با سلام:

من در تبلت م با نرم افزار توررنت ورژن اندرویدی uTorrent گهگاه توررنت دانلود میکردم که چون در قسمت settings نتونستم به برنامه حالی کنم که وقتی چند تا دانلود پشت سر هم ردیف کردم -یکی یکی دانلود کنه و اصلا یه همچین تنظیمی نداشت و یهو چند تا رو با هم شروع میکرد به دانلود-گذاشتمش کنار.سرعت دانلود ش هم نسبت به ورژن PC نمی دونم چرا یه کم پایین ولی قابل تحمل بود.

2-بعدش رفتم سراغ tTorrent Pro کرک شده - که سرعت دانلودش خیلی خیلی ضایع بود-مثلا یک توررنت a وقتی تو PC دانلود میکردم حول و حوش 80کیلو بایت سرعت داشتم در حالی که با همون کانکشن اینترنت - همون فایل در tTorrent فقط 1-2 کیلو و مواقعی فقط در حد بایت سرعت داشت-( باورتون میشه؟؟) ممکنه بگید چون کرک شده هست ولی با ورژن رایگان هم همونطور بود !!

3 -نهایتا aTorrent Pro کرک شده رو تست کردم که این یکی یه مقدار سرعت دانلودش بهتر بود ولی باز هم فایل واحدی که با توررنت پی سی دانلود میکردم مثلا 80 کیلو -این کلاینت همون فایل رو در تبلت دانلود میکرد حدود 40 که باز هم نصف کمتر بود.(ورژن رایگان=همون نتیجه)

الغرض

پریشانی افکار گرفتم که بالاخره چه کلاینتی در تبلت استفاده کنم که مثل پی سی بتونم سرعت واقعی دانلود داشته باشم؟
(داخل پرانتز) (ربطی به موضوع نداره - ولی اینم بگم که منظور اصلی من از خرید تبلت دانلود کردن خصوصا دانلود توررنت بود که کمتر پی سی روشن بمونه ولی خیلی دلسرد شدم از خرید این تبلت بی خاصیت= برای خودم البته=
به کله م میزنه برم بفروشمش تا گارانتی داره!! بعدش یه بربون بگیرم یا سیستم قدیمی م رو با تعمیرات جزئی راه بندازم) ( نظرتون؟)