ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 27
    امتیازها
    14,682
    سطح
    78
    3,097
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    در کل به نظرم اگر کسی پردازنده مثل i5 4440 رو با 980 (واسه گیم) ببنده کار بسیار خوبی کرده
    به نظر من کلا 980 خریدش اشتباس. وبه شخصه هرگز حاضر نیستم از پردازنده بزنم تا گرافیک بهتری بخرم البته شاید چون گیم سنگینم pes ودوتا هست اینطور فکر میکنم.
    امتیازها
    27,815
    سطح
    98
    2,448
    کاربر انجمن
    پست آقا امین ویرایش شد . از دوست عزیزمون امین جان میخوام که کمی با لحن بهتری پست بزارن . هر چند که از تجربیات خوب و گران بهای شما آگاهیم ولی شما الان یه کاربر عادی هستی و نمی تونی به یک کاربر دیگه در صحن علنی بگی معذرت بخواه یا پستت رو پاک کن اگرچه اون پست اشتباه باشه . خیلی خوبه که فضای دوستانه رو رعایت کنیم و هرکسی در دادن نظر خودش در چارچوب قوانین فروم آزاد باشه . ممنون از توجهتون @};-
    ویرایش توسط Reza Majidi : 2015/03/01 در ساعت 18:18
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Majidi نمایش پست ها
    پست آقا امین ویرایش شد . از دوست عزیزمون امین جان میخوام که کمی با لحن بهتری پست بزارن . هر چند که از تجربیات خوب و گران بهای شما آگاهیم ولی شما الان یه کاربر عادی هستی و نمی تونی به یک کاربر دیگه در صحن علنی بگی معذرت بخواه یا پستت رو پاک کن اگرچه اون پست اشتباه باشه . خیلی خوبه که فضای دوستانه رو رعایت کنیم و هرکسی در دادن نظر خودش در چارچوب قوانین فروم آزاد باشه . ممنون از توجهتون @};-
    خیلی ممنون رضا جان بابت این پیگیری.@};-
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط old gamer نمایش پست ها
    سامان جان من خودم 3240 i3 رو و 4770k رو همراه کارت 780 لایتنینگ تست کردم و کلا اختلاف فریم نهایتا 10 بود. ینی تو بتل 4 بین 70 تا 80.
    برای آگاهی و نظر دادن یا به مستندات معتبر رجوع کنید یا خودتون تست کنید. فلسفه بافی تو این مباحث کار بسیار غلط و بیهوده ای هست که همه ازش فرار میکنیم. و به دنبال حقیقت و واقعیت هستیم. چیزی که واقعا اتفاق میوفته نه چیزی که ما در محاسبات فکریمون بهش میرسیم @@@@@

الیته امین جان کارت های نسل جدید amd به شدت وابسته هستن به درایور و پردازنده براشون مشکل ساز میشه
    کلا پایه کد نویسی بازی ها به دو دسته تقسیم میشه , یا gpu باند و یا cpu باند .
    ممکنه انجین فلان بازی با یک پردازنده داغون amd اصلا گلوگاه نشه , ممکن هم هست حتی سری 220 وات amd هم گلوگاه کنه.
    نمونه هم زیاد هست برای مثال.
    شما با پردازنده 3240 و کارت 780 در بازی کرایسیس 3 یه چک بکن , تفاوت قابل ملاحظه میشه در گلوگاه
    چند وقت قبل برای رضا لینک دادم که به چه شکل یک 4960 تا بیخ اور شده , یک 290x اور شده رو گلوگاه کرده بوده
    در کل همه چی مربوط میشه به کدنویسی نرم افزار.

امتیازها
    10,918
    سطح
    69
    2,130
    اوركلاكر
    خوب دوستان تجربه من. :D
    اوایل کار یادمه کارت 9400 Palit 1GB داشتم.
    کارت خوبی بود. (خوب اورکلاک میشد :D )
    من با اون کارت یادمه نمیتونستم به خوبی بازی اساسین رو بازی کنم.
    و همچنین چند تا بازی دیگه
    سیستم هم مثل همیشه به غیر الانم AMD بود.
    AMD Athlon 5000+ @2.9
    2تا یک گیگ رم
    یک کارت 9400
    پاور 220 الگانس داشتم
    رفتم کارت 5770 بایوستار گرفتم اومدم خونه دیدم چرا این شش پین نمیخوره اصلا شش پین هم میخورد پاور من نداره که :D
    انداختم رو سیستم حالش رو بردم بعد فرداش داخل بازی برادر کوچیکم کنارم بود گفت بوی سوخته میادش دیدم بلی سیستم خاموش شد و پاور جزغاله شد. :D
    پاور گرفتم مشکل حل شد.
    یادمه با اون پردازنده دوهسته ای فریم هام 3 برابر شد ولی بازم تومحیط های شلوغ کم میاورد که نمیدونستم چرا
    رفتم پردازنده دوستم که Phenom II 565 بود رو گرفتم انداختم رو بورد دیدم فریم ها خیلی روون تر شد.
    در اخر هم برد و پردازنده و رمو ارتقا دادم
    یادمه پردازنده 555 بود که با سه هسته انلاک روی 4.2 استفاده میکردم.
    فریم ها شاید باورتون نشه دو برابر شد!!!

