با سلام
اینترنت من شاتل 512 هستش.سرعت دانلود من 250 کیلو بایت هستش.
اینم تست اسپید تست هستش:
برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 4068688859.png
مشاهده: 50
حجم: 32.4 کیلو بایت

چند شبه که سرعت دانلود منو از ساعت 1-3 شب به 30 کیلو بایت و از ساعت 3-8 به 90 کیلوبایت محدود میکنن.به پشتیبانی پیام فرستادم،زنگ زدم ولی جوابی که به من دادن اینه که چون مشترکین تمایل زیادی به دانلود در این ساعات دارن سرعت دانلود در این ساعات افت می کند.حالا من نمیدونم واقعا اینا کاربرو چی فرض کردن که همچین جوابی میدن بماند.اگه اینطوریه پس چرا قبل این چند روز اینطوری نبود؟؟

تصمیم هم گرفته بودم که با شاتل فسخ کنم اما تا اونجایی که من می دونم همه ی ispهای خصوصی به همین شکل هستن و می ترسم که همچین پینگی رو به من ندن.
اگر هم از مخابرات بخوام بگیرم تا اونجایی که تو محل تحقیق کردم پینگ خیلی افتضاحی داره و پینگ هم واسه من خیلی مهمه.
چیزی که جالبه اینه که وقتی در ساعات رایگان از اسپیدتست از سرورهای دیگه تست سرعت میگیرم سرعت محدوده اما وقتی از تهران و سرور خود شاتل تست میگیرم سرعت دانلود رو بدون تغییر و همون 250 کیلوبایت نشون میده.
سرعت upstream و downstream مودم در ساعات رایگان هم هیچ فرقی با ساعات روزانه نداره.
حالا راهی هست که بشه به عنوان مثال با تغییر ip یا dns از محدودیت سرعت دانلود در ساعات رایگان خلاص بشم؟