ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 5 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 47
    امتیازها
    49,283
    سطح
    100
    5,294
    کاربر انجمن
    دوستان .. اپدیت های الان برای ویندوز 10 .. برای برنامه نویس ها هست که مشکلات سیستم عامل رو به مایکروسافت گوشزد کنن و راهکار بدن..

شما برنامه نویس و توسعه دهنده نیستید چرا اپدیت میکنید و بعد شروع میکنید به ایراد گرفتن ؟
    این نوع فکرتون اشتباهه .. اشتباه نیست ما ایرانیا کلا تو هرچیزی عجله داریم ..

اگه ایرادی میبینید به مایکروسافت اعلام کنید .. یکی از گوشیهای دوستان من بعد از اپدیت به ویندوز 10 بوت لودرش کلا پرید ..
    بهش گفتم وقتی خود مایکروسافت میگه برای دولوپرها ما ارائه میکنیم و نسخه نهایی نیست و .. چرا اپدیت میکنی ..

جوابش این بود :
    عجله داشتم ببینم چطوری شده و نمیدونستم ک برای توسعه دهنده هاس ..

از الان ایراد گرفتن درمورد سیستم عاملی ک نسخه نهایی برای کاربران نیومده .. واقعا خنده داره ..

(( اندروید پنج هم طراحی تخت منو ها و .. یکم به ویندوزفون شبیه شده .. کلا Ios , اندروید .. طراحی تخت رو مدیون ویندوزفون هستند ))

درمورد طولانی شدن اپدیت .. خود مایکروسافت گفت ک سرورها به دلیل ترافیک بالای دانلود سرعتشون اومده پایین و باید در ساعتهای بعدی تست کنید ..

شما همین الان ی تست کن ببین 2 درصد تو چند دقیقه میره ..
    ویرایش توسط Oneshot Milad : 2015/04/15 در ساعت 13:36
    امتیازها
    17,851
    سطح
    85
    3,751
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shahin007 نمایش پست ها
    فدای تو بشم ویندوزفون 8 که خیلی کم امکانات بود مشکلی از بابت هنگ و لگ نداشت مایکروسافت توی 8.1 چهار تا امکانات پیش
    پا افتاده مثل نوتیفیکشن سنتر ناقص و امکان گذاشتن تصویر روی کاشی ها و ... انبوهی از هنگ و لگ و کرش و بالا رفتن مصرف باطری رو
    ............ ویندوز دیدم که تو هیچ سیستم عامل دیگه نبوده. مثلا سیستم ریستور و بکاپ ویندوز رو من بیشتر

از اندروید و ios قبول دارم. یا کورتانا.............
    .
    آره شاهین جان درست است. ولی من یکی که خیلی اندروید کلافم کرد ! شما نمی تونی سرعت لود لومیا را کنار بزاری. واقعاً تو سرعت عالی عمل می کند. بر عکس اندروید که باید میلیونی خرج کنی یه لومیا با سخا افزار خیلی سطح پایین هم پاسخ گو خواهد بود. :-* من خودم بیشتر رو دوربینش حساب کردم! دوربینای نوکیا عالین!

خسته شدم از بس برای نسخه نهایی ویندوز 10 صبر کردم. کسی خبر ندارد دقیقاً کی قرار است بیاد؟
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shahin007 نمایش پست ها
    فدای تو بشم ویندوزفون 8 که خیلی کم امکانات بود مشکلی از بابت هنگ و لگ نداشت مایکروسافت توی 8.1 چهار تا امکانات پیش
    پا افتاده مثل نوتیفیکشن سنتر ناقص و امکان گذاشتن تصویر روی کاشی ها و ... انبوهی از هنگ و لگ و کرش و بالا رفتن مصرف باطری رو
    به ارمغان آورد واسه کاربرا. چدو تا از دوستان من فقط خودم واسشون دانگرید کردم به 8 چون وحشتناک شده بود عملکرد گوشی.
    برنامه موزیک پلیرش هم که دیگه به تنهایی کاربران رو بیچاره کرد.
    من چند روزی از Cyan استفاده کردم و حدود 2 ماه و نیم هستش که Denim دارم هیچکدوم از این مشکلات وجود نداشته. ضمن اینکه یکی از ضعیف ترین گوشی های ویندوزفونی رو دارم و از ویژگی های مختلفی مثل کاشی های شفاف هم استفاده میکنم.
    تنها موردی که وجود داره موزیک پلیر هست که ضعیف طراحی شده و اون هم میشه از نرم افزار های دیگه استفاده کرد. اندروید هم تا چند سال موزیک پلیر ضعیفی داشت. همچنان روی گوشی های پایین و میان رده ویندوزفون رو برتر میدونم.
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط NAVID OC نمایش پست ها

خسته شدم از بس برای نسخه نهایی ویندوز 10 صبر کردم. کسی خبر ندارد دقیقاً کی قرار است بیاد؟
    زمان دقیقی وجود نداره. اواخر تابستان و اوایل پاییز.
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    باز من یه چیزی گفتم همه ریختن سر من.
    منم نخواستم غر بزنم نوشتم که چه ایراداتی میتونه داشته باشه تا تجربیات رو انتقال بدیم.
    در تازه ترین باگ کشف شده مخاطبینم رو به صورت رندومی پاک میکنه. مثلا روزی 4 تارو پاک میکنه.
    حالا شما اندروید رو ببین که نسخه به نسخه داره بهتر میشه.
    ios که از اول تعطیل بود هنوزم تعطیله. بره فعلا بلوتوث بذاره رو گوشی هاش بعد بیاد.
    قدیما که نسخه 3G آیفون بود میگفتن بلوتوث نداره که ویروس نگیره. الان که واژه ویروس یه جوک خنده داره نمیدونم سر کاربرارو با چی شیره میمالن.
    اما توی تلفن ها هرچی اندروید داره پیشرفت روزانه میکنه وینفون داره پسرفت میکنه.
    حرف آخر : تیم مایکروسافت اندازه تیم سیانوژن هم نیست که تو این مدت کم برای خودش رام تولید میکنه؟؟؟
    امتیازها
    11,776
    سطح
    71
    1,947
    کاربر انجمن
    به هر حال نسخه developer هست.
    نمیشه ایراد گرفت فقط میشه اطلاع رسانی کرد.

Ios که تو ورژن هشت فقط باگ بود تازه چند روزه به حالت طبیعی نزدیک شده.

اندروید هم که وضعیت آپدیت ها مشخصه .غیر نکسوس باشی دردسره.
    باگ هم حتی نسخی اصلیش داره .
    5
    5.0.1
    هر دو باگ داشتند.اگر میخواهید لینک بدم.

ولی عنوانی که انتخاب کردید خیلی مغرضانه هست.نمیشه پیشرفت ها رو نادیده گرفت در حالی که این سیستم عامل سه سال داره.

پ.ن: Microsoft هم تکلیفمونو مشخص نمیکنه همش میگه به زودی.‎:(‎
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    به علت باگ های بیشمار گوشی رو به نسخه 8.1 Denim داون گرید کردم و حالش رو بردم. گوشیم دوباره قابل استفاده شد.
    موردی که باید بگم اینه که گوشی 630 من 8 گیگ حافظه داخلی داره که با نسخه پیشفرض 8.1 وینفون 4.5 گیگ در دسترس هست ولی زمانی که به نسخه 10 آزمایشی ارتقا داده بودم فقط 1 گیگ در دسترس بود.

احساس میکنم الان گوشیم دوباره داره پرواز میکنه. تمام ناتیفیکشن ها دوباره به صورت خودکار اعلام میشن و برای گرفتن پیغام های برنامه ها لازم نیست حتما واردشون بشم.
    همه چیز دوباره سریع شده. دوباره از وینفون خوشم اومد. تولد دوباره :D
    امتیازها
    8,571
    سطح
    62
    700
    کاربر انجمن
    سلام
    نسخه 10 برای چه گوشیهایی عرضه میشه؟
    برای لومیا 520 میاد؟:D
    امیدوارم باگ نداشته باشه!

LIKE====>KING OF THE ROADS<===LIKE

امتیازها
    31,452
    سطح
    100
    11,576
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط actros 1843 نمایش پست ها
    سلام
    نسخه 10 برای چه گوشیهایی عرضه میشه؟
    برای لومیا 520 میاد؟:D
    امیدوارم باگ نداشته باشه!
    برای همه ی لومیا ها میاد.
    برای 520 هم میاد اما نسبت به مدل امکانات ممکنه فرق کنه.520 هم شاملش میشه.
    سیستم عامل بدون باگ نداریم دوست عزیز. :)

«راه در جهان یکی است و آن راه راستی است»

امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال
    دیگه لازم نیست بگم که این نسخه ی پیش نمایش دولوپر هست (الان گفتم دوباره ! :D ).

امین جان شما عنوان تاپیک رو بد انتخاب کردی.

باگ رو همه ی سیستم عامل ها دارن.همین اندروید 5 هم مشکل Memory Leak داشت تو قسمت انیمیشن بوت (آزاد نشدن مقداری از حافظه ی RAM) که با آپدیت 5.0.2 هم درست نشد.البته راه حل ارایه شده تو XDA Developers اما باید دستگاه دسترسی روت داشته باشه.
صفحه 2 از 5 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 47

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)