میخوام بگم برای بازی های امروزی که تعداد NPC های زیادی دارن دیگه نمیشه به یک i3 دو کور چهار ترید اکتفا کرد.
    چون واقعا کم میاره.
    من با کارت 270X این پردازنده رو تو بازی Watch DOGS تست زدم واقعا پردازنده براش گلوگاه بود.
    برای بازی های روز تا کارت 970 رو همین i5 نسل جدید یعنی هاسول با کمی اورکلاک جواب گو هستش حتی GTX980 هم براش کافیه
    ولی برای کراس فایر حتی پردازنده i7 4770K اورکلاک شده هم کم میاره.
    یعنی با هر مگاهرتزش فریم زیاد میشه.

من واقعا در عجب هستم این سایت چه طور گفته پردازنده چندان نقش مهمی در اجرا بازی ندارد؟
    الان اختلاف فریم متوسط بین اپترون و FX6300 رو شما توجه بفرمایید ، این اختلاف کم نیست؟
    80 فریم کجا 37 فریم کجا؟
    تازه این اختلاف یحتمل با پردازنده i7 4770 به 37 فریم در مقابل 100+ فریم خواهد رسید.
    امتیازها
    27,815
    سطح
    98
    2,448
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aliover نمایش پست ها
    خوب دوستان تجربه من. :D
    اوایل کار یادمه کارت 9400 Palit 1GB داشتم.
    کارت خوبی بود. (خوب اورکلاک میشد :D )
    من با اون کارت یادمه نمیتونستم به خوبی بازی اساسین رو بازی کنم.
    و همچنین چند تا بازی دیگه
    سیستم هم مثل همیشه به غیر الانم AMD بود.
    AMD Athlon 5000+ @2.9
    2تا یک گیگ رم
    یک کارت 9400
    پاور 220 الگانس داشتم
    رفتم کارت 5770 بایوستار گرفتم اومدم خونه دیدم چرا این شش پین نمیخوره اصلا شش پین هم میخورد پاور من نداره که :D
    انداختم رو سیستم حالش رو بردم بعد فرداش داخل بازی برادر کوچیکم کنارم بود گفت بوی سوخته میادش دیدم بلی سیستم خاموش شد و پاور جزغاله شد. :D
    پاور گرفتم مشکل حل شد.
    یادمه با اون پردازنده دوهسته ای فریم هام 3 برابر شد ولی بازم تومحیط های شلوغ کم میاورد که نمیدونستم چرا
    رفتم پردازنده دوستم که Phenom II 565 بود رو گرفتم انداختم رو بورد دیدم فریم ها خیلی روون تر شد.
    در اخر هم برد و پردازنده و رمو ارتقا دادم
    یادمه پردازنده 555 بود که با سه هسته انلاک روی 4.2 استفاده میکردم.
    فریم ها شاید باورتون نشه دو برابر شد!!!

میخوام بگم برای بازی های امروزی که تعداد NPC های زیادی دارن دیگه نمیشه به یک i3 دو کور چهار ترید اکتفا کرد.
    چون واقعا کم میاره.
    من با کارت 270X این پردازنده رو تو بازی Watch DOGS تست زدم واقعا پردازنده براش گلوگاه بود.
    برای بازی های روز تا کارت 970 رو همین i5 نسل جدید یعنی هاسول با کمی اورکلاک جواب گو هستش حتی GTX980 هم براش کافیه
    ولی برای کراس فایر حتی پردازنده i7 4770K اورکلاک شده هم کم میاره.
    یعنی با هر مگاهرتزش فریم زیاد میشه.

من واقعا در عجب هستم این سایت چه طور گفته پردازنده چندان نقش مهمی در اجرا بازی ندارد؟
    الان اختلاف فریم متوسط بین اپترون و FX6300 رو شما توجه بفرمایید ، این اختلاف کم نیست؟
    80 فریم کجا 37 فریم کجا؟
    تازه این اختلاف یحتمل با پردازنده i7 4770 به 37 فریم در مقابل 100+ فریم خواهد رسید.
    ممنون علی جان استاد عزیز از گفتن تجربیاتت . @};- :x
    همونطور که در متن هم اومده گفته شده که رفته رفته بازی های روز با تعداد NPC بیشتر بدون پردازنده خوب آزار دهنده خواهند بود ، اما خب نباید برای گیم روی پردازنده بیش تر از کارت گرافیک استرس داشت .
    ویرایش توسط Reza Majidi : 2015/03/02 در ساعت 14:41
    امتیازها
    7,895
    سطح
    59
    486
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    سلام بچه ها
    قبل اینکه عضو فروم هت بشم نمیدونستم برای یه بازی به یه سیستم آنچنانی نیاز هست وقتی عضو شدم دیدم همه کسایی که میان اینجا سیستم میخوان بخرن حرف از رقم های میلیونی میزنن و خودشونم میخوان میلیونی خرج کنن مشاور هم با توجه به بودجه طرف پیشنهاد میلیونی میده
    مثلا برای بازی سی پی یو i7 پیشنهاد میشه مادربرد آنچنانی که اگه معقولانه به این قضیه نگاه کنیم نیاری به این کارا نیس راحت میشه برای باری بجای یه سیستم 5 تومنی 3-4 تومن هزینه کرد بدون اینکه تغییری ایجاد بشه
    مقصر مشاورا نیستنا مقصر ما هستین که این باور غلط در ذهنمون ایجاد شده که باید برای هرچیزی بهترین داشته باشیم
    همیشه بهترین خوبترین نیست
    CPU: Intel Core i7-4930K Ivy Bridge-E
    MAIN: ASUS X79-Deluxe LGA2011 X79
    RAM: Gskill RipjawsX 16GB 4GBx4 2400MHz
    VGA: ASUS GTX 580 DIRECTCU2
    Power SUPPLY:Green GP750B-OC
    CACE:Green X7 Cougar Ver.2.0 Chases
    HDD : Seagate Barracuda 1TB 7200Rpm 64MB Buff HDD
    ODD: ASUS 24X DVD-RW Internal Drive
    Cpu Cooler : Thermalright HR-02 Macho
    MONITOR : ULTRA WIDE 29UM565
    Speaker :LEXUS
    Mouse+Keyboard : FARASSOO/TSCO
    امتیازها
    14,682
    سطح
    78
    3,097
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    بنده هم همین نظر رو دارم وبرای یه سیستم گیم به همراه مانیتور وموس کیبرد 4میلیون رو کاملا کافی میدونم.
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    برای اجرای بازی های نسل بعد , به عنوان مثال اخرین نسخه Ac , در بالاترین تنظمیات کیفی و به همراه فیلترهای سخت افزاری مثل MS , یک کارتD مثل 970 فریم حداقلی و زیر 30 میده. پس برای اجرا در بالاترین تظنیمات در این بازی و بازی ها مشابه در اینده , دو کارت نیاز هست. ( یعنی همه چی بستگی به سطح اجرای کیفی بازی داره)
    با توجه به لانچ بازی های dX12 در اینده , گلوگاه پردازنده دیگه مثل الان خیلی مهم نخواهد بود.
    ویرایش توسط magiteq : 2015/03/02 در ساعت 19:18

امتیازها
    77,596
    سطح
    100
    3,827
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط magiteq نمایش پست ها
    برای اجرای بازی های نسل بعد , به عنوان مثال اخرین نسخه Ac , در بالاترین تنظمیات کیفی و به همراه فیلترهای سخت افزاری مثل MS , یک کارتD مثل 970 فریم حداقلی و زیر 30 میده. پس برای اجرا در بالاترین تظنیمات در این بازی و بازی ها مشابه در اینده , دو کارت نیاز هست. ( یعنی همه چی بستگی به سطح اجرای کیفی بازی داره)
    با توجه به لانچ بازی های dX12 در اینده , گلوگاه پردازنده دیگه مثل الان خیلی مهم نخواهد بود.
    دقیقا عطا جان

dx12 میتونه خیلی از استرس ها رو از بین ببره و توجه رو معطوف کنه به سمت vga

Sent from my ASUS K00S using Tapatalk
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 27

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)