اداری سامسونگ )

5 9.80%
  • ایراکام (Myhp )(نماینده رسمی برند hp )

0 0%
  • مادیران (نماینده رسمی محصولات الجی - ایکس ویژن - اپسون و محصولات اداری توشیبا)

5 9.80%
  • گلدیران (نماینده رسمی تلویزیون های الجی در ایران )

6 11.76%
  • آرین (نماینده رسمی گوشی های سونی )

0 0%
  • آوات (نماینده برند لنوو - اچ پی و سایر برندها )

1 1.96%
  • پارس مایکروتل (نماینده رسمی گوشی های سامسونگ در ایران )

0 0%
  • دریا کامپیوتر (نماینده محصولات کولرمستر در ایران

3 5.88%
  • همراه پشتیبان (نماینده برند EVGA )

0 0%
  • ایران رهجو ( نماینده رسمی برند سونی )

3 5.88%
  • عصر شتاب جهان (نماینده برند Inno 3D)

0 0%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 5 از 6 نخست ... 3456 آخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 60
    امتیازها
    9,173
    سطح
    64
    4,302
    اوركلاكر ارشد
    سلام
    من موندم که به کدوم رای ندم ! از بس که با 90 درصدشون خاطرات خوب (شما بخونید "نه چندان جالب" ) دارم :D (به جز گارانتی های مربوط به گوشی که راهم نیوفتاده تا حالا)
    امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط iSteve نمایش پست ها
    چندی از دوستانم که قطعاتی غیر از محصولات Asus رو به ویستا دادن از این شرکت گارانتی کاملا راضی بودن.

اتفاقا یکی از دوستانم چند روز پیش برام تعریف کرد یک مادربرد Asus خراب رو که گارانتی سازگار بود رو به این شرکت برای استفاده از گارانتی تحویل داده بود، در اونجا هم اذیت شده بود و به شدت ناراضی بود و میگفت زمان بسیار زیادی طول کشیده تا آخرش مبلغو بهش برگشت داده بودن.
    بنابراین به نظر من مشکل صددرصد از سمت کمپانی Asus هست و ربطی به شرکت های گارانتی کننده ی داخلی نداره.

اما...
    تحویل دوست 3 کیلویی من به گارانتی سازگار :(

فایل پیوست 40929فایل پیوست 40930

XFX 850W PRO core edition

بعد از اینکه متوجه مشکلاتی در کارت گرافیکم شدم (تصویر یهو خراب میشد-سیستم ناپایدار بود-تصویر نمیداد و...) گرافیک رو به دلیل نداشتن گارانتی به تعمیرکار دادم! با دوبار ReSold شدن گرافیک بازم مشکل حل نشد تا اینکه با تست یه گرافیک دیگه متوجه شدم که مشکل از خروجی های شش و هشت پین PCI پاورمه و هم پاورم خرابه و هم اینکه دوبار بی خود و بی جهت گرافیکم ReSold شد (عمل ReSold تاثیر مستقیمی روی ریسک کاهش طول عمر قطعه داره).
    :(
    پاور رو بردم گارانتی...
    در حالی که همه داشتن (ارباب رجوع ها و مسئولین شرکت) فقط به پاور نگاه میکردن (احتمالا پاور XFX نشنیده بودن) مسئول تحویل گیرنده وقتی پاورو دید گفت:
    "تو این چند سالی که اینجا کار میکنم این دومین پاور XFX هست که برای گارانتی آوردن، یه مدت خیلی کوتاهی وارد شد و بعدش سریع قطع شد، پاور شما میره دفتر اصلی و احتمالا نمونه ی مشابه اون رو نمیتونیم بدیم چون اصلا موجود نیست. ممکنه حدود 10 روز زمان ببره تا نتیجه اش مشخص بشه و در موردش تصمیم گیری بشه."

خلاصه اینکه با توجه به خاطرات بسیار خوبی که از گارانتی سازگار دارم امیدوارم این یکی هم به همون خوبی و خوشی تموم بشه.
    نتیجه ی پاورمو تو همین تاپیک اعلام میکنم.

@};-
    به دنبال تحویل این پاور به گارانتی سازگار، بعد از پیگیری های فراوان، امروز با من تماس گرفتن و گفتن:
    "به علت عدم موجودی این مدل پاور ما مبلغ پاور رو عودت میدیم خدمتتون، مبلغی که بهتون میدیدم 190 تومنه."
    !!!!!؟؟!!!
    من: جانم؟؟؟؟ 190 تومن؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!؟؟؟!!!؟؟؟؟!!! پاور XFX 850W قیمتش 190 تومنه؟؟؟؟!!!!!؟؟ کابل هاشم نمیشه خرید که!!! من الان بخوام پاور بگیرم چی باید بگیرم که 190 تومن باشه؟؟؟ این که قیمت پاور 430-480 واته!!!

پس از عدم رضایت بنده، از من مبلغ پاور مشابه با پاور خودمو پرسیدن، منم گفتم: پاور OC+ گرین مشخصاتش دقیقا مشابه هست و قیمتش 480 تومنه.
    اونها هم گفتن: به شرکت ایمیل میزنیم تا بررسی کنند، نتیجه اشو تماس میگیرم و میگم.

تمام.
    نتیجه ی نهایی داستان این پاور رو همینجا عرض میکنم. انشاالله که مسئولان سازگار مثل سابق از خودشون برای من خاطره ی خوشی رو به جا بذارن، در غیر این صورت...
    @};-
    @};-
    امتیازها
    6,863
    سطح
    54
    836
    کاربر انجمن
    ی بورد Z87 Slniper 5 گیگا داشتم فروختمش ب دوستم ... (خدا رو شکر ک فروختمش 8-})

1 - بعد حدود یک سال مدار تغزیه اش مشکل پیدا کرد ... فرستادیم بعد 15 روز برد نو تحویلمون دادن... به نظرم با توجه ب اینکه شهرستان هستیم خوبه ... آواژنگ 9 از 10

2 - خودمم ی هارد سیگیت 1 ترا داشتم سوخت ... بعد 4 روز تعویض کرد واسم شکرت ماتریکس 9.5 از 10

3 - پاورم ( انرمکس 850 ) سوخت دادم گارانتی بعد 5 روز برگشت ... عقیق رایانه 10 از 10
    امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    در ادامه ی جریان گارانتی پاورم؛

من بهشون گفتم این مبلغ 190 تومن رو اصلا نمیتونم قبول کنم.
    مسئول رسیدگی هم به شدت پیگیر شدن و روزی دو بار با من تماس میگرفتن و منو در جریان روند کاری اعتراضم قرار میدادنن. پیگیریشون واقعا عالی بود.

در نهایت امروز تماس گرفتن و گفتند که مبلغ 440 تومن به شما برگشت میزنیم. میشه گفت مبلغ نسبتا قابل قبولی بود به نظرم.
    @};-
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    در جریان مشکل رایترم که دفتر شیراز برام تعویض کرد از تهران یک خانومی تماس گرفت یکی دوهفته پیش و گفت از خدمات راضی بودی ؟ گفتم آره در کل !
    فعلاً ویستا هم نمره خوبی از من می گیره منتظر میمونم تا آخر سال و رأی نهاییم رو ثبت می کنم ! :D
    امتیازها
    8,805
    سطح
    63
    70
    کاربر انجمن
    ی موردی رو میخوام اینجا بگم چون خیلی حرصم درومد...
    حدود 5 یا 6 مورد تو این ماه اخیر دیدم که محصول سامسونگ خریدن و از طرف نمایندگی که برای نصب اومدن هزینه نصب رو گرفتن.
    با سام سرویس که تماس گرفتم گفتن نباید هزینه بگیرن.
    از نصاب پرسیدم گفت به ما میگن هزینه رو بگیرید،قبلا خودشون درصد میدادن ولی الان پول نمیدن و میگن خودتون سعی کنید مشتری رو راضی کنید ی مبلغی بگیرید.
    امتیازها
    9,173
    سطح
    64
    4,302
    اوركلاكر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط iSteve نمایش پست ها
    چندی از دوستانم که قطعاتی غیر از محصولات Asus رو به ویستا دادن از این شرکت گارانتی کاملا راضی بودن.

اتفاقا یکی از دوستانم چند روز پیش برام تعریف کرد یک مادربرد Asus خراب رو که گارانتی سازگار بود رو به این شرکت برای استفاده از گارانتی تحویل داده بود، در اونجا هم اذیت شده بود و به شدت ناراضی بود و میگفت زمان بسیار زیادی طول کشیده تا آخرش مبلغو بهش برگشت داده بودن.
    بنابراین به نظر من مشکل صددرصد از سمت کمپانی Asus هست و ربطی به شرکت های گارانتی کننده ی داخلی نداره.

اما...
    تحویل دوست 3 کیلویی من به گارانتی سازگار :(

فایل پیوست 40929فایل پیوست 40930

XFX 850W PRO core edition

بعد از اینکه متوجه مشکلاتی در کارت گرافیکم شدم (تصویر یهو خراب میشد-سیستم ناپایدار بود-تصویر نمیداد و...) گرافیک رو به دلیل نداشتن گارانتی به تعمیرکار دادم! با دوبار ReSold شدن گرافیک بازم مشکل حل نشد تا اینکه با تست یه گرافیک دیگه متوجه شدم که مشکل از خروجی های شش و هشت پین PCI پاورمه و هم پاورم خرابه و هم اینکه دوبار بی خود و بی جهت گرافیکم ReSold شد (عمل ReSold تاثیر مستقیمی روی ریسک کاهش طول عمر قطعه داره).
    :(
    پاور رو بردم گارانتی...
    در حالی که همه داشتن (ارباب رجوع ها و مسئولین شرکت) فقط به پاور نگاه میکردن (احتمالا پاور XFX نشنیده بودن) مسئول تحویل گیرنده وقتی پاورو دید گفت:
    "تو این چند سالی که اینجا کار میکنم این دومین پاور XFX هست که برای گارانتی آوردن، یه مدت خیلی کوتاهی وارد شد و بعدش سریع قطع شد، پاور شما میره دفتر اصلی و احتمالا نمونه ی مشابه اون رو نمیتونیم بدیم چون اصلا موجود نیست. ممکنه حدود 10 روز زمان ببره تا نتیجه اش مشخص بشه و در موردش تصمیم گیری بشه."

خلاصه اینکه با توجه به خاطرات بسیار خوبی که از گارانتی سازگار دارم امیدوارم این یکی هم به همون خوبی و خوشی تموم بشه.
    نتیجه ی پاورمو تو همین تاپیک اعلام میکنم.

@};-

سلام
    آخرش چی شد؟ :دی
    سازگار بازیشونو ادامه دادن؟
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط farjam1990 نمایش پست ها
    سلام
    آخرش چی شد؟ :دی
    سازگار بازیشونو ادامه دادن؟
    فرجام جان پست 44 رو بخون
    امتیازها
    16,285
    سطح
    81
    825
    کاربر انجمن
    با سلام خدمت کاربران محترم انجمن
    هارد سه ترا مای بوکی که دو هفته پیش خراب شده بود را فرستادیم گارانتی و خوشبختانه تعویضش کردن،جهت اطلاع دوستان میخواستم مطرح کرده باشم
    خیلی خوشحالم ،فقط موردی که هست هارد نو را باز شده فرستادن و کابل یو اس بی و آداپتور خودم را فرستادن
    در ضمن اگه باز نشده بود بهتر میشد به فروش برسونیمش.
    شات از وضعیت هارد نو میزارم خدمت دوستانبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Untitle d-1.jpg
مشاهده: 37
حجم: 449.8 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Untitl e d-2.jpg
مشاهده: 31
حجم: 382.7 کیلو بایت
    فرقی نمیکند گودال کوچک آبی باشی

یا دریای بیکران؛ زلال که باشی آسمان در تو پیداست ...
    امتیازها
    109,860
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط leonard نمایش پست ها
    با سلام خدمت کاربران محترم انجمن
    هارد سه ترا مای بوکی که دو هفته پیش خراب شده بود را فرستادیم گارانتی و خوشبختانه تعویضش کردن،جهت اطلاع دوستان میخواستم مطرح کرده باشم
    خیلی خوشحالم ،فقط موردی که هست هارد نو را باز شده فرستادن و کابل یو اس بی و آداپتور خودم را فرستادن
    در ضمن اگه باز نشده بود بهتر میشد به فروش برسونیمش.
    شات از وضعیت هارد نو میزارم خدمت دوستانبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Untitle d-1.jpg
مشاهده: 37
حجم: 449.8 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Untitl e d-2.jpg
مشاهده: 31
حجم: 382.7 کیلو بایت

نام گارانتی؟
صفحه 5 از 6 نخست ... 3456 آخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 60

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)