ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال

نظر بیل گیتس و ایلان ماسک در مورد هوش مصنوعی

بنیانگذار شرکت عظیم مایکروسافت
    نیز به جمع افرادی پیوست که از آینده هوش مصنوعی و عواقب آن ابراز نگرانی می کنند و نگران از دست رفتن کنترل این تکنولوژی در آینده هستند. مدیر ارشد تحقیقات مایکروسافت در باره هوش مصنوعی نظر دیگری دارد و فعالیت در این زمینه را بدون ریسک می داند و همچنین افزوده است : من فکر میکنم ما باید در زمینه پیشرفت و طراحی سیستم هایی با هوش مصنوعی بالا خیلی تلاش کنیم ، در این صورت در نهایت می توانیم از مزایای فوق العاده ماشین های هوشمند در تمام زمینه های زندگی استفاده کنیم.

اما گیتس مخالفت خود با این نظریه اعلام کرده است و گفته است من جزو آن دسته از افرادی هستم که درباره این هوش فوق بشری و مصنوعی نگران هستم، به نظر من ماشین ها باید بتوانند کارهای بسیاری برای ما انجام دهند اما باید در هر صورت تحت کنترل ما باشند و داشتن هوشی مانند انسان و فراتر از آن نگران کننده است و در نهایت می تواند خطرناک باشد، او همچنین موافقت خود با ایلان ماسک در این زمینه را اعلام کرد و افزود که برایش عجیب است و نمی داند چرا دیگران احساس نگرانی در باره این موضوع نمیکنند.

ادامه ی خبر را در وبسایت سخت افزار بخوانید : لینک
    امتیازها
    46,302
    سطح
    100
    1,967
    کاربر انجمن
    یاد فیلم I, Robot 2004 افتادم :-s

امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال
    واقعا هم باید نگران بود.به نظر من کاملا ممکنه اتفاقی همچون فیلم ترمیناتور رخ بده و ماشین ها علیه انسان ها وارد جنگ بشن.انشاالله در فرصتی مناسب مطلب جالبی رو در این زمینه خدمت همه ی عزیزان ارائه خواهم کرد.

درضمن خدمت دوستان عرض کنم Elon Musk خالق سرویس PayPal هم هست.

به نظرم میتونه برای خیلی ها مقوله جالب توجهی باشه (در واقع باید برای همه باشه!) . دوستان نظراتتون رو ارائه بدید.
    امتیازها
    17,310
    سطح
    83
    2,804
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    اگه هوش مصنوعی به صورت علمی و کاربردی (تخصصی) استفاده بشه خیلی خوبه ، مخصوصا تو زمینه علمی پزشکی من در دوران تحصیلم (ارشد) با استفاده از الگوریتم های فازی و ژنتیک تونستیم برای درمان سرطان سینه راه حل های رو ایجاد کنیم ، ما با استفاده از این الگوریتم ها برای شناسایی و تشخیص به موقعه سرطان خوش خیم یا بد خیم به صورت ماشینی این کارها رو انجام بدیم. این تئوری بر مبنای محاسبات عددی بر روی مقادیر تولید شده توسط تابع عضویت برای هر یک از متغیرهای زبان شناختی عمل می نماید
    امتیازها
    17,851
    سطح
    85
    3,751
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط ********* نمایش پست ها
    اگه هوش مصنوعی به صورت علمی و کاربردی (تخصصی) استفاده بشه خیلی خوبه ، مخصوصا تو زمینه علمی پزشکی من در دوران تحصیلم (ارشد) با استفاده از الگوریتم های فازی و ژنتیک تونستیم برای درمان سرطان سینه راه حل های رو ایجاد کنیم ، ما با استفاده از این الگوریتم ها برای شناسایی و تشخیص به موقعه سرطان خوش خیم یا بد خیم به صورت ماشینی این کارها رو انجام بدیم. این تئوری بر مبنای محاسبات عددی بر روی مقادیر تولید شده توسط تابع عضویت برای هر یک از متغیرهای زبان شناختی عمل می نماید
    با تشکر از دوست و استاد بزرگوار ... باید عرض کنم که برای کشف الگوریتم های پیچیده تغییر ژنوم ویروس HIV هم می شود راه حل پیدا کرد.
    امید است با این روش بیماری ایدز در آینده نزدیک درمان شود.

امتیازها
    15
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام میشه بیشتر درباره هوش مصنوعی توضیح بدین ممنون
    تو را مرور می کنم به تکرار؛

تا خاموشی ام، نشان از فراموشی ام نباشد ...
    امتیازها
    38,216
    سطح
    100
    3,320
    همیار انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeid1989 نمایش پست ها
    سلام میشه بیشتر درباره هوش مصنوعی توضیح بدین ممنون
    سلام؛
    تعریف ناقص و ساده اش میشه تحلیل اطلاعات و شرایط و تصمیم هوشمندانه توسط کامپیوتر یا گروهی از کامپیوترها. (مثل انسان هم با کسب اطلاعات بیشتر تجربه پیدا میکنه و هوشمندتر میشه)

راستی تاپیک قدیمی رو بالا اوردین، البته خیلی هم اتفاق بزرگ و بدی انجام نشده.
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع