ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 20 از 20 نخست ... 10181920
نمایش نتایج: از 191 به 192 از 192
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    بعد از 2 سال این تاپیک رو آپ میدم. کاربر Saeid59 به دلیل بی اعتمادی کامل به تمامی مشاوره ها و زحماتی که براشون در اینجا کشیده شد، اخراج شدند. مگه ما وقتمون رو از سر راه آوردیم که شما وقتی اعتماد نداری میایی مشاوره میگیری؟ اگر اعتماد نداری بیخود برای چی وقت همه رو میگیری؟ واقعا متاسفم واسه خودم که وقتم رو برای همچین افرادی که کوچکترین درکی از کمک ندارند و اصلا نمیدونن کی به کیه، به چه کسی باید اعتماد کرد، گذاشتم.

اینجا
    براشون توضیح دادم که پاورشون نسخه ATX قدیمیه و به سیستمتشون نمیخوره. در نهایت بی اعتمادی به حرف بنده، بعد از متوجه شدن موضوع مجدد رفتن همون سوال رو از فروم لیون پرسیدند که ببینین آیا من درست گفتم یا نه. اونجا کسی بهش جواب نداده، مجدد رفتن فروم گرین، همون سوال رو پرسیدند که راستی آزمایی کنند!

بعد که تو فروم گرین به سوالشون پاسخ داده شده و مهندس موسوی عینا همون پاسخ بنده رو بهشون دادند، مجدد سوال بعدی رو که از بنده پرسیدند دوباره راستی آزمایی کردند و همون مشاوره رو در گرین گرفتند.
    خوب برادر من اگر اعتماد نداری، برای چی وقت منو میگیری؟ اگر اعتماد داری، برای چی میری دوباره و سه باره و چند باره همون سوالات رو از بقیه می پرسی.

مسخره بازیا چیه؟

برای اینکه دوباره وقت انجمن بیهوده صرف افرادی که کوچکترین اعتمادی به مشاوره ها ندارند گرفته نشه، کاربر Saeid59 برای همیشه از دسترسی به انجمن های سخت افزار محروم شدند. امیدوارم روزی متوجه بشن، چه کسی درست مشاوره داد، و چه کسی دلسوزانه مشاوره داد، و آخرش به چه کسی اعتماد باید کرد.

موفق باشند.
    امتیازها
    109,439
    سطح
    100
    43,658
    مدیر کل
    کاربر Love_Dante1997 به دلیل فقدان ابتدایی ترین اصول اخلاقی و رفتاری در گفتار و تعامل، برای همیشه از دسترسی به انجمن های سخت افزار محروم شدند.
صفحه 20 از 20 نخست ... 10181920
نمایش نتایج: از 191 به 192 از 192

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع