ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته

کاهش زمان گارانتی هارد دیسک ها

نارنجی: سیل در تایلند آسیب زیادی به صنعت تولید هارد دیسک وارد آورده است. سرعت تولید کند شده و قطعات با کمبود مواجه اند. از طرف دیگر شرکت های تولید کننده هارد دیسک با ضرردهی بزرگی مواجه شده اند و آنها مشغول یافتن راه هایی برای رفع مشکلات شان هستند.

به نظر می رسد یکی از روش هایی که برای جبران خسرات ها انتخاب شده کاهش زمان گارانتی هارد دیسک ها بوده است. در اخباری که منتشر شده شرکت وسترن دیجیتال warranty چند سری از هارد دیسک های تولیدی اش را از ۳ سال به ۲ سال کاهش داده است. و هارد دیسک های جدیدی که وارد بازار می شود، سیاست جدید را دنبال خواهد کرد.

اما داستان فقط به شرکت وسترن دیجیتال محدود نمی شود. شرکت Seagate هم اعلام کرده که هارد دیسک های جدیدی که از روز ۳۱ ام این ماه وارد بازار می شوند به جای ۵ سال warranty تنها دارای ۳ سال warranty هستند. و جالب تر اینکه این مدت را برای برخی از مدل ها به یک سال کاهش داده است.

در وضعیتی که قیمت هارد دیسک ها گران و تقاضا برای آنها افزایش یافته، این سیاست برای کاهش زمان گارانتی، زیاد هم با جبران خسارات مالی جور در نمی آید و شاید بتوان آن را نوعی بهره برداری از زمان به حساب آورد.

عصر ایران
    هر چه بیشتر عمر می کنم بیشتر اطمینان پیدا می کنم که تفاوت عمده انسانها ، تفاوت بین انسان ضعیف و قوی ، بین انسان بزرگ و کوچک میزان توانایی یا اراده استوار و خلل نا پذیر آنهاست . به این معنی که انسان قدرتمند هنگامی که هدفی را برای خود مشخص می کند دو راه بیشتر پیش رو ندارد : یا مرگ یا پیروزی
    امتیازها
    48,194
    سطح
    100
    3,252
    مدير بازنشسته
    آخه چه ربطی داره
    مگه کاهش زمان گاراتی چقدر سود رو وارد جیبشون میکنه
    به نظر من یه چیز مسخره هست

با تشکر
    هر چه بیشتر عمر می کنم بیشتر اطمینان پیدا می کنم که تفاوت عمده انسانها ، تفاوت بین انسان ضعیف و قوی ، بین انسان بزرگ و کوچک میزان توانایی یا اراده استوار و خلل نا پذیر آنهاست . به این معنی که انسان قدرتمند هنگامی که هدفی را برای خود مشخص می کند دو راه بیشتر پیش رو ندارد : یا مرگ یا پیروزی
    امتیازها
    8,751
    سطح
    63
    1,402
    کاربر انجمن
    دوست گرامی ما منتظریک خبر خوب بودیم چرا این روزها خبرهای خوب کم شده حالا قیمت که سرسام آور شده گارانتی کم شده ما موندیم چیکار کنیم میترسم فردا خبر تحریم هارد بشه اونوقت چیکار باید بکنیم با امید پایان یافتن مشکلات هارد با تشکر

امتیازها
    8,751
    سطح
    63
    1,402
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط *hit m@n* نمایش پست ها
    آخه چه ربطی داره
    مگه کاهش زمان گاراتی چقدر سود رو وارد جیبشون میکنه
    به نظر من یه چیز مسخره هست

با تشکر
    دوست گرامی شاید میخواهند کیفیت هاردها رو بیارن پایین اونوقت دوام کمتری داشته باشن و آنها مجبور باشند که گارانتی رو کمتر کنند با تشکر

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

foroms forum hard hdd mag magazine sakhtafzar sakhtafzar magazine sakhtafzar magazine forum sakhtafzar magazine forums sakhtafzarmag sakhtafzarmag forum sakhtafzarmag forums sakhtafzarmagazine sakhtafzarmagazine forum sakhtafzarmagazine forums فروم فروم ماهنامه سخت افزار فروم مجله سخت افزار فروم نشريه سخت افزار فروم تخصصي فروم تخصصي ماهنامه سخت افزار فروم تخصصي مجله سخت افزار فروم تخصصي نشريه سخت افزار فروم تخصصي سخت افزار فروم سايت فروم سايت سخت افزار فروم سخت افزار ماهنامه ماهنامه تخصصي ماهنامه تخصصي سخت افزار ماهنامه سخت افزار مجله مجله تخصصي مجله تخصصي سخت افزار مجله سخت افزار نشريه نشريه تخصصي نشريه تخصصي سخت افزار نشريه سخت افزار هار دیسکها هارد هارد اینترنال هارد اکسترنال هارد دیسک کیفیت کیفیت گارانتی کاهش زمان گارانتی کارایی کارایی گارانتی گارانتی انقضا انقضای گارانتی اینترنال اکسترنال تاریخ گارانتی تاریخ انقضای گارانتی تخصصي حافظه حافظه جانبی دیسک زمان گارانتی سايت سايت ماهنامه سخت افزار سايت مجله سخت افزار سايت نشريه سخت افزار سايت تخصصي سايت تخصصي سخت افزار سايت سخت افزار سخت افزار

نمایش برچسب‌ها