ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 25
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    عکس سوم...! بگذریم...

دوستانی که شرکت کردند عکس های خودشون رو اینجا بذارن ببینیم.
    اینم عکس من میعاد جان

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 2nd.jpg
مشاهده: 48
حجم: 293.4 کیلو بایت
    امتیازها
    49,283
    سطح
    100
    5,294
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    میلاد جان

من فقط میدونم تعداد عکس ها خیلی زیاد بود، از این جهت داور کارش سخت بوده. و آنچه که مسلمه خلاقیت در انتخاب موضوع بیش از مسائل فنی عکاسی اهمیت داشته.

ینی تو این همه عکس .. هیچ عکسی بهتر از عکس سومی نبوده ؟ من شرکت نکردم .. چون واقعا تو اون زمان هیچی به ذهنم نمیرسید هیچ خلاقیتی .. چندتا چیز رو امتحان کردم اما به نتیجه نمیرسیدم

اگه میدونستم انقدرر راحت میشه برنده شد .. ک .. هیچی /

یادمه ی سالی سایت نارنجی .. ی مسابقه برگذار کرد .. درمورد همین موضوع سفره هفت سین و نارنجی

من مداد رنگی های نارنجی رو مثل شکل نارنجی دراوردم و جلو مانیتور گذاشتم دوروبرشم 7 تا سین سفره هفت سین..

نور محیط رو هم نارنجی کردم رو دیوار هم با نور نوشته نارنجی رو جوری انداختم ک قابل خوندن بود..

اما هیچ جایی بین شرکت کننده ها پیدا نکردم .. شرایطش هم اصلا به کادربندی و اصول وابسته نبود فقط خلاقیت بود ..

من همون عکس رو فکر کنم سبز میکردم پس زمینه رو میفرستادم برنده بودم

خلاصه

مبارک همه باشه :)
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط Oneshot Milad نمایش پست ها
    ینی تو این همه عکس .. هیچ عکسی بهتر از عکس سومی نبوده ؟ من شرکت نکردم .. چون واقعا تو اون زمان هیچی به ذهنم نمیرسید هیچ خلاقیتی .. چندتا چیز رو امتحان کردم اما به نتیجه نمیرسیدم

اگه میدونستم انقدرر راحت میشه برنده شد .. ک .. هیچی /

یادمه ی سالی سایت نارنجی .. ی مسابقه برگذار کرد .. درمورد همین موضوع سفره هفت سین و نارنجی

من مداد رنگی های نارنجی رو مثل شکل نارنجی دراوردم و جلو مانیتور گذاشتم دوروبرشم 7 تا سین سفره هفت سین..

نور محیط رو هم نارنجی کردم رو دیوار هم با نور نوشته نارنجی رو جوری انداختم ک قابل خوندن بود..

اما هیچ جایی بین شرکت کننده ها پیدا نکردم .. شرایطش هم اصلا به کادربندی و اصول وابسته نبود فقط خلاقیت بود ..

من همون عکس رو فکر کنم سبز میکردم پس زمینه رو میفرستادم برنده بودم

خلاصه

مبارک همه باشه :)

حالا اونو میگی میلاد جان

من اگر میدونستم اون عکس شماره دو ممکنه تو مسابقه برنده موس کوگار بشه، این عکس رو به جای عکس کیبرد گرین میفرستادم:

نام: 0308.jpg
مشاهده: 32
حجم: 308.2 کیلو بایت

والا احتمال برنده شدنش خیلی بیشتر بود. این عکس هم مرتبط تره به گرین، هم بستنی داره که یاد آور فصل بهاره و تابلوش آدم رو یاد پاور های گرین میندازه.

حالا عکس شماره دو واقعا" عکسه یا 3D مکسه؟

ولی خوب، مسابقه است دیگه، منم از همین جا به برندگان خوش شانس تبریک میگم. چیزی که مسلمه، همه نمیتونن برنده باشن، و باید با این موضوع کنار اومد که هر کسی داور وایسه، روز اعلان نتایج با خوشحالی برندگان و غر غر امثال من مواجه بشه. ;))

به قول خودت، یا بین همه کیک پخش میکردن یا به هر شکل مبارک همه باشه :)
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    موضوع عکس ها قرار بود تقریبا آزاد باشه و 3 تا عکس انتخاب بشه ؛ بخش ویژه هم مربوط به گرین باشه. مثل اینکه کلا از بخش آزاد صرفنظر شده و فقط عکس های مربوط گرین رو انتخاب کردن.

از اونجایی که موضوع آزاد بود (مسافرت عید،سیزده به در،طبیعت و ...) من خودم این عکس رو فرستادم. شاید منظور از مسافرت چیز دیگه ای بوده من نمیدونستم.

نام: 1.jpg
مشاهده: 20
حجم: 182.7 کیلو بایت
    امتیازها
    17,540
    سطح
    84
    1,245
    کاربر انجمن
    شانسه بنده ما اون موقع نرسیدم واسه مسابقه ای نوروز با گرین مگرنه بی شک منم با این عکس رتبه اول میشودم !!!!!!

با اینطور داوری کردن !

نام: 4QO.jpg
مشاهده: 20
حجم: 44.0 کیلو بایت
    واسه یه حس ِ تازه جنگیدن
    جالب این عشق تازه فهمیدن
    دلگیر از این مردابم من
    اَ وقتی که توش قاصدک دیدم

امتیازها
    105,581
    سطح
    100
    6,407
    مشاور انجمن گیم
    والا عکس شماره 2 بیشتر شبیه یک بازی میمونه که تکسچر هاش درست لود نشده !! به اون سنگ جلویی دقت کنید :| :|
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    دوستان به نظرم بهتره تبریک بگیم به برندگان تا اعتراض .......

من هم عکس م رو که برای مسابقه گذاشتم نمیذارم تا دوستان نگن به سرور فشار میاد ........
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    49,283
    سطح
    100
    5,294
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARMIN نمایش پست ها
    حالا اونو میگی میلاد جان

من اگر میدونستم اون عکس شماره دو ممکنه تو مسابقه برنده موس کوگار بشه، این عکس رو به جای عکس کیبرد گرین میفرستادم:

نام: 0308.jpg
مشاهده: 32
حجم: 308.2 کیلو بایت

والا احتمال برنده شدنش خیلی بیشتر بود. این عکس هم مرتبط تره به گرین، هم بستنی داره که یاد آور فصل بهاره و تابلوش آدم رو یاد پاور های گرین میندازه.

حالا عکس شماره دو واقعا" عکسه یا 3D مکسه؟

ولی خوب، مسابقه است دیگه، منم از همین جا به برندگان خوش شانس تبریک میگم. چیزی که مسلمه، همه نمیتونن برنده باشن، و باید با این موضوع کنار اومد که هر کسی داور وایسه، روز اعلان نتایج با خوشحالی برندگان و غر غر امثال من مواجه بشه. ;))

به قول خودت، یا بین همه کیک پخش میکردن یا به هر شکل مبارک همه باشه :)
    عکس شماره 3 اصلا به کل حذفه .. نمیدونم چه فکری کرده ک این عکسرو انتخاب کرده جناب مهندس داورزاده . نخواسته حتی دوربینش حالا موبایل بوده یا هرچیزی ..
    صاف بگیره ک اجسام داخل عکس کج نباشن تو کادر .. واقعا به این انتخاب تبریک میگم

شما عکس میعاد رو نگاه کن .. اگه فقط و فقط اسم گرین روی گوی نوشته شده بود به راحتی نفر اول که هیچ .. تا چند مسابقه بعد هم میتونست برنده اول باشه ..
    عکس دومم ک کاملا معلومه با دوربین کامپکت گرفته شده و با اینکه موضوع مسابقه گرین و سبز و طبیعت و .. هست .. ته رنگ تصویر به رنگ آبی و سردی میزنه .. سفیدی نور خورشید ک حالا بماند ..
    خلاقیت و اسم گرین و .. دیگه کجاست نمیدونم ..

در کل . مبارک باشه . ! من امروز یکم عصبی ام نمیدونم چرا :D
    امتیازها
    49,283
    سطح
    100
    5,294
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN نمایش پست ها
    دوستان به نظرم بهتره تبریک بگیم به برندگان تا اعتراض .......

من هم عکس م رو که برای مسابقه گذاشتم نمیذارم تا دوستان نگن به سرور فشار میاد ........
    سامان جان اگه منظورتون از دوستان من هستم .. طبق قوانینی ک بین مدیران تصویب شد .. حجم عکسها باید کمتر از 500 کیلوبایت باشه و فکر نمیکنم کم کردن حجم عکس انقدر سخت باشه ک شما هنوز درگیر این موضوع هستین ..
    عکسهای شماهم داخل سرورهای سایت اپ شده بود نه اپلودر جای دیگه .. ! قوانین هم بین همه یک سان هست . نگفتیم ک قبل از ورود به انجمن کفشهاتون رو جفت کنین و دست به سینه وارد بشین .. فقط گفته شده حجم عکس کمتر از 500 کیلوبایت باشه .. همین .. موفق باشید
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Oneshot Milad نمایش پست ها
    سامان جان اگه منظورتون از دوستان من هستم .. طبق قوانینی ک بین مدیران تصویب شد .. حجم عکسها باید کمتر از 500 کیلوبایت باشه و فکر نمیکنم کم کردن حجم عکس انقدر سخت باشه ک شما هنوز درگیر این موضوع هستین ..
    عکسهای شماهم داخل سرورهای سایت اپ شده بود نه اپلودر جای دیگه .. ! قوانین هم بین همه یک سان هست . نگفتیم ک قبل از ورود به انجمن کفشهاتون رو جفت کنین و دست به سینه وارد بشین .. فقط گفته شده حجم عکس کمتر از 500 کیلوبایت باشه .. همین .. موفق باشید

اخه برادر من مگه میشه حجم عکس کم بشه ولی کیفیت ش نه !؟

ماشالله دوربین ها همگی عکس های سنگین میاندازن !

این چه قانونی هست ؟
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 25

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع