ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16
    امتیازها
    105,581
    سطح
    100
    6,407
    مشاور انجمن گیم
    مولتی منظور شما تو حالت آفلاینه یا آنلاین؟

منظور آنلاین هست

یه سوال دیگه.جوی استیک کامپیوتر رو میشه به usbش وصل کرد و دو نفره بازی کرد؟یا باید جوی استیک پلی استیشن باشه؟جوی استیکهای پلی 2 و 3 چطور؟جواب میدن؟[/QUOTE]

خیر فقط خود Dualshock کنسول. از Dualshock های نسل های قبلی هم نمیشه استفاده کرد.

در مورد فیلمهای بلوری.ینی نمیتونم باهاش هرفیلمی رو ببینم؟مثلا بریزم روفلش و بزنم به کنسول و ببینم؟فیلم بلو ری ینی چه فیلمی؟پس نمیشه هر فیلمی رو دانلود کنم و روش تماشا کنم

شما فیلم های BluRay ای رو میتونید ببینید که با Region دستگاه شما یکسان باشند. با فلش هم نمیتونید فیلم ببینید فقط آهنگ میتونید گوش بدید.

راستی کنسول قابلیت ضبط بازی رو هم داره؟

بله

سایتی در این زمینه سراغ دارین؟

سایت هایی که بازی های PS4 رو میفروشند همشون بازی های دست دوم رو هم برای فروش میذارن که میتونید از همون ها خریداری کنید.
    ویرایش توسط MoJtAbA : 2015/02/17 در ساعت 19:13
    امتیازها
    4,337
    سطح
    41
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط *MoJtAbA* نمایش پست ها
    مولتی منظور شما تو حالت آفلاینه یا آنلاین؟
    در مورد فیلمهای بلوری.ینی نمیتونم باهاش هرفیلمی رو ببینم؟مثلا بریزم روفلش و بزنم به کنسول و ببینم؟فیلم بلو ری ینی چه فیلمی؟پس نمیشه هر فیلمی رو دانلود کنم و روش تماشا کنم

شما فیلم های BluRay ای رو میتونید ببینید که با Region دستگاه شکا یکسان باشند. با فلش هم نمیتونید فیلم ببینید فقط آهنگ میتونید گوش بدید.
    .
    دیدن فیلم بلوری توی ایران کاربرد داره اصن؟فیلمهای بلوری باید اورجینال باشن یا میشه دانلود کرد و رایت کرد و داخل دستگاه گذاشت؟
    امتیازها
    105,581
    سطح
    100
    6,407
    مشاور انجمن گیم
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsas1 نمایش پست ها
    دیدن فیلم بلوری توی ایران کاربرد داره اصن؟فیلمهای بلوری باید اورجینال باشن یا میشه دانلود کرد و رایت کرد و داخل دستگاه گذاشت؟
    کاربردش بر میگرده به شما که نگاه میکنید یا نه ! که در صورتی که نگاه میکنید باید به Region اونها توجه کنید. نظر من رو بخواید میگم از خیر تماشای فیلم روی PS4 بگذرید چون شما خیلی راحت میتونید از اینترنت فیلم ها رو بطور رایگان دانلود

کنید و تو کامپیوتر خودتون نگاه کنید. و از PS4 به عنوان یک کنسول بازی استفاده کنید تا پخش کننده. در مورد سوال دومتون هم مطمئن نیستم ولی به احتمال خیلی خیلی زیاد این کار امکان پذیر نیست.
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    دوست من
    در مورد پخش فیلم های bd روی دستگاه باید عرض کنم به چندین علت باید از خیرش بگذرید.
    1-در تمام دنیا کدهای پخش متفاوتی بسته به نوع تصویر تعریف شده است.برای مثال کد خاورمیانه معمولا 2 است.اما این مورد ربطی به عدد رژیون دستگاه شما ندارد ولی امکان پخش نشدن فیلم روی دستگاه ps4 شما بسیار زیاد است.
    2-موجودی این فیلم ها در کشور ما کم و کمیاب است.
    3-لنز های ps4 از نوع گران قیمتی هستند و از آنجایی که این یک دستگاه تخصصی بازی است،پس دیدن فیلم با این دستگاه باعث فشار به لنز شده و چندان توصیه نمیشود.
    امتیازها
    4,492
    سطح
    42
    3
    کاربر جدید
    قابلیت ضبط رو میشه روی حداکثر گذاشت که 15 دقیقه هست.
    می تونی برای خرید بازیها از بازی های دیجیتال شیرینگ استفاده کنی که اگه خواستی راهنمایت میکنم و این بازی ها قیمتی بین 60 تا 80 تومن دارند.
    مولتی حالت آنلاین بازی هست و برای آنلاین باید پلاس داشته باشی.
    توی آپدیت جدید میتونی جای دکمه ها رو عوض کنی که دیگه تفاون ریجن کنسول وجود نداره و فقط مثلا پایین سمت راست نوشته ENTER با گزینه ی دایره هست ولی تو با X اینتر میزنی.
    امتیازها
    2,369
    سطح
    29
    24
    کاربر جدید
    یک نکته رو من بگم . در آپدیت جدید 2.50 شما میتونید دکمه Accept رو تغییر بدین و هر چی خواستین بذارین . کلا میشه دکمه هارو جاشو عوض کرد . توی قسمت accessibility و در قسمت button assignment . در واقع دیگه ریجن ها فرقی نمیکنن. فقط تاریخ تولید دستگاه رو دقت کن .سعی کن آخرین هارو بگیری.
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)