ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا از تولیدات داخلی رضایت دارید؟

رأی دهندگان
29. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • از تولیدات داخلی راضی هستم

8 27.59%
  • از تولیدات داخلی راضی نیستم

21 72.41%
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 21
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    تولیدات الجی در ایران و سیرجان همانطور که رضا جان اشاره کرد هستش.نزدیک به 70% قطعات الجی و در راس آنها مهمترین قطعه یعنی پنل در چین تولید میگردد.قطعات سامسونگ (آنهایی که وارد ایران میشود) همگی ساخت کره هستند حتی اسپیکرهای پائین ترین مدل سینمای خانگی این برند!صدها سند و عکس برای اثبات این مورد دارم.
    امتیازها
    8,320
    سطح
    61
    1,127
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    تولیدات الجی در ایران و سیرجان همانطور که رضا جان اشاره کرد هستش.نزدیک به 70% قطعات الجی و در راس آنها مهمترین قطعه یعنی پنل در چین تولید میگردد.قطعات سامسونگ (آنهایی که وارد ایران میشود) همگی ساخت کره هستند حتی اسپیکرهای پائین ترین مدل سینمای خانگی این برند!صدها سند و عکس برای اثبات این مورد دارم.
    دلیل مطرح کردن این سوال این بود که ما 2 سال پیش یک تلویزیون سامسونگ خریدیم که متاسفانه بعد حدود 9 ماه یک خط مشکی تقریبا وسط تلویزیون ایجاد شد. بعد مراجعه به خدمات پس از فروش و 25 روز بدون تلویزیون بودن ادعا کردن که پنل TV کاملا تعویض شده و این مشکل تکرار نخواهد شد (که البته تشخیص من به عنوان کسی که الکترونیک خونده اینه که فقط خازن تعویص شده) ولی چند ماه بعد و با پایان گارانتی دقیقا در همان محل خط سیاه افتاد و کماکان موجوده در حالی که همسایمون همون موقع از بانه یک تلویزیون اصل سامسونگ رو خرید که هنوز مثل مرد کار میکنه .من خودم شخصاً از فروشنده پرسیدم این تلویزیون ساخت کجاست گفت قطعاتش از چین وارد میشه و داخل مونتاژ میشه به همین دلیل هم مدارهایی مثل مدار ضبط رو از روش بر میدارن و پشت تلویزیون کشور سازنده نوشته نمیشه.

حالا این برند یا هر برند دیگه ای اگر قرار باشه قطعاتش از چین وارد بشه و به این صورت داخل مونتاژ بشه از نظر من ارزش خرید نداره.
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط bsireza نمایش پست ها
    دلیل مطرح کردن این سوال این بود که ما 2 سال پیش یک تلویزیون سامسونگ خریدیم که متاسفانه بعد حدود 9 ماه یک خط مشکی تقریبا وسط تلویزیون ایجاد شد. بعد مراجعه به خدمات پس از فروش و 25 روز بدون تلویزیون بودن ادعا کردن که پنل TV کاملا تعویض شده و این مشکل تکرار نخواهد شد (که البته تشخیص من به عنوان کسی که الکترونیک خونده اینه که فقط خازن تعویص شده) ولی چند ماه بعد و با پایان گارانتی دقیقا در همان محل خط سیاه افتاد و کماکان موجوده در حالی که همسایمون همون موقع از بانه یک تلویزیون اصل سامسونگ رو خرید که هنوز مثل مرد کار میکنه .من خودم شخصاً از فروشنده پرسیدم این تلویزیون ساخت کجاست گفت قطعاتش از چین وارد میشه و داخل مونتاژ میشه به همین دلیل هم مدارهایی مثل مدار ضبط رو از روش بر میدارن و پشت تلویزیون کشور سازنده نوشته نمیشه.

حالا این برند یا هر برند دیگه ای اگر قرار باشه قطعاتش از چین وارد بشه و به این صورت داخل مونتاژ بشه از نظر من ارزش خرید نداره.
    دوست عزیز شما اگر الکترونیک خونده بودید میدونستید در پنل خازن وجود ندارد!در بردهای سامسونگ خازن وجود ندارد به جز پاور!در ضمن مدار ضبط یا هر چیز دیگری هم قطعه نیست که جدا کنید!!همه این ها بر سر یک برد هستند به اسم main و این موضوع کاملا آگاهانه ثابت میکند شما یا نمایندگی نبردید و یا اطلاعات کاملا اشتباه دارید میفرمائید.لطفا از بحث های غیر علمی بپرهیزید.
    خط پنل هم به علت گرمای زیاد و محیط های مرطوب بیشتر اتفاق می افتد.
    امتیازها
    138,596
    سطح
    100
    28,160
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط bsireza نمایش پست ها
    راستش وقت پاسخ دادن به این چیزها رو ندارم ، فقط یک مورد هست که باید بگم و تمام

وقتی مرواریدی در مشت من باشد ، اگر تمام جهانیان بگویند که سنگی در مشت توست نه مروارید ، مروارید به سنگ تبدیل نخواهد شد.
    جای این حرف در تاپیک حرف دل هست عزیز !
    در تاپیک فنی پاسخ فنی دارید در خدمتتون هستیم . در غیر این صورت پست غیر فنی مثل این جمله ای که نوشتید جاش در تاپیک حرف دل هست !
    امتیازها
    7
    سطح
    1
    1
    کاربر جدید
    سلام و ممنون از تاپیک

میخواستم یک LED با برند داخلی بخرم تلویزیون های پارس که اصلا نیست گویا این شرکت فعلا تولیدی ندارد ، قصد خرید صنام داشتم تا یک مدل شهاب هم دیدم 2دل شدم
    به نظرتون خدمات پس از فروش صنام بهتر است یا شهاب؟
    اطلاعاتی در مورد میزان خرابی و کیفیت تصویر این 2 شرکت وجود دارد؟
    اظلاعاتی در مورد تفاوت قیمتی این شرکت ها و مدل های خارجی ان دارید؟ مثلا 40 شهاب قیمت 1550000 , و صنام 42 1450000 و 47 اینچ 1700000

مدل های اسنوا که هم قیمت تلویزیون های خارجی است آیا واقعا از نظر کیفی مثل شرکت های معتبر خارجی است ؟
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Kayvan نمایش پست ها
    سلام و ممنون از تاپیک

میخواستم یک LED با برند داخلی بخرم تلویزیون های پارس که اصلا نیست گویا این شرکت فعلا تولیدی ندارد ، قصد خرید صنام داشتم تا یک مدل شهاب هم دیدم 2دل شدم
    به نظرتون خدمات پس از فروش صنام بهتر است یا شهاب؟
    اطلاعاتی در مورد میزان خرابی و کیفیت تصویر این 2 شرکت وجود دارد؟
    اظلاعاتی در مورد تفاوت قیمتی این شرکت ها و مدل های خارجی ان دارید؟ مثلا 40 شهاب قیمت 1550000 , و صنام 42 1450000 و 47 اینچ 1700000

مدل های اسنوا که هم قیمت تلویزیون های خارجی است آیا واقعا از نظر کیفی مثل شرکت های معتبر خارجی است ؟
    دوست عزیز در تاپیک هم گفته شده،متاسفانه خدمات و کیفیت مناسبی ندارند.برندهای ایرانی با اختلاف کم قیمتی،ارزش خرید هم ندارند.اطلاعی از آمار خرابی هیچ شرکتی در دست نیست که مستند بشه صحبت کرد،اما قطعات اکثر این تلویزیون ها ساخت چین است و سیستم جالبی ندارند.وقتی یک نمونه اش رو باز کنید متوجه عرض بنده میشوید!از خرید برند ایرانی بگذرید.
    امتیازها
    7
    سطح
    1
    1
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    دوست عزیز در تاپیک هم گفته شده،متاسفانه خدمات و کیفیت مناسبی ندارند.برندهای ایرانی با اختلاف کم قیمتی،ارزش خرید هم ندارند.اطلاعی از آمار خرابی هیچ شرکتی در دست نیست که مستند بشه صحبت کرد،اما قطعات اکثر این تلویزیون ها ساخت چین است و سیستم جالبی ندارند.وقتی یک نمونه اش رو باز کنید متوجه عرض بنده میشوید!از خرید برند ایرانی بگذرید.
    ممنون دوست گرامی، دقیقا قیمت ها چنان تفاوتی با نمونه شرکت های معتبر ندارد ولی کیفیت مشخص نیست
    امتیازها
    15,679
    سطح
    80
    211
    کارشناس صوت و تصویر
    سلام
    یه زمانی قیمت محصولات داخلی اختلاف قابل توجهی با برندهای خارجی داشت و ارزش خرید داشتن. اما الان قیمت ها به مدل های خارجی خیلی نزدیک شده و بخصوص در مورد شرکت اسنوا ، حتی قیمت برخی تلویزیون های این شرکت از محصولات خارجی گرانتر شده!!! و با این شرایط کم کم خریداران رو فراری خواهند داد

البته من با دوست عزیزم جناب آریایی درمورد داغون بودن محصولات ایرانی کمی اختلاف نظر دارم. برای مثال ، مادیران در تولید تلویزیون با مارک ایکس ویژن از پنل های شرکت KONKA استفاده میکنه که محصولاتش به هیچ وجه ضعیف نیست. شرکت KONKA جزء اولین شرکت های دخیل درمورد فن آوری جدید کوانتوم دات هست. این لینک رو مطالعه بفرمایید:
    http://www.qdv***on.com/content1668

درمورد کیفیت تصویر ، اسنوا مدل S96 و سامسونگ مدل H5865 رو در کنار هم دیدم ، واقعاً اختلاف خاصی بینشون ندیدم
    همچنین تلویزیون 55 اینچ ایکس ویژن رو با 55 اینچ ال.جی کنار هم مقایسه کردم ، ال.جی نهایتاً 10 درصد بهتر بود و نه بیشتر
    در کل به نظر من بین تولیدات ایرانی ، کیفیت اسنوا بهتر از بقیه ست

البته من از دل و روده تلویزیون اطلاعاتی ندارم :D ، شاید به قول جناب آریایی در محصولات ایرانی گر چه پنل مشترک هست اما از قطعات ضعیفتری نسبت به مارک هایی که اسم بردم استفاده بشه. اما از طرفی خودم چند سال تلویزیون اسنوا داشتم و چندین نفر از اقوام و آشنایان تلویزیون های اسنوا و ایکس ویژن دارن. جالب اینکه حتی یک نمونه خرابی برای اونها اتفاق نیفتاده. درحالیکه برای تلویزیون دو نفر از اقوام مشکل پیش اومد که یکی سامسونگ بود و یکی سونی. البته با همین چند نمونه نمیشه قضاوت دقیق کرد ، چه بسا برای افرادی دقیقاً عکس این موضوع پیش اومده باشه

درمجموع نظر من اینه که به هر حال برندهایی مثل سامسونگ ، ال.جی ، سونی ، فیلیپس ، شارپ و..... از اعتبار جهانی برخوردار هستن و بدون شک یک کلاس بالاتر از محصولات ایرانی هستن. از طرفی با این افزایش قیمت که در محصولات ایرانی ایجاد شده ، نباید انتظار داشته باشن که خریدار برندهای معروف رو رها کنه و بیاد تلویزیون اونها رو بخره! اما در عین حال به نظرم کیفیت تصویر و ساخت محصولات ایرانی به نسبت مناسبه و اگر قیمت ها رو پایین بیارن ، لااقل در ایران قابل رقابت با برندهای خارجی خواهند بود
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    رضا جان،
    تنها یک جمله عرض کنم که پاسخی به تمام فرمایش های شما است.در نظر داشته باشید که به عنوان مثال برند TCL سومین برند پرفروش دنیا است.این برند تحت مونتاژ شهاب وارد بازار کشور میشود.مشکل اصلی از آنجایی شروع میشود که متاسفانه مدل های مرغوب و یا اصطلاحا HIGH-END این برند وارد ایران نمیشود.و مشکل اصلی ما همین است که مدل های خوب و درجه یک این برندها رو نداریم.صحبت سر کیفیت یک برند نیست.عرض بنده این است که مدل های موجود در بازار ما،مدل های مناسبی نیستند.
    امتیازها
    1,187
    سطح
    18
    167
    کاربر انجمن
    متاسفانه جز در زمینه نظامی تولید کامل داخلی نداریم (بیشتر منظورم دیجیتاله)
    خارجی ها هم که وارد میشن یا ریبرند دقیقا گفته جناب آریایی درسته و کیفیت درجه یک رو نمیارن
    توجه کنید چین با کیفیت ترین اجناس رو با بهترین قیمت میده ولی اشغال هم میده
    ما یکی از دوستانمون تو باشگاه هست که سنش زیاده و تو گمرک بوده
    یه حرف جالبی میزنه
    میگه زمان ما همین چینی الان ژاپنی اونموقع بوده و ژاپنی رو آون زمان اشغال میدونستن و الان بی شک چین کیفیت فوق العاده ای داره ولی تجارت از سیاست هم کثیف تره.............

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 21

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع