ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر

دو مادربرد، دو برادر!؟!

دو مادربرد، دو برادر! بایواستار مادربرد های خود را با ویژگی های خاص عرضه می کند!؟!؟

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 5d024dbae2232e2e2d057fb7d8ff30ff_XL.jpg
مشاهده: 504
حجم: 104.6 کیلو بایت

تولید کنندگان زیادی در عرضه تولید قطعات سخت افزاری مانند مادربورد دستی بر بازار دارند و برخی از آنها نیز تناسب مناسبی را میان امکانات و قیمت به وجود آورده اند که از آن نظر می توان BIOSTAR را نام برد! شرکتی که مادربردهای آن سیستم های کامپیوتری بسیاری از کاربران را از آن خود کرده است! این شرکت به تازگی دو مادربرد از یک خانواده را معرفی کرده است که اینبار می تواند دل گیمرها را با خود همراه کند!

GAMING Z97X نام برادر بزرگتر است که از ترکیب رنگ های مشکی، طلایی/قهوهای بهره می برد و از امکانات حتی فراتر از نیاز یک گیمر بهره مند است. این مادربرد که تا حدودی قابلیت اورکلاک کردن را به کار بر خود ارزانی می دارد از یک کانکتور 24 پین برای تأمین توان مادربورد و یک کانکتور 8 پین برای تأمین توان پردازنده در کنار 12 فاز مدار رگولاتور بهره مند است. اما این موارد تنها ویژگی های این بورد دوست داشتنی نیست! (باید منتظر قیمت این مین برد های زیبا موند ؟ تنها راه رقابت بایو استار در مسیر با سازندگان قدرت مند یا کاهش قیمت است یا افزایش کیفیت !)
    سه اسلات PCI-Express 3.0 x16 به همراهی سه اسلات PCI-Express 2.0 x1 آمادگی این را دارند تا خیال کاربر را از بهره گیری از چندین کارت توسعه دهنده و بهره گیری از جندین کارت گرافیکی راحت کنند! همچنین وجود 6 پورت SATA 6 Gb/s به همراهی یک پورت M.2 و به خصوص بهره گیری این بورد از رابط پر سرعت USB 3.1 و برادران کوچکتر خود یعنی USB 3.0 و USB 2.0 از موارد قابل توجه در خصوص این بورد است که نباید آنها را فراموش کرد! اما Z97X باز هم غافلگیری هایی برای گیمر ها دارد! در این خصوص می توان به وجود دو پورت شبکه گیگابیتی اشاره کرد که یکی از کنترلر اینتل و دیگری از کنترلر Qualcomm Killer E2200 بهره می برد. این مادربرد توان آن را دارد تا صدایی با کیفیت نسبت سیگنال به نویز 110 دسیبل با امپدانس 600Ω را برای کاربر خود به ارمغان بیاورد؛ در کنار آن BIOATAR از یک کنترل کننده اکسترنال با نام Gaming Commander که توانایی مدیریت صدا، آمپلیفایر و همچنین سنجش دمای پردازنده را دارد بهره می برد. برادر کوچکتر Z97X هم که با نام GAMING Z97W شناخته می شود تمامی موارد ذکر شده در خصوص Z97X را داراست با این تفاوت که از 10 فاز VRM بهره می برد و تنها دارای دو اسلات PCI-E x16 است.

نظر شما چیست ؟ ایا بایو استار میتواند با بزرگان این عرصه رقابت کند ؟

با کمی ویراش .......

لینک مطلب ...........

منبع : سایت سخت افزار

RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    3,899
    سطح
    39
    71
    کاربر جدید
    تركيب رنگش تو حلق دشمنان اسلام :))
    امتیازها
    81,597
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    بایواستار برند بسیار بزرگیه و خودش جزو بزرگان و بهترین تولید کنندگان حساب میشه( نظر شخصیم اینه که از گیگابایت خیلی بهتره! ).
    اما متاسفانه در بازار ایران تنها محصولات ارزون قیمتش موجوده برای همین شناخته شده نیست.

من که عاشقشم:x
    @};-
    امتیازها
    14,682
    سطح
    78
    3,097
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    الان دیگه همون ارزوناشم انگشت شمار شده قبلا بایوستار/his/a-dataرو باهم یادم نیست کدوم شرکت کارمیکرد ولی الن فقط a-dataاون هم توسط اونگ هست.
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط iSteve نمایش پست ها
    بایواستار برند بسیار بزرگیه و خودش جزو بزرگان و بهترین تولید کنندگان حساب میشه( نظر شخصیم اینه که از گیگابایت خیلی بهتره! ).
    اما متاسفانه در بازار ایران تنها محصولات ارزون قیمتش موجوده برای همین شناخته شده نیست.

من که عاشقشم:x
    @};-

این بزرگ بودن باید خودش رو یکجا نشون بده دیگه ناصر جان
    مثلا من ندیدم در HWBOT , رکوردهایی که ثبت میشه در رنک های بالا , برای رم و پردازنده , از بردهای این کمپانی استفاده بشه
    اکثرا GIGA و ASUS و MSI هست
    ادیتورهای سایت های مختلف هم اکثر روی خوشی به این برند ندارن , شما صد مدل تست بردهای Z و H و غیره از ASUS و ASROCK و GIG , میبینی , ولی خبری از این برد نیست
    مثلا همین برد , واقعا امکانات خاصی نداره که از بقیه متمایزش کنه
    چیپ شبکه KILLER هست در بردهای H از ASROCK هم هست
    چیپ صوتی هست که با این کیفیت سیگنال در بردهای H از GIGA و ASUS هم هست
    یکسری بردهای H81 از این برند در ایران هست که با رم های 1600 شدید مشکل داره
    ویرایش توسط magiteq : 2015/02/07 در ساعت 15:26

امتیازها
    12,803
    سطح
    73
    3,081
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    اخی دلم واسه بایوستار میسوزه ، بنده خدا قدیما برندی بودد واسه خودش ، ولی بنده خدا الان 3 یا 4 سال از دیگر تولید کنندگان عقبه ، هرچی که جدید میزنه تولید کننده های دیگر چند سال قبل کفنش کردن
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    من به نظرم اگه از نظر قیمتی کاری بکنه میتونه تو بین تولید کننده گان بزرگ حرفی داشته باشه ......
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN نمایش پست ها
    من به نظرم اگه از نظر قیمتی کاری بکنه میتونه تو بین تولید کننده گان بزرگ حرفی داشته باشه ......
    سامان جان این بردهای این برند از لحاظ قیمتی کاملا ایده عال هست

امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    نقل قول نوشته اصلی توسط magiteq نمایش پست ها
    سامان جان این بردهای این برند از لحاظ قیمتی کاملا ایده عال هست

برادر ایده ال بودن ملاک نیست باید زیر قیمت بده تا بشه از کیفیت رقبا گذشت ..........

من خودم چند سال قبل یدونه مین برد از مین برد های گرون الات گروپ خریدم ولی واقعا گرون ! قیمتی مشابه به مدل های ایسوس و گیگا داشت !
    امتیازها
    13,042
    سطح
    74
    949
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN نمایش پست ها
    برادر ایده ال بودن ملاک نیست باید زیر قیمت بده تا بشه از کیفیت رقبا گذشت ..........

من خودم چند سال قبل یدونه مین برد از مین برد های گرون الات گروپ خریدم ولی واقعا گرون ! قیمتی مشابه به مدل های ایسوس و گیگا داشت !
    سامان جان نمیدونم از اون ECS راضی بودید یا نه ولی رسما هرچی از اون برند خریدم آشغال از آب در اومده با عرض معذرت!
    باز این Biostar یه چندتا برد خوب داره!
    بعضی از 775 هاش خوب بودن ، بنده چند تا برد از این برند استفاده کردم ، خیلی هم بد نبودن!
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)