ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 20 نخست 123412 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 192
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    کاربر iauksh به دلیل ایجاد تاپیک حاوی پست تبلیغاتی به مدت 7 روز از فروم اخراج می شود.
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    کاربر Tanin به دلیل تکرار ارسال پست تبلیغاتی و عدم توجه به اخطار قبلی، از فروم به طور دائم اخراج می شود. برای ایشون، امثال ایشون و خانواده این افراد متاسفم که لیاقت تربیت یک انسان را نداشتند.
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    کاربر mohfah به دلیل قرار دادن تاپیک تبلیغاتی و در شیوه ای جدید نظرسنجی تبلیغاتی، بدون دریافت اخطار به طور دائم از فروم اخراج می شود. برای ایشون، خانواده محترم و مجموعه ای که تبلیغات کردند بسیار متاسفم. جالب اینجاست که یک موسسه هنری هم بودند، خودتان فکر کنید چه هنرمندانی هستند!
    امتیازها
    10,741
    سطح
    68
    2,322
    کاربر انجمن
    به نظر من بعد اینکه کسی ثبت نام کرد باید براش یه پخ فرستاد و قوانین رو یادآوری کرد ، بعضی ها ندانسته تبلیغ میکنن ، البته بعضی ها هم فقط برای تبلیغ عضو میشن .

این قوانین رو که موقع ثبت نام باید قبول کرد رو کسی نمیخونه ، من که تا حالا نخوندم ، و تا الان هم ناآگاهانه از قوانین ندانسته پیروی می کنم !
    الان تویه یک فروم بعد اینکه یوزر و پسورد رو وارد کردم ، بجای اینکه وارد همون صفحه بشم منو برد جای دیگه تا یه مطلب مهم رو بخونم ، اگه اینجا هم همینطور باشه و بعد ثبت نام بره تو صفحه قوانین خیلی خوب میشه ، یا اینکه قوانین رو پخ کرد .
    زمین آدم خور و آدم زمین خوار .......... نه این زان و نه آن زین دست بردار
    زمین خوار زمین دار زمین گیر .......... نشد تا در زمین شد از زمین سیر
    امتیازها
    3,531
    سطح
    37
    532
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط dr.zhivago نمایش پست ها
    به نظر من بعد اینکه کسی ثبت نام کرد باید براش یه پخ فرستاد و قوانین رو یادآوری کرد ، بعضی ها ندانسته تبلیغ میکنن ، البته بعضی ها هم فقط برای تبلیغ عضو میشن .

این قوانین رو که موقع ثبت نام باید قبول کرد رو کسی نمیخونه ، من که تا حالا نخوندم ، و تا الان هم ناآگاهانه از قوانین ندانسته پیروی می کنم !
    الان تویه یک فروم بعد اینکه یوزر و پسورد رو وارد کردم ، بجای اینکه وارد همون صفحه بشم منو برد جای دیگه تا یه مطلب مهم رو بخونم ، اگه اینجا هم همینطور باشه و بعد ثبت نام بره تو صفحه قوانین خیلی خوب میشه ، یا اینکه قوانین رو پخ کرد .
    می دونید چرا این قوانین را کمتر کسی می خونه؟ چون یک عالمه کلمه و جملات هست حدود بیست سی خط میشه و طولانی هست! آدم با حوصله هم که این روز ها کم پیدا می شه این قوانین را بخونه! ولی پیشنهاد خوبیه.
    امتیازها
    22,256
    سطح
    92
    1,976
    کاربر انجمن

به نظر من باید از قوانین آزمون گرفت! طرح سوال بهترین گزینه هست!
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad339 نمایش پست ها
    می دونید چرا این قوانین را کمتر کسی می خونه؟ چون یک عالمه کلمه و جملات هست حدود بیست سی خط میشه و طولانی هست! آدم با حوصله هم که این روز ها کم پیدا می شه این قوانین را بخونه! ولی پیشنهاد خوبیه.
    دقیقاً! باید مختصر و مفید باشه در حد حداکثر حداکثر، دو خط! قطعاً همه می خونن.
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,210
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Navid.y نمایش پست ها
    به نظر من باید از قوانین آزمون گرفت! طرح سوال بهترین گزینه هست!
    میخوای کنکور برگزار کنیم ، هر کی بهتر پاسخ داد راه بدیم تو ! احتمالا سهمیه هم داشته باشه !

مثلا سهمیه فامیل مدیر ، دوست مدیر و...
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    22,256
    سطح
    92
    1,976
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط arsn نمایش پست ها
    میخوای کنکور برگزار کنیم ، هر کی بهتر پاسخ داد راه بدیم تو ! احتمالا سهمیه هم داشته باشه !

مثلا سهمیه فامیل مدیر ، دوست مدیر و...
    ولی من جدی گفتم. حداقل به عنوان یادآوری که کاربرد داره. هرچند ظاهراً خنده داره ولی واقعا حرکت جالبیه!
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال

خودتون هم دارید میگید قوانین را نخوندید، خب مثلا این قوانین داخل تاپیک جدا باشه یا اینکه موقع ثبت نام داخل یک کادر، فرقی داره؟
    در کل کاربرا نمیخونن ولی کسی که واقعا فرهنگ استفاده از فروم را داشته باشه از این قوانین اطلاع داره.
صفحه 2 از 20 نخست 123412 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 192

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع