ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام شرکت را گارانتی برتر سال 93 می دانید؟

رأی دهندگان
18. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • آواژنگ ( گارانتی مشترک ایسوس - گیگابایت - زوتاک - اپسون - کینگ مکس - وسترن دیجیتال )

5 27.78%
  • سازگار ارقام (گارانتی اصلی ایسوس - تی پی لینک - ایسر - لنوو )

3 16.67%
  • ویستاپخش ( گارانتی اصلی ایسوس و سایر محصولات سخت افزاری)

1 5.56%
  • سیاره سبز ( گرین )

1 5.56%
  • عقیق رایانه تک (نماینده رسمی برندهای انرمکس -جی اسکیل و ... )

0 0%
  • ماتریس ( نماینده رسمی محصولات MSI - ادیفایر - ترمالتیک )

2 11.11%
  • سامتل ( گوشی های سامسونگ )

0 0%
  • داده پرداز رایانه متین ( نماینده رسمی محصولات سیلیکون پاور )

1 5.56%
  • آونگ ( نماینده رسمی محصولات ایدیتا

0 0%
  • سریر سرویس

0 0%
  • سایبر

0 0%
  • مدیا پردازش ( گوشی های LG )

0 0%
  • متم اف

0 0%
  • فردانش سامان

0 0%
  • مادیران ( مانیتورهای الجی - ایکس ویژن - اپسون - محصولات اداری توشیبا)

0 0%
  • گلدیران ( تلویزون هایLG )

4 22.22%
  • سام سرویس ( محصولات صوتی و تصویری سامسونگ )

1 5.56%
  • پارس مایکروتل ( گوشی های ساسونگ )

0 0%
  • آرین ( گوشی های سونی )

0 0%
  • سایر شرکت ها

0 0%
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن

تجربیات سال 93 خود را از پاسخگوئی و نحوه خدمات دهی شرکت های گارانتی اعلام کنید ( فقط مربوط به سال 93 )

«الهی به امید تو »

سلام دوستان عزیز

معمولاً در کشور ما وقتی به کاربر می گوئید کالایت را به گارانتی ارجاع بده آهی از حسرت و ناامیدی می کشد چرا که متأسفانه در کشور ما نسبت پاسخگوئی مناسب شرکت های گارانتی کننده در بخش های مختلف بسیار پائین است و کاربران به سمت کالای بی گرانتی و ارزانتر سوق داده می شوند که آن هم مسائل و مصائب خاص خود را دارد و از دیدگاه اکثر کاربران گارانتی در ایران مانند ماجرای «مهریه » هست و با تجربه شخصی خودشان یا مشاهده تجریات دیگران به این نتیجه می رسند که هزینه گزافی را برروی قیمت کالا به اسم گارانتی نپردازند و همان کالا را بدون گارانتی و با قیمتی متأسفانه با اختلاف میلیونی ! بپردازند و کالای بدون گارانتی و در واقع غیر مجاز که بدون پرداخت هزینه های مربوطه وارد کشور شده اند را خریداری کنند . پس دقت کنید همین عدم پاسخگوئی برخی شرکت ها چه ضررهای جبران ناپذیری به اقتصاد کشور وارد خواهد کرد !
    اما در این بین هنوز شرکت هایی هستند که خدمات مناسب و رضایت بخشی را به مشتریان ارائه می دهند و کاربر بعضاً به خاطر تجربه خوب از خدمات آن شرکت فقط به خاطر گارانتی خریداری می کند حتی اگر آن محصول از نظر مشخصات فنی ضعیف تر از نمونه مشابهی باشد که خدمات جالبی ندارد !

در حوزه کالاهای دیجیتال و فناوری نیز وضعیت همین گونه است از قطعات سخت افزاری تا نوت بوک و تبلت و گوشی های تلفن همراه تا لوازم صوتی و تصویری و مدل های مشابه با چندین گارانتی در بازار که مشتری را حسابی گیج می کند دیده می شود
    از شما خواهشمندیم تجربیات شخصی خود را از مراجعه به گارانتی ها که صرفاً مربوط به سال 93 می شود را با حفظ احترام اعلام نمائید
    دادن رأی بدون تجربه و از سر تعصب یا براساس تجربه سالهای قبل در آمار نهائی محاسبه نخواهد گردید و چنین پست هایی بدون هیچ توضیح و تذکری و بدون ملاحظه نسبت به ارسال کننده نظر ، حذف خواهد گردید چرا که هدف ، داشتن یک آمار مستند و معتبر مربوط به سال جاری است نه بر اساس علاقه شخصی یا کینه شخصی .
    پس با رعایت این موضوع و حفظ احترام در نهایت خشنگینی و نارضایتی تجربیات مثبت یا منفی خود را اعلام کنید
    با تشکر @};-
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2015/04/17 در ساعت 01:37
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    من امسال سر و کارم به بازرگانی مهر افتاد
    مانیتور PA238Q مشکل پنل پیدا کرده بود که من فرستادم گارانتی
    ابتدا مثلا تکنسین های این شرکت مشکل رو انکار میکردن , خلاصه ما یک هفته گیر این بودیم که اینها مشکل بسیار فاحش و تابلو رو در این مانیتور تشخیص بدن. بعد اینکه مشکل رو شناسایی کردن , گفتن مدل شما رو موجود نداریم و باید منتظر بشید تا موجود بشه.
    خلاصه بعد یک ماه تا 40 روز همین مدل رو تعویض کردن و اکبند گرفتم. البته 350 تومن !

امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    البته رضا جان ای کاش قابلیت چند انتخابی هم افزوده میشد.بنده فقط به شرکت هایی میتونم رای بدم که باهاشون کار کرده باشم و خوب یا بدشون رو سنجیده باشم.
    در بخش صوت و تصویر گلدیران و سام سرویس امسال از باقی بهتر بودند و هر دو شرکت جوایز زیادی رو کسب کردند.
    در بخش سخت افزار هم،سازگار ارقام و آواژنگ.
    امتیازها
    44,827
    سطح
    100
    3,863
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    ضمن عرض تشکر بابت چنین تاپیک مفیدی رضا جان.
    تجربه بنده در مورد برند گرین است. تابستان امسال بود که یک عدد موس green GM-301 خریداری کردم که بعد از یک ساعت استفاده(!) موس به طرز عجیبی از کار افتاد. پس بررسی های مجدد متوجه شدم که اشکال از سیم موس است و فردای آن روز موس را به گارانتی گرین ارجاع دادم و بدون هیچ گونه دردسری موس را عوض کردند. برای اولین بار از یک شرکت گارنتی کننده راضی بودم که بدون هیچ گونه حاشیه یا بهانه ایی در مورد محصول معیوبشان رفتار کردند. در همان لحظه شخصی برای تعویض یک پاور معیوب آمده بود ،زمانی که کارشناس گرین پاور را تست کرد و متوجه اشکال آن شد فقط 5 دقیقه طول کشید تا یک عدد پاور آکبند برای شخص مراجعه کننده آماده کند!!
    واقعاً گارانتی پاسخ گویی هستش. بنده راضی هستم.@};-
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    2 ماه پیش SSD من به مشکل خورد مدل adata sx900 رفتم گارانتی آونگ هارد رو به مدت 10 دقیقه تست کردند و یه هارد نو بهم دادند. واقعا راضی هستم

امتیازها
    6,863
    سطح
    54
    836
    کاربر انجمن
    من یک ماه پیش هاردم سوخت Seagate 1TB ، دادم یکی از اقوام تهران برد گارنتی ماتریس بعد 5 روز تعویض کردن واسم ...
    راضی هستم !
    امتیازها
    12,803
    سطح
    73
    3,081
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    ااا قدرت خدا رو ببین ، امسال اصلا راهم به نزدیکی گارانتی ها هم نخورد ؟؟ جلل خالق عجیبه ( اخر سالی میزنه الان یه چیزم میپوکنه ، گارانتی رفتنش میره واسه بعد عید )
    CPU : 4770k
    GPU : GTX770
    Mobo:Maximus VI Extream
    Drive : SSD 500GB + 128GB & HDD 2TB
    RAM : 16G @ 2400Mhz
    POWER : GREEN Overclocking EVO OC+1350
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    به قول گفتنى

اين يك واقعه ى در حال رخداده.

دو هفته ى پيش هارد اكسترنال سيگيتم خراب شد. به USB3 ميزدم تشخيصش نميداد، درست اطلاعات رو نميريخت داخلش و فرمت نميشد.

بردمش گارانتى سازگار، يه 10 روزى گارانتى موند بعد هم اعلان كردن تعميير شده بياين ببرين. روز سه شنبه رفتم هارد رو تحويل گرفتم، بردم خونه، ديدم دائم قطع و وصل ميشه، و اصلا" هيچى روش ريخته نميشه.

مجدد ديروز چهار شنبه هارد رو برگردوندم به گارانتى سازگار. مسئول پذيرش تعجب كرد، گفت ببر بده طبقه بالا پيش خانوم فلانى برات تست كنن. منم رفتم طبقه بالا،‌ سراغ خانم فلانى رو گرفتم، گفتند رفته نماز. ساعت حدود 20 دقيقه به چهار بعد از ظهر بود.

گفتند بشين منتظر باش تا بياد.

منم نشستم روى صندليهاى انتظار. در سالن يك تلويزيون بود كه براى حاضرين كارتون تام و جرى نشون ميداد. منم نشستم يادى از خاطرات گذشته كردم. الحق همه اش كارتون هاى اورجينال تام و جرى بود. دو سه تا كارتون ديدم ساعت شد 4 بعد از ظهر.

مجدد به پيشخوان مراجعه كردم، سراغ خانم فلانى رو گرفتم، گفتند رفته نماز برميگرده. منتظر بمونيد.

منم باز برگشتم نشستم رو صندلى، بازهم چند تا كارتون تام و جرى نگاه كردم. قسمت هاى خنده دارش رو هم نشنون ميداد، خلاصه كيف كردم. يه پسره نوجوون هم كه نوت بوكش رو آورده بود نشسته بود كنارم خيلى ناراحت بود نوت بوكش خراب شده، وقتى من به تام و جرى مى خنديدم اون پسره با تعجب و اخم نگاهم كرد.

ساعت شد 4:20 دقيقه، مجدد برگشتم به پشت پيشخوان سراغ خانم فلانى رو گرفتم، بالاخره خانم فلانى پس از 40 دقيقه ظهور كردند، در اون لحظه هاله اى از نور دور ايشون رو فرا گرفته بود.

يكى از مراجعه كنندگان بنده خدا بار چهارمى بود كه ظاهرا" به اونجا مراجعه مى كرد، تبلت ايشون درست شارژ نميشد، ظاهرا" دو سه بار گذشته گارانتى آداپتور ايشون رو عوض كرده بودند اما مشكل همچنان پا بر جا بود. ايشون شاكى و عصبانى بودند ظاهرا" از دست همين خانمى كه من 40 دقيقه منتظرشون بودم.

نهايت، يك آقاى خوش تيپ وارد صحنه شد و با اعلان اينكه بالاخره تبلت ايشون رو تعويض مى كنند، آرامشى را به صحنه برگرداند و اون آقايى كه چهارمين بارش بود مراجعه مى كرد عصبانيتش فروكش كرد.

پس از اين واقعه اون خانومى كه منتظرش بودم رفت به اتاق رييس و شروع به غر زدن كردند و آنجا متوجه شدم در اين مدتى كه من تام و جرى ميديدم ايشون ناهار مى خوردند.

پس از شنيدن اين موضوع ديگر هاله ى نورى من دور ايشان نديدم.

همچنان من منتظر موندم، تا اينكه خانم تشريف آوردند، هارد بنده را گرفتند و متصل كردند به يك سيستم قديمى H55 كه من نميدونم USB3 داشت يا نه. ايشون هارد رو با موفقيت تست كردند و گفتند سالمه.

من خواهش كردم برم پيش ايشون كنار سيستم، و در حضور بنده با USB3 تست كنند. ايشون موافقت كردند.

پورت USB را عوض كردند و گفتند اين USB3 الان. البته خدا عالم است، من كه رنگ پورت را نديدم.

از ايشون خواستم هارد را پر كنند، كه گفتند نميشه، با اصرار يه 50 گيگ اطلاعات روش كپى كردند و با كابل خودش تست زدند. نهايت ايشون گفتند، اگر نگرانى بزار هاردت بمونه اينجا من بازم باهاش كار كنم اگر مشكلى داشت خودش رو نشون بده.

كه منم راهى نداشتم، هارد را در گارانتى گذاشتم، انشاالله كه هفته ديگه ميرم، مشكل يا برطرف شده باشه يا اينكه هارد رو عوض كنند.

هفته آينده اطلاعات تكميلى ارسال مي شود.

نميخوام مرد سالارانه به موضوع نگاه كنم، اما سپردن مسائل فنى و تست قطعات به خانم ها شايد بهترين تصميم نباشه. آدم فنى بايد ببخشيد ذاتا" كرم داشته باشه، دائم يه چيزى رو انگولك كنه، خود آزارى كنه، چطور بگم، مثلا" من اگر جاى اون خانم بودم، موقعى كه اطلاعات در حال ريخته شدن بود، با كابل يا با هارد بازى ميكردم، روى دو سه تا سيستم ديگه هم تست ميكردم كه USB3 از چيپست بياد نه از كنترلر ثانوى، خلاصه من ايشون و سيستم تستشون رو فاقد توانايى لازم براى تست هارد ديدم.

نميدونم به هر حال، اگر خراب باشه، در قياس با اون آقا هنوز من دو بار ديگه بايد برم تا شايد عوضش كنند.
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    دوستان پیرو پست قبلی، حدود دو ساعت پیش به شرکت سازگار مراجعه کردم و یک هارد آکبند نو به جای هارد قبلی تحویل گرفتم. از این لحاظ خوشحالم که بالاخره قطعه مشکلش رو نشون داد و گارانتی هم عوض کرد.

من به سازگار رای دادم.
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    آقا امسال هم مثل هر سال ما هر چی بردیم ویستا یا درجا پول نقد به اندازه آکبندش دادن یا تعمیرش کردن یا تعویض با آکبند. خدا خیرشون بده دستشونم درد نکنه.
    بر عکسش آواژنگ هیچی نبردیم. چیه ترسیدین؟ نترسین بابا اونم خوبه :D
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)