ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 16
    امتیازها
    4,337
    سطح
    41
    0
    کاربر جدید

راهنمایی برای خرید پلی استیشن 4

دوستان سلام
    میخوام کنسول پلی 4 بگیرم یه راهنمایی میخوام ازتون
    1-کدوم رجین رو بگیرم؟3رو میگن دکمه هاش برعکسهو زبانش چینیه.رجین 2 خوبه؟
    2-بازیهای رجین های دیگه روی کنسول رجین 2 اجرا میشه؟
    3-میخوام اکانت psn بسازم باید با رجین کنسولم یکی باشه؟
    4-آخرین ورژن آپدیت چنده برا کنسول؟
    5-برا نصب آپدیت باید همه رو به ترتیب نصب کنم یا آخری رو نصب کنم حله و شامل قبلیها هم میشه؟
    6-نحوه اکتیو و نصب بازی چطوریه؟مثلا فیفا15.اینم بگین.ممنون
    .نظر شما چیه؟به چی دقت کنم؟میخوام از همین بردارم

کسی از قیمتهای توپخونه خبر داره که چند میتونم اونجا گیر بیارم؟
    ویرایش توسط magiteq : 2015/02/16 در ساعت 21:01
    امتیازها
    105,581
    سطح
    100
    6,407
    مشاور انجمن گیم
    سلام دوست عزیز

بله توی 3 Region دکمه های X و O برعکس عمل میکنند. ببینید ممکنه شما وقتی برای خرید به مغازه ای مراجعه کنید فروشنده دروغهایی مثل کیفیت ساخت Region فلان از اون یکی بهتره یا خرابی های Region فلان از اون یکی بیشتره اونو نخر بیا این Region رو بخر بگه که به هیچ کدوم توجهی نکنید ! دروغی بیش نیستند مگه Sony مرض داره که بیاد کنسول خودش رو واسه یه جای دنیا خوب بزنه واسه یه جای دیگه بد بزنه ؟!؟ پس هیچ وقت به اینجور چیز ها توجهی نکنید.
    هر دو کنسول نسل هشتمی Free Region هستند یعنی شما هر کنسولی با هر Region ای بخرید تمام بازی ها رو با هر Region ای که باشند اجرا میکنه. این از بازی کردن آفلاین. حالا اگر احیاناً شما بخواید آنلاین هم بازی کنید باز هم Region کنسول شما تاثیری روی آنلاین بازی کردن شما نداره. یعنی نیازی نیست که Region کنسول و Region اکانت شما یکی باشند.
    اما حالا به این نکته توجه کنید که از نظر من خیلی مهم هست. شما موقعی که میخواید تو PSN ثبت نام کنید باید یک منطقه یا همون Region رو انتخاب کنید. اینجا هم انتخاب کردن هر کشوری تاثیری توی بازی کردن شما نداره. مگر اینکه بخواید DLC یک بازی رو از PSN خریداری کنید که در این صورت حتماً باید Region کنسول و اکانت شما یکی باشه ! و اگر هم نباشه قادر به اجرا کردن DLC نخواهید بود ! موقع ثبت نام کردن بهتره که آمریکا رو انتخاب کنید چون خریدن کارت های اعتباری Region 1 ( همون Region آمریکا ) راحت تر هست. و بخاطر اینکه توی اینجور مواقع دردسر های کمتری داشته باشید بهتره که کنسول با Region 1 یا همون Region آمریکا رو خریداری بفرمایید. ( به قول یکی از دوستان : کلاً هر چیزی آمریکاییش خوبه ، پس Region کنسول هم آمریکا باشه بهتره :D )

آپدیت های کنسول هم هر وقت که منتشر بشن به شما اطلاع داده میشه. یا میتونید سایت های خبرگذاری بازی رو چند وقت یک بار سر بزنید که ببینید آپدیتی منتشر شده یا خیر.

برای بازی کردن هم که کار خاصی قرار نیست انجام بدید. دیسک بازی رو داخل کنسول قرار میدید و بعد از نصب شدن بازی ، اجراش میکنید. البته توجه کنید که حتماً باید دیسک بازی در داخل کنسول باشه تا بازی اجرا بشه یعنی فکر نکنید که چون بازی نصب شده دیگه نیازی به دیسک اون بازی نیست !

در ضمن بنده در مورد قیمت های توپخونه یا هر جای دیگه اطلاعی ندارم ولی دیگه نباید از قیمت هایی که توی اینترنت زده میشه بالاتر باشه. بهتره قبل از خرید از چند جا قیمت داشته باشد ( هم چند تا قیمت از اینترنت و هم از مغازه های دیگه ) در ضمن بعضی از فروشنده ها شاید یک قیمت فوق العاده ارزون به شما بگن ولی موقع خرید چند صد هزارتومن بخاطر چند تا مسئله ساده مثل آپدیت کنسول که خودتون هم میتونید انجام بدید روی قیمت بزارند که حواستون به اینجور چیزها باشه ! برای بازی آنلاین هم که باید اول Time Out پایینی داشته باشید ، بعد از اون Ping پایین و بعد از همه اینها سرعت خوبی داشته باشید.

سوالی بود در حد توانم در خدمتتون هستم. موفق باشید
    ویرایش توسط MoJtAbA : 2015/02/16 در ساعت 23:03
    امتیازها
    4,337
    سطح
    41
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط *MoJtAbA* نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    سوالی بود در حد توانم در خدمتتون هستم. موفق باشید
    ممنون بابت پاسخگویی
    طبق جستجوهایی که کردم گفتن که فقط رجین 3 دکمه های x و o برعکسه.رجین 2 میگن درسته.درسته یا نه؟
    پس رجین 1 بخرم و اکانتمم امریکا باشه؟!
    این dlc برای همه رجین ها میاد دیگه؟
    بازی دست دو بخرم میتونم این dlc هارو دانلود کنم؟جریان این کد داخل بسته بازی چیه؟
    امتیازها
    105,581
    سطح
    100
    6,407
    مشاور انجمن گیم
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsas1 نمایش پست ها
    ممنون بابت پاسخگویی
    1: طبق جستجوهایی که کردم گفتن که فقط رجین 3 دکمه های x و o برعکسه.رجین 2 میگن درسته.درسته یا نه؟
    2: پس رجین 1 بخرم و اکانتمم امریکا باشه؟!
    3: این dlc برای همه رجین ها میاد دیگه؟
    4: بازی دست دو بخرم میتونم این dlc هارو دانلود کنم؟ جریان این کد داخل بسته بازی چیه؟
    1 :Region 1 و 2 از دکمه X به عنوان Accept در منو و از دکمه O به عنوان Cancel استفاده میکنند اما توی 3 Region کار این دو تا دکمه عوض شده.
    2: بله
    3:بله
    4:بله. بازی های دست دوم و کارکرد بدون مشکل اجرا میشن.
    امتیازها
    4,337
    سطح
    41
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط *MoJtAbA* نمایش پست ها
    1 :Region 1 و 2 از دکمه X به عنوان Accept در منو و از دکمه O به عنوان Cancel استفاده میکنند اما توی 3 Region کار این دو تا دکمه عوض شده.
    2: بله
    3:بله
    4:بله. بازی های دست دوم و کارکرد بدون مشکل اجرا میشن.
    منظورم دریافت dlc بود.تو یکی از پستا دیدم که یکی گفته بود شخصی که بازی رو اورجینال میخره یه کدی داخل پک بازی هست که برای دریافت dlc و این چیزاست.اگه شخص اول اون کد رو استفاده کرده باشه دیگه نمیتونی dlc رو دریافت کنی.راست میگه؟
    امتیازها
    16,285
    سطح
    81
    825
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsas1 نمایش پست ها
    منظورم دریافت dlc بود.تو یکی از پستا دیدم که یکی گفته بود شخصی که بازی رو اورجینال میخره یه کدی داخل پک بازی هست که برای دریافت dlc و این چیزاست.اگه شخص اول اون کد رو استفاده کرده باشه دیگه نمیتونی dlc رو دریافت کنی.راست میگه؟
    دوست عزیز دیسک کارکرده هیچ تفاوتی با نو نداره فقط برای نو هزینه بیشتری پرداخت میکنید به نظرم اگه بتونید کاکرده تهیه کنید خیلی بهتره،خودم برای یکی از دوستان پنج تا بازی نو خریدم هیچ کدی هم توی پکشون نبود.
    فرقی نمیکند گودال کوچک آبی باشی

یا دریای بیکران؛ زلال که باشی آسمان در تو پیداست ...
    امتیازها
    11,037
    سطح
    69
    456
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    برای دانلود محتوای اینترنتی مثل soundtrack و dlc باید بازی و ریجن شما یکی باشن.
    ولی اصلا مهم نیست کنسول شما چه ریجنی باشه.
    شما میتونی کنسول ریجن 3 بگیری و اکانت ریجن 1 درست کنی باهاش و بازی های ریجن 1 بخری و بازی کنی.
    ریجن کنسول فقط و فقط و فقط برای پخش فیلم blue ray مهمه.
    ریجن هم میتونی ریجن 1 آمریکا و ریجن 2 انگلیس و ریجن 2 امارات بگیری.
    اولی و آخری دولار هستن و دومی پووند.
    بازی هم قبل خریدن به این دقت کن که توی پک نو و آکبند season pass یا کد dlc مجانی یا هر نوع کد دیگه ای وجود داره یا نه.
    اگه نداشت بازی رو دست دوم بگیر.
    اگر هم آنلاین و مولتی بازی نمیکنی کلا دست دوم بگیر.
    دست دوم قیمتاش 50-80 تومن پایینتره.
    آپدیت هم همیشه با خود کنسول انجامش بده و نه با usb و هود کنسول هم همیشه آخرین آپدیت رو انجام میده.
    ریجن خود کنسول هم اون اوایل که اومده بود ریجن 2 از همه بهتر بود.
    ولی الان تقریبا یکی هستن.
    اگر هم جایی رو پیدا نکردی برا خرید اطلاع بده تا فرد مناسبی رو معرفی کنم.

امتیازها
    4,337
    سطح
    41
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Optimus Prime نمایش پست ها
    برای دانلود محتوای اینترنتی مثل soundtrack و dlc باید بازی و ریجن شما یکی باشن.
    ولی اصلا مهم نیست کنسول شما چه ریجنی باشه.
    شما میتونی کنسول ریجن 3 بگیری و اکانت ریجن 1 درست کنی باهاش و بازی های ریجن 1 بخری و بازی کنی.
    ریجن کنسول فقط و فقط و فقط برای پخش فیلم blue ray مهمه.
    ریجن هم میتونی ریجن 1 آمریکا و ریجن 2 انگلیس و ریجن 2 امارات بگیری.
    اولی و آخری دولار هستن و دومی پووند.
    بازی هم قبل خریدن به این دقت کن که توی پک نو و آکبند season pass یا کد dlc مجانی یا هر نوع کد دیگه ای وجود داره یا نه.
    اگه نداشت بازی رو دست دوم بگیر.
    اگر هم آنلاین و مولتی بازی نمیکنی کلا دست دوم بگیر.
    دست دوم قیمتاش 50-80 تومن پایینتره.
    آپدیت هم همیشه با خود کنسول انجامش بده و نه با usb و هود کنسول هم همیشه آخرین آپدیت رو انجام میده.
    ریجن خود کنسول هم اون اوایل که اومده بود ریجن 2 از همه بهتر بود.
    ولی الان تقریبا یکی هستن.
    اگر هم جایی رو پیدا نکردی برا خرید اطلاع بده تا فرد مناسبی رو معرفی کنم.
    سر خرید رجینش یا 1 یا 2.اینو دیگه زیاد روش مانور نمیدم.فقط3 نمیگیرم که دکمه هاش برعکس باشه.بین 1و2 هرکدو ارزونتر بود برمیدارم.اینطوری بهتره.محدودیت بودجه هم دارم یکم
    در مورد فیلمهای بلوری.ینی نمیتونم باهاش هرفیلمی رو ببینم؟مثلا بریزم روفلش و بزنم به کنسول و ببینم؟فیلم بلو ری ینی چه فیلمی؟پس نمیشه هر فیلمی رو دانلود کنم و روش تماشا کنم :-$
    راستی کنسول قابلیت ضبط بازی رو هم داره؟
    گفتی که "اگر هم آنلاین و مولتی بازی نمیکنی کلا دست دوم بگیر".ینی با بازی دست دوم نمیتونم آنلاین بزنم؟چرا خب؟

نقل قول نوشته اصلی توسط leonard نمایش پست ها
    دوست عزیز دیسک کارکرده هیچ تفاوتی با نو نداره فقط برای نو هزینه بیشتری پرداخت میکنید به نظرم اگه بتونید کاکرده تهیه کنید خیلی بهتره،خودم برای یکی از دوستان پنج تا بازی نو خریدم هیچ کدی هم توی پکشون نبود.
    سایتی در این زمینه سراغ دارین؟
    امتیازها
    11,037
    سطح
    69
    456
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    فیلم بلو ری رو که گفتم.هر فیلم با ریجن خود دستگاه باید مچ شه.
    در مورد ریختن فیلمرو فلش هم بزار دوستان نظر بدن.
    ولی تو خود PS3 هم خیلی از فرمتها رو پخش نمیکنه مثل mkv.
    کلا محدودیت پخش فیلم تو پلی استیشن خیلی زیاده و اصلا نباید روش حساب باز کنی.
    قابلیت ضبط هم در حد یکی 2 دیقه.
    من امتحان نکردم.
    در مورد قسمت آخر حرف شما هم منظور من این بود که اگه مولتی بازی نمیکنی دیگه کد های آنلاینی که ممکنه تو پک نو باشه به درد شما نمیخوره.
    واسه همین دست دوم بگیری بهتره.
    وگرنه شما میتونی دست دوم هم بگیری و بر فرض هم که کدی داشته باشه و تو پک شما نباشه باز میتونی همون کد رو از psn بگیری.

امتیازها
    4,337
    سطح
    41
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Optimus Prime نمایش پست ها
    فیلم بلو ری رو که گفتم.هر فیلم با ریجن خود دستگاه باید مچ شه.
    در مورد ریختن فیلمرو فلش هم بزار دوستان نظر بدن.
    ولی تو خود PS3 هم خیلی از فرمتها رو پخش نمیکنه مثل mkv.
    کلا محدودیت پخش فیلم تو پلی استیشن خیلی زیاده و اصلا نباید روش حساب باز کنی.
    قابلیت ضبط هم در حد یکی 2 دیقه.
    من امتحان نکردم.
    در مورد قسمت آخر حرف شما هم منظور من این بود که اگه مولتی بازی نمیکنی دیگه کد های آنلاینی که ممکنه تو پک نو باشه به درد شما نمیخوره.
    واسه همین دست دوم بگیری بهتره.
    وگرنه شما میتونی دست دوم هم بگیری و بر فرض هم که کدی داشته باشه و تو پک شما نباشه باز میتونی همون کد رو از psn بگیری.
    مولتی منظور شما تو حالت آفلاینه یا آنلاین؟
    من منظورم بازی کردن آنلاینه.این کد نباشه(که شما میگی میشه از psn خرید) نمیشه آنلاین زد؟
    یه سوال دیگه.جوی استیک کامپیوتر رو میشه به usbش وصل کرد و دو نفره بازی کرد؟یا باید جوی استیک پلی استیشن باشه؟جوی استیکهای پلی 2 و 3 چطور؟جواب میدن؟
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 16

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)