ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 25
    امتیازها
    6,635
    سطح
    53
    66
    کاربر انجمن

Exclamation مشاوره برای خرید لپ تاپ

یه لپ تاپ می خوایم که بشه باهاش بشه تمام کارهای گرافیکی و عکاسی و مربوط به صدا رو بشه باش راحت انجام داد ، نیاز به تعویض نداشته باشه دو سه سال و .......

می خوام کادوش بدم به کسی بعد قدرت کار برام مهمه اینکه یه وقت کم نیاره زیاد ، چون باش کار میبندن و هی جابجا میشن باش میخوام یه چیز خوب قابل ارائه باشه ،در ضمن اگر کیفیت مانیتورش هم خوب باشه برای یه کسی که کارش کارای عکاسی هستش خیلی خوبه

نهایت بودجه ایی هم که دارم دو میلیون و پونصد هستش

پی نوشت : تشکر بابته وقتی که میذارید ، ما همیشه مزاحم بر و بچ این انجمن میشیم

پی نوشت دوم : برنامه هایی که باهشون کار میکنن مثل فتوشاپ CC ، لایت روم , کارل دراو یا برنامه های ادیت و میکس و مستر صدا ( کیوبیس ، آدوب ادیشن ، ............)
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    دوست عزیز بودجه چندان کافی نیست.پس به پیشنهادات به چشم بودجه خودتون نگاه کنید و بدونید با این هزینه مدل بهتری نمیشه خرید.برای کارهای تخصصی صدا،قطعا نیاز به یک ic صدای قوی با پروسس مناسب است که متاسفانه در این رنج همچین کارت صدایی وجود ندارد.بیشتر کارت های صدای این بودجه از خانواده realtek hd هستند.
    Acer Aspire V3-572G-79WZ

ASUS X550LD

مدل اولی دارای صفحه نمایش fhd و کیفیت بهتر هستش.با این بودجه سخت افزار بهتر از این مدل ها نیست.البته یک مدل هم msi هستش که فعلا موجودیش تموم شده.
    امتیازها
    136
    سطح
    2
    8
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    دوست عزیز بودجه چندان کافی نیست.پس به پیشنهادات به چشم بودجه خودتون نگاه کنید و بدونید با این هزینه مدل بهتری نمیشه خرید.برای کارهای تخصصی صدا،قطعا نیاز به یک ic صدای قوی با پروسس مناسب است که متاسفانه در این رنج همچین کارت صدایی وجود ندارد.بیشتر کارت های صدای این بودجه از خانواده realtek hd هستند.
    Acer Aspire V3-572G-79WZ

ASUS X550LD

مدل اولی دارای صفحه نمایش fhd و کیفیت بهتر هستش.با این بودجه سخت افزار بهتر از این مدل ها نیست.البته یک مدل هم msi هستش که فعلا موجودیش تموم شده.
    اگه منظورتون cx 61 i7 هست اتفاقاً من هم دنبالش بودم
    مدیر فروش شرکت گفت تمام کردم ولی بعضی از فروشگاههای تهران دارن اگر می خواین براتون تهیه می کنم
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط dostejadid نمایش پست ها
    اگه منظورتون cx 61 i7 هست اتفاقاً من هم دنبالش بودم
    مدیر فروش شرکت گفت تمام کردم ولی بعضی از فروشگاههای تهران دارن اگر می خواین براتون تهیه می کنم
    بله دقیقا منظوره همین بود که چند وقته موجود نیست چون دیگه تولید نمیشه و باید منتظر CPU نسل جدید برای سری های مشابه بود.
    امتیازها
    6,635
    سطح
    53
    66
    کاربر انجمن
    Acer Aspire V3-572G-79WZ

ASUS X550LD

خیلی ممنون بابته وقتی که گذاشتی عزیز

توصیتون چیه برای من ، این سیستم رو دارم بر میدارم برای همسرم در واقع ، اگه میبینید که خیلی کم میاره میتونم یه 300-400 دیگه هم روش بزارم ، با این کار آیا انتخاب ها دستمون باز میشه یا کیفیت کار بهتر میشه

بله دقیقا منظوره همین بود که چند وقته موجود نیست چون دیگه تولید نمیشه و باید منتظر CPU نسل جدید برای سری های مشابه بود.
    cx 61 i7 یه کم توضیح در مورد این نوع سی پی یو میدید یا لینکی چیزی ممنون میشم

راستی دی جی هم دارتش لینک خرید
    امتیازها
    136
    سطح
    2
    8
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط alalalk71 نمایش پست ها

توصیتون چیه برای من ، این سیستم رو دارم بر میدارم برای همسرم در واقع ، اگه میبینید که خیلی کم میاره میتونم یه 300-400 دیگه هم روش بزارم ، با این کار آیا انتخاب ها دستمون باز میشه یا کیفیت کار بهتر میشه

اين مدل مشابه اون چيزيه كه استاد آريايي گفتن منظور اين مدله
    http://buymsi.ir/notebook/size/1516/...-cx61-i7-8-1tb
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال

ببینید دوست من الان موضوع این هستش که با این بودجه ها ما بتونیم بهترین مدل ها رو پیدا کنیم.خدمتت عرض شود که شرکت ماتریکس یعنی شرکت خدمات دهنده msi در ایاران ادعا کرده است که این مدل تنها لپ تاپی است که با بودجه 2500 تا 2600 میتونید خریداری کنید که از CPU های خانواده Q بهره میبرد!خوب باید بگم درست گفته و این مدل از نظر سخت افزار واقعا به نسبت بودجه واقعا رقیب ندارد!مدل دقیق در زیر هستش در لینک ها هم میتونید مشخصات سخت افزار رو مشاهده بفرمائید.اگر قصد خرید این مدل رو داشته باشید که نیازی به افزایش بودجه هم ندارید.تنها نقطه ضعف این مدل هم به نظرم جنس بدنه است که در این سری مقداری ضعیف است.البته باید دقت کنید که در فصل گرما و استفاده های طولانی حتما از COOLPAD استفاده شود برای این مدل.
    MSI CX61-i7-8-1TB
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر

به نظرم برای کاراهایی که گفتید کافیه .......

هزینه ی بیشتر لزومی نداره ....... ولی اگه مشکل هزینه ندارید به جای لپ تاپ 400 تومن گرون تر رو همین مدل یه سالید بندازید خیلی خوبه .....
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    6,635
    سطح
    53
    66
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN نمایش پست ها
    به نظرم برای کاراهایی که گفتید کافیه .......

هزینه ی بیشتر لزومی نداره ....... ولی اگه مشکل هزینه ندارید به جای لپ تاپ 400 تومن گرون تر رو همین مدل یه سالید بندازید خیلی خوبه .....

ببخشید سالید منظورتون چیه دقیقا
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    ببخشید سالید منظورتون چیه دقیقا
    درایو ssd منظور است.
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 25

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)