ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    امتیازها
    4,355
    سطح
    42
    60
    کاربر انجمن

ارسال قطعه به گارانتی ویستا

سلام دوستان
    یه سوال داشتم ...
    مادربرد من زیفش خراب شده و میخوام بفرستم گارانتی ویستا ...(جزو گارانتی نیستش و باید پولش رو بدم بهشون, البته اگر تعمیر کنند...)
    میخواستم بپرسم که چجوری باید براشون بفرستم ...
    چون من زنگ زدم گفتن که میشه از طریق پست فرستاد ... اگه من با پست بفرستم مدرکی ندارم که مادربرد رو بهشون دادم ...
    میخواستم بدونم چجوری باید براشون بفرستم ...
    ممنون میشم پاسخ بدید

امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Emoji نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال داشتم ...
    مادربرد من زیفش خراب شده و میخوام بفرستم گارانتی ویستا ...(جزو گارانتی نیستش و باید پولش رو بدم بهشون, البته اگر تعمیر کنند...)
    میخواستم بپرسم که چجوری باید براشون بفرستم ...
    چون من زنگ زدم گفتن که میشه از طریق پست فرستاد ... اگه من با پست بفرستم مدرکی ندارم که مادربرد رو بهشون دادم ...
    میخواستم بدونم چجوری باید براشون بفرستم ...
    ممنون میشم پاسخ بدید
    سلام
    هیچ جوره نمی تونید حضوری برید دفتر گارانتی ؟
    با پست یا تیپاکس مشکلی نداره ولی رسیدها رو پیش خودتون نگه دارید چند روز بعد توی سایتشون قسمت پیگیری بارنامه داره چک کنید ببنید در چه وضعیتی هست و رسیده یا نه .
    فقط خوب بسته بندی کنید و توی پک اصلیش بگذارید که وقتی میرسه اونجا از این که هست خرابتر نشه .
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2015/02/24 در ساعت 01:55
    امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    ای آقا . دیروز به خاطر بورد احسان بهاور رفتم که از ویستا بگیرمش. ایرادش عجیب بود مجبور شدن خودمو ببرن تو تعمیرگاه تا بهشون نشون بدم.
    تعمیرکارشون 2 تا خانوم شیک و مجلسی بودن با چند تا لبخند و دیدن یه پسر آقا و خوش تیپ هوش از سرشو پرید فکر کنم. البته اصطلاحات حرفه ای منم بد نبودن :D
    بفرست خیالت راحت باشه. کارشونو بلدن. چه خانوم حرفه ای بود خداییش کیف کردم :D
    امتیازها
    38,216
    سطح
    100
    3,320
    همیار انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط old gamer نمایش پست ها
    ای آقا . دیروز به خاطر بورد احسان بهاور رفتم که از ویستا بگیرمش. ایرادش عجیب بود مجبور شدن خودمو ببرن تو تعمیرگاه تا بهشون نشون بدم.
    تعمیرکارشون 2 تا خانوم شیک و مجلسی بودن با چند تا لبخند و دیدن یه پسر آقا و خوش تیپ هوش از سرشو پرید فکر کنم. البته اصطلاحات حرفه ای منم بد نبودن :D
    اینجور کارها نتیجه ی عضویت در این گروهه: :D

;;) خوش تیپ های مقیم سخت افزار ;;)

سلام دوستان
    یه سوال داشتم ...
    مادربرد من زیفش خراب شده و میخوام بفرستم گارانتی ویستا ...
    راستی دوست عزیز سوکت مادربرد شما از نوع LGA نیست، از نوع ZIF هستش؟
    یا اینکه ZIF قطعه ای هستش که من خبر ندارم!
    امتیازها
    4,355
    سطح
    42
    60
    کاربر انجمن
    سلام
    هیچ جوره نمی تونید حضوری برید دفتر گارانتی ؟
    با پست یا تیپاکس مشکلی نداره ولی رسیدها رو پیش خودتون نگه دارید چند روز بعد توی سایتشون قسمت پیگیری بارنامه داره چک کنید ببنید در چه وضعیتی هست و رسیده یا نه .
    فقط خوب بسته بندی کنید و توی پک اصلیش بگذارید که وقتی میرسه اونجا از این که هست خرابتر نشه .
    متاسفانه من تو کرج زندگی میکنم ... و تهران هم بلد نیستم ...
    اگه هم برم باید سر هر خیابون که دو راهیه آدرس بپرسم که تا شب طول میکشه پیدا کنم ...

میفرستم ... فقط خدا کنه مادربردمون دست همون خانومای شیک و مجلسی بیوفته ... چون میترسم دست آقاهاشون بیفته, تیکه های مادربرد هم دستم نرسه :))

اینجور کارها نتیجه ی عضویت در این گروهه: :D
    بله حتما همینطوره ;)

راستی دوست عزیز سوکت مادربرد شما از نوع LGA نیست، از نوع ZIF هستش؟
    یا اینکه ZIF قطعه ای هستش که من خبر ندارم!
    بله سوکتش که از نوع LGA هستش ولی تا اونجایی که من فهمیدم او اتصالات ریزی که سی پی یو روش قرار میگیره رو زیف میگن ... واسه منم همونجاش خراب شده(بعضیاش کج شده)
    اگه زیف رو اشتباه میگم دوستان اصلاح کنند ...

ممنون که پاسخ دادید

امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    متاسفانه من تو کرج زندگی میکنم ... و تهران هم بلد نیستم ...
    اگه هم برم باید سر هر خیابون که دو راهیه آدرس بپرسم که تا شب طول میکشه پیدا کنم ...

میفرستم ... فقط خدا کنه مادربردمون دست همون خانومای شیک و مجلسی بیوفته ... چون میترسم دست آقاهاشون بیفته, تیکه های مادربرد هم دستم نرسه :))

بله حتما همینطوره ;)

بله سوکتش که از نوع LGA هستش ولی تا اونجایی که من فهمیدم او اتصالات ریزی که سی پی یو روش قرار میگیره رو زیف میگن ... واسه منم همونجاش خراب شده(بعضیاش کج شده)
    اگه زیف رو اشتباه میگم دوستان اصلاح کنند ...

ممنون که پاسخ دادید
    آدرس بپرسم چیه برادر من ؟! ناسلامتی توی دنیای علم و فناوری و ارتباطات زندگی می کنیدها !
    تمام آدرس ها با ریزترین جزئیات توی سایت ویستاپخش موجوده ! اکثر شعب خدمات هم در محدوده خیابان جمهوری هست و میدان ولیعصر .
    دفتر مرکزی هم خیابون شهید بهشتی هست ظاهراً . از امین جان بپرسید دقیق تر راهنمایی می کنند
    امتیازها
    4,355
    سطح
    42
    60
    کاربر انجمن
    آدرس بپرسم چیه برادر من ؟! ناسلامتی توی دنیای علم و فناوری و ارتباطات زندگی می کنیدها !
    تمام آدرس ها با ریزترین جزئیات توی سایت ویستاپخش موجوده ! اکثر شعب خدمات هم در محدوده خیابان جمهوری هست و میدان ولیعصر .
    دفتر مرکزی هم خیابون شهید بهشتی هست ظاهراً . از امین جان بپرسید دقیق تر راهنمایی می کنند
    نه منظورم این بود که من تو آدرس پیدا کردن یکم مشکل دارم ...
    حالا شاید خودم رفتم ... ببینم شرایط چجوریه ...

آره تو وب سایتش زده ...

امتیازها
    24,171
    سطح
    94
    7,996
    کاربر اخراجی
    واا ا ا ا میای تهران. اگه با مترو بیای سمت شرق ایستگاه گلبرگ پیاده میشی. پیاده میای تا میدون رسالت ماشین سوار میشی واسه زیرپل سیدخندان،زیر پل دوباره ماشین سوار میشی میگی چهارراه عباس آباد، رسیدی چهارراه یکم به سمت چپ خیابون شریعتی رو بیای دست چپت نوشته پذیرش ویستا میای طبقه اول مشخصه
    امتیازها
    4,355
    سطح
    42
    60
    کاربر انجمن
    واا ا ا ا میای تهران. اگه با مترو بیای سمت شرق ایستگاه گلبرگ پیاده میشی. پیاده میای تا میدون رسالت ماشین سوار میشی واسه زیرپل سیدخندان،زیر پل دوباره ماشین سوار میشی میگی چهارراه عباس آباد، رسیدی چهارراه یکم به سمت چپ خیابون شریعتی رو بیای دست چپت نوشته پذیرش ویستا میای طبقه اول مشخصه
    این آدرس از آدرس روی کارت سرراست تره ...
    ممنون

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)