ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 6 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 55
    امتیازها
    15,679
    سطح
    80
    211
    کارشناس صوت و تصویر
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    جناب اشراقی هم اشاره کردند در سایز بالا نهایت بتونید بین 48 و 55 بخرید.باور بفرمائید بعد از خرید بزرگتر پشیمون خواهید شد دوست من.برای دنبال کردن تصاویر با توجه به مشکل شما،خستگی چشم و کلافگی خواهید داشت.
    مدل ها عرض شد.به نظرم اون مدل 48 که گفتم در بالا الویت دارد.هم از نظر سایز و هم از نظر کیفیت بد نیست.اگر نه که همان مدل 5890 خود شما هم بد نیست.
    تشكر
    فقط لطفاً نشت نور رو هم يه توضيح بفرماييد

برادر اگر خاطرتون باشه درمورد سينماي خانگي هم صحبتي كرده بوديم. با حسابي كه الان پيش اومد و توضيحاتي كه شما و داداش گلم رضا اشراقي فرموديد ، احتمال زياد پول براي سينماي خانگي هم باقي بمونه (مگر اينكه شركت حقوق كم بهم بده :D)

براي سينماي خانگي يه تاپيك جدا بزنم يا همينجا بپرسم؟
    امتیازها
    26,587
    سطح
    97
    14,293
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    دوست عزیزم مدل 55 سامی , تنها یک اختلاف 500 تومنی داره با مدل HU8850 سایز 50 که 4K هم هست
    در خصوص اشباع بیش از حد رنگ , تمام TV ها در تنظمیات پیشفرض اشباع زیادی دارن و این اشباع از دقت رنگ کم میکنه , حتی OLED ها.
    ولی TV های پروفایل های از پیش اماده کالیبره شده دارن که دقت رنگ رو افزایش میده , همچنین با کم کردن برایتنس دقت رنگ هم میتونه بیشتر بشه
    پیشنهاد من خرید مدل های با سایز بالای سامی , LG نیست , چون با این قیمت ارزش خرید نداره
    مدل LG هم کنتراست پایینی داره , در کل سری LB و به غیر از مدل های 4K که بعضا از FULL LED استفاده میکنن و به دلیل استفاده از پنل IPS و LED منطقه ای , کنتراست پایینی دارن ولی این مدل دقت رنگ خوبی داره.
    در خصوص فاصله نمایشگر تا چشم هم بسته به محتوا متفاوت هست , برای محتوای 3D یک فاصله حداقلی و حداکثری وجود دارد و برای کیفیت های محتوای SD و HD هم این امر صادق هست
    با توجه به اینکه تراکم پیکسل های TV زیاد نیست مثل نمایشگرهای موبایل , پس خیلی نباید فاصله با نمایشگر کم باشه و یا بیش از حد زیاد
    شما با استفاده از این محاسبه گر میتوید میزان فاصله از پنل رو اندازه بگیری(هر چند خیلی دقیق نیست) , برای 3D هم در دفترچه راهنمای TV ذکر شده فاصله های مجاز
    کد:
    http://www.flatpanelshd.com/focus.php?subaction=showfull&id=1229341535
    نشت نور هم عبور نور از میان ساب پیکل هاست که نور پس زمینه LED از کوشه های پنل نشت میکنه
    این نور در رنگ های ابی و بنفش و حتی زرد میتونه باشه و کل صفحه رو درگیر کنه

امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    عطا جان مورد ایشان مقداری خاص هستش و نمیتونند 3D خریداری مشاهده کنند.برای خرید سینمای خانگی هم میتونید تاپیک مجزا بزنید (زمان خرید)
    سوال دیگری هست؟
    امتیازها
    15,679
    سطح
    80
    211
    کارشناس صوت و تصویر
    نقل قول نوشته اصلی توسط magiteq نمایش پست ها
    دوست عزیزم مدل 55 سامی , تنها یک اختلاف 500 تومنی داره با مدل HU8850 سایز 50 که 4K هم هست
    در خصوص اشباع بیش از حد رنگ , تمام TV ها در تنظمیات پیشفرض اشباع زیادی دارن و این اشباع از دقت رنگ کم میکنه , حتی OLED ها.
    ولی TV های پروفایل های از پیش اماده کالیبره شده دارن که دقت رنگ رو افزایش میده , همچنین با کم کردن برایتنس دقت رنگ هم میتونه بیشتر بشه
    پیشنهاد من خرید مدل های با سایز بالای سامی , LG نیست , چون با این قیمت ارزش خرید نداره
    مدل LG هم کنتراست پایینی داره , در کل سری LB و به غیر از مدل های 4K که بعضا از FULL LED استفاده میکنن و به دلیل استفاده از پنل IPS و LED منطقه ای , کنتراست پایینی دارن ولی این مدل دقت رنگ خوبی داره.
    در خصوص فاصله نمایشگر تا چشم هم بسته به محتوا متفاوت هست , برای محتوای 3D یک فاصله حداقلی و حداکثری وجود دارد و برای کیفیت های محتوای SD و HD هم این امر صادق هست
    با توجه به اینکه تراکم پیکسل های TV زیاد نیست مثل نمایشگرهای موبایل , پس خیلی نباید فاصله با نمایشگر کم باشه و یا بیش از حد زیاد
    شما با استفاده از این محاسبه گر میتوید میزان فاصله از پنل رو اندازه بگیری(هر چند خیلی دقیق نیست) , برای 3D هم در دفترچه راهنمای TV ذکر شده فاصله های مجاز
    کد:
    http://www.flatpanelshd.com/focus.php?subaction=showfull&id=1229341535
    نشت نور هم عبور نور از میان ساب پیکل هاست که نور پس زمینه LED از کوشه های پنل نشت میکنه
    این نور در رنگ های ابی و بنفش و حتی زرد میتونه باشه و کل صفحه رو درگیر کنه
    عطا جان مورد ایشان مقداری خاص هستش و نمیتونند 3D خریداری مشاهده کنند.برای خرید سینمای خانگی هم میتونید تاپیک مجزا بزنید (زمان خرید)
    سوال دیگری هست؟
    تشكر از همهء دوستان بابت راهنمايي هاي خوبشون

مورد خاصي نيست فقط صحبت هاي دوست خوبم "magiteq" با اينكه خيلي نكات خوب داشت ولي يكم گيج شدم

مثلاً اين قسمت ها:
    مدل 55 سامی , تنها یک اختلاف 500 تومنی داره با مدل HU8850 سایز 50 که 4K هم هست
    مدل LG هم کنتراست پایینی داره

ممنون ميشم از جناب "magiteq" كه توضيح بدن منظورشون تاييد سايز بزرگ بود يا رد كردن سايز بزرگ؟ يا تاييد هايسنس يا رد كردنش؟

ضمناً فاصلهء من تا تلويزيون حدود 3/5 متر هست

امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    رضا جان بنده هم در ابتدا اشاره کردم hisense برتری داره برای شما.میدونید چرا؟چون شما هدفتون نه 3d بود و نه امکانات هوشمند.شما هدفتون یک tv سایز بزرگ بود همین و بس.البته با بودجه شما
    حالا اگر بخواهید این رو زا سامسونگ یا الجی مثلا خریداری کنید،باید یک مدل بردارید که حداقل smart هم باشد و اینگونه میشود که شما فقط بابت صفحه بزرگ پول نمیدید،بلکه بابت امکانات هم هزینه میکنید چیزی گه شما دوست ندارید انجام بدید.
    حالا چرا من اون مدل hisense رو معرفی کردم؟چون صفحه نمایش بزرگی داره و در رزولوشن fhd واقعا عالی است همچنین شما پولی بابت امکانات اضافی مثل smart پرداخت نمیکنید چون نیازی بهش ندارید.
    در عوض یک صفحه نمایش بزرگ 55 اینچ دارید که پنل هم ساخت کره است و شسته رفته و دقیقا مناسب هدف شما است.
    حالا اگر بخواهیم مثلا سامسونگ رو مثال بزنیم.شما با این بودجه و هدف و با توجه به مشکل خاص شما،بنده توصیه میکنم در نهایت 48 اینچ بیشتر خریداری نکنید.چون از اون به بالا شما بیشتر دارید هزینه امکانات رو میدید تا کاربردی که دارید.یعنی مثلا شما بخواهید یک 55 یا 58 مثل 58h5885 رو خریداری کنید،با کمی افزایش بودجه یعنی مثلا همان 500 تومانی که عطا جان اشاره کرد میتونید یک مدل خیلی بالاتر از نظر کیفیت تصویری خریداری کنید.
    خوب حالا نهایت بودجه شما 4 میلیون که باشد و در نظر بگیریم که هدف شما صرفا یک صفحه نمایش بزرگ است،پس بهترین مدل با قیمت پائین همان مدل hisense k560 است.
    اما!یک مدلی از hisesne است که منو مجذوب خودش کرد و با توجه به قیمت اش واقعا تصویر شفاف و زنده ایی داشت.خیلی وارد مباحث حرفه ایی و تخصصی نمیشم که برای شما هم قابل فهم باشه برادر.
    اگر تا غروب صبر کنید مدل دقیق اش رو میپرسم تا شب
    امتیازها
    15,679
    سطح
    80
    211
    کارشناس صوت و تصویر
    البته منم تا حدودي اطلاعات صوتي تصويري دارم :D (البته نه حرفه اي)

كامل توضيح داديد. الان دقيق متوجه شدم. البته هايسنس هم 3D و اسمارت هست ولي خب با قيمت خيلي خيلي كمتر نسبت به ال.جي و سامسونگ
    اين مدل كه فرموديد جديدتره؟ چون تنها مدل 55 هايسنس كه من تو اهواز ديدم فقط همون K560 هست. حتي تو سايت هاي فروش تلويزيون هم فقط همين يك مدل هايسنس وجود داره
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    انتهای پست رو ویرایش کردم بخونید.تا شب براتون مدل رو عرض میکنم.
    امتیازها
    15,679
    سطح
    80
    211
    کارشناس صوت و تصویر
    انتهای پست رو ویرایش کردم بخونید.تا شب براتون مدل رو عرض میکنم.
    آقا اسپمه كه اسپمه! نتونستم نگم :)
    خيلي كارت درسته برادر. لاااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااايك :boxing:
    امتیازها
    15,679
    سطح
    80
    211
    کارشناس صوت و تصویر
    سلام داداش خبري ازت نشد....
    خودم يه تحقيقي كردم اون مدل هايسنس كه فرموديد رو توي كاتالوگ ديدم ، سري 770 بود. مشخصاتش از 560 خيلي بهتره ، ولي تو اهواز پيدا نميشه

راستي هايسنس 560 هم كه گفتيد يه ايراد داره. اينكه 50 هرتز هست! تار شدن تصوير رو در تصاوير سريع مثل فوتبال به وضوح ميشه ديد

موندم چطور يه تلويزيون سه بعدي ، 50 هرتزه؟! :-??

دوستان نظرتون درمورد اسنوا چيه؟ من يه 32 دارم چند ساله مثل تراكتور داره كار ميكنه
    الان يه مدل جديدش رو ديدم خواستم نظر شماها رو هم بدونم

مدل = S36
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط RezaDodangeh نمایش پست ها
    سلام داداش خبري ازت نشد....
    خودم يه تحقيقي كردم اون مدل هايسنس كه فرموديد رو توي كاتالوگ ديدم ، سري 770 بود. مشخصاتش از 560 خيلي بهتره ، ولي تو اهواز پيدا نميشه

راستي هايسنس 560 هم كه گفتيد يه ايراد داره. اينكه 50 هرتز هست! تار شدن تصوير رو در تصاوير سريع مثل فوتبال به وضوح ميشه ديد

موندم چطور يه تلويزيون سه بعدي ، 50 هرتزه؟! :-??

دوستان نظرتون درمورد اسنوا چيه؟ من يه 32 دارم چند ساله مثل تراكتور داره كار ميكنه
    الان يه مدل جديدش رو ديدم خواستم نظر شماها رو هم بدونم

مدل = S36
    والا فراموش نکردم.اون فروشگاهی که این مدل رو داشت صاحبش برای سمینار تشریف برده بودند که امروز بعد از ظهر ظاهرا برمیگرده و مدل عرض میکنم.اسنوا رو هم توصیه نمیکنم به علت کیفیت تصویر وگرنه قطعات با طول عمر بالایی داره.هرچند جدیدا پنلش رو دیگه از کره نمیگیره.
    در ضمن اشتباه به عرضتون رسوندن چون 60hz هستش نه 50hz و این میزان هم کم نیست!گول تبلیغات برخی برندهارو برای این جور بخش ها نخورید.
صفحه 2 از 6 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 55

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)