ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال

Talking SHAKE 7 (اختصاصی انجمن سخت افزار)

خوب دیگه وقتش رسیده مقداری از دنیای تصویر فاصله بگیریم و اینبار به دنیای صدا پا بگذاریم.انتخاب بنده در صدا،همیشه SONY و AIWA بوده است.کمپانی AIWA در سال 2007 در اقدامی ناگهانی توسط شرکت سونی خریداری شد.تا مدت ها قبل اگر به وب سایت آیوا سر میزدید متوجه تاریخ 2007 انتهای وب سایت و لیست محصولات قدیمی آن میشدید.اما اکنون سونی وب سایت را با یک پیغام مسدود کرده است.
    خوب بگذریم،امشب یک مدل از سیستم صوتی SONY را معرفی میکنم که واقع کلمه تبلیغاتی (ویرانگر) کاملا در خور آن است.مدتی پیش
    در ویترین یکی از نمایندگان رسمی سونی متوجه یک دستگاه زیبا و در عین حال بزرگ جسه شدم!این سیستم ویرانگر یکی از 3 مدل خانواده SHAKE بود!تا اینکه امروز دیگه طاقت نیاوردم و به سراغ این نمایندگی رفتم و ایشان با توجه به دوستی فی مابین،به بنده اجازه کار با این سیستم رو دادند.(مرکز سونی رستم پور)

در نگاه اول فقط سایز بی نظر بلندگو ها است که خود نمایی میکند و سپس نور های یخی و یکنواخت LED درون بلندگوها و پنل جلویی دک.یک راست میروم سر اصل موضوع و معرفی مشخصات و ماحصل تجربه شخصی بنده از SHAKE 7
    در بخش AMP این مدل،سونی از همان سیستم قبلی اما قدرتمند خود یعنی آمپلی فایر خطی بهره برده است.اما طی یک حرکت کلاسیک،تمام اسپیکر ها را در یک باکس قرار داده است.این امر موجب ابهت دستگاه و یکنواختی بین صداهای خروجی در فرکانس های مختلف میگردد.در مجموع 2 عدد باکس مجهز به 2 عدد ساب ووفر،4 عدد تیوتر و 4 عدد باند MID است.قدرت آمپلی فایر این HIFI به نقل از خود سونی،26400W PMPO و 2400W RMS میباشد.بنده وقتی صدای این دستگاه رو به نصف رساندم واقعا شیشه ها به معنای واقعی کلمه میلرزید و حتی لباس بنده از خروجی هوای باکس باندها تکان میخورد!گوش بنده بماند!!یعنی یک صدای کاملا ویرانگر قدرتمند که تحمل در مقابلش ناممکن است.به نظر بنده قدرمتند ترین HIFI موجود در بازار کشور است.اما موضوعی که کمی خاطر بنده را رنجاند جنس باکس ها بود!متاسفانه از نئوپان مخلوط شده استفاده شده بود و بنده انتظار بیشتری داشتم.قطعا با این مبلغ زیاد،چوب های دیگری مثل آلبالو و یا mdf سنگین شده بهتر بود.

سیستم خنک کننده این سیستم را 2 عدد فن 12 سانتی تشکیل میداد که مطابق گذشته و سنت دیرینه سونی،در زمانی که ولوم ضبط را بیش از مقداری زیاد میکردم و یا آمپلی فایر از درجه تعریف شده بالاتر میرفت،به صورت خودکار همزمان با هم روشن میشدند.البته چون داخل دستگاه رو ندیدم از مقدار HEATSINK ها بی خبرم.

در قسمت پخش،یک عدد درایو نوری با قابلیت پخش اکثر فرمتهای صوتی و همچنین 2 درگاه USB موجود است.این دستگاه قابلیت پخش از یک USB و ضبط بر روی USB دیگر را به صورت همزمان داراست.البته به جز درایوهای مکانیکی و سخت افزاری،قابلیت دیگر این دستگاه پخش در حالت ارسال blluetooth و NFC است.نکته جالب این هستش که shake 7 قابلیت خواندن فرمت های تصویری را ندارد و احتمالا سونی قصد داشته به صورت شفاف به کاربر تفهیم کند که shake یک سیستم صوتی حرفه ایی است.

افکت های زیبای DJ در بلنگو ها و دک نیز زیبایی جالبی به میهمانی ها و مجالس شاد شما میدهد.البته تعدادی افکت های DJ نیز برای علاقمندان به DJ نیز در نظر گرفته شده است.به همراه این افکت های زیبا شما قادر به اتصال میکروفون برای به دست گرفت جشن هستید!
    بنده در نگاه اول احساس میکردم که صدای بیس ( فرکانس پائین ) به حدی باشد که موجب اغتشاش و پوشش کاذب بر روی صداهای دیگر شود اما به واقع این چنین نیست!صدای بیس گرچه مقدار زیادی از کار را بر عهده دارد اما تیوتر ها و میدرنج را از بازی بیرون نمیکند و همگی همزمان صدایی زیبا به گوش کاربر میرسانند.
    دک shake 7 نیز به زیبایی مهندسی شده است و اطلاعات پخش و دیگر اطلاعات دستگاه در جایی به شما نمایش داده میشود که فکرش را نمکنید.پنل جلویی متشکل از 1 نمایگشر کامل به همراه رقص نور پیشرفته و چشم نواز است.

ریموت کنترل این مدل هم همانند مدل های پیشین مقداری شلوغ و پر از دکمه ای مختلف است.جنس بدنه نیز با استفاده از فلز و کربن سخت،کیفیت بسیار خوبی دارد.وزن این مدل 72 کیلوگرم میباشد.تمام شرایط و ظاهر این HIFI پرقدرت نشان از استفاده تخصصی در جشن ها و میهمانی ها دارد.پس کسانی که به دنبال صدای DOLBI و یا حالت های سینمای خانگی،پخش کننده فیلم و DVD هستند بهتر است از خرید SHAKE صرف نظر کنند.
    این دستگاه ساخت مالزی و با قیمتی حدود 3600000 هزار تومان و با گارانتی ایرانکو نمایندگی اصلی سونی در ایران عرضه میگردد.بی شک شما هم بعد از دیدن این hifi قدرتمند محو زیبایی و قدرت آن خواهید شد!

امیرحسین آریایی

اختصاصی انجمن سخت افزار
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    ممنون امیرحسین جان @};-
    خداوکیلی اسمش هم لرزه بر اندام آدم میندازه چه برسه به صداش ! %-(X_X
    میگم این ابعاد دریچه تهویه اش اصلاً بهش نمیخوره فن 12 سانتی روش نصب بشه !
    گمونم رئیس خیلی دوستش داشته باشه ! ;):P
    ویرایش توسط Reza Eshraghi : 2015/02/09 در ساعت 20:14
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    لطف داری رضا جان.والا راجب فن ها که فرمودید الان به شک افتادم اما به نظرم 12 سانتی بود.البته آمپلی فایر این سیستم با توجه به قدرتی که دارد واقعا به همچین فن هایی نیاز دارد.خروج صدا در حد وحشتناک بود.تا به حال همچین صدایی رو به جز در باند های ACTICE مجالس،نشنیده بودم!
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    ممنون امیر حسین جان خسته نباشی .......
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    612
    سطح
    12
    0
    B.Z
    کاربر جدید
    سلام قیمت به چه صورت هست تو فکر یک سیستم صوتی هستم
    امتیازها
    16,734
    سطح
    82
    1,420
    کاربر انجمن
    صداش واقعا فوق العاده قوی هست من یک کلیپ از صدای shake7 دارم که داخل مجتمع خلیج فارس شیراز هست ، صدا اونقدر زیاده نمیشه نزدیکش بشی ،اصلا قابل تصور نیست ، اگر دوستان خواستن اپلود میکنم ببینید .
    امیدی هست,چون خدایی هست .

امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط soorush نمایش پست ها
    صداش واقعا فوق العاده قوی هست من یک کلیپ از صدای shake7 دارم که داخل مجتمع خلیج فارس شیراز هست ، صدا اونقدر زیاده نمیشه نزدیکش بشی ،اصلا قابل تصور نیست ، اگر دوستان خواستن اپلود میکنم ببینید .

اپلود کن دلاور ......
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    آره سروش جان آپلود کن.من وقتی میگم زیاده ببینید چی میگم!!چون من عاشق صدای غیر طبیعی و بلندم!و وقتی میگم از 25 بیشتر نشد بکنم خودتون حساب کنید دیگه چه هیولایی بود!
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط soorush نمایش پست ها
    سروش جان نکنه اون اژدهاهه Shake 7 قورت داده ؟!! :D چون شخصاً دوبار اونجا رفتم از اون صدا بلندتر چیزی توجهم رو جلب نکرد شاید قسمت نبوده و این اژدهای صوتی یعنی Shake 7 غیر فعال بوده !
    امتیازها
    11,037
    سطح
    69
    456
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    با توجه به قیمت 3500 واقعا مفته.
    موقع خرید این با دوستم رفته بودم.
    اون ستی که برا خودش جمع کرده بود فقط آمپلیش 6000 تومن بود.
    موقعی که صدای اینو گوش میکردیم دیدم به فکر افتاده یدونه هم برا خودش بگیره.
    فقط برای گرفتن بهترین صدا باید 2 تا باند از همدیگه 2 متری فاصله داشته باشن که خوب خدا رو شکر من این امکانو ندارم.8->
    از آقای آریایی هم ممنونم که این تاپیک رو زدن فقط کاش زودتر میزدن.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)