ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 9 از 9 نخست ... 789
نمایش نتایج: از 81 به 86 از 86
    امتیازها
    8,751
    سطح
    63
    1,402
    کاربر انجمن
    ببخشید چرا پستهای اینجانب حذف شد اینجانب خدای نکرده قصد اهانت به کسی را نداشتم کوچیک همه هستم فقط اشاره اینجانب به اشتباه تایپی بوده که درست آن را مرقوم نموده ام با تشکر

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    دو تا پست پشت هم با محتوای یکسان کپی شده از sniper بود که اسپم تشخیص داده شده Arsn
    ویرایش توسط Arsn : 2012/01/08 در ساعت 13:45

امتیازها
    6,799
    سطح
    54
    765
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط F A R I D نمایش پست ها
    با تشکر از دوستان

چند نکته در مورد حرف این دوست عزیزمون که باید بگم
    اونم اینکه از نطر من بحث در مورد این دو برند بدون در نظر گرفتن فاکتور قیمت کاری بس عبث و اساسا بی نتیجه هستش
    در ضمن فاکتور هایی که شما مد نطرتون هست اصلا جامع نیست (حالا سوای قیمت)
    فاکتور هایی مثل سری(خوانواده) پردازنده,حد اکثر فرکانس پشتیبانی شده برای رم (از طرف integrated memory controler),تعداد ترانزیستورهای به کار رفته,تعداد واحد هایی پردازشی و شاید چند فاکتور دیگه که من ازش بی خبر باشم.

الف )
    اجازه بدین بک مثال عینی بزنم.من خودم از پردازنده ی زیر استفاده میکنم
    AMD Athlon 64X2 3800
    512 KB l2 cache
    2000 Mhz
    2 core
    بیایید این پردازنده رو با یک پردازنده ی اینتل پنتیوم با مشخصات زیر مقایسه کنیم
    Pentuium 4 ??????
    1 MB l2 cache
    2800 Mhz
    2 core

ب)
    طبق نظر شما باید پردازنده ی اینتل قوی تر باشه اما همونطوری که شاید خودتان هم بدانید و دوستان هم تائید می فرمایند و همینطور خودم به شخصه دیدم پردازنده amd به مراتب بهتر عمل میکند
    چون اساسا معماری ایم دو خوانواده هیچ ربطی به هم ندارد و چیزی که مشهور است نیاز کمتر پردازنده های amd به cache هستش که به وضوح مشخص هست

ج)
    به نظر من فاکتور قیمت به تنهایی جایگاه یک پردازنده رو بین این فاکتور هایی که ما اصولا بهش بی توجه هستیم مشخص میکند و با توجه به اون نتیجه ی مقایسمون دقیق تر خواهد بود
    در ضمن همونطور که گفتم بحث نسبی هستش و بهترین نتیحه ای که میشه گرفت انتخاب متدی برای انتخاب پردازنده با توجه به نیاز و صرفه اقتصادی خواهد بود نه برتری مطلق یک برند.

امیدوارم تونسته باشم قانعتون کرده باشم
    جواب شما در مورد قسمت الف
    عجب شما مقایسه های حرفه ای دارین ها . و متاسفانه نه تنها نتونستین منا قانع کنین بلکه فکر کنم کسایی که حداقل اطلاعات در مورد سی پی یو داشته باشن اصلا حرف شما را قبول ندارن . میدونی چرا ؟
    دوست عزیز شما چیرو با چی دارین مقایسه میکنین ؟ اصلا ربطی به هم نداره . شما فقط به core 2 ای که پائین هر پردازنده نوشتین نگاه میکنین و میگین هر دوشون دو هسته ای هستن و برا خدوتون هم مقایسشون میکنین ؟ هر وقت شما تفاوت این دو سی پیو رو کاملا فهمیدی اون وقت بیا مقاسشون کن . شما دو تا چیز کاملا بی ربط رو آوردی و مقایسه میکنی داداش من ؟انگار شما کلا از مرحله پرتین .

دوستان گرامی همه شما درست میگین . اگر مسئله قیمت هم در نظر بگیریم انتخاب ها فرق میکنه تا اینکه بخواهیم بدون در نظر گرفتن قیمت انتخاب کنیم .
    دوستان فعلا شما کاری اصلا به قیمت نداشته باشین (لااقل تو این کامنت) و اینکه وقتی دو سی پی یو دقیقا هم کانفیگ هم کانفیگ هم کانفیگ هم کانفیگ هم کانفیگ هم کانفیگ هم کانفیگ هم کانفیگ هم کانفیگ هم کانفیگ از دو برند اینتل و ای ام دی موجود باشن در اکثر قریب به اتفاق (90 درصد مواقع) برند هم کانفیگه اینتل قوی تر و بهتر از هم کانفیگش تو amd هستش .

جواب شما در مورد قسمت ب
    دوست خوبم مسلمه که بین این دوتا ای ام دی بهتر و قوی تره چون دو هسته فیزیکی داره نه دو هسته مجازی ولی اینتل سری p تک هسته ای فیزیکی هستش نه دو هسته ای البته دو هسته مجازی داره. بین این دوتا خیلی تفاوت هست

ببخشید من و فکر کنم خیلی از دوستان اصلا متوجه این قسمت از نوشتتون نشدیم که فرمودین :

چون اساسا معماری ایم دو خوانواده هیچ ربطی به هم ندارد و چیزی که مشهور است نیاز کمتر پردازنده های amd به cache هستش که به وضوح مشخص هست . (مشهود است . نه مشهور است مگه بازیگر سینماس؟)

چییییییییییییییییییی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی چون کشش کمتره بهتر عمل کرده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    جلل خالق شما اصلا معماری و دیزاین سی پی یو رو زیر سوال بردی خوب داداش گلم . این چیه که میگی ؟؟؟؟؟؟؟ زشته باباجون .

جواب شما در مورد قسمت ج
    فقط به نظر شما قیمت تو انتخاب مهمه ؟ به نظر من یا بقیه قیمت مهم نیست ؟
    منم میدونم که قیمت مهمه ولی بحث سر چیز دیگه ای هستش که شما متاسفانه اصلا متوجش نشدی .

ویرایش توسط s@j@d : 2012/01/09 در ساعت 17:07
    ( sn2h ( sajad
    اگر ۴ تکه نان خوشمزه باشد و شما ۵ نفر باشید
    کسی که اصلا از مزه آن نان خوشش نمی آید مادر است
    دوستت دارم مادرم
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    اگه دو پردازنده ای ام دی و اینتل رو که هم کانفینگ باشن مقایسه کنیم اینتل برنده اس اما و قتی فاکتور قیمت رو وارد کنیم اینجاست که اینتل باید با پردازنده دیگه از ای ام دی مقایسه بشه و در این مقایسه به احتمال زیاد ای ام دیه که برنده میشه
    امتیازها
    5,980
    سطح
    50
    104
    اوركلاكر
    نقل قول نوشته اصلی توسط sn2h نمایش پست ها
    جواب شما در مورد قسمت الف
    عجب شما مقایسه های حرفه ای دارین ها . و متاسفانه نه تنها نتونستین منا قانع کنین بلکه فکر کنم کسایی که حداقل اطلاعات در مورد سی پی یو داشته باشن اصلا حرف شما را قبول ندارن . میدونی چرا ؟
    دوست عزیز شما چیرو با چی دارین مقایسه میکنین ؟ اصلا ربطی به هم نداره . شما فقط به core 2 ای که پائین هر پردازنده نوشتین نگاه میکنین و میگین هر دوشون دو هسته ای هستن و برا خدوتون هم مقایسشون میکنین ؟ هر وقت شما تفاوت این دو سی پیو رو کاملا فهمیدی اون وقت بیا مقاسشون کن . شما دو تا چیز کاملا بی ربط رو آوردی و مقایسه میکنی داداش من ؟انگار شما کلا از مرحله پرتین .

دوستان گرامی همه شما درست میگین . اگر مسئله قیمت هم در نظر بگیریم انتخاب ها فرق میکنه تا اینکه بخواهیم بدون در نظر گرفتن قیمت انتخاب کنیم .
    دوستان فعلا شما کاری اصلا به قیمت نداشته باشین (لااقل تو این کامنت) و اینکه وقتی دو سی پی یو دقیقا هم کانفیگ هم کانفیگ هم کانفیگ هم کانفیگ هم کانفیگ هم کانفیگ هم کانفیگ هم کانفیگ هم کانفیگ هم کانفیگ از دو برند اینتل و ای ام دی موجود باشن در اکثر قریب به اتفاق (90 درصد مواقع) برند هم کانفیگه اینتل قوی تر و بهتر از هم کانفیگش تو amd هستش .

جواب شما در مورد قسمت ب
    دوست خوبم مسلمه که بین این دوتا ای ام دی بهتر و قوی تره چون دو هسته فیزیکی داره نه دو هسته مجازی ولی اینتل سری p تک هسته ای فیزیکی هستش نه دو هسته ای البته دو هسته مجازی داره. بین این دوتا خیلی تفاوت هست

ببخشید من و فکر کنم خیلی از دوستان اصلا متوجه این قسمت از نوشتتون نشدیم که فرمودین :

چون اساسا معماری ایم دو خوانواده هیچ ربطی به هم ندارد و چیزی که مشهور است نیاز کمتر پردازنده های amd به cache هستش که به وضوح مشخص هست . (مشهود است . نه مشهور است مگه بازیگر سینماس؟)

چییییییییییییییییییی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی چون کشش کمتره بهتر عمل کرده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    جلل خالق شما اصلا معماری و دیزاین سی پی یو رو زیر سوال بردی خوب داداش گلم . این چیه که میگی ؟؟؟؟؟؟؟ زشته باباجون .

جواب شما در مورد قسمت ج
    فقط به نظر شما قیمت تو انتخاب مهمه ؟ به نظر من یا بقیه قیمت مهم نیست ؟
    منم میدونم که قیمت مهمه ولی بحث سر چیز دیگه ای هستش که شما متاسفانه اصلا متوجش نشدی .

دوست محترم
    مطمئنا هر اجتماعی هنجار هایی واسه خودش داره و از نظر من یکی از اساسی ترین هنجار ها برای یک انجمن مجازی (نه لزوما یک انجمن مجازی)،استفاده از الفاظ مناسب برای رسوندن منظور هستش(که جزو اصول اخلاقی به شمار میاد)، نه تایپ مستقیم چیزی که از احساسات شما نشئات میگیره.چیزی که متاسفانه بیشتر از حد انتضار در این انجمن رخ میده.
    شخصا دیگه پاسخی به پست ها ی شما نخواهم داد.حتی اگه روی صحبتتون با من باشه.
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    تاپیک به طور کامل بسته شد
    امتیازها
    3,224
    سطح
    35
    5
    کاربر جدید
    سلام
    يك بنچ مارك جالب بدستم رسيد كه اميدوارم اطلاعاتش درست باشه
    و اگه درست باشه جاي اميدواري بسيار زيادي هست
    3 تا عكس به هم وصل كردم كه منظورم رو برسونم
    تو اينجا به نظر ميرسه كه 8150 خيلي بهتر از 1100 هست (اميدوارم كه اينگونه باشه)
    تاريخ بررسي را هم 18 ژانويه 2012 زدن (همين امروز)
    از دوستان صاحب نظر و اهل فن ميخوام كه يك بررسي كنن و نتيجه را به ما اعلام كنه
    با تشكر
    http://www.cpubenchmark.net/high_end_cpus.html

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 3ygghdeoyeo5gsgebw9i.jpg
مشاهده: 37
حجم: 44.2 کیلو بایت
صفحه 9 از 9 نخست ... 789
نمایش نتایج: از 81 به 86 از 86

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع