ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 5 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 47
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی

وینفون 10 ، شروعی زیبا اما . . .

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز
    در این تاپیک و مخصوصا در این پست قصد دارم تجربیات خودم و دوستان رو از آپگرید گوشی های لومیا به وینفون 10 بررسی کنیم.

این تاپیک در حال به روز آوری میباشد . . .
    به علت باگ های بیشمار گوشی رو به نسخه 8.1 Denim داون گرید کردم و حالش رو بردم. گوشیم دوباره قابل استفاده شد.

خب در ابتدا باید بدانیم تمام کسانی که از گوشی های ویندوزی نوکیا لومیا استفاده میکنند بغیر از هر مسئله ی حاشیه ای در وحله اول از تلفن خود برای ارتباط روزانه به ساده ترین شکل ممکن مثل تماس های داخل شبکه مخابراتی و همینطور sms استفاده میکنند.
    پس هرگونه ایجاد مشکل در این دو عنصر اصلی دستگاه تلفن فرد استفاده کننده را از داشتن گوشی خود کاملا پشیمان میکند.

حال نگاهی عملی و تجربی میکنیم به روند آپگرید وینفون 8.1 به 10 و معایب و مزایای آن. و اینکه چگونه ممکن است در همین ابتدای راه شما از داشتن یک گوشی لومیا با وینفون 10 منصرف شوید یا اینکه بلعکس به آن علاقه مند شوید.

در این پست بنده تجربیات خودم رو از لومیا 630 دوسیمکارت خودم برای شما به اشتراک میگذارم.

همانطور که میدانیم مایکروسافت در تاریخ جمعه 21 فروردین ماه 1394 در ساعت 9:30 دقیقه شب به وقت ایران اولین نسخه از وینفون 10 رو برای اکثر گوشی های لومیا منتشر کرد. باهم به بررسی این سیستم عامل جدید میپردازیم.

از آنجایی که باگ های متعدد و بیشمار این نسخه از وینفون در همین ابتدای کار بنده رو شگفت زده کرد بهتره بجای بررسی بپردازیم به باگ شماری این سیستم عامل تا
    بتوانیم دوستانی که به این نسخه آپگرید نکرده اند رو هرچه سریعتر با آنچه در انتظار آنهاست آشنا کنیم.

در ابتدای کار و در حین گرفتن آپ دیت : از صفر تا 5% به مدت 2 ساعت به طول انجامید و از 5 تا 100% 15 دقیقه.
    و نصب سیستم عامل هم تقریبا به همین صورت پیش رفت تا با مدت زمان 4 ساعت برای آپگرید یک دستگاه تلفن میان رده شاهد اولین شگفتی باشیم

خب برای آشنایی بیشتر مخاطبین چندین شات از قسمتهای مختلف گوشی گرفتم ولی به علت باگ عجیب گالری نتونستم عکس هارو انتقال بدم و عملا گوشی رو بجز برای تماس های ضروری و sms از دست دادم.

در نگاه کلی و خوش بینانه امکانات خیلی خوبی به وینفون اضافه شده و دایره عملکرد این سیستم عامل بسیار گسترده تر شده اما به شرطی که با آپدیت های جدیدتر و رفع عیوب گوناگون حداقل کاری کنن منه بینوا بتونم از گوشیم استفاده کنم.
    :(

ویرایش :

آخرین آپ دیت وینفون خیلی بهتر شده. هنوز لگ های زیادی وجود داره ولی میشه تحمل کرد و پایداره. فقط بعضی برنامه ها مثل تلگرام رو گوشیم فعلا کار نمیکنه
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: wp_ss_20150411_0001.jpg
مشاهده: 47
حجم: 55.2 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: wp_ss_20150411_0002.jpg
مشاهده: 46
حجم: 77.2 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: wp_ss_20150411_0003.jpg
مشاهده: 42
حجم: 125.5 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: wp_ss_20150411_0004.jpg
مشاهده: 45
حجم: 73.1 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: wp_ss_20150411_0006.jpg
مشاهده: 44
حجم: 63.9 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: wp_ss_20150411_0007.jpg
مشاهده: 43
حجم: 44.0 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: wp_ss_20150411_0008.jpg
مشاهده: 43
حجم: 35.1 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: wp_ss_20150411_0009.jpg
مشاهده: 48
حجم: 42.0 کیلو بایت
    امتیازها
    11,776
    سطح
    71
    1,947
    کاربر انجمن
    مگه قرار بوده باگ نداشته باشه؟
    بد نبوده تا حالا.😊
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa98 نمایش پست ها
    مگه قرار بوده باگ نداشته باشه؟
    بد نبوده تا حالا.������
    چندتا دونه باگ مهم نیست ولی اگه نتونی حتی یه sms بفرستی خیلی دیگه ضایع بازیه. به هرحال امیدوارم همه مشکلاتش حل بشه
    امتیازها
    54,136
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    همچنان اندروید در حال پیشرفته و ویندوز اندر خم همون کوچه !

من و دوستم بعد از اپدیت گوشی ش که 1520 هست پیش هم بودیم ........

رسما گوشی نابود شده بود !

رسما !
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    17,851
    سطح
    85
    3,751
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN نمایش پست ها
    همچنان اندروید در حال پیشرفته و ویندوز اندر خم همون کوچه !

من و دوستم بعد از اپدیت گوشی ش که 1520 هست پیش هم بودیم ........

رسما گوشی نابود شده بود !

رسما !

آره درست میگی! آندروید در حال پیشرفت است! پیشرفتی از نوع هنگ و افزایش مصرف رم و....
    اما ویندوز به عنوان بهینه ترین سیستم عامل و لومیا به عنوان سریع ترین گوشی در حال پسرفت است!!! واسه همینم تو اروپا آمار ویندوز فون مرتب در حال رشد است. نه؟!
    هر کدام از سیستم عامل ها طرفدارن خودشو دارد. آندروید عمومی تر است و وین خاص تر.
    من مطمئنم ابر کمپانی ماکروسافت ساکت نمی نشینه.... انشاءالله به زودی شاهد بر طرف شدن باگ ها خواهیم بود. تا الان هنوز ماکروسافت واکنشی نشان نداده آقا امین؟!
    امتیازها
    54,136
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط NAVID OC نمایش پست ها
    آره درست میگی! آندروید در حال پیشرفت است! پیشرفتی از نوع هنگ و افزایش مصرف رم و....
    اما ویندوز به عنوان بهینه ترین سیستم عامل و لومیا به عنوان سریع ترین گوشی در حال پسرفت است!!! واسه همینم تو اروپا آمار ویندوز فون مرتب در حال رشد است. نه؟!
    من مطمئنم ابر کمپانی ماکروسافت ساکت نمی نشینه.... انشاءالله به زودی شاهد بر طرف شدن باگ ها خواهیم بود. تا الان هنوز ماکروسافت واکنشی نشان نداده آقا امین؟!

بیان بی تعصب نظر بدیم ......

من الان دارم از اندروید 5.0 استفاده میکنم ......

تا حالا هنگ رو ندیدم ........
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    دوستان توجه کنند که این نسخه هنوز آزمایشی هست و کاربران به دلخواه خودشون وارد طرح آزمایشی میشن. نسخه های آزمایشی ویندوزفون روی گوشی های مختلف باگ های متفاوتی دارن و اینطور نیست که توی همه گوشی ها مثلا امکان تماس و ارسال پیغام وجود نداشته باشه. همیشه قبل از انتشار سیستم عامل آزمایشی این موارد در همه پایگاه های خبری ویندوزفون تذکر داده میشه و مقالات مفصلی منتشر میکنن تا همه کاربران اطلاعات کافی داشته باشند. طرح Insider برای این هست که به مایکروسافت کمک بشه تا باگ ها زودتر برطرف بشن اما متاسفانه خیلی ها هنوز درک درستی از این طرح ندارن و انرژی خودشون رو صرف غر زدن میکنن. هر کس خربزه میخوره باید پای لرزش هم بشینه.
    امتیازها
    4,869
    سطح
    44
    1,950
    کاربر اخراجی
    منم هنگی ندیدم
    اون هنگ بر اساس افزایش ورژن حس میکنم مربوط به مدل گوشی باشه نه سیستم عامل
    چون گاها روی بعضی از سیستم عامل ها هنگ میکنه اما روی بعضی دیگه نه
    امتیازها
    31,452
    سطح
    100
    11,576
    مشاور انجمن
    فدای تو بشم ویندوزفون 8 که خیلی کم امکانات بود مشکلی از بابت هنگ و لگ نداشت مایکروسافت توی 8.1 چهار تا امکانات پیش
    پا افتاده مثل نوتیفیکشن سنتر ناقص و امکان گذاشتن تصویر روی کاشی ها و ... انبوهی از هنگ و لگ و کرش و بالا رفتن مصرف باطری رو
    به ارمغان آورد واسه کاربرا. چدو تا از دوستان من فقط خودم واسشون دانگرید کردم به 8 چون وحشتناک شده بود عملکرد گوشی.
    برنامه موزیک پلیرش هم که دیگه به تنهایی کاربران رو بیچاره کرد.

این همه مشکل با چند تا امکان پیش پا افتاده اضافه شد...

حالا اندروید که از ورژن 2.3 نوتیفیکیشن سنتر داشت و کلی امکانات که حالا حالا ها خبری ازش در ویندوز نیست شد پیشرفت هنگ و لگ؟؟

ما هم از صبح تا شب مثل چی از گوشی کار میکشیم با پردازنده تقریبا قدیمی اسنپ 800 هنگی ندیدم. تازه رام من کاستوم هستش.

بعدشم پایداری اندروید 5 از ios 8 هم بهتر شده. مضرف باطری هم که با اون همه امکانات 30 در صد بهینه تر شده.

اون رررشششدی که هم گفتی 3 در صد رو پوشش داده.

چون کم ازش استفاده میشه که نمیشه خاص ... پس حتما سیمبین و میگو که منسوخ شد خیلی خاص تر هستن دیگه.

البته خلاقیت هایی هم در ویندوز دیدم که تو هیچ سیستم عامل دیگه نبوده. مثلا سیستم ریستور و بکاپ ویندوز رو من بیشتر

از اندروید و ios قبول دارم. یا کورتانا.

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــ

امیدوارم ویندوز 10 بعد از عرضه مثل 8.1 کاربران ویندوز رو نا امید نکنه. چون خیلی ها بعد از 8.1 کوچ کردن یه سیستم عامل های دیگه.

امین جان به شما هم پیشنهاد میکنم چون اذیت میشی دانگرید کن تا زمان عرضه نسخه نهایی.

«راه در جهان یکی است و آن راه راستی است»

صفحه 1 از 5 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 47

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)